klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny 14.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!

Byki powinny uważać na to, w kim lokują swoje uczucia. Wodniki w życiu zawodowym powinny wykazać się większą asertywnością, za to samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 14, 2020

Horoskop dzienny na 14.09.2020 - Baran (21.03–20.04)

Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni.
Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 –Byk (21.04–20.05)

Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości. Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06)

Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi.

Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Rak (22.06–22.07)

Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym graczem. Single będą miały sporo okazji do randkowania, ale bez szans na znalezienie stałego partnera.

Kariera: Podejmuj nowe zobowiązania, ale bierz pod uwagę swoje możliwości. Nie licz na innych i pilotuj swoje sprawy od początku do końca. Zapisz się na kurs, który da ci nowe kompetencje.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Lew (23.07–22.08)

Uczucia: To, że ostatnio często i ostro krytykujesz partnera, zepsuje atmosferę w waszym związku. Nawet jeśli masz rację, to twoje słowa są zbyt raniące. I zamiast słuchać rad przyjaciół, którzy nie wiedzą wszystkiego o twoim związku, wysłuchaj wreszcie ukochanego.

Kariera: Unikaj wchodzenia w konflikty z przełożonymi, bo nawet jeśli będziesz mieć słuszność, i tak przegrasz. Przekonasz ich do swoich pomysłów rzetelnymi argumentami i dyplomacją.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Panna (23.08–22.09)

Uczucia: W najbliższym czasie zaczną cię irytować wady i zachowania partnera, które dotąd ci nie przeszkadzały. Stanie się tak, bo ty dojrzejesz do poważnych decyzji, a on nie będzie za tobą nadążał. Może to czas, by skończyć ten związek i zacząć nowy etap.

Kariera: Szef nagrodzi cię pochwałą lub premią. Poczujesz się doceniona i to zmotywuje cię do jeszcze większego wysiłku. Sama doceniaj pomoc, jaką uzyskujesz od współpracowników.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Waga (23.09–22.10)

Uczucia: Czekają cię teraz miłe gesty ze strony partnera, który postara się na nowo rozbudzić namiętność, której od dawna wam brakuje. Samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Kandydat na świetnego partnera mieszka tuż za rogiem.

Kariera: Przytrafi ci się kilka wpadek, które będą skutkiem przemęczenia. Dla własnego dobra postaraj się odpocząć, w przeciwnym razie w końcu popełnisz błąd, który będzie cię dużo kosztować.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Skorpion (23.10–21.11)

Uczucia: Miej oczy szeroko otwarte, bo twoja druga połówka podoba się nie tylko tobie! Zagrożeniem okaże się kobieta, której nie podejrzewasz o to, że będzie chciała rozbić twój związek. Porozmawiaj z partnerem i postaw sprawę jasno: albo ty, albo ta druga.

Kariera: Czekają cię trudne negocjacje. Jeśli będziesz nieustępliwa, osiągniesz satysfakcjonujący kompromis. Dzięki pomocy dawnego znajomego uda ci się zarobić duże pieniądze.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Strzelec (22.11–21.12)

Uczucia: Wiele spraw potoczy się szybko, zatem uważaj, by nie stracić kontroli nad sytuacją. Samotne Strzelce dostaną szansę na to, by się zakochać, a te w związkach staną przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji dotyczącej przyszłości.

Kariera: Nie wymądrzaj się i nie przechwalaj, bo przysporzysz sobie wrogów. Pomóż koleżance, która poprosi cię o wsparcie przy swoim projekcie. Ta przysługa przyniesie ci kiedyś korzyści.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Koziorożec (22.12–19.01)

Uczucia: Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później wyjdą na jaw i skomplikują waszą relację. Nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, szczerze powiedz o tym ukochanemu.

Kariera: Jeżeli masz zbyt wiele obowiązków, to daleko nie zajdziesz! Oddaj część spraw innym, a tylko te najtrudniejsze i najważniejsze załatwiaj osobiście. I nie przejmuj się krytyką.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Wodnik (20.01–18.02)

Uczucia: Dopóki będziesz wymagać, by mężczyzna, którego możesz obdarzyć uczuciem, był przystojny, bogaty, dowcipny i od pierwszego wejrzenia na zabój w tobie zakochany, to będziesz samotna. Zmień swoje oczekiwania, a szybko znajdziesz swój ideał.

Kariera: Nie rzucaj się na wszystkie zadania, które podsuwa szef, wybieraj z nich tylko te sprawy, na których najlepiej się znasz. Inne omijaj, bo niepowodzenia mogą zaważyć na twojej reputacji.

Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Ryby (19.02–20.03)

Uczucia: Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, musisz odciąć się od tego, co było, aby zrobić w sercu miejsce na nowe uczucie. Ktoś od dawna ci się bacznie przygląda, wystarczy, że zauważasz wysyłane przez niego sygnały. W stałych związkach czas namiętności.

Kariera: To, nad czym od dawna pracujesz, przyniesie ci wreszcie spore pieniądze. Pamiętaj o tym, aby wynagradzać i doceniać tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu.

Komentarze
Styl życia Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.
Marta Średnicka
czerwiec 08, 2020

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj