klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny 16.09.2020 – co się dziś wydarzy?

Sprawdź swój horoskop dzienny. Dowiesz się, co cię czeka dziś w sferze uczuć i kariery!
Matylda Nowak
wrzesień 16, 2020

Baran powinien być teraz wyjątkowo czujny w pracy, ale Lew może zacząć spędzać swoje zawodowe marzenia. Partner Wagi wystawi jej cierpliwość na próbę, za to Strzelec spotka kogoś wyjątkowego. Co jeszcze wydarzy się 16 września 2020 roku? Przeczytaj nasz horoskop, żeby się dowiedzieć!

5 powodów by pokochać jesień!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Robiąc porządki w swoim otoczeniu, możesz wylać dziecko z kąpielą. Nie osądzaj zbyt surowo partnera i przyjaciół, oni są tylko ludźmi i mają prawo do błędów. Spalone mosty może być trudno odbudować!

KARIERA: Pilnuj swoich spraw, bo ktoś chętnie przypisze sobie twoje zasługi. Protestuj, gdy ktoś zechce umniejszyć twój wkład w jakiś sukces. Uważaj też na braki w dokumentach, pilnuj papierów, bo możesz odczuć skutki zaniedbań.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Zbyt duże oczekiwania w stosunku do partnera mogą skończyć się... samotnością. Nie rób z siebie cierpiętnicy. Ciągłe narzekanie na los, na partnera, pracę czy zdrowie na pewno w niczym ci teraz nie pomoże.

KARIERA: Możesz dzisiaj osiągnąć to, na co długo czekałaś. Korzystny czas na podpisywanie kontraktów, umów, zleceń. Osoby bezrobotne zachęcam do większej aktywności w szukaniu pracy. Właśnie rosną twoje szanse na znalezienie posady.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Im bardziej będziesz się starać, tym wyżej partner postawi ci poprzeczkę. Trudno będzie zadowolić otoczenie. Unikaj konfrontacji. Jednak jeśli ukochany potraktuje cię niesprawiedliwie, broń swego stanowiska.

KARIERA: Trzymaj się dzisiaj konkretów i nie trać czasu na rozmyślania, co by było gdyby... Stracisz jedynie czas i pieniądze, a rezultatów nie będzie widać. Jeśli coś nie pójdzie teraz po twojej myśli, będzie to znak, że podążasz w złym kierunku.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Czy twoje opinie na temat pewnych osób nie mijają się z prawdą? Wewnętrzny niepokój może powodować dyskomfort. Nie wierz jednak nikomu na słowo. Obserwuj, słuchaj i wyciągaj wnioski. Nie idealizuj partnera.

KARIERA: Więcej osiągniesz, decydując się na współpracę, niż działając w pojedynkę. Zyskasz przychylność otoczenia, a nawet bezinteresowną pomoc. Dawne grzechy zostały ci wybaczone, zatem bez obaw wróć do starych znajomości.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: W związkach pojawią się dzisiaj widoki na lepsze porozumienie i prawdziwe partnerstwo. Pary starające się o potomstwo mogą usłyszeć dobre wiadomości. Dla singli to odpowiedni czas na spotkanie kogoś wyjątkowego.

KARIERA: Dzisiaj zacznij wprowadzać w życie nowe pomysły, wytyczać cele i realizować marzenia. Teraz wszystkie działania przyniosą bardzo dobre rezultaty – to dobry czas na zakup nieruchomości albo otworzenie własnej firmy.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: W stałych relacjach nastąpi wzmocnienie uczucia. Nie w głowie ci będą romanse i flirty. Single raczej pozostaną przy swoich przyzwyczajeniach, które ciężko im będzie zmienić nawet dla kogoś wyjątkowego...

KARIERA: Dzisiaj unikaj konfliktów, gdyż ktoś mało znaczący może mieć silnego protektora. Szanuj każdego klienta, dzięki temu unikniesz problemów i zyskasz przyjaciół. Możesz teraz liczyć na większe pieniądze, ale nie będą to kokosy.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Trzymaj się tego, co masz i nie narzekaj. Czas zaakceptować wady partnera i docenić jego liczne zalety. Propozycja od starego znajomego zapowiada się kusząco. Ale rzeczywistość może bardzo cię rozczarować, nie ryzykuj!

KARIERA: Staniesz się dzisiaj bardziej widoczna i rozpoznawalna. Mogą się pojawiać zaproszenia na branżowe imprezy lub podróż służbowa za granicę. Warto poprawić swój warsztat lub podnieść kwalifikacje zawodowe.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Rozkwitniesz! Stara znajomość doda ci skrzydeł. Dobry czas, by zadbać o swój image – zyskasz dzięki temu większą pewność siebie. Single mogą mieć okazję, żeby spotkać się z kimś ciekawym. Wyjdź z domu, baw się i zdobywaj! ;-) 

KARIERA: Miej oczy szeroko otwarte, gdyż osoba, której nie podejrzewałabyś o zagrywki nie fair, może cię negatywnie zaskoczyć. Uważaj, by nie odsunięto cię od projektów, w które włożyłaś sporo czasu, pracy i wysiłku.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Nie przegap szansy na piękną relację. Na twojej drodze może pojawić się ktoś, kto pozostanie przy tobie na dłużej. Pozwól sobie na więcej szaleństwa i zabawy. Otwórz się i daj się ponieść biegowi wydarzeń. Czeka cię za to nagroda!

KARIERA: Nie odkładaj ciągle wszystkiego na później. Dziś wiadomość, dziś decyzja i dziś działanie! Twoja moc sprawcza da konkretne i wymierne rezultaty. Na horyzoncie pojawić się mogą nowe propozycje zawodowe.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Bardzo się przy czymś upierasz? Sprawdź, czy rzeczywiście masz rację. Upór może przesłonić ci trzeźwą ocenę sytuacji i zablokować drogę do kompromisu. Unikaj kłótni, bo partner na długo je zapamięta.

KARIERA: Możesz uderzyć teraz o szklany sufit. Nie wszystko można zrealizować w pojedynkę, czasem trzeba zwrócić się o pomoc i radę do innych. Zajmij się priorytetami, a mniej ważne sprawy odłóż na później.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Mogą dzisiaj wypłynąć jakieś twoje grzeszki z przeszłości. Staraj się wszystko wyjaśnić, aby niedomówienia nie popsuły twoich relacji z partnerem. Unikaj dawnych znajomych, nie słuchaj ich plotek. Zachowuj dyskrecję.

KARIERA: Nowe możliwości wcale nie muszą czekać gdzieś daleko! Rozejrzyj się dookoła, zobacz, co zmieniło się na rynku, co się dzieje z dawnymi klientami. Nową szansę dla siebie możesz teraz znaleźć w bliskim otoczeniu.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Zadbaj o to, co masz, i o tych, którzy są przy tobie. Lepsze jest wrogiem dobrego. Czy warto aż tak ryzykować? Single mogą rozczarowywać się teraz nowymi znajomościami, zatem nie otwierajcie serca zbyt szeroko.

KARIERA: Na sukcesy trzeba będzie jeszcze poczekać. Dzisiaj skoncentruj się na zabezpieczeniu swojej płynności finansowej, Przygotuj się na opóźnienia w płatnościach. Pewna osoba, która deklarowała ci pomoc, może nie dotrzymać słowa.

Komentarze
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 15.09.2020 - czego możesz dziś się spodziewać?
Horoskop dzienny zdradzi ci, czy powinnaś szykować się na wzloty, czy raczej upadki w miłości. Sprawdź też, co wydarzy się w twoim życiu zawodowym.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 15, 2020

Baran - horoskop dzienny na 15.09.2020 Uczucia: Ważna dla ciebie osoba może próbować cię okłamać w sprawie dotyczącej korzyści materialnych. Nie daj się nabrać i sprawdź dokładnie u źródła wszystko, co usłyszysz. Kariera: Znajoma kobieta na stanowisku pomoże ci uporać się ze sprawą urzędową, która wydawała się nie do załatwienia. Podziękuj jej małym, lecz gustownym prezentem. Byk - horoskop dzienny na 15.09.2020 Uczucia: Nie będzie to dobry czas dla miłości. Ktoś bardzo cię rozczaruje. Rozwieją się nadzieje, jakie łączyłaś z tą osobą. Na szczęście jednak na jednym mężczyźnie świat się nie kończy. Kariera: Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co zrobić z nieruchomością, to rady udzieli ci mężczyzna o siwych włosach, który jest wielkim znawcą tematu. Bliźnięta - horoskop dzienny na 15.09.2020 Uczucia: Dzięki ciemnowłosej kobiecie otrzymasz informacje, na których tak bardzo ci zależy. Nie bój się podejmować śmiałych kroków w sprawach uczuć. Pamiętaj, że do odważnych świat należy. Kariera: Wpadniesz w kłopoty finansowe, ale z przyczyn niezależnych od ciebie. Nie będą one jednak na tyle poważne, żeby pokrzyżować ci najbliższe plany. Zdecyduj się na wyjazd. Rak - horoskop dzienny na 15.09.2020 Uczucia: Nadszedł odpowiedni czas, by działać. Jeżeli brakuje ci odwagi, by otwarcie porozmawiać, zacznij od drobnych kroków. Wymiana SMS-ów lub czat też mogą was do siebie zbliżyć. Kariera: Nie zważaj na intrygi ze strony współpracowników. To zwyczajna zazdrość o to, że pniesz się po szczeblach kariery. Sojusznika znajdziesz w osobie noszącej nietypowy rozmiar odzieży. Lew - horoskop dzienny na 15.09.2020 Uczucia: Nie kontroluj nadmiernie drugiej połowy lub osoby dla ciebie ważnej. Więcej...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 14.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Byki powinny uważać na to, w kim lokują swoje uczucia. Wodniki w życiu zawodowym powinny wykazać się większą asertywnością, za to samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 14, 2020

Horoskop dzienny na 14.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Horoskop dzienny na 14.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.  Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym...

Przeczytaj