klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny 19.08.2020. Co cię dzisiaj czeka?

Sprawdźcie horoskop dzienny na środę 19 sierpnia 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może środa okaże się dla was owocnym dniem?
Milena Majak
sierpień 19, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia.

KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć.

Wodnik

UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość.

KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem.

Ryby

UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania.

KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa.

Baran

UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.

KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór.

Byk

UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić.

KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na posunięcia, których dawniej się obawiałaś. W finansach bądź ostrożna.

Bliźnięta

UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać.

KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce.

Rak

UCZUCIA: Nikt nie wyrządzi ci takiej krzywdy jak ktoś, kto lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie stawisz czoła. Wtedy będziesz miała tylko jedno wyjście. Ewakuacyjne.

KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. Zostaniesz za to nagrodzona. Warto zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych.

Lew

UCZUCIA: Chociaż nie lubisz robić niczego wbrew sobie, to jednak teraz będziesz musiała podporządkować się partnerowi. Jeśli właśnie zaczęłaś się z kimś spotykać, obrót spraw cię zaskoczy.

KARIERA: Stawisz czoła wszystkim trudnościom. Wykażesz się siłą, odwagą i zdecydowaniem. Opanujesz stres i rzucisz się w wir nowych obowiązków.

Panna

UCZUCIA: Nie zawsze warto się odsłaniać, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna tego, co myśli druga strona. Tak szybko się tego nie dowiesz, ponieważ nie powie ci teraz prawdy. Nie wie jak...

KARIERA: Ktoś dostrzeże w tobie zdolności przywódcze, więc będziesz mogła stawiać warunki. W finansach zwyżka. Możesz upolować okazję na wyprzedaży.

Waga

UCZUCIA: Przed tobą nagły zwrot akcji, którego się nie spodziewasz. Unikaj zazdrości, odpuść sobie też zaborczość, bo zamiast zbliżyć się do partnera, tylko się od niego oddalisz.

KARIERA: Nie musisz być przesadnie miła. Dbanie o to, by wszystkich zadowolić, nie tylko cię zmęczy, ale przede wszystkim nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Skorpion

UCZUCIA: Przyjdzie ci pocieszać partnera. Na początku ci się to spodoba, bo zyskasz kontrolę nad sytuacją, ale później uznasz, że bezradność ukochanego staje się coraz bardziej irytująca.

KARIERA: Unikniesz przykrych niespodzianek, jeśli za dużo nie będziesz oczekiwać. Nie lekceważ przeciwników, bo masz twardą konkurencję, która może cię ograć.

Strzelec

UCZUCIA: Choć tempo, jakie narzucisz, zaimponuje partnerowi, to jednak na dłuższą metę może okazać się męczące. Nie przekreślaj tego, co tak pielęgnowaliście. Przyda ci się teraz więcej czułości.

KARIERA: Twoje działania okażą się opłacalne, a do tego uda ci się rozwiązać trudny problem. Szyb- ko nauczysz się nowych rzeczy i natychmiast wcielisz je w życie.

Komentarze
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 22.10.2020. Co cię dzisiaj czeka?
Sprawdźcie horoskop dzienny na czwartek 22 października 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może czwartek okaże się dla was owocnym dniem?
Redakcja Wizaz.pl
październik 22, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć. Wodnik UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość. KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem. Ryby UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania. KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa. Baran UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór. Byk UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 12.10.2020 – przekonaj się, co cię czeka!
To będzie dobry dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
październik 12, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.  KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna... Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać. KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj. KARIERA: Załatwisz każdą sprawę,...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 1.09.2020 – przekonaj się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy przyjemny dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
wrzesień 01, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.  KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna... Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać. KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj. KARIERA: Załatwisz każdą sprawę,...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka
Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?
Matylda Nowak
sierpień 22, 2020

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.   Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek... KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez...

Przeczytaj