klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny 21.08.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka

Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się dziś w sferze uczuć i sferze kariery?
Laura Osakowicz
sierpień 21, 2020

Ryby zyskają siłę, aby zakończyć toksyczny związek a przed Koziorożcem stanie propozycja, która może odmienić jego życie. Co jeszcze stanie się 21 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop. 

Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: W twoim życiu pojawią się dwie osoby. Obu będzie na tobie bardzo zależeć. Będziesz miała dylemat: wybrać kogoś, kogo dobrze znasz, czy raczej postawić na nową znajomość? 

KARIERA: Na twojej drodze zawodowej stanie osoba kompetentna i poważana w środowisku. Wystarczy mały gest i zaplusujesz. Zobaczysz, że potem zacznie cię faworyzować.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Uczucia Kryzysowa sytuacja pokaże ci, na kogo możesz liczyć, a na kim kompletnie nie możesz polegać. Dzięki niej zobaczysz, dla kogo jesteś ważna. Prawda może nie być przyjemna...

KARIERA: W najbliższym czasie możesz liczyć na pochwały szefa, ale za to popsują się kontakty ze współpracownikami. Uzbrój się w cierpliwość: to trzeba przeczekać.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Nie lekceważ osoby, która się o ciebie troszczy. Skupianie się wyłącznie na jej wadach nie zagwarantuje wam szczęścia. Odrobina ciepła z twojej strony poprawi atmosferę.

KARIERA: Zlecenie, które dostaniesz, będzie wymagało od ciebie dużego zaangażowania i skupienia. Warto się przyłożyć. Na tej pracy możesz wyjątkowo dużo zyskać.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Mimo dość intensywnego życia towarzyskiego nie będzie cię opuszczać poczucie osamotnienia. Zrozumiesz, że cel, jaki sobie wyznaczyłaś, jest nieosiągalny. Ta świadomość będzie przykra.

KARIERA: Nadgorliwy młody człowiek będzie cię teraz bardzo irytował. Nie okazuj tego, staraj się zachować dystans. On i tak wykorzysta każdą szansę, żeby wspiąć się po szczeblach kariery.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Nic nie zmąci teraz twojego dobrego samopoczucia. Będziesz czuć się szczęśliwa, kochana
i potrzebna. Tych uczuć nie zburzy nawet bardzo zazdrosna o twoją pozycję brunetka. 

KARIERA: Zmiany, jakie zajdą w twoim życiu zawodowym, nie wszystkim przypadną do gustu. Uważaj, co mówisz o współpracownikach: wszystko może być wykorzystane przeciwko tobie.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA:Dostaniesz wspaniałe wiadomości od kogoś z rodziny. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się wyjazd na ważną uroczystość. Będziesz z tego powodu bardzo szczęśliwa.

KARIERA: Zacznij skrupulatnie kontrolować wydatki, bo w najbliższym czasie twoje zarobki mogą być niższe. Przydadzą się rezerwy finansowe. Na pewno warto też zacisnąć pasa.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Uczucia Nawet małe kłamstwo nie ujdzie ci teraz płazem. Uważaj więc, żeby nie poniosła cię fantazja, gdyż partner nie będzie tak wyrozumiały jak zwykle. Awantury nie są ci teraz potrzebne. 

KARIERA: Okaże się, że do dalszego rozwoju kariery konieczne będzie dodatkowe szkolenie lub kurs. Nie wykręcaj się od uczestnictwa, bo bez tego trudno ci będzie utrzymać stanowisko.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Będziesz mieć teraz dużą potrzebę niezależności. Każda osoba, która będzie próbowała zakłócić twoją prywatną przestrzeń, spotka się z twoją niechęcią. I straci szansę na bliskie kontakty.

KARIERA: Narzucone postanowienia nie będą ci się wcale podobać. Niestety niewiele możesz z tym zrobić. Chyba nadszedł czas, żeby położyć uszy po sobie i pewne sprawy przemilczeć.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Zaskoczą cię nagłe zmiany. Nie będziesz chciała ich zaakceptować. Niestety, nie masz innego wyjścia, jak pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Pomoże ci w tym starsza kobieta.

KARIERA: W pracy będą się mnożyć konflikty, jednak ciebie ominą. Twój dystans do nieporozumień nie spodoba się współpracownikom, jednak ostatecznie taka postawa wyjdzie ci na dobre.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Dobry czas na zmiany. Jeśli chcesz coś zakończyć lub rozpocząć nowy etap, masz na to zielone światło. Nowy, interesujący kandydat na „drugą połowę” pojawi się lada moment...

KARIERA: Przed tobą szansa na zmianę. Dzięki dawnej znajomości pojawi się bardzo interesująca propozycja. Nie lekceważ jej! Jej przyjęcie może odmienić twoje życie.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Największe szanse na poznanie kogoś interesującego masz teraz poza miejscem zamieszkania. Jeżeli więc trafi ci się możliwość wyjazdu, koniecznie z niej skorzystaj.

KARIERA: Pewne plany będą musiały jeszcze poczekać. Nie denerwuj się jednak i nie próbuj na siłę niczego przyspieszać. To opóźnienie wcale nie musi wyjść ci na niekorzyść.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Przez bliską osobę poczujesz się bardzo niezręcznie. Będzie ci przykro, ale jednocześnie zyskasz pewność, że najwyższy czas zakończyć jednak tę znajomość.

KARIERA: Możesz chwilowo odpocząć od stresów. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a dobra atmosfera w pracy sprawi, że będziesz się czuć właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Komentarze
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 23.09.2020 - jak potoczy się twój dzień?
Baran popadnie w konflikt z bliskimi, ale za to w pracy jego spontaniczne działania przyniosą dużo dobrego. Niestety byk nie może powiedzieć tego samego o własnej ścieżce kariery...
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 23, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Przygotuj się na zmiany. Sytuacja w waszym związku stanie się tak napięta, że konieczne będzie podjęcie ważnych decyzji. Albo pójdziecie na kompromis, albo pora się rozstać. KARIERA: Podejmiesz się najtrudniejszych zadań i wykonasz je perfekcyjnie. Twoja rzetelność zrobi wrażenie na innych, zwłaszcza na szefie, który da ci awans. Wodnik UCZUCIA: Partner będzie bardziej skryty niż zwykle, ale nie obawiaj się, że ma kłopoty albo chce cię zostawić. Jego plany względem ciebie są znacznie poważniejsze, niż ci się wydaje. Wkrótce cię zaskoczy. KARIERA: Szef zasypie cię nowymi obowiązkami. Nie skarż się, tylko dobrze się do nich przyłóż. Dzięki temu zdobędziesz nowe umiejętności, które szybko zaprocentują. Ryby UCZUCIA: Bolesne zdarzenia sprawią, że zaczniesz szukać prawdziwej miłości. Potrzeba kochania sprawi, że będziesz w stanie wiele dać drugiej osobie, ale i zerwać związek, który nie spełnia twoich oczekiwań. KARIERA: Atmosfera w pracy będzie fantastyczna, dzięki wzajemnej życzliwości. Wsparcie innych pozwoli ci osiągnąć cel, a ty sama też będziesz służyła pomocą innym. Baran UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać. KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz. Byk UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie. KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 23.10.2020 - sprawdź swoją najbliższą przyszłość
Horoskop dzienny na 23.10.2020 powie ci, jakie spotkają cię zmiany - kariera i miłość mogą okazać się przewrotne.
Redakcja Wizaz.pl
październik 23, 2020

Baran UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać. KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz. Byk UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie. KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze trafionych pomysłów. Uważaj, jeśli ci się nie powiedzie, kilka osób zrobi wszystko, by wykorzystać twoją wpadkę. Bliźnięta UCZUCIA: Nie znajdziesz dla partnera tyle czasu, ile byś chciała. Do tego odkryjesz, że on ma coś na sumieniu, czeka was więc trudna rozmowa. Samotne Bliźnięta jeszcze nie znajdą drugiej połówki. KARIERA: Masz sporo zaległych spraw do załatwienia, więc nie dokładaj sobie nowych zadań. Ktoś zaoferuje ci pomoc. Skorzystaj z niej, nie bacząc na dawne konflikty. Rak UCZUCIA: Spotkasz kogoś, kto wyda ci się idealny, ale szybko przekonasz się, że ma więcej wad niż zalet. Nie tkwij w tym związku, licząc, że partner się zmieni, bo będziesz tego żałować. KARIERA: Ktoś, komu zaufasz, bardzo cię zawiedzie. Część twoich planów legnie przez niego w gruzach, przez co stracisz mnóstwo nerwów i pieniędzy. Lew UCZUCIA: Drugiej połówki będziesz szukać wśród mężczyzn, którzy do ciebie nie pasują, więc nie dziw się, że kolejne randki są porażką....

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 28.09.2020 - czy poniedziałek będzie dla ciebie łaskawy?
Na Ryby czeka ciekawa propozycja zawodowa, a z kolei Lwy muszą uważać na finanse.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 28, 2020

Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją odpowiedź za...

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 27.08.2020 - dobra wiadomość czy rozczarowanie?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co dziś wydarzy się w twoim życiu. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Laura Osakowicz
sierpień 27, 2020

Lew wreszcie zamknie poprzedni etap w swoim życiu, za to Waga zostanie w pracy wystawiona na sporą próbę.  Przeczytaj, co czeka poszczególne znaki 28.08.2020 roku. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz...

Przeczytaj