klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka

Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?
Matylda Nowak
sierpień 22, 2020

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.  

Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu.

KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek...

KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci!

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić.

KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego.

KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu. Wytrwałość bardzo ci się opłaci.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Drobne kłopoty w związku mogą urosnąć do rangi niebotycznych problemów. Pilnuj się więc i nie wyolbrzymiaj. I pamiętaj, nawet jeśli twoi sercowi doradcy są ci życzliwi, ich rady ostatecznie okażą się mało przydatne.

KARIERA: Szukaj ludzi, którzy myślą podobnie jak ty. Razem możecie zdziałać więcej. Trzymaj się z dala od tych, którzy chcą cię zniechęcić, mówiąc ci, że coś jest niemożliwe.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Nawet jeśli nie wszystko ułoży się po twojej myśli, i tak wyjdziesz na swoje. Partnera ujmiesz łagodnością. Jeśli dopiero co się zakochałaś, zmysłowym szaleństwom nie będzie końca. ;-)

KARIERA: Nie zabraknie ci energii ani pomysłów, dzięki czemu zdobędziesz uznanie, o jakim marzysz. Musisz się być aktywna i przejąć inicjatywę. Nie bądź jednak zbyt natarczywa!

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Rób to, co podpowiada ci serce – nawet jeśli się sparzysz, nie będziesz żałować. Twoja niechęć do podporządkowania się okaże się trudna dla partnera, ale milcząco poddając się jego woli, będziesz nieszczęśliwa.

KARIERA: Nawet jeśli ogarną cię wątpliwości, niczego nie zmieniaj. Obserwuj uważnie, co się dookoła dzieje i z kim warto zawrzeć sojusz. Nie podejmuj pochopnych decyzji – działaj dopiero po dobrym zapoznaniu się z sytuacją.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Uwielbiasz flirty i romanse, ale teraz nikt nie namówi cię na nic stałego. Spotkasz kogoś, z kim zrozumiesz się bez słów. Jednak w relację z Wodnikiem nie angażuj się zbyt mocno.

KARIERA: Niestabilna sytuacja w firmie będzie cię kosztowała sporo nerwów. Albo dopadnie cię lęk przed utratą pracy, albo szef stale będzie zmieniał polecenia.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Zrobisz to, na co masz ochotę, nie licząc się z opiniami innych. Niejeden zarzuci ci egoizm albo robienie z siebie ekscentryczki na siłę. Jak jest naprawdę, wiesz tylko ty. I tego się trzymaj!

KARIERA: Wykorzystasz świetną passę, wprowadzając w życie zmiany i pomysły, na których ci zależy. Nikt ci nie przeszkodzi, a do sojuszników będziesz miała szczęście.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Poczujesz się fantastycznie, choć wcale nie musisz się zakochiwać. W zupełności wystarczy ci świadomość, że robisz na kimś wrażenie. Wszystko, co najlepsze, przed tobą! ;-)

KARIERA: Dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, bo masz w sobie siłę, której inni ci pozazdroszczą. Nie licz na poparcie szefa. On może teraz ulec złym doradcom.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Wojny podjazdowe nie są w twoim stylu, dlatego unikaj ich jak ognia, bo jedynie pogorszysz sytuację. Partnerowi daj wolną rękę. Niech o pewnych sprawach zadecyduje sam.

KARIERA: Jeśli ktoś będzie próbował cię odsunąć, dasz mu nauczkę. Pokażesz, na co cię stać i dopniesz swego. W trudnych sytuacjach poczujesz się jak ryba w wodzie – zawsze znajdziesz dobre wyjście.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Partner będzie ciągnąć w swoją stronę, a ty w swoją. Przez moment trochę się od siebie odda- licie, ale potem znów wpadniecie sobie w ramiona. Miłe komentarze Panny podniosą cię na duchu.

KARIERA: Ogrom pracy chwilowo cię przytłoczy, zwłaszcza że niektórzy zechcą umniejszyć twoje zasługi. Na szczęście, szybko się otrząśniesz i ruszysz do boju.

Komentarze
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 21.08.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się dziś w sferze uczuć i sferze kariery?
Laura Osakowicz
sierpień 21, 2020

Ryby zyskają siłę, aby zakończyć toksyczny związek a przed Koziorożcem stanie propozycja, która może odmienić jego życie. Co jeszcze stanie się 21 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: W twoim życiu pojawią się dwie osoby. Obu będzie na tobie bardzo zależeć. Będziesz miała dylemat: wybrać kogoś, kogo dobrze znasz, czy raczej postawić na nową znajomość?  KARIERA: Na twojej drodze zawodowej stanie osoba kompetentna i poważana w środowisku. Wystarczy mały gest i zaplusujesz. Zobaczysz, że potem zacznie cię faworyzować. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Uczucia Kryzysowa sytuacja pokaże ci, na kogo możesz liczyć, a na kim kompletnie nie możesz polegać. Dzięki niej zobaczysz, dla kogo jesteś ważna. Prawda może nie być przyjemna... KARIERA: W najbliższym czasie możesz liczyć na pochwały szefa, ale za to popsują się kontakty ze współpracownikami. Uzbrój się w cierpliwość: to trzeba przeczekać. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Nie lekceważ osoby, która się o ciebie troszczy. Skupianie się wyłącznie na jej wadach nie zagwarantuje wam szczęścia. Odrobina ciepła z twojej strony poprawi atmosferę. KARIERA: Zlecenie, które dostaniesz, będzie wymagało od ciebie dużego zaangażowania i skupienia. Warto się przyłożyć. Na tej pracy możesz wyjątkowo dużo zyskać. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Mimo dość intensywnego życia towarzyskiego nie będzie cię opuszczać poczucie osamotnienia. Zrozumiesz, że cel, jaki sobie wyznaczyłaś, jest nieosiągalny. Ta świadomość będzie przykra. KARIERA: Nadgorliwy młody człowiek będzie cię teraz bardzo irytował. Nie okazuj tego, staraj się zachować dystans. On i tak wykorzysta każdą szansę, żeby wspiąć się po szczeblach kariery. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Nic nie zmąci...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 20.08.2020 - co się dzisiaj wydarzy?
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Sprawdźcie, co was dzisiaj czeka! Czy gwiazdy będą wam sprzyjać?
Aneta Zygmuntowicz
sierpień 20, 2020

W miłości warto zaryzykować, a w stałych związkach trochę odpuścić. Nie możecie pozwolić, żeby poróżniły was drobnostki. Baran i Bliźnięta będą teraz miały zdecydowanie więcej obowiązków w pracy, a Skorpion może się spodziewać niestabilnej sytuacji w firmie. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu....

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny 19.08.2020. Co cię dzisiaj czeka?
Sprawdźcie horoskop dzienny na środę 19 sierpnia 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może środa okaże się dla was owocnym dniem?
Milena Majak
sierpień 19, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć. Wodnik UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość. KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem. Ryby UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania. KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa. Baran UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór. Byk UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na...

Przeczytaj
horoskop dzienny
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 17.08.2020 - co czeka cię dzisiejszego dnia?
Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 17 sierpnia 2020. Czy dziś czeka cię szczęście? A może lepiej unikać konfliktów?
Marta Średnicka
sierpień 15, 2020

Baran UCZUCIA:  Sprawy przybiorą zupełnie inny obrót, niż się spodziewasz. Partner raz zaskoczy cię czymś miłym, innym razem cię zasmuci. Potrzebujesz odmiany. KARIERA: Możesz spędzić ten czas na luzie. Nie musisz się sprężać, by sprostać wymaganiom szefa albo realizować ambicje. Warto skorzystać z oferty banku. WAŻNE:  Nie spotykaj się dziś z Koziorożcem.  Byk UCZUCIA: W miłości zawierucha. Możesz być rozdarta, mając do wyboru dwie osoby, albo zaczniesz narzekać na brak zainteresowania ze strony ukochanego. KARIERA: Jeśli pragniesz zmian, a one nie następują, poczekaj na właściwy moment. Wszystko skończy się dobrze. Otrzymasz pomoc i wsparcie finansowe. WAŻNE: Możesz przeszkadzać Pannie.  Zobacz także:  Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują Bliźnięta UCZUCIA: Czeka cię romantyczna przygoda, lecz nie nastawiaj się na zmianę biegu zdarzeń. Po prostu będzie miło. Jeśli jest źle, wyciągnij rękę do zgody. KARIERA: Dobra praca i niezłe pieniądze znajdują się w zasięgu twoich możliwości. Musisz tylko spojrzeć na sprawy z innej strony. Uważaj na ważne szczegóły! WAŻNE: Skorpion cię skrytykuje.  Waga UCZUCIA: Partner tak ci zaimponuje, że zechcesz go naśladować. A wszystko po to, by się jeszcze bardziej do niego zbliżyć. Jednak pamiętaj, że jesteście różni. KARIERA: Łatwo znajdziesz teraz sojusznika. To dobry czas na podpisywanie umów, robienie interesów. Kontroluj tych, którym powierzasz swoje pieniądze. WAŻNE: Wodnik cię wykiwa.  Skorpion UCZUCIA: Zakochasz się, stracisz głowę, a potem to odchorujesz. Nie podchodź zbyt emocjonalnie do związku, który może się okazać rozczarowujący. KARIERA:  Zanim przystąpisz do działania, dokładnie...

Przeczytaj