klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny 22.10.2020. Co cię dzisiaj czeka?

Sprawdźcie horoskop dzienny na czwartek 22 października 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może czwartek okaże się dla was owocnym dniem?
Redakcja Wizaz.pl
październik 22, 2020
Kim jest Dominic D'Angelica, skazany za seks z nieletnią, finalista „Top Model”? Przeżył sporo dramatów w swoim życiu

Koziorożec

UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia.

KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć.

Wodnik

UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość.

KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem.

Ryby

UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania.

KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa.

Baran

UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.

KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór.

Byk

UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić.

KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na posunięcia, których dawniej się obawiałaś. W finansach bądź ostrożna.

Bliźnięta

UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać.

KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce.

Rak

UCZUCIA: Nikt nie wyrządzi ci takiej krzywdy jak ktoś, kto lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie stawisz czoła. Wtedy będziesz miała tylko jedno wyjście. Ewakuacyjne.

KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. Zostaniesz za to nagrodzona. Warto zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych.

Lew

UCZUCIA: Chociaż nie lubisz robić niczego wbrew sobie, to jednak teraz będziesz musiała podporządkować się partnerowi. Jeśli właśnie zaczęłaś się z kimś spotykać, obrót spraw cię zaskoczy.

KARIERA: Stawisz czoła wszystkim trudnościom. Wykażesz się siłą, odwagą i zdecydowaniem. Opanujesz stres i rzucisz się w wir nowych obowiązków.

Panna

UCZUCIA: Nie zawsze warto się odsłaniać, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna tego, co myśli druga strona. Tak szybko się tego nie dowiesz, ponieważ nie powie ci teraz prawdy. Nie wie jak...

KARIERA: Ktoś dostrzeże w tobie zdolności przywódcze, więc będziesz mogła stawiać warunki. W finansach zwyżka. Możesz upolować okazję na wyprzedaży.

Waga

UCZUCIA: Przed tobą nagły zwrot akcji, którego się nie spodziewasz. Unikaj zazdrości, odpuść sobie też zaborczość, bo zamiast zbliżyć się do partnera, tylko się od niego oddalisz.

KARIERA: Nie musisz być przesadnie miła. Dbanie o to, by wszystkich zadowolić, nie tylko cię zmęczy, ale przede wszystkim nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Skorpion

UCZUCIA: Przyjdzie ci pocieszać partnera. Na początku ci się to spodoba, bo zyskasz kontrolę nad sytuacją, ale później uznasz, że bezradność ukochanego staje się coraz bardziej irytująca.

KARIERA: Unikniesz przykrych niespodzianek, jeśli za dużo nie będziesz oczekiwać. Nie lekceważ przeciwników, bo masz twardą konkurencję, która może cię ograć.

Strzelec

UCZUCIA: Choć tempo, jakie narzucisz, zaimponuje partnerowi, to jednak na dłuższą metę może okazać się męczące. Nie przekreślaj tego, co tak pielęgnowaliście. Przyda ci się teraz więcej czułości.

KARIERA: Twoje działania okażą się opłacalne, a do tego uda ci się rozwiązać trudny problem. Szyb- ko nauczysz się nowych rzeczy i natychmiast wcielisz je w życie.

Komentarze
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 21.10.2020 - czy czeka cię sukces w pracy?
Byk podczas kłótni z ukochaną osobą pownien jasno komunikować problem. Rak nie powinien za to wymigiwać się od spotkań służbowych. Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop na 21.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 21, 2020

Koziorożec Uczucia: Unosisz się nad ziemią! Ten wyjątkowo korzystny czas dla Koziorożców potrwa do końca października. W stałych związkach renesans uczuć, a osoby, które niedawno kogoś poznały, upewnią się, że ich wybór był słuszny. Kariera: Warto teraz szczególnie skrupulatnie trzymać się regulaminów i zasad prawa, bo zaniedbania mogą mieć dla ciebie fatalne skutki. Pamiętaj, aby problemów z pracy nie przenosić do domu, twoi bliscy nie są przecież winni. Wodnik Uczucia: Od dawna spotykacie się u wspólnych znajomych, wymieniając zdawkowe uprzejmości. Tym razem będzie inaczej! Iskrą, która spowoduje wybuch płomieni, będzie rozmowa. Oboje poczujecie, że wiele was łączy. Kariera: Przygotuj się na różnego rodzaju naciski i ataki ze strony współpracownika. Zechce na siłę przekonać cię do swoich racji, z którymi nie do końca się zgadzasz. Jeśli masz coś do ukrycia, uważaj, gdyż prawda może wyjść na jaw! Ryby Uczucia: Zdasz sobie sprawę, że twoim wybrankiem interesuje się także inna osoba. Obserwuj, czy to zainteresowanie nie jest przypadkiem obustronne. Samotne Ryby powinny częściej bywać między ludźmi. Kariera: W pracy unikaj nadgorliwości i narzucania się. Zajmij z góry upatrzoną pozycję, nie wchodź na linię ognia, bo to nie twoja wojna! Angażując się niepotrzebnie w cudze sprawy, możesz stracić najwięcej. Baran Uczucia: Pozwól sobie na więcej szaleństwa: spontanicznie okazuj uczucia, nie wstydź się czułości i miłych gestów. Wspólne wyjście na kolację może zakończyć się niespodzianką. Ten czas należy do odważnych! Kariera: Czasem trzeba przyjrzeć się się sobie z boku. Stwierdzisz, że nie jest wesoło: wykonujesz pracę poniżej kwalifikacji. Może przyszła pora, aby pomyśleć o nowych wyzwaniach? Stagnacja...

Przeczytaj
horoskop 2018
Styl życia Horoskop na 20.10.2020 - co dziś się wydarzy?
Horoskop dzienny na 20 października 2020 roku zdradzi ci, czy czekają cię dziś namiętności, czy klasyczne, miłosne niepowodzenia.
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020

Baran Uczucia: Mężczyzna dbający o swoje dobre imię będzie robił wszystko, by tajemnica, którą znasz, nie wyszła na jaw. Zastanów się, czy bardziej opłaca ci się powiedzieć o niej głośno, czy raczej milczeć. Kariera: Możesz zostać wysłana na szkolenie. Nie będziesz z tego powodu ani szczęśliwa, ani zadowolona. Jednak w przyszłości ta wiedza może ci się bardzo przydać. Byk Uczucia: Będą tobą teraz szarpać gwałtowne emocje. Nie przesadź jednak z tym, co i w jaki sposób mówisz. Jedno słowo za dużo może bardzo popsuć relację z bliską ci osobą. Kariera: Ktoś, z kim jesteś w konflikcie zawodowym, zacznie być dla ciebie podejrzanie miły. Nie daj się zwieść pozorom. Ta osoba ma jakiś interes i zrobi teraz wszystko, żeby ci się przypodobać. Bliźnięta Uczucia: Uważaj na wypowiadane kłamstwa. To, co wiele razy się udawało, tym razem może nie pójść po twojej myśli. Będzie ci zwyczajnie głupio, kiedy bliska osoba ci udowodni, że to, co mówisz, to nieprawda. Kariera: Będziesz mieć teraz znakomite pomysły zawodowe. Wprowadzaj je w życie. Bez problemu uda ci się do nich przekonać przełożonych. Możliwy dodatkowy zarobek! Rak Uczucia: Będziesz z determinacją dążyć do tego, by spełnić swoje marzenia. Jednak najbliżsi, nie wierząc w twój sukces, zechcą cię od tego odwieść. Postawisz jednak na swoim. Kariera: Masz dużo obowiązków zawodowych, a ktoś mniej pracowity będzie chciał ci ich jeszcze dołożyć. Bądź bardziej asertywna i nie dawaj wciskać sobie prac, które do ciebie nie należą. Lew Uczucia: Spotkany dzięki...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 19.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Czy dzisiaj gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 19, 2020

Bliźnięta czeka spokojny dzień w pracy, tymczasem Lwy powinny nadrobić zaległości. Wagi mogą narazić się partnerowi, a samotne Wodniki będą miały wyjątkowe powodzenie. ;-) Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli jesteś singielką, korzystaj z przywilejów stanu wolnego. Wybierz się na randkę, flirtuj, ale nie licz na wielką miłość. Osoby w związkach czeka renesans uczuć. Duże inwestycje konsultuj z partnerem! KARIERA: W pojedynkę nie odniesiesz teraz sukcesu, a po drodze możesz przysporzyć sobie kilku wrogów. Prosząc innych o pomoc, radę lub wsparcie, zyskasz dodatkową energię i sprzymierzeńców do dalszych działań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie odkładaj na potem sprawy, która nie daje ci spać. Teraz masz wreszcie szansę porozmawiać z partnerem i zakończyć problem. Poczujesz wielką ulgę. Samotne Byki już niebawem czeka prawdziwa rewolucja. KARIERA: Dosyć skromności – marnujesz szanse na zawodowy sukces! Wyjdź  z cienia, zabierz głos w dyskusji, a twoje propozycje spotkają się z aprobatą przełożonych. Nareszcie dostrzegą twoje atuty i kompetencje. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Zadbaj o ukochanego. Pamiętaj, że lepsze jest zwykle wrogiem dobrego, a cena za szukanie szczęścia na boku może być bardzo wysoka. Samotne Bliźnięta mogą się rozczarowywać znajomościami z Internetu. KARIERA: W pracy będzie cię teraz czekać względny spokój. Pozałatwiaj więc zaległe sprawy urzędowe, odbierz dokumenty, które gdzieś czekają. Odśwież także zaniedbywane służbowe kontakty, bo dużo możesz dzięki nim zyskać. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Upór może ci skutecznie zablokować możliwość osiągnięcia kompromisu z partnerem. Racja nie musi leżeć po twojej stronie. Nie stawiaj więc sprawy na ostrzu noża. Dużo lepsza...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi. KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-) KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli...

Przeczytaj