klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny 24.08.2020 - co się dziś wydarzy?

Sprawdź horoskop dzienny 24 sierpnia 2020 roku. Co cię czeka dziś w sferze uczuć i kariery?
Laura Osakowicz
sierpień 24, 2020

Przed Wodnikiem płomienny romans, za to Byk w końcu zyska odwagę, aby rozwijać karierę. Co jeszcze stanie się 24 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop. 

Hotel Paradise: Ata i Artur ostro o relacji Domi i Bartka: „Pokazała rogi i okropnie go potraktowała”. Dominika odpowiedziała

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz
takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.

KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci
pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że
on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić.


KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na posunięcia, których dawniej się obawiałaś.W finansach bądź ostrożna.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać.

KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Nikt nie wyrządzi ci takiej krzywdy jak ktoś, kto lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie stawisz czoła. Wtedy będziesz miała tylko jedno wyjście. Ewakuacyjne.

KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. Zostaniesz za to nagrodzona. Warto zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Chociaż nie lubisz robić niczego wbrew sobie, to jednak teraz będziesz musiała podporządkować się partnerowi. Jeśli właśnie zaczęłaś się z kimś spotykać, obrót spraw cię zaskoczy.


KARIERA: Stawisz czoła wszystkim trudnościom. Wykażesz się siłą, odwagą i zdecydowaniem. Opanujesz stres i rzucisz się w wir nowych obowiązków.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Nie zawsze warto się odsłaniać, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna tego, co myśli druga strona. Tak szybko się tego nie dowiesz, ponieważ nie powie ci teraz prawdy. Nie wie jak...


KARIERA: Ktoś dostrzeże w tobie zdolności przywódcze, więc będziesz mogła stawiać warunki. W finansach zwyżka. Możesz upolować okazję na wyprzedaży.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Przed tobą nagły zwrot akcji, którego się nie spodziewasz. Unikaj zazdrości, odpuść sobie też zaborczość, bo zamiast zbliżyć się do partnera, tylko się od niego oddalisz.

KARIERA: Nie musisz być przesadnie miła. Dbanie o to, by wszystkich zadowolić, nie tylko cię zmęczy, ale przede wszystkim nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Przyjdzie ci pocieszać partnera. Na początku ci się to spodoba, bo zyskasz kontrolę nad sytuacją, ale później uznasz, że bezradność ukochanego staje się coraz bardziej irytująca.


KARIERA: Unikniesz przykrych niespodzianek, jeśli za dużo nie będziesz oczekiwać. Nie lekceważ przeciwników, bo masz twardą konkurencję, która może cię ograć.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Choć tempo, jakie narzucisz, zaimponuje partnerowi, to jednak na dłuższą metę może okazać się męczące. Nie przekreślaj tego, co tak pielęgnowaliście. Przyda ci się teraz więcej czułości.

KARIERA: Twoje działania okażą się opłacalne, a do tego uda ci się rozwiązać trudny problem. Szybko nauczysz się nowych rzeczy i natychmiast wcielisz je w życie.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia.


KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość.

KARIERA Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor
i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania.


KARIERA Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa.

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka
Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?
Matylda Nowak
sierpień 22, 2020

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.   Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek... KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez...

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 21.08.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się dziś w sferze uczuć i sferze kariery?
Laura Osakowicz
sierpień 21, 2020

Ryby zyskają siłę, aby zakończyć toksyczny związek a przed Koziorożcem stanie propozycja, która może odmienić jego życie. Co jeszcze stanie się 21 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: W twoim życiu pojawią się dwie osoby. Obu będzie na tobie bardzo zależeć. Będziesz miała dylemat: wybrać kogoś, kogo dobrze znasz, czy raczej postawić na nową znajomość?  KARIERA: Na twojej drodze zawodowej stanie osoba kompetentna i poważana w środowisku. Wystarczy mały gest i zaplusujesz. Zobaczysz, że potem zacznie cię faworyzować. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Uczucia Kryzysowa sytuacja pokaże ci, na kogo możesz liczyć, a na kim kompletnie nie możesz polegać. Dzięki niej zobaczysz, dla kogo jesteś ważna. Prawda może nie być przyjemna... KARIERA: W najbliższym czasie możesz liczyć na pochwały szefa, ale za to popsują się kontakty ze współpracownikami. Uzbrój się w cierpliwość: to trzeba przeczekać. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Nie lekceważ osoby, która się o ciebie troszczy. Skupianie się wyłącznie na jej wadach nie zagwarantuje wam szczęścia. Odrobina ciepła z twojej strony poprawi atmosferę. KARIERA: Zlecenie, które dostaniesz, będzie wymagało od ciebie dużego zaangażowania i skupienia. Warto się przyłożyć. Na tej pracy możesz wyjątkowo dużo zyskać. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Mimo dość intensywnego życia towarzyskiego nie będzie cię opuszczać poczucie osamotnienia. Zrozumiesz, że cel, jaki sobie wyznaczyłaś, jest nieosiągalny. Ta świadomość będzie przykra. KARIERA: Nadgorliwy młody człowiek będzie cię teraz bardzo irytował. Nie okazuj tego, staraj się zachować dystans. On i tak wykorzysta każdą szansę, żeby wspiąć się po szczeblach kariery. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Nic nie zmąci...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 20.08.2020 - co się dzisiaj wydarzy?
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Sprawdźcie, co was dzisiaj czeka! Czy gwiazdy będą wam sprzyjać?
Aneta Zygmuntowicz
sierpień 20, 2020

W miłości warto zaryzykować, a w stałych związkach trochę odpuścić. Nie możecie pozwolić, żeby poróżniły was drobnostki. Baran i Bliźnięta będą teraz miały zdecydowanie więcej obowiązków w pracy, a Skorpion może się spodziewać niestabilnej sytuacji w firmie. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu....

Przeczytaj