klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny 24.09 - co się dziś wydarzy?

Horoskop dzienny pozwoli ocenić, czego możemy się dziś spodziewać. Barana czeka nadmiar obowiązków, za to Byk może liczyć na nową znajomość.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 24, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

UCZUCIA: Dojdź do ładu ze sobą i określ, w którą stronę chcesz iść. Czas ku temu najwyższy, bo pod koniec września spotkasz kogoś, kto szuka osoby zdecydowanej i pewnej siebie. Bądź taka!


KARIERA: Koniecznie zrób teraz kopie plików komputerowych potrzebnych ci do pracy, bo karty pokazują możliwość utraty danych. Zakończ też szybko rozpoczęte prace, bo czas nie będzie twoim sprzymierzeńcem!

Wodnik

UCZUCIA: Hołdujesz zasadzie, że co w myśli i w sercu, to i na języku. Teraz jednak staraj się trzymać ten ostatni na wodzy, bo możesz powiedzieć coś, co twój partner zrozumie opacznie. I zaczną się kłopoty...

KARIERA: Jeśli starasz się rozwiązać konflikt zawodowy w białych rękawiczkach, to tym razem twoja
taktyka nie odniesie skutku. Musisz wyłożyć kawę na ławę. Nie obawiaj się, bo racja jest po twojej stronie.

Ryby

UCZUCIA: Sprawy z przeszłości mogą wprowadzić trochę zamętu w twoim związku. Stare zdjęcia, jakieś miłosne listy przewiązane kokardką lub osobiste spotkanie z bliską ci kiedyś osoby wywołają zazdrość partnera.


KARIERA: Zaprowadź trochę ładu w służbowych dokumentach, uporządkuj sprawy zawodowe, ponadganiaj zaległości. Zatroszcz się też o swoją wewnętrzną harmonię. Jest teraz bardzo ważna!

Baran

UCZUCIA: W najbliższych dniach pochłonie cię praca. Pomimo zmęczenia postaraj się poświęcać jednak więcej czasu swojej drugiej połówce. Możesz czuć rozdrażnienie, więc trzymaj nerwy na wodzy.

KARIERA: Ogrom obowiązków! Będziesz działać w pośpiechu, dlatego uważaj, aby nie popełnić pomyłek, zwłaszcza w dokumentach finansowych. Wspomóż się czymś na poprawę koncentracji!

Byk

UCZUCIA: Wymarzony czas dla singli – widać nowe flirty i randki.W związkach też dosyć miła
atmosfera, ale bez drobnych zgrzytów się nie obejdzie. Staraj się dążyć do porozumienia i kompromisu!

KARIERA: Będziesz teraz pracować zrywami: najpierw rzucisz się z entuzjazmem w wir zajęć, a za kilka
dni poczujesz, że to, co robisz, nie ma sensu. Taka huśtawka nastrojów potrwa przez dwa, trzy tygodnie!

Bliźnięta

UCZUCIA: Szykujcie się na nowe, atrakcyjne znajomości. W stałych związkach wreszcie harmonia
i spokój. A na dodatek cieszyć się będziesz znakomitą kondycją psychiczną i fizyczną.

KARIERA: Od teraz aż do świąt czeka cię dobra passa w interesach i inwestowaniu pieniędzy. Nowe
projekty też zaczną rodzić ci się w głowie i będziesz sukcesywnie wprowadzać je w życie.

Rak

UCZUCIA: Jeśli w swoim związku chcesz przeforsować plany związane z wyjazdem, większymi zakupami lub
sposobem spędzenia świąt, to teraz masz dobry na to czas, ale twardo broń swojego zdania!

KARIERA: W pracy możesz pozwolić sobie na zdecydowane działania. Czas namysłu i rozważania wszystkich za i przeciw już minął. Masz szansę zrealizować swój wielki, innowacyjny pomysł!

Lew

UCZUCIA: Twoja druga połówka będzie niezadowolona z sytuacji w związku i da ci to wyraźnie odczuć. Chyba ma rację, bo obowiązki zawodowe za bardzo cię absorbują. Dziel więc czas tak, aby nie powodować konfliktów.


KARIERA: Jakąś sprawę, z którą nie możesz się od jakiegoś czasu uporać, musisz zacząć od początku.
Gdzieś po drodze wkradł się błąd w papierach lub założeniach i dlatego nic ci się nie zgadza!

Panna

UCZUCIA: Jeśli nie chcesz kłopotów w związku, nie sprawdzaj komórki swojej drugiej połówki. Niczego się nie dowiesz, a narazisz na oskarżenie o wścibstwo i zazdrość. Każdy ma prawo do prywatności!


KARIERA: Uważaj na osoby, które będą próbowały namówić cię na jakieś inwestycje. Propozycja może nie do końca być zgodna z prawem. Otworzą się przed tobą za to nowe, ciekawe perspektywy zawodowe.

Waga

UCZUCIA: Związki z krótkim stażem przejdą w kolejną fazę. Możliwe będzie nawet zamieszkanie razem!
Samotna Waga może nawiązać interesującą relację z osobą z kręgu zawodowego.


KARIERA: Masz napęd do pracy i przez najbliższe tygodnie robota palić ci się będzie w rękach. Ale nie czas teraz na podejmowanie decyzji dotyczących twojej zawodowej przyszłości. Poczekaj do nowego roku.

Skorpion

UCZUCIA: Problemy w związku wymagają teraz szybkiego rozwiązania! Nie zostawiaj spraw konfliktowych na później, tylko od razu siadajcie do stołu i wyjaśnijcie je sobie raz na zawsze!


KARIERA: Niespodziewanie spotkasz wspaniałego doradcę – osobę z dużym doświadczeniem, ale która
nie jest zaangażowana w twoje sprawy i będzie obiektywna. Skorzystaj z jej rad!

Strzelec

UCZUCIA: W najbliższych dniach będziesz bujać w obłokach. Ale przecież marzenia się spełniają, więc
zejdź na ziemię i zacznij je realizować. Szanse na spotkanie miłości są teraz większe niż kiedykolwiek wcześniej!


KARIERA: Nadchodzi poprawa w sferze finansów. Poczujesz wreszcie satysfakcję, a ta z kolei da ci napęd do dalszej pracy. Twoje starania wreszcie zostaną docenione przez szefa!

Komentarze
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 04.10.2020 - co przyniesie ten dzień?
Ryby będą musiały podjąć trudną decyzję. Bliźnięta czeka okiełznanie kilku niezałatwionych spraw.
Redakcja Wizaz.pl
październik 04, 2020

Koziorożec Uczucia:  W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na zimowy urlop. Kariera : Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Wodnik Uczucia:  Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera:  Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę... Ryby Uczucia:  Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera:  Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki – zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Baran Uczucia:  Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera:  Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni. Byk Uczucia:  Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 03.09.2020. Czego powinny wystrzegać się byki, a o co zadbać koziorożce?
Barany czekają na ważną wiadomość, a panny powinny być gotowe na kontrole. Sprawdź horoskop dzienny na 03.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Koziorożec Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na urlop. Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Wodnik Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę… Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Ryby Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki - zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 22.09.2020 - czego możesz się dziś spodziewać?
Horoskop dzienny zdradzi, czy dziś spełnisz się zawodowo i jak potoczy się twoje życie uczuciowe.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 22, 2020

Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Byk Uczucia: Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj się je spełniać, bo teraz jest na to dobry czas. Partner nie będzie zachwycony, bo boi się zmian, ale postaw na swoim. Samotni powinni częściej wychodzić z domu. Kariera: Unikaj konfliktowych sytuacji. Zachowaj neutralność, nie plotkuj, nie spiskuj i nie opowiadaj się po żadnej ze stron, bo możesz popsuć swoje relacje ze współpracownikami. Idź na kurs lub szkolenie. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Pamiętaj, że słów raz wypowiedzianych nie da się już cofnąć. Czasem więc lepiej coś przemilczeć. Dla singli czas na nowe znajomości i flirty. Ale to jeszcze nie czas na zaangażowanie. Kariera: Koniecznie wróć teraz do niezałatwionych spraw. Odkładanie ich może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Postaraj się wszystko wyprowadzić na prostą. Ogarnij chaos w dokumentach. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Rak Uczucia: Samotne Raki mogą mieć chaos w głowie. Powinny skupić się przede wszystkim na osiągnięciu wewnętrznej harmonii. W związkach czas na poważne decyzje dotyczące przeprowadzki, wyjazdu, inwestycji. Kariera: Na pewne rzeczy nie masz wpływu, więc nie warto tracić sił na walkę z wiatrakami. Pozwól sprawom toczyć się ich własnym trybem. Poproś o kilka dni wolnego, aby przemyśleć swoją...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 21.09.2020 - sprawdź, co dziś się wydarzy
Horoskop dzienny na 21.09.2020 powie ci, czy powinnaś martwić się o swoją karierę. Co spotka cię natomiast w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 21, 2020

Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Baran  Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Byk Uczucia: Ostatnio nawiązana znajomość może się pięknie rozwijać. I cóż z tego, że poznana osoba odbiega od ideału? Gwiazdy ci sprzyjają. Nie patrz więc na detale, tylko bierz pod uwagę całokształt. Kariera: Nieśmiałość i skromność cię blokują. A do odważnych świat należy. Masz wiedzę i kompetencje, więc zabieraj głos w dyskusjach, mów o własnych projektach i zgłaszaj się do nowych zadań. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Singielki wciąż jeszcze będą bez pary. Ale już niebawem sprawy nabiorą rozpędu. W związkach niedopowiedzenia i fochy. Zbierz się na odwagę i załatw sprawę, która od dawna cię męczy. Poczujesz ulgę. Kariera: Jeśli masz jakieś zaległości, to szybko je nadgoń, nawet kosztem wolnego czasu! Musisz mieć teraz porządek w głowie i na biurku, aby ruszyć do przodu! Przed tobą nowe zadania, które sprawią ci satysfakcję. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Rak Uczucia: Po burzliwym okresie teraz pojawia się szansa na odbudowanie dobrych relacji. Dużo zależy od twojej postawy, nie zaszkodzi wyciągnąć rękę do zgody, a jeśli masz coś za uszami – przeprosić i przytulić. Kariera: Otwórz się bardziej na ludzi, współpracowników czy klientów. Lepsza atmosfera w pracy daje napęd do działania. Drobne nieporozumienia...

Przeczytaj