klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny - 26.10.2020 - czy dzisiaj będzie ci sprzyjało szczęście?

Zastanawiasz się, co ci przyniesie ten dzień? Mamy dla ciebie kilka wskazówek:)
Redakcja Wizaz.pl
październik 26, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Koziorożec

Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans.

Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego.

Wodnik

Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana.

Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta.

Ryby

Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas.

Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy!

Baran

Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność.

Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie doceniane.

Byk

Uczucia: Będziesz emanować bardzo dobrą energią. Dzięki temu wokół ciebie zaczną pojawiać się osoby, które będą mocno zainteresowane bliższą znajomością. Możesz poznać kogoś naprawdę ciekawego.

Kariera: Nowe przedsięwzięcie zawodowe na początku będzie wyglądało bardzo obiecująco. Z czasem okaże się jednak, że ma wiele niedociągnięć i może przynieść ci więcej kłopotów niż pożytku.

Bliźnięta

Uczucia: Pewna sytuacja mocno nadszarpnie twoje poczucie bezpieczeństwa. Stracisz zaufanie do kogoś, kto był ci naprawdę bliski. Jeśli chcesz, żeby między wami było jak dawniej, szybko to wyjaśnij.

Kariera: Sprawy zawodowe będą rozwijać się teraz niezwykle dynamicznie. Okazji do zmian zapowiada się wiele, jednak jeśli będziesz zwlekać z podjęciem pewnej decyzji, sytuację wykorzysta ktoś inny.

Rak

Uczucia: Będziesz chciała teraz zrobić wszystko, aby między wami działo się jak najlepiej. Zachowaj jednak umiar, bo efekt może być zupełnie odwrotny. Poczujesz się nieswojo, gdy zostanie to odebrane jako przekroczenie granic.

Kariera: Zawodowo zapowiada się naprawdę ciekawy czas. Zostaną dostrzeżone twoje talenty, pojawią się możliwości. Musisz jednak uważać, by twoje dobre samopoczucie nie zostało uznane za przejaw pychy i arogancji.

Lew

Uczucia: Nie będzie to czas zbyt dużych uniesień miłosnych. Przygotuj się raczej na przemyślenia i wyciąganie wniosków. Skrzydeł doda ci dopiero znajomość z osobą o nieprzeciętnym talencie.

Kariera: Praca w zespole z tobą przyniesie efekty. Wiele osób w firmie będzie więc zabiegać o twoje towarzystwo. Da ci to bardzo dużo satysfakcji i poczucia, że to, co robisz, ma sens.

Panna

Uczucia: Uważaj na despotyczne zachowania wobec partnera, bo zostaniesz posądzona o to, że nie liczysz się kompletnie z jego zdaniem. Nie pomogą tłumaczenia. Będziesz musiała zmienić niektóre nawyki.

Kariera: Postaraj się bardziej przyłożyć do obowiązków zawodowych. Nie będzie to łatwe, gdyż twoje myśli zaczną błądzić zupełnie gdzie indziej. Uważaj, żeby nie zawieść osób, które teraz na ciebie liczą

Waga

Uczucia: Nowa znajomość wniesie w twoje życie sporo ekscytacji. Romantyczne chwile we dwoje staną się dla ciebie najważniejsze. Nie zapominaj jednak, że jedna z przyjaciółek bardzo cię teraz potrzebuje.

Kariera: Będziesz musiała zmienić sposób postępowania w pewnej sprawie związanej z sytuacją w pracy. Niestety, okaże się, że coś, co uważałaś za pewnik, to tylko plotka, która miała na celu wprowadzić cię w błąd.

Skorpion

Uczucia: Możesz zapomnieć teraz o jakimś istotnym wydarzeniu lub rocznicy. Z tego powodu bliska ci osoba będzie mieć ogromne pretensje. Atmosfera między wami stanie się bardzo napięta.

Kariera: Uważaj na nieuczciwych kontrahentów oraz osoby, które będą chciały cię skłonić do zmiany poglądów lub do zainwestowania w coś, do czego nie masz przekonania. Ufaj swojej intuicji.

Strzelec

Uczucia: Widzenie wszystkiego w czarnych kolorach to nie jest sposób na rozwiązanie twoich problemów. Zdecyduj się na rozmowę i wyjaśnijcie sobie, o co wam naprawdę chodzi. Wasze dążenia mogą bowiem się różnić.

Kariera: Czeka cię teraz dość intensywny czas. Będziesz się dużo przemieszczać oraz spotykać z ludźmi w dość niecodziennych jak na pracę okolicznościach. Mobilizuj wszystkie siły.

Komentarze
Styl życia 6 rzeczy, które sprawią, że związek będzie udany
To nie żart! Dzięki tym zasadom wasza relacja będzie długa i szczęśliwa.
Urszula Jagłowska
marzec 21, 2019

W dobie hiperseksualności już od najmłodszych lat tworzymy wyobrażenie idealnego związku. Jednak czy coś takiego naprawdę istnieje? Nie od dziś wiadomo, że udana relacja to coś więcej niż pociąg fizyczny , dopasowanie seksualne, wspólne plany na przyszłość, podobne zainteresowania, szacunek, czy zaufanie. Poznaj złote zasady, dzięki którym wasz związek da obojgu jeszcze więcej satysfakcji, zapewniając nie tylko powodzenie w sferze intymnej. Jaki jest przepis na idealny związek? Trudno jest znaleźć złoty środek, który zagwarantuje, że nasz związek będzie szczęśliwy i trwały. Szczególnie, że udana relacja to nie tylko romantyczne uniesienia, ale również pójścia na ustępstwa , sztuka kompromisu, a także często rezygnacja z własnych planów dla dobra ogólnego związku. Dodatkowo nie ułatwiają tego media społecznościowe kreujące wyidealizowany model życia stawiający na rozwój jednostki. Jak podkreśla socjolog dr Brian Ogolsky z University of Illinois, przepisem na udany związek jest przede wszystkim wysłuchiwanie potrzeb partnera, umiejętność pójścia na kompromis , a przede wszystkim równy podział obowiązków. Jak wynika z jego badań przeprowadzonych na grupie 220 małżeństw, to właśnie równy i sprawiedliwy podział obowiązków sprawia, że poziom zadowolenia ze związku wzrasta u obojga partnerów . Przeczytaj także:  Naukowcy odkryli, z jakimi mężczyznami kobiety są najszczęśliwsze! Jednak to nie metody amerykańskiego socjologa na udany związek podbijają serca milionów ludzi pragnących polepszyć swoje relacje z partnerem . Internauci dosłownie pokochali 6 złotych zasad, dzięki którym małżeństwo będzie udane , opublikowanych niedawno na Twitterze znanego blogera Ryana Stephensa. Mężczyzna postanowił podzielić się z fanami zbiorem wypracowanych wraz ze swoją żoną zachowań, dzięki którym każdy związek będzie udany. My wife and I have found...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 18.09.2020 - jak potoczy się dzisiaj twój dzień?
Koziorożce będą coraz intensywniej myśleć o zmianie pracy, za to dla baranów sytuacja w pracy będzie wyjątkowo korzystna. Co czeka pozostałe znaki zodiaku?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans. Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego. Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Wodnik Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana. Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta. Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Ryby Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas. Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy! Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Baran Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność. Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do...

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 17.09.2020 - co cię dzisiaj czeka?
Ryby czekają trudności w relacjach z najbliższymi, a wokół byka zaczną pojawiać się osoby zainteresowane bliższą znajomością.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 17, 2020

Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans. Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego. Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Wodnik Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana. Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta. Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Ryby Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas. Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy! Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Baran Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność. Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 25.10.2020 - sprawdź, czy ten dzień będzie dla ciebie dobry
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, żeby nic cię nie ominęło.
Redakcja Wizaz.pl
październik 24, 2020

Koziorożec Uczucia:  Pomyśl o urlopie, który będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Nie bój się zamknąć tego, co jest już za tobą. Kariera:  Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na korzystnych warunkach. Poważnie się nad tym zastanów. Niebawem może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Wodnik Uczucia:  Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej denerwować. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera:  Będziesz znudzona i zaczniesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego. Szykująca się zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Ryby Uczucia:  Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Powinnaś być cierpliwa, bo w przyszłość z tą osobą może być bardzo ciekawa. Kariera:  Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być nawet kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Nie bój się podjąć wyzwania. Baran Uczucia:  Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kariera:  Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk Uczucia:  Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile. Kariera:  W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą...

Przeczytaj