klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny 27.09.2020 r. Co Cię dzisiaj czeka?

Wagi mają szanse na nową miłość, a na Koziorożce czekają silne emocje. Co dziś przydarzy się pozostałym znakom?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 26, 2020
Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Baran - 21.03–20.04

Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła!

Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku.

Byk -  21.04–20.05

Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość.
Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń.

Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach!

Bliźnięta - 21.05–21.06

Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze.

Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup!

Rak - 22.06–22.07

Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi.

Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz.

Lew - 23.07–22.08

Uczucia: Osoby będące w nieformalnych związkach zechcą je zalegalizować. Samotne Lwy, aby móc cieszyć się życiem i miłością, muszą najpierw osiągnąć wewnętrzną równowagę.
Kariera: Ostatnio poświęcasz pracy zbyt wiele czasu. Zachowanie właściwych proporcji między zawodowymi obowiązkami a życiem prywatnym to twoje zadanie na teraz. Jeśli możesz, weź wolne.

Panna - 23.08–22.09

Uczucia: W związkach dobra atmosfera. Masz teraz zielone światło na wprowadzenie zmian, o których od dawna myślisz. Samotne Panny niech zapiszą się na zajęcia grupowe – mogą tam poznać bratnią duszę.

Kariera: Zainteresuj się, czy nie zmieniły się przepisy w branży, którą się zajmujesz. Mogą się przytrafić kłopoty związane z brakiem wiedzy. Jeśli kierujesz zespołem, to zajmij się lepszą organizacją pracy.

Waga - 23.09–22.10

Uczucia: Samotna Wago, bywaj wszędzie tam, gdzie masz szansę spotkać zupełnie nowych ludzi. Osoby w związkach, nastawione ostatnio na podwyższanie statusu, niech zwolnią i zadbają o relację z partnerem.

Kariera: Nareszcie poczujesz, że jesteś na odpowiednim miejscu. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby iść
za ciosem. Warto, bo twoje pomysły będą trafione i korzystnie wpłyną na twój rozwój.

Skorpion - 23.10–21.11

Uczucia: Burzliwy okres dla Skorpionów w związku z osobami z trygonu ziemskiego (Bykiem, Panną
i Koziorożcem). Ale ten gorszy czas minie. Osoby samotne blokuje brak wiary w szczęśliwą miłość.

Kariera: W pracy nie wszystko ułoży się po twojej myśli, poczujesz się, jakby ktoś rzucał ci kłody pod nogi. Ale nie wyrażaj głośno niezadowolenia. Pretensje tylko pogorszą sytuację.

Horoskop dzienny Strzelec - 22.11–21.12

Uczucia: W związkach miły spokój i planowanie wspólnego wyjazdu. Dobry czas na ważne decyzje, jak wspólne zamieszkanie. Samotne Strzelce powinny bywać między ludźmi i nawiązywać znajomości!

Kariera: Warto zadbać o dobre relacje w firmie. Napięta atmosfera negatywnie odbija się na jakości pracy. Jeśli większość czasu siedzisz za biurkiem, koniecznie korzystaj z krótkich przerw na ćwiczenia.

Koziorożec - 22.12–19.01

Uczucia: Przeszłość powróci teraz jak bumerang. Nieoczekiwane spotkanie lub telefon wzbudzi u ciebie silne emocje. Warto dać sobie tę drugą szansę... W związkach lekkie zgrzyty i nieporozumienia.

Kariera: Bierz udział w kursach zawodowych, szkoleniach i warsztatach. Koniec września sprzyja podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Wiedza przełoży się na wpływy!

Wodnik - 20.01–18.02

Uczucia: Jeśli jesteś po czterdziestce i robisz bilans „półmetkowy”, nie koncentruj się na tym, czego nie
udało ci się osiągnąć. Doceń to, co masz, i wyznacz sobie realne cele na przyszłość.

Kariera: Niektórzy współpracownicy mogą utrudniać ci realizację zadań. Staraj się naprawić atmosferę i uzdrowić relacje. Zwróć uwagę na konkurencyjną firmę, która może przejąć twoich klientów.

Ryby  - 19.02–20.03

Uczucia: W związkach z krótkim stażem warto teraz pogadać o podziale obowiązków i wspólnych finansach. W tych z dłuższym – powróci żar i namiętność. Samotne Ryby będą mieć powodzenie.

Kariera: Miła wiadomość – na przełomie października i listopada wyraźna poprawa w sferze finansów.
Już teraz uporządkuj wszystkie rachunki i przygotuj odpowiedni grunt pod przypływ gotówki.

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj