klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 01.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?

Wodnik powinien dać sobie i innym trochę przestrzeni, a byk ma natomiast szansę na sukces. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 01.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 01, 2020
Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Koziorożec

UCZUCIA: Dawna miłość nie da ci spokoju. Nie licz jednak na wiele. Potrzeba jeszcze sporo czasu, zanim pewne sprawy się wyprostują. Na razie pielęgnuj w sobie spokój i pogodę ducha.

KARIERA: Trzymaj rękę na pulsie, ale nie rozdzieraj szat, gdy inni pokrzyżują ci plany. Konkurencja chwilowo zyska przewagę. Wkrótce jednak będziesz triumfować.

Wodnik

UCZUCIA: Możesz teraz nie mieć ochoty na romantyczne wyznania. Wybierzesz towarzystwo znajomych, a nie ukochanego. Czasami trzeba od siebie odetchnąć, by za sobą zatęsknić.

KARIERA: Nie unikniesz awantur. Bezlitosny szef pokaże jednak swoje łagodne oblicze i załatwisz z nim sprawę, której dawniej nie byłaś w stanie przeforsować.

Ryby

UCZUCIA: Staniesz się kapryśna i wymagająca. Nie próbuj namawiać partnera na coś, na co nie ma ochoty. Samotne Ryby będą gotowe na nowe przygody, o ile zapomną o przeszłości.

KARIERA: Zanim zaczniesz działać, dobrze rozplanuj obowiązki i dopilnuj każdego detalu. Zmiany są potrzebne, ale nie przeprowadzaj ich za wszelką cenę.

Baran

UCZUCIA: Nie będzie ci do śmiechu. Zrozumiesz, że związkowi daleko do ideału i że musiałby stać się cud, żeby powróciły dawne uczucia. Ale może właśnie tak się stanie? Warto walczyć o ukochanego.

KARIERA: Pracy będzie w bród, więc lepiej się przyłóż, bo możesz nie tylko sporo zyskać, lecz także nieźle zarobić. Wszystko zależy od koordynacji działań.

Byk

UCZUCIA: Twoja żywiołowość i bezpośredniość zjednają ci sympatię. Poznasz kogoś, dla kogo możesz stracić głowę. Jednak tam, gdzie sytuacja będzie wymagać dyskrecji, raczej się nie sprawdzisz.

KARIERA: Możesz osiągnąć sukces, ale postępuj tak, aby zamknąć usta krytykom. Tym razem osoby ci nieprzychylne zdopingują cię do walki o swoje. Zrealizujesz swoje ambicje

Bliźnięta

UCZUCIA: Nie będzie łatwo. Impas nie napawa optymizmem, ale zmiana biegu wydarzeń zależy od ciebie. W nowe relacje warto wchodzić. Najważniejsze będzie zaufanie, jakim się obdarzycie.

KARIERA: Pokażesz wszystkim, że do odważnych świat należy. Pójdziesz na całość. Imponującym tempem pracy wyprzedzisz innych. Szef ci zbytnio nie pomoże.

Rak

UCZUCIA: Nie odkładaj niczego na później. Ożywienie w życiu miłosnym sprawi, że samotne Raki nareszcie poczują się docenione i dopieszczone. W stałym związku masz szansę wyjść na prostą.

KARIERA: Okażesz się perfekcyjną, ale niedocenioną organizatorką. Na szczęście, brak pochwał osłodzi ci fakt, że bez ciebie nie daliby sobie rady.

Lew

UCZUCIA: Cierpliwość przyniesie efekty. Uda się naprawić związek i wreszcie doświadczysz bliskości, o jakiej marzysz. Jeśli nie masz nikogo do pary, pojawi się szansa poznania kogoś, kto ci zaimponuje.

KARIERA: Przed tobą pracowity czas. Jeśli szef zleci ci nowe obowiązki, nie wpadaj w panikę. Ze wszystkiego się wywiążesz. Tylko dbaj o swoje interesy.

Panna

UCZUCIA: W związku osiągniesz równowagę i błogi spokój, o czym wolne Panny będą mogły tylko pomarzyć. Te bowiem zakochają się na zabój, wpadając raz w euforię, a innym razem w rozpacz.

KARIERA: Zbierzesz pochwały od szefa, spełnisz swoje ambicje i zrealizujesz precyzyjnie przygotowany plan. Dlatego nie trać czasu na nic niewarte pogaduszki.

Waga

UCZUCIA: Droga, którą kroczysz, być może nie będzie usłana różami, ale wkrótce dopniesz swego i spełnisz swoje marzenia. Ktoś, kto wydawał się niedostępny, nagle sam wyjdzie z inicjatywą.

KARIERA: Przyjemna atmosfera w pracy sprzyja rozleniwieniu, ale, na szczęście, nic cię nie będzie goniło. Na zakupy idź z listą, bo możesz niepotrzebnie zaszaleć.

Skorpion

UCZUCIA: Miłość na odległość nie zda egzaminu. Kiedy zapragniesz partnera, on będzie poza zasięgiem. Kiedy zaś chciałabyś od niego odpocząć, nieoczekiwanie stanie w drzwiach…

KARIERA: Zawalczysz o większą niezależność. Twoje pomysły okażą się świetne, lecz niewielu je doceni. Udowodnisz, że warto zaufać twojej intuicji.

Strzelec

UCZUCIA: Stać cię będzie na największe szaleństwo, ale i tak utrzymasz emocje pod kontrolą. Nie dasz się wpuścić w maliny ani zwieść złudnym obietnicom. W stałym związku będzie lepiej!

KARIERA: Zacznie ci zależeć na wynikach, więc rzucisz się w wir pracy. Warto odświeżyć szefowi pamięć i wreszcie upomnieć się o podwyżkę.

Komentarze
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj