klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny na 02.09.2020 - sprawdź, co się dziś wydarzy 

Czy los się dziś do ciebie uśmiechnie? Przekonaj się i sprawdź swój dzienny horoskop.
Laura Osakowicz
wrzesień 02, 2020

Podwyżka w pracy, a może nieoczekiwane spotkanie z kimś z przeszłości. Horoskop dzienny na 02.09.2020 rok powie ci, czego możesz się dziś spodziewać. 

Hotel Paradise: Ata i Artur ostro o relacji Domi i Bartka: „Pokazała rogi i okropnie go potraktowała”. Dominika odpowiedziała

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni.

KARIERA: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.

KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi.

KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym graczem. Single będą miały sporo okazji do randkowania, ale bez szans na znalezienie stałego partnera.

KARIERA: Podejmuj nowe zobowiązania, ale bierz pod uwagę swoje możliwości. Nie licz na innych i pilotuj swoje sprawy od początku do końca. Zapisz się na kurs, który da ci nowe kompetencje.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: To, że ostatnio często i ostro krytykujesz partnera, zepsuje atmosferę w waszym związku. Nawet jeśli masz rację, to twoje słowa są zbyt raniące. I zamiast słuchać rad przyjaciół, którzy nie wiedzą wszystkiego o twoim związku, wysłuchaj wreszcie ukochanego.

KARIERA: Unikaj wchodzenia w konflikty z przełożonymi, bo nawet jeśli będziesz mieć słuszność, i tak przegrasz. Przekonasz ich do swoich pomysłów rzetelnymi argumentami i dyplomacją.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: W najbliższym czasie zaczną cię irytować wady i zachowania partnera, które dotąd ci nie przeszkadzały. Stanie się tak, bo ty dojrzejesz do poważnych decyzji, a on nie będzie za tobą nadążał.
Może to czas, by skończyć ten związek i zacząć nowy etap.

KARIERA: Szef nagrodzi cię pochwałą lub premią. Poczujesz się doceniona i to zmotywuje cię do jeszcze większego wysiłku. Sama doceniaj pomoc, jaką uzyskujesz od współpracowników.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Czekają cię teraz miłe gesty ze strony partnera, który postara się na nowo rozbudzić namiętność, której od dawna wam brakuje. Samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Kandydat na świetnego partnera mieszka tuż za rogiem.

KARIERA: Przytrafi ci się kilka wpadek, które będą skutkiem przemęczenia. Dla własnego dobra postaraj się odpocząć, w przeciwnym razie w końcu popełnisz błąd, który będzie cię dużo kosztować.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Miej oczy szeroko otwarte, bo twoja druga połówka podoba się nie tylko tobie! Zagrożeniem okaże się kobieta, której nie podejrzewasz o to, że będzie chciała rozbić twój związek. Porozmawiaj z partnerem i postaw sprawę jasno: albo ty, albo ta druga.

KARIERA: Czekają cię trudne negocjacje. Jeśli będziesz nieustępliwa, osiągniesz satysfakcjonujący kompromis. Dzięki pomocy dawnego znajomego uda ci się zarobić duże pieniądze.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Wiele spraw potoczy się szybko, zatem uważaj, by nie stracić kontroli nad sytuacją. Samotne Strzelce dostaną szansę na to, by się zakochać, a te w związkach staną przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji dotyczącej przyszłości.

KARIERA: Nie wymądrzaj się i nie przechwalaj, bo przysporzysz sobie wrogów. Pomóż koleżance, która poprosi cię o wsparcie przy swoim projekcie. Ta przysługa przyniesie ci kiedyś korzyści.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później wyjdą na jaw i skomplikują waszą relację. Nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, szczerze powiedz o tym ukochanemu.

KARIERA: Jeżeli masz zbyt wiele obowiązków, to daleko nie zajdziesz! Oddaj część spraw innym, a tylko te najtrudniejsze i najważniejsze załatwiaj osobiście. I nie przejmuj się krytyką.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Dopóki będziesz wymagać, by mężczyzna, którego możesz obdarzyć uczuciem, był przystojny, bogaty, dowcipny i od pierwszego wejrzenia na zabój w tobie zakochany, to będziesz samotna. Zmień swoje oczekiwania, a szybko znajdziesz swój ideał.

KARIERA: Nie rzucaj się na wszystkie zadania, które podsuwa szef, wybieraj z nich tylko te sprawy, na których najlepiej się znasz. Inne omijaj, bo niepowodzenia mogą zaważyć na twojej reputacji.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, musisz odciąć się od tego, co było, aby zrobić w sercu miejsce na nowe uczucie. Ktoś od dawna ci się bacznie przygląda, wystarczy, że zauważasz wysyłane przez niego sygnały. W stałych związkach czas namiętności.

KARIERA: To, nad czym od dawna pracujesz, przyniesie ci wreszcie spore pieniądze. Pamiętaj o tym, aby wynagradzać i doceniać tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu.

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 1.09.2020 – przekonaj się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy przyjemny dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
wrzesień 01, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.  KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna... Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać. KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj. KARIERA: Załatwisz każdą sprawę,...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 31.08.2020 – czeka cię dobra wiadomość czy rozczarowanie?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
sierpień 31, 2020

Lwy mogą spodziewać się napiętej atmosfery w domu. Skorpiony będą z nadmierną czułością wspominać byłego partnera. Za to Strzelce powinny dzisiaj szczególnie wykazywać się w pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu, przeczytaj nasz horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli w twoim związku są problemy, dzisiaj jest dobry moment, żeby wreszcie je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia.  Gwiazdy wam sprzyjają, ale musicie trochę się postarać! ;-) Samotne Barany mogą dzisiaj dostać miłą propozycję... KARIERA: Wykorzystaj ten dzień, na dopracowanie projektu, który masz przedstawić w najbliższym czasie. Bądź uważna i nie pomiń istotnych szczegółów. Od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w firmie. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Dzisiaj skupcie się na sobie i łączących was uczuciach. Może wybierzecie się na romantyczną kolację?  KARIERA: Dzisiaj masz szansę wykonać kawał dobrej roboty i zrobić wrażenie na szefie. Musisz się jednak skoncentrować! To też dobry moment, żeby pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Może czas porozmawiać z przełożonymi o awansie lub nowych zadaniach, dzięki którym będziesz mogła się rozwijać? Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: To może być ciężki dzień, ale przetrwasz go dzięki wsparciu partnera. Doceń jego czułość i wyrozumiałość. I nie zapomnij pokazać mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny. KARIERA: Osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko? Nadszedł czas, żeby upomnieć się o podwyżkę! Ale dobrze się...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.08.2020 – co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak czeka cię dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 30.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Byki, które ulęgną namiętności, mogą bardzo skomplikować sobie życie, za to Panny będące w stałym związku będą musiały się zastanowić, czy chcą w nim pozostać... A co słychać u innych znaków? Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Twój optymizm będzie działał na mężczyzn jak magnes. To dobry czas na flirt, ale nie obiecuj innym zbyt wiele. Możesz bowiem mieć później problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka interesujących propozycji. Ale podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, tylko dobrze przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz przykrych rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości! KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż ostro rywalizując. Pokaż przełożonym, że rozwiązujesz problemy i dogadujesz się ze współpracownikami – za jakiś czas może ci się to bardzo opłacić. ;-) Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, sprawią, że zwróci na ciebie uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać. W ten...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.08.2020 - co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 29.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
sierpień 29, 2020

W życiu uczuciowym Ryb wiele się zadzieje. Będą miały okazję do poflirtowania. Baranowi za to powinien zadbać o swoją karierę - to dobry okres na zmianę pracy.  Horoskop dzienny 29.08.2020 - Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera:...

Przeczytaj