klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny na 02.10.2020 - co się dziś wydarzy?

Byki dostaną szansę od losu na poznanie kogoś wartościowego, a Lwy spotkają kogoś, kto miał w przeszłości duży wpływ na ich życie. Co się jeszcze wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 02.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 02, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

Uczucia: Wpadnie ci w oko mężczyzna, którego spotkasz w pracy. Od ciebie zależy, jak sprawy dalej się potoczą, bo on nie należy do osób, które śmiało robią ten pierwszy krok.

Kariera: Na pewne sprawy i decyzje nie masz wpływu. Nie walcz więc z wiatrakami, bo mimo dobrych intencji możesz napytać sobie biedy. Osoba z otoczenia twojego szefa chce ci zaszkodzić. Bądź czujna, bo drobny błąd może cię sporo kosztować.

Wodnik

Uczucia: Czeka cię ważny i trudny wybór w sprawach sercowych. Twoja decyzja będzie mieć wieloletnie konsekwencje, więc nie podejmuj jej pochopnie.

Kariera: Coraz częściej drażnić cię będzie człowiek, który próbuje tobą dyrygować, choć ma niższe kwalifikacje niż ty. W efekcie zaczniesz się zastanawiać nad tym, żeby założyć własną firmę i uniezależnić się od takich ludzi. Masz teraz dobrą aurę na realizację śmiałych planów, więc do dzieła.

Ryby

Uczucia: W związku czeka cię trochę nieporozumień, które, jeśli nie zostaną wyjaśnione, przerodzą się w konflikt. Rozmawiajcie spokojnie i wyjaśnicie sobie kwestie, które was różnią.

Kariera: Zabraknie ci odwagi, żeby głośno zaprotestować przeciw decyzji szefa. Będziesz czuła niesmak i żal do siebie, ale przy następnej podobnej sytuacji już nie będziesz mieć skrupułów i odważnie wyrazisz swoje zdanie. Zostanie ono wzięte pod uwagę.

Baran

Uczucia: Uważaj na słowa, bo możesz łatwo urazić bliską osobę. Czasami lepiej niektóre sprawy przemilczeć, niż powiedzieć coś, czego potem nie cofniesz.

Kariera: To idealny moment, by się rozwijać i załatwić najtrudniejsze nawet sprawy. Będziesz sypać pomysłami jak z rękawa, do tego z łatwością namówisz szefa do tego, by pozwolił ci je realizować. Twoja pozycja w firmie się umocni, dostaniesz też dodatkowe pieniądze.

Byk

Uczucia: Jeśli chcesz kogoś poznać, daj losowi szansę! Nie siedź w domu, spotykaj się z ludźmi, odnawiaj stare kontakty, chodź na imprezy. Miłość jest tuż-tuż!

Kariera: Przed tobą ciężka próba! Ktoś w pracy postąpi nieuczciwie, a podejrzenia spadną na ciebie. Atmosfera będzie napięta, sprawa kosztować cię będzie mnóstwo nerwów, ale na szczęście ktoś, kto ci ufa, dojdzie do prawdę i oczyści cię z zarzutów. Zachowaj zimną krew.

Bliźnięta

Uczucia: Będziesz sporo podróżować, trafisz w nowe środowisko, poznasz ciekawych ludzi. Wśród tych osób będzie ktoś, z kim nawiążesz bliską relację. Jest szansa, że to będzie silne i trwałe uczucie!

Kariera: Nie plotkuj, uważaj na to, co komu mówisz, szczególnie wtedy, gdy jesteś zdenerwowana. Nie wypowiadaj też pochopnych sądów, bo układy w twojej firmie są bardziej skomplikowane, niż myślisz. Poznaj szczegóły sprawy, zanim wyrobisz sobie opinię.

Rak

Uczucia: Jeśli czujesz, że twój związek się wypalił, poważnie pomyśl o przyszłości. A gdy uznasz, że uczucie, które kiedyś was łączyło, zniknęło bezpowrotnie, podejmij decyzję o rozstaniu.

Kariera: Szykuje się wyjazd na szkolenie lub kurs. Nie będziesz z tego zadowolona, bo to pokrzyżuje twoje prywatne plany. Ale dość szybko przekonasz się, że było warto – zdobyte umiejętności pozwolą ci osiągnąć to, co już od dawna stawiasz sobie za cel.

Lew

Uczucia: Spotkasz kogoś, kto kiedyś miał duży wpływ na twoje życie. Dawny znajomy mocno namiesza w twojej obecnej relacji. Wspomnienia sprawią, że będziesz zastanawiała się nad tym, czego kiedyś pragnęłaś, a co dziś masz.

Kariera: W pracy czas sporych zawirowań. Ale nie wpadaj w panikę, tylko sumiennie wykonuj swoje obowiązki i spokojnie poczekaj na rozwój wypadków. Nie daj się ponieść emocjom i nie wplątuj się w konflikty!

Panna

Uczucia: Będziesz musiała dokonać wyboru. Rozważ za i przeciw, nie podejmuj decyzji pochopnie. Posłuchaj rad starszej kobiety z twojego otoczenia, zaufaj jej mądrości i doświadczeniu.

Kariera: Będziesz miała sporo stresu, którego powodem będą sprawy, których nie zdążyłaś załatwić przed urlopem. Nie zwalaj winy na innych, tylko postaraj się szybko uporządkować zaległości, a na przyszłość nie odkładaj niczego na później i nie dopuszczaj do zaniedbań.

Waga

Uczucia: Los będzie teraz dla ciebie wyjątkowo hojny! Czeka cię wiele pięknych chwil, pod jednym wszakże warunkiem – nie trzymaj się kurczowo przeszłości i otwórz się na zmiany.

Kariera: Nie bój się wyzwań i śmiało patrz w przyszłość. Czeka cię sprawdzian kompetencji zawodowych, który zdasz celująco, pomimo ogromnych wymagań, jakie ci postawią. Stanie się tak tylko wtedy, gdy uwierzysz w siebie, zamiast oglądać się na to, co podpowiadają ci inni.

Skorpion

Uczucia: Musisz z determinacją dążyć do tego, by spełnić swoje marzenia, bo teraz najlepszy na to czas. Partner nie będzie zachwycony zmianami, które planujesz, bo się ich boi. Przekonaj go, że wam obojgu wyjdzie to na dobre.

Kariera: Masz dużo obowiązków, a szef będzie chciał dołożyć ci nowe. Musisz być bardziej asertywna, nie daj sobie wciskać zadań, które powinni wykonać inni. Spokojnie wyjaśnij, że możesz pomóc, ale nie będziesz nikogo wyręczać.

Strzelec

Uczucia: Będą targać tobą sprzeczne emocje. Nie dziel włosa na czworo, nie wyolbrzymiaj wad partnera, a zamiast narzekać, szukaj rozwiązań. Pamiętaj, że związki idealne zdarzają się tylko w powieściach romantycznych.

Kariera: Ktoś, z kim byłaś w konflikcie, zacznie być dla ciebie miły i będzie zabiegać o twoją sympatię. Nie daj się zwieść pozorom. Ta osoba zrobi wszystko, aby ci się przypodobać, bo chce twoim kosztem osiągnąć swój cel.

Komentarze
horoskop 2018
Styl życia Horoskop na 20.10.2020 - co dziś się wydarzy?
Horoskop dzienny na 20 października 2020 roku zdradzi ci, czy czekają cię dziś namiętności, czy klasyczne, miłosne niepowodzenia.
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020

Baran Uczucia: Mężczyzna dbający o swoje dobre imię będzie robił wszystko, by tajemnica, którą znasz, nie wyszła na jaw. Zastanów się, czy bardziej opłaca ci się powiedzieć o niej głośno, czy raczej milczeć. Kariera: Możesz zostać wysłana na szkolenie. Nie będziesz z tego powodu ani szczęśliwa, ani zadowolona. Jednak w przyszłości ta wiedza może ci się bardzo przydać. Byk Uczucia: Będą tobą teraz szarpać gwałtowne emocje. Nie przesadź jednak z tym, co i w jaki sposób mówisz. Jedno słowo za dużo może bardzo popsuć relację z bliską ci osobą. Kariera: Ktoś, z kim jesteś w konflikcie zawodowym, zacznie być dla ciebie podejrzanie miły. Nie daj się zwieść pozorom. Ta osoba ma jakiś interes i zrobi teraz wszystko, żeby ci się przypodobać. Bliźnięta Uczucia: Uważaj na wypowiadane kłamstwa. To, co wiele razy się udawało, tym razem może nie pójść po twojej myśli. Będzie ci zwyczajnie głupio, kiedy bliska osoba ci udowodni, że to, co mówisz, to nieprawda. Kariera: Będziesz mieć teraz znakomite pomysły zawodowe. Wprowadzaj je w życie. Bez problemu uda ci się do nich przekonać przełożonych. Możliwy dodatkowy zarobek! Rak Uczucia: Będziesz z determinacją dążyć do tego, by spełnić swoje marzenia. Jednak najbliżsi, nie wierząc w twój sukces, zechcą cię od tego odwieść. Postawisz jednak na swoim. Kariera: Masz dużo obowiązków zawodowych, a ktoś mniej pracowity będzie chciał ci ich jeszcze dołożyć. Bądź bardziej asertywna i nie dawaj wciskać sobie prac, które do ciebie nie należą. Lew Uczucia: Spotkany dzięki...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 25.10.2020 - sprawdź, czy ten dzień będzie dla ciebie dobry
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, żeby nic cię nie ominęło.
Redakcja Wizaz.pl
październik 24, 2020

Koziorożec Uczucia:  Pomyśl o urlopie, który będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Nie bój się zamknąć tego, co jest już za tobą. Kariera:  Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na korzystnych warunkach. Poważnie się nad tym zastanów. Niebawem może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Wodnik Uczucia:  Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej denerwować. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera:  Będziesz znudzona i zaczniesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego. Szykująca się zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Ryby Uczucia:  Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Powinnaś być cierpliwa, bo w przyszłość z tą osobą może być bardzo ciekawa. Kariera:  Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być nawet kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Nie bój się podjąć wyzwania. Baran Uczucia:  Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kariera:  Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk Uczucia:  Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile. Kariera:  W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą...

Przeczytaj
horoskop 2018
Styl życia Horoskop dzienny na 14.10.2020 - kto powinien uważać, a kto będzie miał co świętować?
Baranowi nie wszystko pójdzie dobrze w uczuciach, ale za to rak złapie świetny kontakt z szefem. Co cię jeszcze dzisiaj czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 14.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 14, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Poczujesz się fantastycznie, choć wcale nie musisz się zakochiwać. W zupełności wystarczy ci świadomość, że robisz na innych wrażenie. Wszystko, co najlepsze, przed tobą! KARIERA: Dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, bo masz w sobie siłę, której inni ci pozazdroszczą. Nie licz na poparcie szefa. On może teraz ulec złym doradcom. Wodnik UCZUCIA: Wojny podjazdowe nie są w twoim stylu, dlatego unikaj ich jak ognia, bo jedynie pogorszysz sytuację. Partnerowi daj wolną rękę. Niech o pewnych sprawach zadecyduje sam. KARIERA: Jeśli ktoś będzie próbował cię odsunąć, dasz mu nauczkę. Pokażesz, na co cię stać i dopniesz swego. W trudnych sytuacjach poczujesz się jak ryba w wodzie – zawsze znajdziesz dobre wyjście. Ryby UCZUCIA: Partner będzie ciągnąć w swoją stronę, a ty w swoją. Przez moment trochę się od siebie oddalicie, ale potem znów wpadniecie sobie w ramiona. Miłe komentarze Panny podniosą cię na duchu. KARIERA: Ogrom pracy chwilowo cię przytłoczy, zwłaszcza że niektórzy zechcą umniejszyć twoje zasługi. Na szczęście, szybko się otrząśniesz i ruszysz do boju. Baran UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 28.09.2020 - czy poniedziałek będzie dla ciebie łaskawy?
Na Ryby czeka ciekawa propozycja zawodowa, a z kolei Lwy muszą uważać na finanse.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 28, 2020

Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją odpowiedź za...

Przeczytaj