klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 03.09.2020. Czego powinny wystrzegać się byki, a o co zadbać koziorożce?

Barany czekają na ważną wiadomość, a panny powinny być gotowe na kontrole. Sprawdź horoskop dzienny na 03.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020
Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Koziorożec

Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na urlop.

Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Wodnik

Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend.

Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę…

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Ryby

Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia.

Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki - zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Baran

Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację.

Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Byk

Uczucia: Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj się je spełniać, bo teraz jest na to dobry czas. Partner nie będzie zachwycony, bo boi się zmian, ale postaw na swoim. Samotni powinni częściej wychodzić z domu.

Kariera: Unikaj konfliktowych sytuacji. Zachowaj neutralność, nie plotkuj, nie spiskuj i nie opowiadaj się po żadnej ze stron, bo możesz popsuć swoje relacje ze współpracownikami. Idź na kurs lub szkolenie.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Bliźnięta

Uczucia: Pamiętaj, że słów raz wypowiedzianych nie da się już cofnąć. Czasem więc lepiej coś przemilczeć. Dla singli czas na nowe znajomości i flirty. Ale to jeszcze nie czas na zaangażowanie.

Kariera: Koniecznie wróć teraz do niezałatwionych spraw. Odkładanie ich może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Postaraj się wszystko wyprowadzić na prostą. Ogarnij chaos w dokumentach.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Rak

Uczucia: Samotne Raki mogą mieć chaos w głowie. Powinny skupić się przede wszystkim na osiągnięciu wewnętrznej harmonii. W związkach czas na poważne decyzje dotyczące przeprowadzki, wyjazdu, inwestycji.

Kariera: Na pewne rzeczy nie masz wpływu, więc nie warto tracić sił na walkę z wiatrakami. Pozwól sprawom toczyć się ich własnym trybem. Poproś o kilka dni wolnego, aby przemyśleć swoją sytuację.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Lew

Uczucia: Jakieś niedopowiedzenia rzutują na wasz związek. Teraz możecie wyjaśnić sobie sprawy, które od dawna leżą wam na sercu. Nie warto zdawać się na domyślność drugiej połówki.

Kariera: Perspektywa wyjazdu służbowego początkowo nie bardzo cię ucieszy. Ale nie odmawiaj bez zastanowienia. Jeśli pojedziesz, będziesz zadowolona. W miejscu pracy nie dawaj się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Panna

Uczucia: Przed tobą podróże, zmiana otoczenia i nowe znajomości. Łatwo nawiążesz kontakty, bo aura temu bardzo sprzyja. Jeśli w rodzinie masz zadawnione konflikty z bliskimi, to teraz czas wyciągnąć rękę do zgody.

Kariera: W pracy kontrola. Nie wpadaj w panikę, najlepiej zawczasu się do niej przygotuj. Możesz poprawić swoje relacje ze współpracownikami na wspólnym wyjściu w większym gronie.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Waga

Uczucia: Zastanów się, czego oczekujesz od partnera i nie wymagaj rzeczy niemożliwych. Wszystkiego mieć nie będziesz. Samotnych może czekać niezwykłe spotkanie w mało romantycznych okolicznościach.

Kariera: Od dawna bierzesz na siebie nadmiar obowiązków. Widzę przemęczenie i wypalenie zawodowe. Postaraj się o krótki urlop. Odpoczniesz i przemyślisz swoją uległość w stosunku do szefa.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Skorpion

Uczucia: Przed tobą dobry czas, pod warunkiem że nie będziesz rozpamiętywać nieprzyjemnej sytuacji, jaka się między wami wydarzyła. Single powinny zdać się teraz bardziej na żywioł.

Kariera: Zastanów się, czy nie należy dążyć do większej zawodowej niezależności. Jeśli od dawna myślisz o otworzeniu własnej firmy, rozważ to na poważnie. Osoba doświadczona w branży może ci doradzić.

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Strzelec

Uczucia: Zapanuj nad tendencją do częstych zmian nastroju, spróbuj medytacji lub jogi. Musisz też bardziej uwierzyć w siebie. Osobom w związkach szykuje się miła rodzinna uroczystość.

Kariera: W finansach coraz lepiej! Nie oznacza to, że od razu możesz szastać pieniędzmi, ale nastrój wyraźnie ci się poprawi. W pracy trochę zmian. Nie musisz się jednak nimi przejmować.

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Styl życia Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.
Marta Średnicka
czerwiec 08, 2020

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

Przeczytaj