klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 03.10.2020 – co cię dzisiaj czeka?

Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 03, 2020

Barany powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę, a porzucone Wagi będą miały okazję do słodkiej zemsty. Zawodowo to nie będzie najlepszy dzień dla Skorpionów, za to Bliźnięta nareszcie zaczną się zbliżać do wymarzonego celu. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu? Przeczytaj nasz horoskop.

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Jeżeli uważasz, że świat się kręci wokół ciebie, to jesteś w błędzie. Zacznij doceniać i zauważać swojego partnera, bo... zauważy go ktoś inny. Barany uprasza się o więcej uśmiechu i wyrozumiałości w stosunku do innych znaków zodiaku.

KARIERA: Nie pozwól, by karmiono cię pustymi obietnicami. Nie zwracaj uwagi na przeróżne wizje, bo zwykle im więcej gadania, tym mniej konkretów. Zejdź na ziemię. Czytaj uważnie dokumenty i sprawozdania.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Kuś, prowokuj, podrywaj, ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Inaczej nawet nie próbuj flirtować, gdyż zrobisz krzywdę sobie i innym. Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz – nie tylko w sferze uczuć.

KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę. To, co dziś wydaje ci się bezwartościowym pomysłem, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj informacji za darmo! Pod latarnią najciemniej – uważaj, komu ufasz!

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Nadeszła pora na ukojenie. Zadbaj o swój komfort, unikaj konfrontacji, trzymaj się najdalej od cudzych spraw. Dzięki temu ominą cię burze. Niektóre Bliźnięta przeżyją bardzo miłe chwile. Udany wyjazd na horyzoncie.

KARIERA: Zaczniesz się zbliżać do celu. Czeka cię także przypływ gotówki lub protekcja kogoś ważnego. Nie bój się stawiać twardych warunków, nie musisz wszystkiego robić "po kosztach". Przed tobą szansa na konkretne pieniądze.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Za dużo słów, za mało czynów. Dawanie lekcji partnerowi to także nie najlepsza taktyka. Nie popełniaj starych błędów, bo zostaniesz ukarana ciszą. Niespodziewanie odkryjesz w kimś bratnią duszę.

KARIERA: Czasem tak się koncentrujesz na tym, co odległe, że nie zauważasz tego, co masz pod nosem. Nie szukaj pieniędzy, pracy czy możliwości rozwoju za górami i lasami, tylko w bliskiej okolicy. Nie przesadzaj z wydatkami.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Uważaj, bo w najbliższym czasie możesz się stać tą drugą. Miej oczy i uszy otwarte. Nie wierz pochopnie we wszystko, co obiecuje ci ukochany. Źle wyjdziesz na ustępstwach, stawiaj twarde warunki i egzekwuj ich spełnienie.

KARIERA: Tam, gdzie inni nie widzą okazji, ty ją zobaczysz. Tam, gdzie innych dotyka niepowodzenie, ciebie czeka nagroda. Cudzy kryzys to przestrzeń dla twoich możliwości. Pamiętaj tylko, że pewne rzeczy przeznaczone są tylko dla ciebie.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Jeśli na czymś się nie znasz, to powiedz to wprost. Dzięki temu unikniesz nieporozumień z partnerem. Jeśli jesteś singielką, bywaj na eventach, pokazach lub szkoleniach, możesz tam poznać kogoś naprawdę ciekawego.

KARIERA: To, na co długo czekasz, w końcu zacznie się realizować. Nadszedł czas triumfów. Upomnij się stanowczo o zaległe pieniądze, w pracy poproś o podwyżkę lub... kup los na loterii. Twoje szanse na wygraną są spore!

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Czeka cię spora satysfakcja. Były partner przyzna się do błędu i będzie żałować rozstania. Marzyłaś o takiej chwili od dawna. Zadbaj o swoje ciało i garderobę. Przypomnisz sobie, jak to jest mieć znowu skrzydła!

KARIERA: Alarm, panika, poganianie... A za chwilę zmiana frontu i przerzucenie się na całkiem inny temat. Nie ulegaj cudzym ekscytacjom. Rób spokojnie swoje, nie śpiesz się. Zdrowie jest cenniejsze od pieniędzy.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Nie dokazuj miła, nie dokazuj. Każdy ma swój próg wytrzymałości. Gdy go przekroczysz, otrzymasz ciętą ripostę. Unikaj pouczania, nawet w dobrej wierze, bo rezultat będzie odwrotny do zamierzonego. Odezwij się do przyjaciół.

KARIERA: Z przyczyn niezależnych od ciebie sprawy zwolnią bieg, a pewne osoby staną się niedostępne. Zadbaj o logistykę oraz mierz siły na zamiary. Pamiętaj o maksymie "Umiesz liczyć? Licz na siebie!".

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Jeśli ktoś wpadł ci w oko, ośmiel go troszeczkę. Swoim urokiem wiele teraz zdziałasz. Pozwól sobie na dowcip i luz, przecież Strzelca stać na szaleństwo. Najwięcej widać z dystansu. Może powinnaś dzisiaj zaplanować samotny weekend?

KARIERA: Uważaj! Obserwuje cię ktoś ważny! Bądź profesjonalna, ujmująca i zaangażowana w sprawy zawodowe. Nie pożałujesz. Jeśli oczekujesz podwyżki lub awansu, upomnij się o nie właśnie teraz.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Możesz poczuć się niedoceniana przez partnera. Jeśli będziesz w milczeniu akceptować sytuację, utrwalisz taki wzorzec relacji między wami. Jeśli jesteś singielką, dzisiaj szczególnie unikaj spotkań z parami. Po co się zadręczać, że tobie się nie powiodło?

KARIERA: Wrócą dawne tematy, projekty, propozycje albo klienci. Warto się do tego przygotować! Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj dzisiaj starych dokumentów, nie kasuj e-maili, pism. Wkrótce mogą się przydać.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Na horyzoncie kilka dobrych partii naraz. Twoje akcje rosną, zatem wykorzystaj ten czas na zawieranie interesujących znajomości. Ale nie składaj żadnych deklaracji. W stałych związkach miłe niespodzianki.

KARIERA: W końcu jakieś konkrety! Bierz sprawy w swoje ręce i pilotuj je do końca. Wykaż się odwagą i zawalcz o swoje marzenia i pieniądze. Masz szansę na bardzo udany interes. Nie lekceważ nawet z pozoru dziwnych propozycji.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Nie uciekaj w iluzję, bo spotkają cię rozczarowania. Za duża liczba doradców jeszcze bardziej zagmatwa sytuację. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Jesteś tylko człowiekiem i masz prawo do błędów!

KARIERA: Dzień upłynie bez większych kryzysów i stresów. Jeśli możesz, odpocznij, zadbaj o zdrowie i naładuj akumulatory na przyszłość. Siły przydadzą ci się w kolejnych tygodniach, kiedy trzeba będzie przenosić góry.

Komentarze
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 02.11.2020 – co cię dzisiaj czeka?
Barany powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę, samotne Panny niebawem poznają kogoś wyjątkowego, a Bliźnięta nareszcie zaczną się zbliżać do wymarzonego celu. Sprawdź, co jeszcze cię czeka i czy gwiazdy ci sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 02, 2020

Baran  Uczucia:  Jeżeli uważasz, że świat się kręci wokół ciebie, to jesteś w błędzie. Zacznij doceniać i zauważać swojego partnera, bo... zauważy go ktoś inny. Barany uprasza się o więcej uśmiechu i wyrozumiałości w stosunku do innych znaków zodiaku. Kariera: Nie pozwól, by karmiono cię pustymi obietnicami. Nie zwracaj uwagi na przeróżne wizje, bo zwykle im więcej gadania, tym mniej konkretów. Zejdź na ziemię. Czytaj uważnie dokumenty i sprawozdania. Byk  Uczucia: Kuś, prowokuj, podrywaj, ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Inaczej nawet nie próbuj flirtować, gdyż zrobisz krzywdę sobie i innym. Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz – nie tylko w sferze uczuć. Kariera: Trzymaj buzię na kłódkę. To, co dziś wydaje ci się bezwartościowym pomysłem, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj informacji za darmo! Pod latarnią najciemniej – uważaj, komu ufasz! Bliźnięta  Uczucia: Nadeszła pora na ukojenie. Zadbaj o swój komfort, unikaj konfrontacji, trzymaj się najdalej od cudzych spraw. Dzięki temu ominą cię burze. Niektóre Bliźnięta przeżyją bardzo miłe chwile. Udany wyjazd na horyzoncie. Kariera: Zaczniesz się zbliżać do celu. Czeka cię także przypływ gotówki lub protekcja kogoś ważnego. Nie bój się stawiać twardych warunków, nie musisz wszystkiego robić "po kosztach". Przed tobą szansa na konkretne pieniądze. Rak Uczucia: Za dużo słów, za mało czynów. Dawanie lekcji partnerowi to także nie najlepsza taktyka. Nie popełniaj starych błędów, bo zostaniesz ukarana ciszą. Niespodziewanie odkryjesz w kimś bratnią duszę. Kariera: Czasem tak się koncentrujesz na tym, co odległe, że nie zauważasz tego, co masz pod nosem. Nie szukaj pieniędzy,...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi. KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-) KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 1.11.2020 – sprawdź się, co cię spotka!
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, by pomóc losowi.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran  Uczucia: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów. Kariera: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji. Byk Uczucia: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami. Kariera: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw, a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji. Bliźnięta Uczucia: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów. Kariera:  Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę. Rak Uczucia: Doceń partnera, ale miej na niego oko. Konkurencja nie śpi! Fochy, złośliwości lub ciche dni będą działały na twoją niekorzyść. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a najciemniej bywa pod latarnią. Kariera: Stąpaj twardo po ziemi i nie myśl życzeniowo. Obietnice i różne propozycje dziel przez dwa, a nawet przez cztery. Możesz teraz ulec iluzji, która wytworzy się wokół ciebie. Szanuj swój czas i pomysły Lew ...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 09.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
Przekonaj się, czy czeka cię ciężki czy też przyjemny dzień. Kto wie – może dzisiaj gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 09, 2020

Bliźnięta powinny uważać, żeby w związku z zawodowymi sukcesami woda sodowa nie uderzyła im do głowy, a Panny powinny wykazać się w pracy inicjatywą. Zakochane Lwy niech powalczą o tą wymarzoną osobę – dzisiaj mają szansę ją zdobyć. Za to Wagi będą zirytowane zachowaniem partnera. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? Koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów. KARIERA: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami. KARIERA: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw, a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów. KARIERA: Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Doceń partnera, ale...

Przeczytaj