klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 04.09.2020. Co cię czeka?

Wagi czeka piękny dzień, a Lwy powinny się wystrzegać obietnic bez pokrycia.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 02, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Koziorożec

Uczucia: Staraj się być negocjatorem, a nie agresorem. Unikaj za wszelką cenę kłótni. Ta rola pewnie już cię
męczy, ale wychodzicie z kryzysu i niebawem w waszym związku zaświeci słońce. Trochę cierpliwości!

Kariera: Czeka cię dobry i kreatywny czas. Pojawią się nowe pomysły, a atmosfera w pracy będzie sprzyjać
ich realizacji. Efekty zostaną zauważone i docenione, da ci to napęd na kolejne miesiące.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Wodnik

Uczucia: Bardzo dobra aura dla związków z długim stażem! Czule, serdecznie, ciepło i blisko. Warto było czekać na tak sprzyjający okres. Umacniajcie więzi na przyszłość. Samotne Wodniki czeka randka.

Kariera: W pracy miła atmosfera i rozkwit życia towarzyskiego! Nawiązywanie bliższych kontaktów ze współpracownikami pozytywnie wpłynie i na relacje międzyludzkie, i na twoją karierę.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Ryby

Uczucia: Jeśli czujesz, że się o siebie oddalacie i każde z was goni za własnymi sprawami – pora powiedzieć stop! Wspólny wyjazd pozwoli wam się odnaleźć, zbliżyć na nowo i... uratować związek. Warto!

Kariera: W miejscu pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy! Nie wszystko idzie po twojej myśli, ale wybuchy gniewu, nawet  uzasadnionego, tylko pogorszą sytuację. Rozmawiaj i wyjaśniaj.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Baran

Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki,
a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi.

Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach
w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Byk

Uczucia: Ostatnio nawiązana znajomość może się pięknie rozwijać. I cóż z tego, że poznana osoba odbiega od ideału? Gwiazdy ci sprzyjają. Nie patrz więc na detale, tylko bierz pod uwagę całokształt.

Kariera: Nieśmiałość i skromność cię blokują. A do odważnych świat należy. Masz wiedzę i kompetencje, więc zabieraj głos w dyskusjach, mów o własnych projektach i zgłaszaj się do nowych zadań.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Bliźnięta

Uczucia: Singielki wciąż jeszcze będą bez pary. Ale już niebawem sprawy nabiorą rozpędu. W związkach
niedopowiedzenia i fochy. Zbierz się na odwagę i załatw sprawę, która od dawna cię męczy. Poczujesz ulgę.

Kariera: Jeśli masz jakieś zaległości, to szybko je nadgoń, nawet kosztem wolnego czasu! Musisz mieć teraz
porządek w głowie i na biurku, aby ruszyć do przodu! Przed tobą nowe zadania, które sprawią ci satysfakcję.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Rak

Uczucia: Po burzliwym okresie teraz pojawia się szansa na odbudowanie dobrych relacji. Dużo zależy od twojej postawy, nie zaszkodzi wyciągnąć rękę do zgody, a jeśli masz coś za uszami – przeprosić i przytulić.

Kariera: Otwórz się bardziej na ludzi, współpracowników czy klientów. Lepsza atmosfera w pracy daje napęd do działania. Drobne nieporozumienia na tle finansowym powinny być wyjaśniane na bieżąco.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Lew

Uczucia: Miłość i pieniądze to dwie odrębne rzeczy? Samą miłością żyć się nie da, trzeba płacić rachunki, planować wydatki i sprawiedliwie je dzielić. Pogadajcie teraz o wspólnych finansach!

Kariera: Musisz walczyć o swoje, nie daj się dłużej zwodzić obietnicami bez pokrycia. Twoja empatia jest wykorzystywana. Postaw grzecznie, ale twardo swoje warunki, wyznacz terminy i zdecydowanie je egzekwuj.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Panna

Uczucia: Najbliższe dni niech mijają pod hasłem „partnerstwo”. Zarówno w starych, jak i w zupełnie świeżych związkach trzeba rozmawiać. Ustalcie podział obowiązków i się go trzymajcie!

Kariera: W finansach nareszcie postęp! Nie będziesz narzekać ani na terminowość, ani na wysokość przychodów. Płatności się ustabilizują. Największy kłopot spadnie ci więc z głowy.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Waga

Uczucia: Samotne Wagi w błysku fleszy! Komplementom nie będzie końca. To miła odmiana, ale nie daj się uwieść pięknym słówkom. Nie myl flirtu z poważnymi deklaracjami. Po prostu – korzystaj z sytuacji!

Kariera: Wchodzisz w dobry okres. Po kłopotach nie będzie śladu. Pojawią się sprzyjające warunki do realizacji dawno odkładanych planów. Gwiazdy będą cię w tym wspierać przez kolejne miesiące.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Skorpion

Uczucia: Po ostatnich doświadczeniach nie masz już chyba wątpliwości, że zaufanie w związku to podstawa! Nie słuchaj więcej plotek. To, co leży ci na sercu, wyjaśniaj od razu, nie snuj domysłów.

Kariera: Jeśli czujesz, że zawodowe wypalenie sięgnęło zenitu, zacznij rozglądać się za nową pracą. Tkwiąc w starym układzie, męczysz się, nudzisz, a poziom frustracji rośnie. Gwiazdy sprzyjają teraz zmianom.

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Strzelec

Uczucia: Samotne Strzelce niech korzystają z wolności. Baw się i pokazuj w towarzystwie. Jednak nie jest ci jeszcze pisane spotkanie drugiej połówki. Nie martw się. To po prostu nie twoja pora!

Kariera: Nie dawaj się wmanewrować w kolejne zadania! Lubisz działać, chcesz się wykazać, ale w takim tempie szybko się wypalisz zawodowo. Może na tym także ucierpieć twoje zdrowie.

 

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 21.09.2020 - sprawdź, co dziś się wydarzy
Horoskop dzienny na 21.09.2020 powie ci, czy powinnaś martwić się o swoją karierę. Co spotka cię natomiast w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 21, 2020

Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Baran  Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Byk Uczucia: Ostatnio nawiązana znajomość może się pięknie rozwijać. I cóż z tego, że poznana osoba odbiega od ideału? Gwiazdy ci sprzyjają. Nie patrz więc na detale, tylko bierz pod uwagę całokształt. Kariera: Nieśmiałość i skromność cię blokują. A do odważnych świat należy. Masz wiedzę i kompetencje, więc zabieraj głos w dyskusjach, mów o własnych projektach i zgłaszaj się do nowych zadań. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Singielki wciąż jeszcze będą bez pary. Ale już niebawem sprawy nabiorą rozpędu. W związkach niedopowiedzenia i fochy. Zbierz się na odwagę i załatw sprawę, która od dawna cię męczy. Poczujesz ulgę. Kariera: Jeśli masz jakieś zaległości, to szybko je nadgoń, nawet kosztem wolnego czasu! Musisz mieć teraz porządek w głowie i na biurku, aby ruszyć do przodu! Przed tobą nowe zadania, które sprawią ci satysfakcję. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Rak Uczucia: Po burzliwym okresie teraz pojawia się szansa na odbudowanie dobrych relacji. Dużo zależy od twojej postawy, nie zaszkodzi wyciągnąć rękę do zgody, a jeśli masz coś za uszami – przeprosić i przytulić. Kariera: Otwórz się bardziej na ludzi, współpracowników czy klientów. Lepsza atmosfera w pracy daje napęd do działania. Drobne nieporozumienia...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?
Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz....

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 12.09.2020 - kto powinien na siebie uważać, a komu los przyniesie szczęście?
Horoskop dzienny na 12.09.2020 mówi jasno - wodnik powinien uważać na współpracowników, a baran będzie musiał dokonać życiowego wyboru.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny na 12.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Przeszłość powróci teraz jak bumerang. Nieoczekiwane spotkanie lub telefon wzbudzi u ciebie silne emocje. Warto dać sobie tę drugą szansę... W związkach lekkie zgrzyty i nieporozumienia. Kariera: Bierz udział w kursach zawodowych, szkoleniach i warsztatach. Wrzesień sprzyja podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Wiedza przełoży się na wpływy! Horoskop dzienny na 12.09.2020 - Wodnik Uczucia: Jeśli jesteś po czterdziestce i robisz bilans „półmetkowy”, nie koncentruj się na tym, czego nie udało ci się osiągnąć. Doceń to, co masz, i wyznacz sobie realne cele na przyszłość. Kariera: Niektórzy współpracownicy mogą utrudniać ci realizację zadań. Staraj się naprawić atmosferę i uzdrowić relacje. Zwróć uwagę na konkurencyjną firmę, która może przejąć twoich klientów. Horoskop dzienny na 12.09.2020 - Ryby Uczucia: W związkach z krótkim stażem warto teraz pogadać o podziale obowiązków i wspólnych finansach. W tych z dłuższym – powróci żar i namiętność. Samotne Ryby będą mieć powodzenie. Kariera: Miła wiadomość – we wrześniu wyraźna poprawa w sferze finansów. Już teraz uporządkuj wszystkie rachunki i przygotuj odpowiedni grunt pod przypływ gotówki. Horoskop dzienny na 12.09.2020 - Baran Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny na 12.09.2020 - Byk...

Przeczytaj