klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 04.10.2020 - co przyniesie ten dzień?

Ryby będą musiały podjąć trudną decyzję. Bliźnięta czeka okiełznanie kilku niezałatwionych spraw.
Redakcja Wizaz.pl
październik 04, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Koziorożec

Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na zimowy urlop.

Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych.

Wodnik

Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend.

Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę...

Ryby

Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia.

Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej
pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki – zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu.

Baran

Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację.

Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni.

Byk

Uczucia: Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj się je spełniać, bo teraz jest na to dobry czas. Partner nie będzie zachwycony, bo boi się zmian, ale postaw na swoim. Samotni powinni częściej wychodzić z domu.

Kariera: Unikaj konfliktowych sytuacji. Zachowaj neutralność, nie plotkuj, nie spiskuj i nie opowiadaj się po żadnej ze stron, bo możesz popsuć swoje relacje ze współpracownikami. Idź na kurs lub szkolenie.

Bliźnięta

Uczucia: Pamiętaj, że słów raz wypowiedzianych nie da się już cofnąć. Czasem więc lepiej coś przemilczeć. Dla singli czas na nowe znajomości i flirty. Ale to jeszcze nie czas na zaangażowanie.

Kariera: Koniecznie wróć teraz do niezałatwionych spraw. Odkładanie ich może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Postaraj się wszystko wyprowadzić na prostą. Ogarnij chaos w dokumentach.

Rak

Uczucia: Samotne Raki mogą mieć chaos w głowie. Powinny skupić się przede wszystkim na osiągnięciu wewnętrznej harmonii. W związkach czas na poważne decyzje dotyczące przeprowadzki, wyjazdu, inwestycji.

Kariera: Na pewne rzeczy nie masz wpływu, więc nie warto tracić sił na walkę z wiatrakami. Pozwól sprawom toczyć się ich własnym trybem. Poproś o kilka dni wolnego, aby przemyśleć swoją sytuację.

Lew

Uczucia: Jakieś niedopowiedzenia rzutują na wasz związek. Teraz możecie wyjaśnić sobie sprawy, które od dawna leżą wam na sercu. Nie warto zdawać się na domyślność drugiej połówki.

Kariera: Perspektywa wyjazdu służbowego początkowo nie bardzo cię ucieszy. Ale nie odmawiaj bez zastanowienia. Jeśli pojedziesz, będziesz zadowolona. W miejscu pracy nie dawaj się ponieść emocjom.

Panna

Uczucia: Przed tobą podróże, zmiana otoczenia i nowe znajomości. Łatwo nawiążesz kontakty, bo aura temu bardzo sprzyja. Jeśli w rodzinie masz zadawnione konflikty z bliskimi, to teraz czas wyciągnąć rękę do zgody.

Kariera: W pracy kontrola. Nie wpadaj w panikę, najlepiej zawczasu się do niej przygotuj. Możesz poprawić swoje relacje ze współpracownikami na wspólnym wyjściu w większym gronie.

Waga

Uczucia: Zastanów się, czego oczekujesz od partnera i nie wymagaj rzeczy niemożliwych. Wszystkiego mieć nie będziesz. Samotnych może czekać niezwykłe spotkanie w mało romantycznych okolicznościach.

Kariera: Od dawna bierzesz na siebie nadmiar obowiązków. Widzę przemęczenie i wypalenie zawodowe. Postaraj się o krótki urlop. Odpoczniesz i przemyślisz swoją uległość w stosunku do szefa.

Skorpion

Uczucia: Przed tobą dobry czas, pod warunkiem że nie będziesz rozpamiętywać nieprzyjemnej sytuacji, jaka się między wami wydarzyła. Single powinny zdać się teraz bardziej na żywioł.

Kariera: Zastanów się, czy nie należy dążyć do większej zawodowej niezależności. Jeśli od dawna myślisz
o otworzeniu własnej firmy, rozważ to na poważnie. Osoba doświadczona w branży może ci doradzić.

Strzelec

Uczucia: Zapanuj nad tendencją do częstych zmian nastroju, spróbuj medytacji lub jogi. Musisz też bardziej uwierzyć w siebie. Osobom w związkach szykuje się miła rodzinna uroczystość.

Kariera: W finansach coraz lepiej! Nie oznacza to, że od razu możesz szastać pieniędzmi, ale nastrój wyraźnie ci się poprawi. W pracy trochę zmian. Nie musisz się jednak nimi przejmować.

Komentarze
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 03.09.2020. Czego powinny wystrzegać się byki, a o co zadbać koziorożce?
Barany czekają na ważną wiadomość, a panny powinny być gotowe na kontrole. Sprawdź horoskop dzienny na 03.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Koziorożec Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na urlop. Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Wodnik Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę… Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Ryby Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki - zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 22.09.2020 - czego możesz się dziś spodziewać?
Horoskop dzienny zdradzi, czy dziś spełnisz się zawodowo i jak potoczy się twoje życie uczuciowe.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 22, 2020

Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Byk Uczucia: Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj się je spełniać, bo teraz jest na to dobry czas. Partner nie będzie zachwycony, bo boi się zmian, ale postaw na swoim. Samotni powinni częściej wychodzić z domu. Kariera: Unikaj konfliktowych sytuacji. Zachowaj neutralność, nie plotkuj, nie spiskuj i nie opowiadaj się po żadnej ze stron, bo możesz popsuć swoje relacje ze współpracownikami. Idź na kurs lub szkolenie. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Pamiętaj, że słów raz wypowiedzianych nie da się już cofnąć. Czasem więc lepiej coś przemilczeć. Dla singli czas na nowe znajomości i flirty. Ale to jeszcze nie czas na zaangażowanie. Kariera: Koniecznie wróć teraz do niezałatwionych spraw. Odkładanie ich może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Postaraj się wszystko wyprowadzić na prostą. Ogarnij chaos w dokumentach. Horoskop dzienny na 22.09.2020 - Rak Uczucia: Samotne Raki mogą mieć chaos w głowie. Powinny skupić się przede wszystkim na osiągnięciu wewnętrznej harmonii. W związkach czas na poważne decyzje dotyczące przeprowadzki, wyjazdu, inwestycji. Kariera: Na pewne rzeczy nie masz wpływu, więc nie warto tracić sił na walkę z wiatrakami. Pozwól sprawom toczyć się ich własnym trybem. Poproś o kilka dni wolnego, aby przemyśleć swoją...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?
Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz....

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny 27.09.2020 r. Co Cię dzisiaj czeka?
Wagi mają szanse na nową miłość, a na Koziorożce czekają silne emocje. Co dziś przydarzy się pozostałym znakom?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 26, 2020

Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz. Lew - 23.07–22.08 Uczucia: Osoby będące w nieformalnych...

Przeczytaj