klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 05.09.2020 – sprawdź, co cię dzisiaj czeka! 

Czy gwiazdy ci sprzyjają? Żeby to wiedzieć, przeczytaj swój dzienny horoskop!
Matylda Nowak
wrzesień 03, 2020

Barany nie będą się dzisiaj dogadywały ze swoją drugą połówką, za to samotne Lwy zwrócą na siebie uwagę kogoś wyjątkowego. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze!

Pamiętacie sierżant Kasię z „13 posterunku”? Jak dziś wygląda i czym się zajmuje grająca ją Aleksandra Woźniak?

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Już wkrótce partner zacznie wymagać, byś spełniła swoje obietnice. Będziesz miała
z tym problem, więc na przyszłość uważaj, by nie rzucać słów na wiatr. Single mogą poznać kogoś, z kim będą miały szansę na trwałą relację, wcześniejsze znajomości będą przelotne. Za to Barany w stałych związkach czeka burzliwy wieczór. Jeśli jednak postarają się zapanować nad nerwami, przed północą w ich relacji znowu zapanuje harmonia.

KARIERA: Z przyczyn niezależnych od ciebie nie wszystko dzisiaj ułoży się tak, jak byś chciała. Twoje wysiłki niczego nie zmienią, po prostu przeczekaj ten gorszy okres. Rano uważaj na to, co mówisz, bo możesz mieć kłopoty. Jeszcze przed południem możesz dostać intratną propozycję. Decyzję podejmuj szybko – oferta nie będzie długo czekać.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Czeka cię spokojny, pełen czułości poranek. W ciągu dnia może was czekać podjęcie ważnej decyzji. Nie stawiaj na swoim, wysłuchaj partnera, bo tym razem może mieć rację. U samotnych Byków wciąż silna jest tęsknota za tym, co minęło. Czas jednak dać szansę nowej miłości i szukać jej wśród... znajomych mężczyzn.

KARIERA: Dzisiaj będziesz zbierać plony tego, co robiłaś przez ostatnie miesiące. Masz szansę na awans lub premię. Pamiętaj jednak o tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu i okaż im swoją wdzięczność. Odpocznij w ten weekend, bo wkrótce staniesz przed trudnym wyzwaniem.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Od rana będzie między wami napięcie. Nie eskaluj konfliktu! Wykaż się talentem dyplomatycznym, a partner w końcu przyzna ci rację i... jeszcze przed południem otrzymasz piękny dowód miłości. Pamiętaj też, że twój ukochany ma prawo do błędów. Samotne Bliźnięta od jakiegoś czasu kusi biurowy romans. Ale zamiast ryzykować skomplikowaniem sobie sytuacji w pracy, lepiej jest właśnie dzisiaj uważnie rozejrzeć się dookoła. ;-)

KARIERA: Jeśli nie wykorzystasz możliwości, jakie przyniesie ci los, to stracisz szansę na szybki rozwój kariery. Przed tobą pracowity dzień. Tym bardziej doceń pomagających ci współpracowników. Przygotuj się do rozmowy z szefem i szczerze powiedz mu, jak widzisz swoją przyszłość w firmie.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Uważaj, żeby nie popsuć ukochanemu nastroju swoimi bolączkami. To nie jest dobry dzień na żale czy wypominki. Wybaczaj sobie i innym, przeszłości nie zmienisz, więc do niej nie wracaj. Zadbaj raczej o to, by sprawiać sobie i swoim bliskim jak najwięcej przyjemności. Single mają szansę na poznanie wyjątkowej osoby. Kandydat na partnera mieszka gdzieś daleko, prawdopodobnie spotkasz go w czasie podróży, spaceru...

KARIERA: Unikaj kłótni i niezdrowej rywalizacji z ludźmi z pracy. Ale stanowczo walcz, gdy ktoś będzie chciał zrzucić na ciebie odpowiedzialność za swoje błędy. Masz szansę poprawić swoja sytuację finansową. Możliwe, że dostaniesz jakąś intratną propozycję. Poważnie ją rozważ.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Twój partner doceni twoje starania i zauważy potrzeby. Czekają cię jednak lekkie zawirowania w sferze uczuć. Poczujesz się nie najlepiej w swoim związku i zaczniesz się zastanawiać nad tym, co dalej robić. Nie podejmuj radykalnych decyzji, bo – jeśli tylko przeczekasz ten trudny dzień – wszystko wróci do normy. Samotne Lwy oczarują tych, którzy wcześniej wydawali się nie do zdobycia. Jeśli trochę się postarasz, mężczyźni będą jeść ci z ręki. ;-)

KARIERA: Możliwe, że poznasz osoby, które popchną twoją karierę do przodu. Wykorzystaj te znajomości. Odważ się też powierzyć część swoich obowiązków innej osobie. Nie obawiaj się – wszystko ułoży się po twojej myśli.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Bliska twemu sercu osoba może składać różne obietnice, o których szybko zapomni. Ale za to odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości i... twoje życie uczuciowe może się wywrócić do góry nogami. Nie śpiesz się z decyzją, w którą iść stronę. Single szukające miłości powinny twardo stąpać po ziemi, bo w przeciwnym razie mogą niewłaściwie ulokować swoje uczucia. Warto się zastanowić, czy nowa znajomość ma perspektywy i czy obiekt westchnień jest na pewno stanu wolnego.

KARIERA: Okaże się, że bez ciebie nie uda się załatwić pewnych spraw lub projektów. Wykorzystaj to i zawalcz o awans lub premię. To będzie pracowity dzień, a pod jego koniec na horyzoncie zamajaczą nowe zadania.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Wagi w stałych związkach będą dzisiaj wyjątkowo zazdrosne i podejrzliwe. Powodem będzie nagle to, że w życiu partnera pojawi się dawna znajoma. Nic groźnego z tego nie wyniknie, więc nie rób ukochanemu awantur i nie kontroluj go, bo sobie zaszkodzisz. Single mogą stracić głowę dla kogoś atrakcyjnego, lecz niezbyt stałego w uczuciach. Z tą osobą można będzie przeżyć szalony romans, ale lepiej nie angażować się uczuciowo.

KARIERA: Pojawią się nowe możliwości rozwoju. Twój talent i zapał zostaną docenione przez szefów. Pochłoną cię nowe zadania i będziesz dzisiaj pracować bez wytchnienia. Ale wysiłek się opłaci – twoja pozycja w firmie może się zdecydowanie umocnić.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Hamuj emocje i uważaj na słowa, bo możesz zranić bliską osobę. Chwilowy wybuch namiętności  może cię drogo kosztować, więc zamiast kierować się emocjami, kalkuluj na chłodno i myśl o konsekwencjach. Single mogą zawrzeć nową znajomość, która okaże się niebezpieczna – trzeba uważać zwłaszcza na osoby poznane przez Internet.

KARIERA: Przygotuj się na ciężką pracę. Jeśli kluczowe sprawy załatwisz już rano, koło południa będziesz mogła odetchnąć z ulgą. Poświęć czas współpracownikom – to okaże się ważniejsze, niż myślisz.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Partner nareszcie cię doceni i okaże ci czułość. Odwzajemnij mu się tym samym! Ten dzień może być sprawdzianem dla trwałości waszego związku. Od tego, jak wszystko się dzisiaj potoczy, zależy, czy będziecie dalej razem, czy też się rozstaniecie. Single mogą liczyć na korzystny zbieg okoliczności oraz zupełnie nieoczekiwane, ale bardzo ciekawe spotkanie. Jego efektem może być huśtawka nastrojów – od miłości do nienawiści. 

KARIERA: To będzie dzień pełen nowych wyzwań. Nie bój się ryzyka, większość spraw ułoży się korzystniej, niż zakładasz. Zgłoś się do nowego projektu – udział w nim może mieć korzystny wpływ na twoją karierę. Pomyślnie zakończysz zadanie, którego podjęłaś się jakiś czas temu.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Ciągnące się od tygodni nieporozumienia i konflikty dzisiaj nareszcie odejdą w niepamięć.
W związkach Koziorożców znów zaświeci słońce, a relacje z ukochanymi osobami staną się mocne jak nigdy. Z kolei single muszą poczekać na swoją szansę na szczęśliwą miłość...

KARIERA: Dzisiaj niewiele będzie zależeć od ciebie. Pewne plany będziesz musiała odłożyć na później. Zadbaj o relaks – powinnaś dzisiaj solidnie wypocząć. Możliwe, że dzisiaj pojawi się szansa na zmianę pracy, ale jeśli nie dostrzeżesz wyraźnych korzyści, nie przyjmuj propozycji, którą dostaniesz.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Nie zaogniaj konfliktów i nie prowokuj sporów. Partner będzie dzisiaj teraz twoim lustrem – zobaczysz w nim swoje błędy i wady. Zaczniesz stopniowo weryfikować swoje zachowania i dzięki temu atmosfera w związku się poprawi. Niektóre Wodniki będą dzisiaj musiały zmierzyć się z przeszłością. Warto przy tej okazji wybaczyć dawne krzywdy, bo to przyniesie ulgę. Samotne Wodniki po serii miłosnych zawodów mogą być zniechęcone, ale właśnie dzisiaj może w ich otoczeniu pojawić się ktoś, do kogo warto się zbliżyć.

KARIERA: Od rana będziesz miała ręce pełne roboty – to, co odkładałaś na później będzie musiało zostać natychmiast załatwione. Tempo zwolnisz dopiero wieczorem i wtedy właśnie powinnaś poważnie przemyśleć swoją zawodową przyszłość.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Unikaj powrotu do wspomnień i ludzi, których już nie ma przy tobie. Rozdrapując stare rany, marnujesz okazję do nawiązania relacji z kimś, kto od dawna się w tobie kocha, ale nie dostaje od ciebie szansy. Jeśli jesteś od lat w stałym związku, przeżyjesz dzisiaj z partnerem chwile, które was uskrzydlą i na nowo rozpalą wasze uczucie. Wybierzcie się razem na długi spacer i zakończcie go romantyczną kolacją tylko we dwoje.

KARIERA: Nie lekceważ rad udzielanych ci dzisiaj przez osoby bardziej doświadczone, bo dzięki nim już wkrótce dokonasz czegoś, co zmieni na lepsze twoją sytuację zawodową. Trzymaj się procedur, inaczej wpadniesz w tarapaty. Nie odkładaj żadnych spraw na później!

Komentarze
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 04.09.2020. Co cię czeka?
Wagi czeka piękny dzień, a Lwy powinny się wystrzegać obietnic bez pokrycia.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 02, 2020

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Staraj się być negocjatorem, a nie agresorem. Unikaj za wszelką cenę kłótni. Ta rola pewnie już cię męczy, ale wychodzicie z kryzysu i niebawem w waszym związku zaświeci słońce. Trochę cierpliwości! Kariera: Czeka cię dobry i kreatywny czas. Pojawią się nowe pomysły, a atmosfera w pracy będzie sprzyjać ich realizacji. Efekty zostaną zauważone i docenione, da ci to napęd na kolejne miesiące. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Wodnik Uczucia: Bardzo dobra aura dla związków z długim stażem! Czule, serdecznie, ciepło i blisko. Warto było czekać na tak sprzyjający okres. Umacniajcie więzi na przyszłość. Samotne Wodniki czeka randka. Kariera: W pracy miła atmosfera i rozkwit życia towarzyskiego! Nawiązywanie bliższych kontaktów ze współpracownikami pozytywnie wpłynie i na relacje międzyludzkie, i na twoją karierę. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli czujesz, że się o siebie oddalacie i każde z was goni za własnymi sprawami – pora powiedzieć stop! Wspólny wyjazd pozwoli wam się odnaleźć, zbliżyć na nowo i... uratować związek. Warto! Kariera: W miejscu pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy! Nie wszystko idzie po twojej myśli, ale wybuchy gniewu, nawet  uzasadnionego, tylko pogorszą sytuację. Rozmawiaj i wyjaśniaj. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Baran Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 04.09.2020...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 03.09.2020. Czego powinny wystrzegać się byki, a o co zadbać koziorożce?
Barany czekają na ważną wiadomość, a panny powinny być gotowe na kontrole. Sprawdź horoskop dzienny na 03.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Koziorożec Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na urlop. Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Wodnik Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę… Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Ryby Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki - zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się...

Przeczytaj