klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 05.10.2020 - co przyniesie ten dzień?

Koziorożce będą miałī problem z kłamstwami i niedomówieniami, a wagi czekają teraz miłe gesty ze strony partnera. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 05.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 05, 2020

Koziorożec

Uczucia: Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później wyjdą na jaw i skomplikują waszą relację. Nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, szczerze powiedz o tym ukochanemu.

Kariera: Jeżeli masz zbyt wiele obowiązków, to daleko nie zajdziesz! Oddaj część spraw innym, a tylko te najtrudniejsze i najważniejsze załatwiaj osobiście. I nie przejmuj się krytyką.

Wodnik

Uczucia: Dopóki będziesz wymagać, by mężczyzna, którego możesz obdarzyć uczuciem, był przystojny, bogaty, dowcipny i od pierwszego wejrzenia na zabój w tobie zakochany, to będziesz samotna. Zmień swoje oczekiwania, a szybko znajdziesz swój ideał.

Kariera: Nie rzucaj się na wszystkie zadania, które podsuwa szef, wybieraj z nich tylko te sprawy, na których najlepiej się znasz. Inne omijaj, bo niepowodzenia mogą zaważyć na twojej reputacji.

Ryby

Uczucia: Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, musisz odciąć się od tego, co było, aby zrobić w sercu miejsce na nowe uczucie. Ktoś od dawna ci się bacznie przygląda, wystarczy, że zauważasz wysyłane przez niego sygnały. W stałych związkach czas namiętności.

Kariera: To, nad czym od dawna pracujesz, przyniesie ci wreszcie spore pieniądze. Pamiętaj o tym, aby wynagradzać i doceniać tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu.

Baran 

Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni.
Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań.

Byk 

Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości. Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy.

Bliźnięta

Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi.

Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają.

Rak

Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym graczem. Single będą miały sporo okazji do randkowania, ale bez szans na znalezienie stałego partnera.

Kariera: Podejmuj nowe zobowiązania, ale bierz pod uwagę swoje możliwości. Nie licz na innych i pilotuj swoje sprawy od początku do końca. Zapisz się na kurs, który da ci nowe kompetencje.

Lew

Uczucia: To, że ostatnio często i ostro krytykujesz partnera, zepsuje atmosferę w waszym związku. Nawet jeśli masz rację, to twoje słowa są zbyt raniące. I zamiast słuchać rad przyjaciół, którzy nie wiedzą wszystkiego o twoim związku, wysłuchaj wreszcie ukochanego.

Kariera: Unikaj wchodzenia w konflikty z przełożonymi, bo nawet jeśli będziesz mieć słuszność, i tak przegrasz. Przekonasz ich do swoich pomysłów rzetelnymi argumentami i dyplomacją.

Panna

Uczucia: W najbliższym czasie zaczną cię irytować wady i zachowania partnera, które dotąd ci nie przeszkadzały. Stanie się tak, bo ty dojrzejesz do poważnych decyzji, a on nie będzie za tobą nadążał. Może to czas, by skończyć ten związek i zacząć nowy etap.

Kariera: Szef nagrodzi cię pochwałą lub premią. Poczujesz się doceniona i to zmotywuje cię do jeszcze większego wysiłku. Sama doceniaj pomoc, jaką uzyskujesz od współpracowników.

Waga

Uczucia: Czekają cię teraz miłe gesty ze strony partnera, który postara się na nowo rozbudzić namiętność, której od dawna wam brakuje. Samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Kandydat na świetnego partnera mieszka tuż za rogiem.

Kariera: Przytrafi ci się kilka wpadek, które będą skutkiem przemęczenia. Dla własnego dobra postaraj się odpocząć, w przeciwnym razie w końcu popełnisz błąd, który będzie cię dużo kosztować.

Skorpion

Uczucia: Miej oczy szeroko otwarte, bo twoja druga połówka podoba się nie tylko tobie! Zagrożeniem okaże się kobieta, której nie podejrzewasz o to, że będzie chciała rozbić twój związek. Porozmawiaj z partnerem i postaw sprawę jasno: albo ty, albo ta druga.

Kariera: Czekają cię trudne negocjacje. Jeśli będziesz nieustępliwa, osiągniesz satysfakcjonujący kompromis. Dzięki pomocy dawnego znajomego uda ci się zarobić duże pieniądze.

Strzelec

Uczucia: Wiele spraw potoczy się szybko, zatem uważaj, by nie stracić kontroli nad sytuacją. Samotne Strzelce dostaną szansę na to, by się zakochać, a te w związkach staną przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji dotyczącej przyszłości.

Kariera: Nie wymądrzaj się i nie przechwalaj, bo przysporzysz sobie wrogów. Pomóż koleżance, która poprosi cię o wsparcie przy swoim projekcie. Ta przysługa przyniesie ci kiedyś korzyści.

Komentarze
horoskop dzienny
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 25.08.2020 - co cię dziś czeka?
Sprawdź swój horoskop dzienny i sprawdź, co wydarzy się dziś w sferze uczuć i kariery. Musisz zachować ostrożność? A może wszystko pójdzie po twojej myśli.
Marta Średnicka
sierpień 25, 2020

Końcówka sierpnia będzie przewrotna, czy przewidywalna? Jakie wyzwanie postawi przed nami dzisiejszy dzień? Sprawdź swój horoskop na wtorek 25 sierpnia 2020 roku.  Zobacz także :  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać Horoskop dzienny na 25.08.2020 rok Baran Uczucia : Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Byk Uczucia : Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości. Kariera:  Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Rak Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj...

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 02.09.2020 - sprawdź, co się dziś wydarzy 
Czy los się dziś do ciebie uśmiechnie? Przekonaj się i sprawdź swój dzienny horoskop.
Laura Osakowicz
wrzesień 02, 2020

Podwyżka w pracy, a może nieoczekiwane spotkanie z kimś z przeszłości. Horoskop dzienny na 02.09.2020 rok powie ci, czego możesz się dziś spodziewać.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości. KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 14.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Byki powinny uważać na to, w kim lokują swoje uczucia. Wodniki w życiu zawodowym powinny wykazać się większą asertywnością, za to samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 14, 2020

Horoskop dzienny na 14.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Horoskop dzienny na 14.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.  Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.08.2020 – co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak czeka cię dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 30.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Byki, które ulęgną namiętności, mogą bardzo skomplikować sobie życie, za to Panny będące w stałym związku będą musiały się zastanowić, czy chcą w nim pozostać... A co słychać u innych znaków? Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Twój optymizm będzie działał na mężczyzn jak magnes. To dobry czas na flirt, ale nie obiecuj innym zbyt wiele. Możesz bowiem mieć później problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka interesujących propozycji. Ale podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, tylko dobrze przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz przykrych rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości! KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż ostro rywalizując. Pokaż przełożonym, że rozwiązujesz problemy i dogadujesz się ze współpracownikami – za jakiś czas może ci się to bardzo opłacić. ;-) Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, sprawią, że zwróci na ciebie uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać. W ten...

Przeczytaj