klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 06.10.2020 – co cię dzisiaj czeka?

Przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Przeczytaj swój dzienny horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają. ;-)
Matylda Nowak
październik 06, 2020

Byki powinny dzisiaj szczególnie zadbać o to, że spełnić daną obietnicę, a Panny muszą wziąć się do roboty i przestać odkładać wszystko na później. Lwy pozostające w stałych związkach czeka dość nieprzyjemny dzień, za to zakochanym Baranom nie będzie służyła rutyna w związku.

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: W twoim związku nadszedł czas na zmiany! Pożegnaj rutynę. Niespodzianki pomogą ci urozmaicić waszą relację i podtrzymać żar. Jeśli jesteś singielką, szukaj szczęścia w nowych miejscach.

KARIERA: Nowe nie zawsze jest lepsze od starego. Nie polegaj na chwilowych impulsach, gdyż nie zapewnią ci one bezpieczeństwa. Pewne sprawy muszą po prostu poczekać na swój właściwy moment.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Nie wkładaj kija w mrowisko. Trzymaj się teraz z daleka od cudzych spraw i problemów. Pozycja obserwatorki zapewni ci właściwą ocenę sytuacji. W związku na odwrót – nic nie powinno dziać się bez twojej woli i zgody.

KARIERA: Dotrzymuj słowa oraz przestrzegaj prawa. To, co zapisane, znaczy więcej niż wypowiedziane. Uważnie czytaj dokumenty oraz analizuj umowy. Ktoś może błędnie odczytać twoje intencje.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Jeśli masz coś na sumieniu, zachowaj ostrożność. To, co kiedyś zamiotłaś pod dywan, może teraz wypłynąć. W związku podejrzenia i zazdrość. Singielki będą mogły porównać wspomnienia z rzeczywistością.

KARIERA: Dobry czas na zarabianie dodatkowych pieniędzy oraz zdobywanie nowych zleceń. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, sięgnij po nowe narzędzia i nowe sposoby. Innowacje są teraz nie tylko mile widziane, ale i wręcz konieczne.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Zawracanie w głowie dwóm osobom naraz nie wyjdzie ci na dobre. Możesz znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem. Czyjeś serce na tym ucierpi. W towarzystwie zachowaj neutralność, bądź też wyczulona na manipulacje.

KARIERA: Zwracaj uwagę na wydatki oraz na to, komu powierzasz swoje pieniądze. Ufność może cię zgubić. Ktoś, komu wierzyłaś, może cię bardzo zawieść. Uważaj, aby nie stać się mądrzejszą już po szkodzie.

 

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Ciche dzień jako sposób na dawanie nauczki partnerowi nie wyjdzie ci na dobre! W związkach ochłodzenie oraz rozpamiętywanie dawnych przykrości. Singielkom trudno będzie teraz zrobić na kimś oszałamiające wrażenie.

KARIERA: Dawne niesnaski w zespole mogą wpływać na twoją aktualną sytuację. Zachowaj ostrożność
w stosunku do ludzi, z którymi kiedyś miałaś na pieńku. Uważaj też na obietnice – nie podejmuj się niczego pochopnie.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Dzisiaj poczujesz się szczęśliwa i zadowolona. Jesteś z właściwą osobą we właściwym miejscu. W stałych związkach harmonia i spokój. Dla singli dobre widoki na nowe relacje. Ale nie przyśpieszaj rozwoju zdarzeń, czekaj.

KARIERA: Dokumenty, prawnicy lub urzędy mogą ci dzisiaj zaprzątać głowę. Nie odkładaj niczego na później, najlepiej wszystko załatwiaj jak najszybciej. Konsultacje u doradców i specjalistów to teraz najlepiej wydane pieniądze.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Uważaj, możesz dzisiaj znaleźć się na językach! Zachowaj ostrożność, bo otoczenie chętnie przypnie ci łatkę lub dorobi ideologię do twojego postępowania. W stałych związkach problemy, u singielek – zazdrość.

KARIERA: Czas na coś nowego! Pomysł, firmę, pracę, a nawet zawód! Jeśli takie myśli chodziły ci po głowie, to śmiało wprowadzaj je w życie. Inwestycja w nieruchomość może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Poszukiwania szczęścia w sobie dadzą ci więcej satysfakcji niż szukanie go na zewnątrz. Dobry czas na przemyślenia, podsumowania i podróż w głąb siebie. Naprawdę trzeba nauczyć się kochać i akceptować siebie, by móc kochać innych.

KARIERA: Przed tobą dobry czas! Zwycięstwa na wielu płaszczyznach, udane kompromisy oraz realizacja projektów, na których bardzo ci zależy. Zadbaj koniecznie o komunikację oraz odpowiedni dostęp do informacji.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Poczujesz dzisiaj wewnętrzny niepokój, choć coś ci będzie przeszkadzać. Nie rób nic na siłę, nie ponaglaj, nie przyspieszaj. Zainicjuj szczerą rozmowę z partnerem, razem uda się wam znaleźć słaby punkt waszej relacji.

KARIERA: Nie realizuj cudzych oczekiwań i nie bierz zbyt wiele na swoje barki. Każdy z nas ma swoją granicę wytrzymałości, a twoja chyba została ostatnio przekroczona. Oszczędzaj zdrowie, regeneruj siły.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Nie unoś się zbytnio honorem! Jeśli chcesz naprawić związek, przyjmij gałązkę oliwną i nie wracaj do tego, co było. Samotny Koziorożcu – bardziej otwórz się na otoczenie, a ono doceni twoją osobowość i urodę.

KARIERA: Liczby nie kłamią! Oceniaj własne możliwości z ołówkiem w ręku. Porywanie się z motyką na słońce może skończyć się niepowodzeniem, za które przyjdzie zapłacić. Lepiej i bezpieczniej tym razem obniżyć poprzeczkę.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Tęsknota i wspomnienia mogą ci teraz zaprzątać głowę. W stałych związkach szykuje się chwilowa rozłąka. Natomiast u singielek przemyślenia na temat nie tylko tego, co było, ale i czy dobrze, że się już skończyło.

KARIERA: Uważaj, by nadmiar obowiązków, które na siebie wzięłaś, nie opóźnił realizacji twoich marzeń o nowych projektach. W pracy rutyna oraz nadrabianie zaległości. Zrób coś, co pobudzi twoją kreatywność.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Niechęć i blokady, potrzeba odcięcia się mogą być teraz u ciebie silniejsze od potrzeby bliskości. Czas zastanowić się nad przeszłością i teraźniejszością, ale bez rozdrapywania starych ran.

KARIERA: Zrelaksuj się, unikaj stresu i nie walcz z systemem. Pewnych sytuacji nie przeskoczysz, więc nie trać energii i pogódź się z nimi. Najłatwiej pokonasz problemy spokojem, opanowaniem i mądrością.

Komentarze
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 05.10.2020 - co przyniesie ten dzień?
Koziorożce będą miałī problem z kłamstwami i niedomówieniami, a wagi czekają teraz miłe gesty ze strony partnera. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 05.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 05, 2020

Koziorożec Uczucia:  Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później wyjdą na jaw i skomplikują waszą relację. Nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, szczerze powiedz o tym ukochanemu. Kariera:  Jeżeli masz zbyt wiele obowiązków, to daleko nie zajdziesz! Oddaj część spraw innym, a tylko te najtrudniejsze i najważniejsze załatwiaj osobiście. I nie przejmuj się krytyką. Wodnik Uczucia:  Dopóki będziesz wymagać, by mężczyzna, którego możesz obdarzyć uczuciem, był przystojny, bogaty, dowcipny i od pierwszego wejrzenia na zabój w tobie zakochany, to będziesz samotna. Zmień swoje oczekiwania, a szybko znajdziesz swój ideał. Kariera:  Nie rzucaj się na wszystkie zadania, które podsuwa szef, wybieraj z nich tylko te sprawy, na których najlepiej się znasz. Inne omijaj, bo niepowodzenia mogą zaważyć na twojej reputacji. Ryby Uczucia:  Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, musisz odciąć się od tego, co było, aby zrobić w sercu miejsce na nowe uczucie. Ktoś od dawna ci się bacznie przygląda, wystarczy, że zauważasz wysyłane przez niego sygnały. W stałych związkach czas namiętności. Kariera:  To, nad czym od dawna pracujesz, przyniesie ci wreszcie spore pieniądze. Pamiętaj o tym, aby wynagradzać i doceniać tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu. Baran  Uczucia:  Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera:  Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 04.10.2020 - co przyniesie ten dzień?
Ryby będą musiały podjąć trudną decyzję. Bliźnięta czeka okiełznanie kilku niezałatwionych spraw.
Redakcja Wizaz.pl
październik 04, 2020

Koziorożec Uczucia:  W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na zimowy urlop. Kariera : Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Wodnik Uczucia:  Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera:  Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę... Ryby Uczucia:  Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera:  Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki – zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Baran Uczucia:  Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera:  Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni. Byk Uczucia:  Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 03.10.2020 – co cię dzisiaj czeka?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 03, 2020

Barany powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę, a porzucone Wagi będą miały okazję do słodkiej zemsty. Zawodowo to nie będzie najlepszy dzień dla Skorpionów, za to Bliźnięta nareszcie zaczną się zbliżać do wymarzonego celu. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu? Przeczytaj nasz horoskop. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeżeli uważasz, że świat się kręci wokół ciebie, to jesteś w błędzie. Zacznij doceniać i zauważać swojego partnera, bo... zauważy go ktoś inny. Barany uprasza się o więcej uśmiechu i wyrozumiałości w stosunku do innych znaków zodiaku. KARIERA: Nie pozwól, by karmiono cię pustymi obietnicami. Nie zwracaj uwagi na przeróżne wizje, bo zwykle im więcej gadania, tym mniej konkretów. Zejdź na ziemię. Czytaj uważnie dokumenty i sprawozdania. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Kuś, prowokuj, podrywaj, ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Inaczej nawet nie próbuj flirtować, gdyż zrobisz krzywdę sobie i innym. Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz – nie tylko w sferze uczuć. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę. To, co dziś wydaje ci się bezwartościowym pomysłem, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj informacji za darmo! Pod latarnią najciemniej – uważaj, komu ufasz! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Nadeszła pora na ukojenie. Zadbaj o swój komfort, unikaj konfrontacji, trzymaj się najdalej od cudzych spraw. Dzięki temu ominą cię burze. Niektóre Bliźnięta przeżyją bardzo miłe chwile. Udany wyjazd na horyzoncie. KARIERA: Zaczniesz się zbliżać do celu. Czeka cię także przypływ gotówki lub protekcja kogoś ważnego. Nie bój się stawiać twardych warunków, nie musisz wszystkiego robić "po kosztach". Przed tobą szansa na konkretne pieniądze....

Przeczytaj
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj