klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny na 08.10.2020 - kto powinien na siebie uważać, a kto będzie świętował sukces?

Panna powinna wykorzystać ostatnie miesiące tego roku na uporządkowanie służbowych spraw, a Byk powinien na nowo odkryć, jak ważna jest dla niego druga połówka. Sprawdź horoskop dzienny na 08.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 08, 2020

Koziorożec

Uczucia: Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości. 

Kariera: Przed końcem miesiąca zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa.

Wodnik

Uczucia: Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat.

Kariera: Jeśli masz wolne środki, zainwestuj je w pomysł, który podsunie ci znajomy. I wykaż się cierpliwością, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz.

Ryby

Uczucia: Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie.

Kariera: Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania.

Baran

Uczucia:  Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję.

Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie.

Byk

Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni.

Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre.

Bliźnięta

Uczucia: Jeszcze przed świętami czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę.

Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę.

Rak

Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe!

Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy. Sporo udało ci się osiągnąć. Ale pamiętaj, że najlepsze dopiero przed tobą, więc zmobilizuj siły na ostatnie miesiące roku.

Lew

Uczucia: Praca pochłonie cię bez reszty, więc sytuacja rodzinna może być trochę napięta. Staraj się jednak poświęcać swojej drugiej połówce więcej czasu. Nie zaniedbuj także dalszej rodziny, wystarczy telefon i kilka ciepłych słów, aby podtrzymać dobrą relację.

Kariera: Niespodziewanie dostaniesz szansę, o jakiej od dawna marzysz. Jeśli dobrze wykorzystasz swoje pomysły i poświęcisz sporo czasu na ich realizację, nowy miesiąc zaczniesz od awansu.

Panna

Uczucia: Osoby będące w wolnych związkach mogą podjąć decyzję o ich sformalizowaniu. Oświadczyny są więc bardzo prawdopodobne! Samotne Panny dostaną zaproszenie, które zaowocuje ciekawą znajomością.

Kariera: Wykorzystaj ostatnie miesiące starego roku na dokończenie i uporządkowanie spraw służbowych. Jeśli masz jakieś zaległości, to postaraj się szybko je nadrobić.

Waga

Uczucia: Single spod znaku Wagi nie będą już spędzać samotnych wieczorów! Czekają je miłe spotkania i flirty. Na wielką miłość nie ma jednak co liczyć – przyjdzie dopiero w pierwszym miesiącu 2021 roku. Wagi w stałych związkach muszą porozmawiać z partnerami o przyszłości. 

Kariera: Aż do końca października towarzyszyć ci będzie dobra aura do robienia interesów i do inwestowania pieniędzy. Plany na kolejny miesiąc też warto zrobić już teraz. Im ambitniejsze, tym lepiej.

Skorpion

Uczucia: Myślami będziesz w przeszłości, przypomnisz sobie stare miłości i zaczniesz idealizować dawnych partnerów. To może negatywnie wpłynąć na harmonię w twoim obecnym związku i doprowadzić do kłótni. Daj więc odczuć ukochanemu, że jest tym jedynym. 

Kariera: Nie staraj się nikomu na siłę udowadniać swoich racji. Nie trać czasu na spory, nie angażuj się konflikty, bo niepotrzebnie zszargasz sobie nerwy. Rób swoje, a osiągniesz zamierzony cel.

Strzelec

Uczucia: Samotne Strzelce otrzymają od dawnego znajomego propozycję wyjazdu. Koniecznie z niej skorzystaj, bo w podróży poznasz kogoś wyjątkowego. Strzelce będące w długoletnich związkach czeka trochę zawirowań. 

Kariera: W twojej firmie zapadną decyzje, które zmienią twoje życie. Nie masz na nie jednak wpływu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Wstąp do kolektury, bo masz teraz szczęście w loteriach.

Komentarze
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 10.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Na Wagi czeka nowa miłość, a Ryby mogą napotkać kryzys w związku. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny Rak - 21.05–21.06 Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe! Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy....

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 13.09.2020. Kogo czeka szczęśliwy dzień, a na co warto uważać?
Wagę zaskoczy ciekawa znajomość, a Koziorożec powinien wystrzegać się rad nieżyczliwych osób. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny na 13.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia:  Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny na 13.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Jeszcze przed świętami czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni przy świątecznym stole, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 31.08.2020 – czeka cię dobra wiadomość czy rozczarowanie?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
sierpień 31, 2020

Lwy mogą spodziewać się napiętej atmosfery w domu. Skorpiony będą z nadmierną czułością wspominać byłego partnera. Za to Strzelce powinny dzisiaj szczególnie wykazywać się w pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu, przeczytaj nasz horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli w twoim związku są problemy, dzisiaj jest dobry moment, żeby wreszcie je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia.  Gwiazdy wam sprzyjają, ale musicie trochę się postarać! ;-) Samotne Barany mogą dzisiaj dostać miłą propozycję... KARIERA: Wykorzystaj ten dzień, na dopracowanie projektu, który masz przedstawić w najbliższym czasie. Bądź uważna i nie pomiń istotnych szczegółów. Od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w firmie. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Dzisiaj skupcie się na sobie i łączących was uczuciach. Może wybierzecie się na romantyczną kolację?  KARIERA: Dzisiaj masz szansę wykonać kawał dobrej roboty i zrobić wrażenie na szefie. Musisz się jednak skoncentrować! To też dobry moment, żeby pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Może czas porozmawiać z przełożonymi o awansie lub nowych zadaniach, dzięki którym będziesz mogła się rozwijać? Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: To może być ciężki dzień, ale przetrwasz go dzięki wsparciu partnera. Doceń jego czułość i wyrozumiałość. I nie zapomnij pokazać mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny. KARIERA: Osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko? Nadszedł czas, żeby upomnieć się o podwyżkę! Ale dobrze się...

Przeczytaj
horoskop dzienny
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 25.08.2020 - co cię dziś czeka?
Sprawdź swój horoskop dzienny i sprawdź, co wydarzy się dziś w sferze uczuć i kariery. Musisz zachować ostrożność? A może wszystko pójdzie po twojej myśli.
Marta Średnicka
sierpień 25, 2020

Końcówka sierpnia będzie przewrotna, czy przewidywalna? Jakie wyzwanie postawi przed nami dzisiejszy dzień? Sprawdź swój horoskop na wtorek 25 sierpnia 2020 roku.  Zobacz także :  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać Horoskop dzienny na 25.08.2020 rok Baran Uczucia : Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Byk Uczucia : Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości. Kariera:  Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Rak Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj...

Przeczytaj