klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 09.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!

Przekonaj się, czy czeka cię ciężki czy też przyjemny dzień. Kto wie – może dzisiaj gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 09, 2020

Bliźnięta powinny uważać, żeby w związku z zawodowymi sukcesami woda sodowa nie uderzyła im do głowy, a Panny powinny wykazać się w pracy inicjatywą. Zakochane Lwy niech powalczą o tą wymarzoną osobę – dzisiaj mają szansę ją zdobyć. Za to Wagi będą zirytowane zachowaniem partnera. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? Koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów.

KARIERA: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami.

KARIERA: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw,
a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów.

KARIERA: Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Doceń partnera, ale miej na niego oko. Konkurencja nie śpi! Fochy, złośliwości lub ciche dni będą działały na twoją niekorzyść. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a najciemniej bywa pod latarnią.

KARIERA: Stąpaj twardo po ziemi i nie myśl życzeniowo. Obietnice i różne propozycje dziel przez dwa, a nawet przez cztery. Możesz teraz ulec iluzji, która wytworzy się wokół ciebie. Szanuj swój czas i pomysły.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Do boju! Zwyciężaj, zdobywaj, zawracaj w głowach i w sercach! Twoje akcje rosną! Zadbaj o wygląd, odwzajemniaj spojrzenia i uśmiechy, a niejedna osoba otworzy przed tobą serce.

KARIERA: Stare gwiazdy zwykle nienawidzą młodych. Uważaj na relacje z ludźmi wyżej postawionymi, gdyż będą traktować cię jak konkurencję i rozliczać z każdego błędu. Unikaj składania obietnic i deklaracji na wyrost.

Panna 23.08–22.09

UCZUCIA: Jeśli jesteś w związku, poświęć trochę więcej czasu partnerowi. Jeśli jesteś singielką, nie przesadzaj z egzaltacją czy wyniosłością, gdyż każdy wartościowy kandydat będzie cię omijał szerokim łukiem. A szkoda.

KARIERA: Wróć do dawnych projektów, odśwież stare kontakty, przejrzyj swoje bazy danych i zainicjuj odnowienie współpracy. Wiele osób cię lubi, ale nie wypada im zrobić pierwszego kroku, czekają na inicjatywę z twojej strony.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Dzisiaj nie będziesz czuć się komfortowo. Robiąc bilans zysków i strat, dojdziesz do wniosku, że to ty więcej inwestowałaś w relacje czy znajomości. Partner i otoczenie mogą nie doceniać twoich inicjatyw, będzie to frustrujące.

KARIERA: Dzisiaj większość spraw i projektów nie będzie mogło się bez ciebie obyć! Skromność jest passé! Doceniaj siebie jako człowieka i specjalistkę, podkreślaj swoje umiejętności i mocne strony.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Partner cię doceni, obsypie komplementami i prezentami. Łatwo więc przekonasz i jego, i otoczenie do swoich pomysłów. Otrzymasz dobre i miłe wiadomości od kogoś, kto mieszka daleko.

KARIERA: Zacznij planować podróże – wyjdą ci na dobre. Zbieraj inspiracje, bo przydadzą ci się w najbliższym czasie. Nie obawiaj się tego, co nieznane. Staw temu odważnie czoła. Nie zabraknie ci inwencji, wykorzystaj ją w stu procentach.

Strzelec 22.11–21.12

UCZUCIA: Możesz się dzisiaj znaleźć w trudnej sytuacji rodzinnej, ale za wszelką cenę postaraj się zachować neutralność. Uważaj na to, co i komu mówisz. Partner zaskoczy cię dobrą wiadomością.

KARIERA: Zyski mogą okazać się nieadekwatne do wkładanego wysiłku! Uważaj, by nie przeinwestować
w znajomości, z których możesz nic nie mieć. Unikaj dużych wydatków, bo na ekstrafinanse liczyć raczej nie możesz...

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Dzisiaj możesz doświadczyć rozczarowania. Twoje potrzeby mogą nie pokrywać się z potrzebami partnera. Jeśli jesteś po rozstaniu, unikaj katowania się informacjami na temat eks. Zamknij te drzwi raz na zawsze.

KARIERA: Nie przenoś problemów z pracy do domu. Uważaj, bo nie zawsze będziesz mieć rację, a upieranie się przy swoim źle wpłynie na twój wizerunek. Wyluzuj i dopuść innych do głosu, oni też mogą mieć coś do powiedzenia.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Partner i otoczenie mogą cię dzisiaj rozczarować. Unikaj głośnego wypowiadania swoich żali czy przemyśleń, bo zadziała to na twoją niekorzyść. Unikaj plotek, a już w żadnym wypadku się nimi nie przejmuj. Wyciągaj wnioski.

KARIERA: Nieużywany sprzęt rdzewieje, nierozwijany talent – zanika. Uważaj, by zaniedbania nie popsuły ci planów. Pilnuj dokumentów i nie porywaj się na sprawy, które cię przerastają.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Rozkwit uczuć! Przychylność losu da ci teraz wiele radości. Okazuje się, że po burzy wychodzi słońce i na nowo możesz cieszyć się partnerstwem i miłością. Doceń to i nie popsuj szansy na udany związek.

KARIERA: Przed tobą trudne decyzje. Ale jeśli powiedziało się "a", trzeba też powiedzieć "b". Dotrzymuj słowa i pamiętaj, że nowe wcale nie musi być wrogiem starego. Korzystaj ze swojego doświadczenia.

Komentarze
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 1.11.2020 – sprawdź się, co cię spotka!
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, by pomóc losowi.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran  Uczucia: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów. Kariera: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji. Byk Uczucia: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami. Kariera: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw, a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji. Bliźnięta Uczucia: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów. Kariera:  Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę. Rak Uczucia: Doceń partnera, ale miej na niego oko. Konkurencja nie śpi! Fochy, złośliwości lub ciche dni będą działały na twoją niekorzyść. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a najciemniej bywa pod latarnią. Kariera: Stąpaj twardo po ziemi i nie myśl życzeniowo. Obietnice i różne propozycje dziel przez dwa, a nawet przez cztery. Możesz teraz ulec iluzji, która wytworzy się wokół ciebie. Szanuj swój czas i pomysły Lew ...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 11.09.2020 – sprawdź, co cię dzisiaj czeka! 
Szczęście w miłości czy powodzenie w interesach? Dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
wrzesień 09, 2020

Samotne Panny nareszcie zostaną zauważone przez kogoś, na kim od dawna im zależy. Za to Wagi czekają niepokoje w związku. Skorpiony wypiją hektolitry kawy, a Lwy powinny być dzisiaj w pracy wyjątkowo czujne. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Słowa mogą ranić bardziej niż miecz, uważaj więc, żeby nie powiedzieć o to jedno za dużo. Nie każda pora nadaje się na poważne rozmowy. Pamiętaj, że partner jest tylko człowiekiem. Unikaj teraz stawiania spraw na ostrzu noża. KARIERA: Nie wszystko pójdzie dzisiaj zgodnie z planem. To, co było dla ciebie istotne, zejdzie na drugi plan. Ludzie nie będą dotrzymywali słowa, a przełożeni mogą co chwila zmieniać zdanie. Skup się na własnych priorytetach. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj jest dobry czas dla związków. Pokłóceni partnerzy się pogodzą i wzajemnie docenią. Przed singlami duża szansa na poznanie wyjątkowej osoby – w mało romantycznych okolicznościach! KARIERA: Weź dzisiaj sprawy w swoje ręce i przejmij kontrolę nad działaniami współpracowników. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu odniesiesz sukces finansowy. Zobaczysz, że praca zespołowa bardzo się opłaci. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Dzisiaj możesz liczyć na wsparcie najbliższych. Partner stanie za tobą murem, dając ci siłę i wiarę we własne możliwości. Poczujesz się pewniej i żadne problemy nie będą już tak straszne. Warto mu się odwzajemnić. KARIERA: Wiele spraw ułoży się dzisiaj po twojej myśli. Tam gdzie do tej pory waliłaś głową w mur, teraz pojawi się furtka. W sporach będziesz mieć rację, a nieporozumienia zostaną wyjaśnione. Na horyzoncie pojawią się nowe możliwości! Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Twoje...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi. KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-) KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 02.11.2020 – co cię dzisiaj czeka?
Barany powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę, samotne Panny niebawem poznają kogoś wyjątkowego, a Bliźnięta nareszcie zaczną się zbliżać do wymarzonego celu. Sprawdź, co jeszcze cię czeka i czy gwiazdy ci sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 02, 2020

Baran  Uczucia:  Jeżeli uważasz, że świat się kręci wokół ciebie, to jesteś w błędzie. Zacznij doceniać i zauważać swojego partnera, bo... zauważy go ktoś inny. Barany uprasza się o więcej uśmiechu i wyrozumiałości w stosunku do innych znaków zodiaku. Kariera: Nie pozwól, by karmiono cię pustymi obietnicami. Nie zwracaj uwagi na przeróżne wizje, bo zwykle im więcej gadania, tym mniej konkretów. Zejdź na ziemię. Czytaj uważnie dokumenty i sprawozdania. Byk  Uczucia: Kuś, prowokuj, podrywaj, ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Inaczej nawet nie próbuj flirtować, gdyż zrobisz krzywdę sobie i innym. Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz – nie tylko w sferze uczuć. Kariera: Trzymaj buzię na kłódkę. To, co dziś wydaje ci się bezwartościowym pomysłem, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj informacji za darmo! Pod latarnią najciemniej – uważaj, komu ufasz! Bliźnięta  Uczucia: Nadeszła pora na ukojenie. Zadbaj o swój komfort, unikaj konfrontacji, trzymaj się najdalej od cudzych spraw. Dzięki temu ominą cię burze. Niektóre Bliźnięta przeżyją bardzo miłe chwile. Udany wyjazd na horyzoncie. Kariera: Zaczniesz się zbliżać do celu. Czeka cię także przypływ gotówki lub protekcja kogoś ważnego. Nie bój się stawiać twardych warunków, nie musisz wszystkiego robić "po kosztach". Przed tobą szansa na konkretne pieniądze. Rak Uczucia: Za dużo słów, za mało czynów. Dawanie lekcji partnerowi to także nie najlepsza taktyka. Nie popełniaj starych błędów, bo zostaniesz ukarana ciszą. Niespodziewanie odkryjesz w kimś bratnią duszę. Kariera: Czasem tak się koncentrujesz na tym, co odległe, że nie zauważasz tego, co masz pod nosem. Nie szukaj pieniędzy,...

Przeczytaj