klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 10.10.2020 - sprawdź swoją najbliższą przyszłość

Horoskop dzienny na 10.10.2020 rok powie ci, co spotka cię dziś wyjątkowego. Niespodzianka w pracy, a może uniesienia w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
październik 10, 2020
Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Baran

Uczucia: Rozpoczyna się czas świętowania. Będziesz teraz czarująca i pełna wdzięku. Pora na nową miłość lub rozkwit uczuć w dotychczasowym związku. Będziesz wiedziała, co jest dla ciebie lepsze.

Kariera: Odkryjesz nowe źródło dochodu lub nowy kierunek rozwoju. Zyskasz w oczach współpracowników i szefa. Staniesz się teraz wzorem przedsiębiorczości!

Byk

Uczucia: Staniesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem. Nie obawiaj się, trafisz na drogę, którą ułożyły dla ciebie gwiazdy. W końcu zrozumiesz, w którą stronę zmierzasz. Słuchaj serca.

Kariera: Nie obawiaj się zmian – każda z nich jest konieczna. Bez względu na trudności bądź pewna, że podążasz w dobrym kierunku. Możesz w końcu zacząć spełniać swoje marzenia zawodowe.

Bliźnięta

Uczucia: Bądź bezstronna i sprawiedliwa, a wszystko ułoży się jak trzeba. Jeśli jesteś samotna, czeka cię niełatwy wybór – na twojej drodze pojawią się dwie osoby. Nie bój się decyzji.

Kariera: Znajdziesz rewelacyjne rozwiązanie trudnej sytuacji. Słuchaj swojej intuicji, podpowie ci, w którym iść kierunku. Obserwuj, co się dzieje, a w odpowiednim momencie się okaże, ile jesteś warta.

Rak

Uczucia: Poczujesz potrzebę spędzenia czasu z rodziną. I słusznie! Najbliżsi dadzą ci teraz wsparcie. Pokażą ci, jak bardzo są wdzięczni za twoje serce i troskę. Poczujesz się
bardzo kochana.

Kariera: W końcu nadszedł czas na zebranie plonów ciężkiej pracy. Czeka cię stabilny i spokojny okres. Twoja pozycja nie jest zagrożona, więc nie masz powodów do zmartwień. Możesz wypoczywać!

Lew

Uczucia: Pewne sprawy zaczną się komplikować. W tej sytuacji nie ma dla ciebie prostego rozwiązania. Dla osób samotnych nie jest to dobry czas na budowanie stabilnego związku.

Kariera: Zastanów się, w którą stronę podążasz, bo przez niewłaściwe wybory możesz wejść na złą ścieżkę. Pilnuj tego, co mówisz i robisz, bo bardzo trudno będzie to potem odkręcić...

Panna

Uczucia: Zastanów się, czego pragniesz, i nie żyj złudzeniami. Jaka jest twoja wizja związku,
a jak wygląda rzeczywistość? Pamiętaj o zachowaniu równowagi emocjonalnej.

Kariera: Nie zgadzaj się na mało wiarygodne propozycje finansowe i zawodowe. Nie wszystko złoto, co się świeci. Może się okazać się, że ktoś tylko mydli ci oczy...

Waga

Uczucia: Uważaj, aby ktoś nie próbował cię uwiązać. Wyraźnie stawiaj granice, nie pozwól na szantaż ani manipulację. Teraz będzie się liczył zdrowy rozsądek, emocje odłóż na bok...

Kariera: Współpracownicy mogą próbować zrzucić na ciebie swoje obowiązki. Bądź asertywna i nie pozwól się wykorzystywać. Jeśli szukasz zatrudnienia, jasno określaj swoje oczekiwania.

Skorpion

Uczucia: W stałych związkach spokój i zaufanie. Możecie planować wspólny wyjazd. Osoby samotne powinny opracować strategię poszukiwania partnera. Może warto spróbować czegoś nowego?

Kariera: Nadszedł czas ustalania ruchów zawodowych dotyczących okresu powakacyjnego. Choć lato w pełni, ty zajmiesz się planem rozwoju na przyszłość. I słusznie!

Strzelec

Uczucia: Będziesz otoczona ciekawymi osobami, więc masz dużą szansę na stały związek. Intuicja pomoże ci podjąć właściwą decyzję. W związku koniec konfliktów. Pora na coś nowego!

Kariera: Będziesz miała okazję zaprezentować szeroki wachlarz swoich umiejętności. Nie bój się i śmiało realizuj swoje plany zawodowe. Masz teraz pole do popisu.

Koziorożec

Uczucia: Ktoś bliski może nie mówić ci o wszystkim. Zastanów się: czy prezenty i piękne słowa warte są tkwienia w takiej relacji? Teraz jest dobry czas na dokonanie ważnych wyborów.

Kariera: W pracy zostaniesz wynagrodzona za swój zapał. Czeka cię premia, dodatkowa gotówka, bon lub inny podarunek od przełożonych. Uważaj na zazdrosnych współpracowników!

Wodnik

Uczucia: Wciąż wracasz myślami do sytuacji z przeszłości. Uwolnij swój umysł i zacznij żyć teraźniejszością, inaczej trudno będzie ci zbudować stabilny, ciepły i pełen dobrych emocji związek.

Kariera: Poczujesz, że stoisz w miejscu i że nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji zawodowej. Zacznij w końcu szukać nowej pracy lub dodatkowego zajęcia, które pozwoli ci rozwinąć skrzydła.

Ryby

Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która złoży ci fałszywe obietnice. Zrobi to tylko po to, żeby twoim kosztem poczuć się lepiej. Nie ufaj nowo poznanym ludziom. W stałych związkach konflikty.

Kariera: Jeśli jesteś zatrudniona na stałe, przed tobą trudny czas zawodowy. Marazm, szukanie klientów, łatanie dziur budżetowych. Szukasz pracy? Możesz być mamiona złotymi górami...

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
Newsy 5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać
Te znaki zodiaku mają w sobie wiele uroku i charyzmy. W efekcie bardzo łatwo się w nich zakochać. Sprawdź, czy ty lub twój wybranek jesteście wśród tych znaków.
Laura Osakowicz
maj 26, 2020

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz sposób bycia. Wpływają także na to, jak postrzegają nas inni. Z jakiegoś powodu osoby o określonych znakach zodiaku uważane są za najbardziej atrakcyjne , co sprawia, że też najłatwiej jest się w nich zakochać. Co to za znaki? Źródło: Istock Zobacz także:  Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny Horoskop: Te znaki zodiaku to urodzeni uwodziciele  Lew Lew jest bardzo towarzyski, zawsze dobrze wygląda, zna się na modzie. W dodatku lubi zwracać na siebie uwagę, na przykład na swój intelekt. Nie robi tego jednak w sposób nachalny, jednocześnie jest bardzo dobrym słuchaczem i opiekunem. Jak przystało na ognisty znak - ma w sobie wiele energii. Nie straszne mu są więc spontaniczne wypady i całonocne pogawędki. To wszystko sprawia, że innym znakom przy lwie miękną nogi. Skorpion Skorpion z jakiegoś powodu zawsze wie czego ci potrzeba. Jest uczynny, troskliwy. To typ partnera, o którym opowiada się przyjaciółkom w samych superlatywach. Niespodzianki, kwiaty, romantyczne kolacje - to wszystko masz jak w banku spotykając się ze Skorpionem. Ten znak jak żaden innych potrafi odczytywać oczekiwania innych, dlatego tak łatwo stracić dla niego głowę. Rak Rak to urodzony romantyk. Miłość jest dla niego najwyższą wartością. Najlepiej, gdy przytrafi się z zaskoczenia, będzie intensywna i pełna wzlotów i upadków. Ten znak zodiaku jest nieśmiały, jednak w bardzo uroczy sposób. Spotykając się z Rakiem możesz być pewna, że będzie cię nosił na rękach. Panna Panna to doskonała przyjaciółka. Jest zawsze blisko wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wysłucha, posłuży radą i ramieniem do wypłakania się. Zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, dba o siebie i używa dobrych perfum. To wszystko sprawia, że gdy raz zbliżysz się do niej, będzie ci o niej naprawdę trudno zapomnieć. Strzelec...

Przeczytaj