klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 1.09.2020 – przekonaj się, co cię czeka!

To będzie ciężki czy przyjemny dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
wrzesień 01, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop!

Czego nigdy nie założy znawczyni trendów? A przecież każda z nas ma to w swojej szafie...

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. 

KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić.

KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna...

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać.

KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj.

KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. I zostaniesz za to nagrodzona! Warto jednak także zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych. Na dłuższą metę bardzo ci się to opłaci...

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Chociaż nie lubisz robić niczego wbrew sobie, to jednak dzisiaj warto podporządkować się partnerowi. On akurat ma rację! Jeśli właśnie zaczęłaś się z kimś spotykać, to przygotuj się na zaskakujący obrót spraw.

KARIERA: Dzisiaj dzielnie stawisz czoła wszystkim trudnościom. Wykażesz się siłą, odwagą i zdecydowaniem. Opanujesz stres i rzucisz się w wir nowych obowiązków.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Nie zawsze warto się odsłaniać, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna tego, co myśli druga strona. I dzisiaj na pewno się tego nie dowiesz! Dlatego powstrzymaj się przed miłosnymi deklaracjami!

KARIERA: Dzisiaj ktoś dostrzeże w tobie zdolności przywódcze. Nareszcie będziesz mogła stawiać warunki. W finansach czeka cię zwyżka. Możesz też jeszcze polować niezłą okazję podczas kończących się letnich wyprzedaży.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Przed tobą nagły zwrot akcji, którego się nie spodziewasz. Unikaj zazdrości, odpuść sobie też zaborczość, bo zamiast zbliżyć się do partnera, tylko się od niego oddalisz.

KARIERA: Nie musisz być dzisiaj przesadnie miła. Dbanie o to, by wszystkich zadowolić, nie tylko cię zmęczy, ale przede wszystkim nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Dzisiaj będziesz pocieszać swojego partnera. Na początku ci się to spodoba, bo zyskasz kontrolę nad sytuacją, ale później uznasz, że bezradność ukochanego staje się coraz bardziej irytująca. Nie trać jednak cierpliwości i bądź dla niego czuła.

KARIERA: Unikniesz przykrych niespodzianek, jeśli za dużo nie będziesz oczekiwać. Nie lekceważ przeciwników, bo masz twardą konkurencję, która może cię ograć.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Choć tempo, jakie narzucisz, zaimponuje twojemu partnerowi, to na dłuższą metę może okazać się męczące. Nie przekreślaj tego, co tak pielęgnowaliście. Przyda ci się teraz więcej czułości.

KARIERA: Twoje działania okażą się opłacalne, a do tego uda ci się dzisiaj rozwiązać trudny problem. Szybko nauczysz się nowych rzeczy i natychmiast wcielisz je w życie.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Dzisiaj bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. ;-)

KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Jednak twoim największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość.

KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się dzisiaj przydać. Zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie! Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania.

KARIERA: Zajmij się dzisiaj tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa.

 

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 31.08.2020 – czeka cię dobra wiadomość czy rozczarowanie?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
sierpień 31, 2020

Lwy mogą spodziewać się napiętej atmosfery w domu. Skorpiony będą z nadmierną czułością wspominać byłego partnera. Za to Strzelce powinny dzisiaj szczególnie wykazywać się w pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu, przeczytaj nasz horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli w twoim związku są problemy, dzisiaj jest dobry moment, żeby wreszcie je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia.  Gwiazdy wam sprzyjają, ale musicie trochę się postarać! ;-) Samotne Barany mogą dzisiaj dostać miłą propozycję... KARIERA: Wykorzystaj ten dzień, na dopracowanie projektu, który masz przedstawić w najbliższym czasie. Bądź uważna i nie pomiń istotnych szczegółów. Od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w firmie. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Dzisiaj skupcie się na sobie i łączących was uczuciach. Może wybierzecie się na romantyczną kolację?  KARIERA: Dzisiaj masz szansę wykonać kawał dobrej roboty i zrobić wrażenie na szefie. Musisz się jednak skoncentrować! To też dobry moment, żeby pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Może czas porozmawiać z przełożonymi o awansie lub nowych zadaniach, dzięki którym będziesz mogła się rozwijać? Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: To może być ciężki dzień, ale przetrwasz go dzięki wsparciu partnera. Doceń jego czułość i wyrozumiałość. I nie zapomnij pokazać mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny. KARIERA: Osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko? Nadszedł czas, żeby upomnieć się o podwyżkę! Ale dobrze się...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.08.2020 – co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak czeka cię dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 30.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Byki, które ulęgną namiętności, mogą bardzo skomplikować sobie życie, za to Panny będące w stałym związku będą musiały się zastanowić, czy chcą w nim pozostać... A co słychać u innych znaków? Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Twój optymizm będzie działał na mężczyzn jak magnes. To dobry czas na flirt, ale nie obiecuj innym zbyt wiele. Możesz bowiem mieć później problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka interesujących propozycji. Ale podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, tylko dobrze przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz przykrych rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości! KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż ostro rywalizując. Pokaż przełożonym, że rozwiązujesz problemy i dogadujesz się ze współpracownikami – za jakiś czas może ci się to bardzo opłacić. ;-) Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, sprawią, że zwróci na ciebie uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać. W ten...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.08.2020 - co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 29.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
sierpień 29, 2020

W życiu uczuciowym Ryb wiele się zadzieje. Będą miały okazję do poflirtowania. Baranowi za to powinien zadbać o swoją karierę - to dobry okres na zmianę pracy.  Horoskop dzienny 29.08.2020 - Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera:...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj