klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 11.09.2020 – sprawdź, co cię dzisiaj czeka! 

Szczęście w miłości czy powodzenie w interesach? Dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
wrzesień 09, 2020

Samotne Panny nareszcie zostaną zauważone przez kogoś, na kim od dawna im zależy. Za to Wagi czekają niepokoje w związku. Skorpiony wypiją hektolitry kawy, a Lwy powinny być dzisiaj w pracy wyjątkowo czujne. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!

Tak pachnie miłość! Wyniki testu wody perfumowanej AVON Today Tomorrow Always Celebrate

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Słowa mogą ranić bardziej niż miecz, uważaj więc, żeby nie powiedzieć o to jedno za dużo. Nie każda pora nadaje się na poważne rozmowy. Pamiętaj, że partner jest tylko człowiekiem. Unikaj teraz stawiania spraw na ostrzu noża.

KARIERA: Nie wszystko pójdzie dzisiaj zgodnie z planem. To, co było dla ciebie istotne, zejdzie na drugi plan. Ludzie nie będą dotrzymywali słowa, a przełożeni mogą co chwila zmieniać zdanie. Skup się na własnych priorytetach.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Dzisiaj jest dobry czas dla związków. Pokłóceni partnerzy się pogodzą i wzajemnie docenią. Przed singlami duża szansa na poznanie wyjątkowej osoby – w mało romantycznych okolicznościach!

KARIERA: Weź dzisiaj sprawy w swoje ręce i przejmij kontrolę nad działaniami współpracowników. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu odniesiesz sukces finansowy. Zobaczysz, że praca zespołowa bardzo się opłaci.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Dzisiaj możesz liczyć na wsparcie najbliższych. Partner stanie za tobą murem, dając ci siłę i wiarę we własne możliwości. Poczujesz się pewniej i żadne problemy nie będą już tak straszne. Warto mu się odwzajemnić.

KARIERA: Wiele spraw ułoży się dzisiaj po twojej myśli. Tam gdzie do tej pory waliłaś głową w mur, teraz pojawi się furtka. W sporach będziesz mieć rację, a nieporozumienia zostaną wyjaśnione. Na horyzoncie pojawią się nowe możliwości!

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Twoje starania mogą zostać niezauważone. Partner może być dzisiaj wyjątkowo wymagający, a momentami wręcz przykry. Nie histeryzuj, tylko zatroszcz się o siebie. Czas wziąć się w garść. Zyskasz dzięki temu większą pewność siebie.

KARIERA: W pewnych kwestiach będziesz zależeć od współpracowników, szefów lub klientów, co opóźni nieco realizację twoich zamierzeń. Wykorzystaj ten dzień na załatwienie wszystkich zaległych spraw. Wkrótce będziesz miała mnóstwo pracy...

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Dziś nie grożą ci większe zawirowania. Zakochani będą cieszyć się miłością, a single oddadzą się marzeniom na temat tego, jak by to było pięknie, gdyby ktoś się w ich życiu pojawił. Niestety, nie wezmą spraw w swoje ręce...

KARIERA: Zadbaj o swój wizerunek i punktualność, bo pierwsze wrażenie, jakie na kimś wywrzesz, zaprocentuje. Uważaj, by twoich niedociągnięć nie wykorzystali konkurenci. Pilnuj terminów, uważnie czytaj dokumenty.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Wiele Panien doczeka się dzisiaj tego, co jeszcze niedawno wydawało im się niemożliwe: partner się zmieni albo związek wreszcie wejdzie na właściwe tory. Singielki w końcu zostaną zauważone przez osobę, na której im zależy.

KARIERA: Uważaj na cudze błędy, gdyż może się okazać, że to ty będziesz za nie płacić. Kontroluj przepływ informacji, terminy spotkań, trzymaj się instrukcji oraz litery prawa. Robienie czegokolwiek po swojemu może cię słono kosztować.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Podejrzenia i plotki mogą zburzyć spokój w związkach. Staraj się unikać dwuznaczności, żeby nie prowokować zazdrości ze strony partnera. Singielki muszą się dzisiaj liczyć ze wzmożoną konkurencją.

KARIERA: To, co odkładałaś na później, dzisiaj cię dogoni. Będziesz pod silną presją. Staraj się jednak przyjmować wszystko na spokojnie. Jeśli jesteś specjalistką, którą trudno zastąpić, stawiaj wysokie wymagania.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Dzisiaj poczujesz się potrzebna i kochana. W relacjach, które się rozpadły, pojawi się szansa na powrót do przeszłości, a singielki poczują motyle w brzuchu. Nie zamykaj się w domu, zadbaj o siebie i łap szczęście.

KARIERA: Im więcej spotkań i wypitych kaw, tym dalej do brzegu. Stawiaj na konkrety i logicznie podchodź do problemów. Nie daj się uwieść mitomanom. Stawiaj na siebie i swoje pomysły. Twój czas jest cenny!

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Mogą cię dzisiaj dotykać docinki, przykre komentarze, a nawet szantaż emocjonalny. Nie przepraszaj za to, że żyjesz. Nie pozwól się wciągnąć w żadne gierki. Zachowaj spokój i zdystansuj się od nieprzyjemnych zdarzeń.

KARIERA: Jeśli nie odpuścisz i zachowasz  czujność, czekają cię sukcesy na wielu polach. Może nareszcie zaczniesz odcinać kupony od wcześniej wykonanej pracy lub podpiszesz dobrą umowę, intratny kontrakt?Ciesz się tym, ale uważaj, by nie spocząć na laurach!

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później skomplikują waszą relację. Dlatego nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, dzisiaj jest dobry moment, żeby szczerze mu o tym powiedzieć.

KARIERA: Nie wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. Niektóre osoby nie wywiążą się ze zobowiązań, co źle wpłynie na twoją płynność finansową. Pilnuj ważnych spraw. Kontroluj dokumenty i służbowe papiery.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Dzisiaj czeka cię emocjonalna huśtawka. Uważaj, żeby twoje nastroje nie odbiły się zbyt mocno na relacji z partnerem. Singlom mało kto będzie teraz odpowiadał, więc planowana na dzisiaj randka nie będzie należała do udanych. Za to w relacjach z rodziną i dziećmi będzie prawdziwa sielanka.

KARIERA: Nie na wszystkim musisz się znać! Nie bój się zasięgać porad ekspertów – uchronią cię przed popełnianiem zawodowych błędów. Nie bierz na siebie całej odpowiedzialności za służbowe projekty.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Pewne sprawy, refleksje i odczucia najlepiej zatrzymać dzisiaj dla siebie. Daj sobie więcej czasu na zastanowienie się nad sobą i związkiem. Singielki bardziej niż na flirtach powinny się skupić na własnych potrzebach.

KARIERA: Przed tobą wielkie porządki! Wiele Ryb zechce dzisiaj zrobić selekcję wśród klientów czy współpracowników, pozbyć się niepotrzebnych dokumentów... Podchodź rozważnie do zmian, bo możesz wylać dziecko z kąpielą.

 

Komentarze
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 10.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Na Wagi czeka nowa miłość, a Ryby mogą napotkać kryzys w związku. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny Rak - 21.05–21.06 Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe! Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy....

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 09.09.2020 - co cię dziś czeka? 
Horoskop dzienny przybliży czego możesz się dziś spodziewać - dobra wiadomość czy rozczarowanie? Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Pozwól sobie na więcej szaleństwa: spontanicznie okazuj uczucia, nie wstydź się czułości i miłych gestów. Wspólne wyjście na kolację może zakończyć się niespodzianką. Ten czas należy do odważnych! Kariera: Czasem trzeba przyjrzeć się sobie z boku. Stwierdzisz, że nie jest wesoło: wykonujesz pracę poniżej kwalifikacji. Może przyszła pora, aby pomyśleć o nowych wyzwaniach? Stagnacja cię męczy! Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia:  W stałych związkach małe trzęsienie ziemi. Ale kalambury i fochy odłóż do lamusa. Jasno komunikuj, co ci leży na sercu, bo tylko rozmawiając szczerze, będziecie w stanie rozwiązać wasze problemy. Kariera: Bądź gotowa do działania. Twoje rozwiązania i nowe pomysły mogą okazać się najskuteczniejsze. Ale na razie nie odkrywaj kart przed innymi współpracownikami. Czekanie i dyskrecja ci się opłacą – i finansowo, i prestiżowo. Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Jeśli od dłuższego czasu czujesz się w związku samotna, zdajesz się tylko tłem dla partnera i od dawna nie pamiętasz, jak to jest mieć motylki w brzuchu – spójrz prawdzie w oczy. To nie jest partner z twoich marzeń! Kariera: Dobrze pilnuj swoich spraw i interesów! Czytaj uważnie służbowe dokumenty i umowy. Jeśli cokolwiek wzbudza twoje wątpliwości, niczego nie podpisuj! Poproś kogoś kompetentnego i życzliwego o radę. Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Będzie rozpierać cię energia. Samotne Raki zakochają się i poczują ogromny przypływ sił i możliwości. Inne rzucą się w wir towarzyskich spotkań. Osoby w stałych związkach postarają się o ożywienie relacji. Oj, będzie się działo! Kariera: Niewykorzystane okazje bolą najbardziej, zatem nie...

Przeczytaj