klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 1.11.2020 – sprawdź się, co cię spotka!

Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, by pomóc losowi.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran 

Uczucia: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów.

Kariera: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji.

Byk

Uczucia: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami.

Kariera: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw,
a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji.

Bliźnięta

Uczucia: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów.

Kariera: Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę.

Rak

Uczucia: Doceń partnera, ale miej na niego oko. Konkurencja nie śpi! Fochy, złośliwości lub ciche dni będą działały na twoją niekorzyść. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a najciemniej bywa pod latarnią.

Kariera: Stąpaj twardo po ziemi i nie myśl życzeniowo. Obietnice i różne propozycje dziel przez dwa, a nawet przez cztery. Możesz teraz ulec iluzji, która wytworzy się wokół ciebie. Szanuj swój czas i pomysły

Lew 

Uczucia: Do boju! Zwyciężaj, zdobywaj, zawracaj w głowach i w sercach! Twoje akcje rosną! Zadbaj o wygląd, odwzajemniaj spojrzenia i uśmiechy, a niejedna osoba otworzy przed tobą serce.

Kariera: Stare gwiazdy zwykle nienawidzą młodych. Uważaj na relacje z ludźmi wyżej postawionymi, gdyż będą traktować cię jak konkurencję i rozliczać z każdego błędu. Unikaj składania obietnic i deklaracji na wyrost.

Panna 

Uczucia: Jeśli jesteś w związku, poświęć trochę więcej czasu partnerowi. Jeśli jesteś singielką, nie przesadzaj z egzaltacją czy wyniosłością, gdyż każdy wartościowy kandydat będzie cię omijał szerokim łukiem. A szkoda.

Kariera: Wróć do dawnych projektów, odśwież stare kontakty, przejrzyj swoje bazy danych i zainicjuj odnowienie współpracy. Wiele osób cię lubi, ale nie wypada im zrobić pierwszego kroku, czekają na inicjatywę z twojej strony.

Waga 

Uczucia: Dzisiaj nie będziesz czuć się komfortowo. Robiąc bilans zysków i strat, dojdziesz do wniosku, że to ty więcej inwestowałaś w relacje czy znajomości. Partner i otoczenie mogą nie doceniać twoich inicjatyw, będzie to frustrujące.

Kariera: Dzisiaj większość spraw i projektów nie będzie mogło się bez ciebie obyć! Skromność jest passé! Doceniaj siebie jako człowieka i specjalistkę, podkreślaj swoje umiejętności i mocne strony.

Skorpion 

Uczucia: Partner cię doceni, obsypie komplementami i prezentami. Łatwo więc przekonasz i jego, i otoczenie do swoich pomysłów. Otrzymasz dobre i miłe wiadomości od kogoś, kto mieszka daleko.

Kariera: Zacznij planować podróże – wyjdą ci na dobre. Zbieraj inspiracje, bo przydadzą ci się w najbliższym czasie. Nie obawiaj się tego, co nieznane. Staw temu odważnie czoła. Nie zabraknie ci inwencji, wykorzystaj ją w stu procentach.

Strzelec 

Uczucia: Możesz się dzisiaj znaleźć w trudnej sytuacji rodzinnej, ale za wszelką cenę postaraj się zachować neutralność. Uważaj na to, co i komu mówisz. Partner zaskoczy cię dobrą wiadomością.

Kariera: Zyski mogą okazać się nieadekwatne do wkładanego wysiłku! Uważaj, by nie przeinwestować
w znajomości, z których możesz nic nie mieć. Unikaj dużych wydatków, bo na ekstrafinanse liczyć raczej nie możesz...

Koziorożec

Uczucia: Dzisiaj możesz doświadczyć rozczarowania. Twoje potrzeby mogą nie pokrywać się z potrzebami partnera. Jeśli jesteś po rozstaniu, unikaj katowania się informacjami na temat eks. Zamknij te drzwi raz na zawsze.

Kariera: Nie przenoś problemów z pracy do domu. Uważaj, bo nie zawsze będziesz mieć rację, a upieranie się przy swoim źle wpłynie na twój wizerunek. Wyluzuj i dopuść innych do głosu, oni też mogą mieć coś do powiedzenia.

Wodnik 

Uczucia: Partner i otoczenie mogą cię dzisiaj rozczarować. Unikaj głośnego wypowiadania swoich żali czy przemyśleń, bo zadziała to na twoją niekorzyść. Unikaj plotek, a już w żadnym wypadku się nimi nie przejmuj. Wyciągaj wnioski.

Kariera: Nieużywany sprzęt rdzewieje, nierozwijany talent – zanika. Uważaj, by zaniedbania nie popsuły ci planów. Pilnuj dokumentów i nie porywaj się na sprawy, które cię przerastają.

Ryby 

Uczucia: Rozkwit uczuć! Przychylność losu da ci teraz wiele radości. Okazuje się, że po burzy wychodzi słońce i na nowo możesz cieszyć się partnerstwem i miłością. Doceń to i nie popsuj szansy na udany związek.

Kariera: Przed tobą trudne decyzje. Ale jeśli powiedziało się "a", trzeba też powiedzieć "b". Dotrzymuj słowa i pamiętaj, że nowe wcale nie musi być wrogiem starego. Korzystaj ze swojego doświadczenia.

Komentarze
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 31.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
Sprawdź, czy możesz liczyć na szczęście, a może powinnaś uważać na serię niefortunnych zdarzeń. My już wiemy, co wydarzy się w twoim życiu! Horoskop dzienny na 31.10.2020 zdradzi ci prawdę.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran Uczucia: Rozpoczyna się czas świętowania. Będziesz teraz czarująca i pełna wdzięku. Pora na nową miłość lub rozkwit uczuć w dotychczasowym związku. Będziesz wiedziała, co jest dla ciebie lepsze. Kariera: Odkryjesz nowe źródło dochodu lub nowy kierunek rozwoju. Zyskasz w oczach współpracowników i szefa. Staniesz się teraz wzorem przedsiębiorczości! Byk Uczucia: Staniesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem. Nie obawiaj się, trafisz na drogę, którą ułożyły dla ciebie gwiazdy. W końcu zrozumiesz, w którą stronę zmierzasz. Słuchaj serca. Kariera: Nie obawiaj się zmian – każda z nich jest konieczna. Bez względu na trudności bądź pewna, że podążasz w dobrym kierunku. Możesz w końcu zacząć spełniać swoje marzenia zawodowe. Bliźnięta Uczucia: Bądź bezstronna i sprawiedliwa, a wszystko ułoży się jak trzeba. Jeśli jesteś samotna, czeka cię niełatwy wybór – na twojej drodze pojawią się dwie osoby. Nie bój się decyzji. Kariera: Znajdziesz rewelacyjne rozwiązanie trudnej sytuacji. Słuchaj swojej intuicji, podpowie ci, w którym iść kierunku. Obserwuj, co się dzieje, a w odpowiednim momencie się okaże, ile jesteś warta. Rak Uczucia: Poczujesz potrzebę spędzenia czasu z rodziną. I słusznie! Najbliżsi dadzą ci teraz wsparcie. Pokażą ci, jak bardzo są wdzięczni za twoje serce i troskę. Poczujesz się bardzo kochana. Kariera: W końcu nadszedł czas na zebranie plonów ciężkiej pracy. Czeka cię stabilny i spokojny okres. Twoja pozycja nie jest zagrożona, więc nie masz powodów do zmartwień. Możesz wypoczywać! Lew Uczucia: Pewne sprawy zaczną się komplikować. W tej sytuacji nie ma dla ciebie prostego rozwiązania. Dla osób samotnych nie jest to dobry czas na budowanie stabilnego związku. Kariera:...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
My już wiemy, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 30, 2020

Barany będą musiały podjąć trudną zawodową decyzję, a Lwom nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Byki powinny być nieufne wobec miłosnych deklaracji nowo poznanych osób, za to Skorpiony niech lepiej zachowają swoje opinie dla siebie! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli jesteś singlem, szalej, ale z rozwagą. Jeśli jesteś w związku, doceń partnera swego, bo... możesz mieć gorszego :-). Lojalność będzie teraz miała najwyższą cenę i zostanie doceniona przez drugą połówkę. KARIERA: Przed tobą trudne do podjęcia decyzje i możesz się znaleźć między młotem a kowadłem. Nasza rada: nie ryzykuj popierania którejkolwiek ze stron konfliktu, tylko poczekaj, aż poznasz więcej faktów. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nowa osoba pojawi się na horyzoncie i może cię zwieść pięknymi słówkami. Zanim zdecydujesz się inwestować w tę znajomość swoje uczucia, sprawdź, czy za deklaracjami idą czyny. KARIERA: Dziwne gierki, podejrzane zachowania czy nieszczerość kolegów mogą teraz dać ci się we znaki. Unikaj angażowania się, uważnie czytaj wszelkie dokumenty i uważaj, co (i do kogo!) mówisz. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Małe tęsknoty i krótkie rozstania mogą doskwierać ci teraz bardziej niż wcześniej. Nie chowaj uczuć do kieszeni. Jeśli tęsknisz za partnerem – to weź telefon do ręki i zadzwoń do niego! KARIERA: To, o czym rozpowiadasz od dawna na prawo i lewo, teraz może zacząć realizować ktoś inny. Nie pilnując swoich projektów, pozwolisz przejąć je rywalowi. A do tego stanowczo nie wolno ci dopuścić! Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Serce zabije ci mocniej , oczy zapłoną, kolana się ugną. Ale nie trać głowy! Oceniaj osobę, która wywrze na tobie TAKIE wrażenie, racjonalnie, a nie...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.10.2020 - jaka czeka cię najbliższa przyszłość?
Horoskop dzienny na 29.10.2020 zdradzi ci, czy życie uczuciowe potoczy się właściwą drogą. Co z twoimi planami?
Redakcja Wizaz.pl
październik 29, 2020

Ryby UCZUCIA: Długo nie wytrzymasz w tej niezdrowej atmosferze. Partner da ci popalić, a ty nie będziesz mu dłużna. Możecie tak odbijać piłeczkę w nieskończoność. Czas to przerwać! KARIERA: Nie zrażaj się przeszkodami, bo pokonasz je w mgnieniu oka. Odpowiednia taktyka uczyni cię mistrzynią dyplomacji. Uważaj zatem, żeby nie powiedzieć za dużo. Mniej mów, a więcej działaj. Baran UCZUCIA: Ktoś nieprzychylny wkroczy w relację, która dobrze się zapowiadała. Będziesz wściekła, ale nie dasz za wygraną. Stoczysz o ukochanego zwycięską bitwę. KARIERA: Ogrom pracy nie przeszkodzi ci w dokształcaniu się i rozwijaniu swoich umiejętności. Okażesz się niezastąpiona w zadaniach specjalnych, czerpiąc z nich radość i satysfakcję. Byk UCZUCIA: Wszystko pójdzie po twojej myśli. Oboje będziecie wiedzieć, czego chcecie i zgodnie podejmiecie ważną decyzję. W stałym związku bez zgrzytów. KARIERA: Pomimo przeszkód i krytyki ze strony kolegów z pracy wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju. Postawisz na siebie i zrealizujesz swoje cele. Egzaminy zdasz śpiewająco. Na horyzoncie awans! Bliźnięta UCZUCIA: Nie kieruj się opiniami innych. Słuchając własnego rozumu i intuicji, lepiej na tym wyjdziesz. W trudnych relacjach z partnerem wreszcie coś drgnie. KARIERA: Największe sukcesy zanotują teraz osoby pracujące na własny rachunek. Twoje zdecydowane działania pozwolą ci tak pokierować firmą, by wszystko chodziło jak w zegarku. Rak UCZUCIA: Mocno zaangażujesz się nie tylko w stały związek, ale i w przelotne znajomości. Trud no będzie ci zachować dystans, zwłaszcza jeśli ktoś ci się spodoba. KARIERA: Obowiązki będą ci...

Przeczytaj