klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny na 12.10.2020 – przekonaj się, co cię czeka!

To będzie dobry dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
październik 12, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop!

Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. 

KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić.

KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna...

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać.

KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj.

KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. I zostaniesz za to nagrodzona! Warto jednak także zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych. Na dłuższą metę bardzo ci się to opłaci...

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Chociaż nie lubisz robić niczego wbrew sobie, to jednak dzisiaj warto podporządkować się partnerowi. On akurat ma rację! Jeśli właśnie zaczęłaś się z kimś spotykać, to przygotuj się na zaskakujący obrót spraw.

KARIERA: Dzisiaj dzielnie stawisz czoła wszystkim trudnościom. Wykażesz się siłą, odwagą i zdecydowaniem. Opanujesz stres i rzucisz się w wir nowych obowiązków.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Nie zawsze warto się odsłaniać, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna tego, co myśli druga strona. I dzisiaj na pewno się tego nie dowiesz! Dlatego powstrzymaj się przed miłosnymi deklaracjami!

KARIERA: Dzisiaj ktoś dostrzeże w tobie zdolności przywódcze. Nareszcie będziesz mogła stawiać warunki. W finansach czeka cię zwyżka. Możesz też jeszcze polować niezłą okazję podczas kończących się letnich wyprzedaży.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Przed tobą nagły zwrot akcji, którego się nie spodziewasz. Unikaj zazdrości, odpuść sobie też zaborczość, bo zamiast zbliżyć się do partnera, tylko się od niego oddalisz.

KARIERA: Nie musisz być dzisiaj przesadnie miła. Dbanie o to, by wszystkich zadowolić, nie tylko cię zmęczy, ale przede wszystkim nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Dzisiaj będziesz pocieszać swojego partnera. Na początku ci się to spodoba, bo zyskasz kontrolę nad sytuacją, ale później uznasz, że bezradność ukochanego staje się coraz bardziej irytująca. Nie trać jednak cierpliwości i bądź dla niego czuła.

KARIERA: Unikniesz przykrych niespodzianek, jeśli za dużo nie będziesz oczekiwać. Nie lekceważ przeciwników, bo masz twardą konkurencję, która może cię ograć.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Choć tempo, jakie narzucisz, zaimponuje twojemu partnerowi, to na dłuższą metę może okazać się męczące. Nie przekreślaj tego, co tak pielęgnowaliście. Przyda ci się teraz więcej czułości.

KARIERA: Twoje działania okażą się opłacalne, a do tego uda ci się dzisiaj rozwiązać trudny problem. Szybko nauczysz się nowych rzeczy i natychmiast wcielisz je w życie.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Dzisiaj bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. ;-)

KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Jednak twoim największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość.

KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się dzisiaj przydać. Zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie! Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania.

KARIERA: Zajmij się dzisiaj tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa.

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 1.09.2020 – przekonaj się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy przyjemny dzień? Warto sprawdzić, czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
wrzesień 01, 2020

Przed Wagami gwałtowne zwroty akcji w życiu uczuciowym, za to samotne Wodniki spotkają kogoś wyjątkowego. Pannom poprawi się sytuacja finansowa, a Koziorożce pokonają konkurencję. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci dzisiaj takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością.  KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Powinnaś za to wykazać się dzisiaj determinacją i uporem. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze! Macie szansę się do siebie zbliżyć, zwłaszcza, że przed nim trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Rzuć się w wir nowych zadań. Dzisiaj złapiesz wiatr w żagle i pokażesz na co cię. Odważysz się na posunięcia, których wcześniej się obawiałaś. W finansach bądź jednak ostrożna... Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać. KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Najbardziej krzywdzi cię osoba, która lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie podołasz. Możliwe, że jedynym rozwiązaniem jest ewakuacja – najlepiej właśnie dzisiaj. KARIERA: Załatwisz każdą sprawę,...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 22.10.2020. Co cię dzisiaj czeka?
Sprawdźcie horoskop dzienny na czwartek 22 października 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może czwartek okaże się dla was owocnym dniem?
Redakcja Wizaz.pl
październik 22, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć. Wodnik UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość. KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem. Ryby UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania. KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa. Baran UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór. Byk UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny 19.08.2020. Co cię dzisiaj czeka?
Sprawdźcie horoskop dzienny na środę 19 sierpnia 2020 roku. Musicie unikać konfliktów? A może środa okaże się dla was owocnym dniem?
Milena Majak
sierpień 19, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Bez trudu przekonasz partnera do rzeczy, które budziły jego wątpliwość. Będziesz pełna wdzięku i uroku, więc przy okazji zjednasz sobie sympatię otoczenia. KARIERA: Zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Wygrasz z konkurencją i wysuniesz się na prowadzenie. Nie zmarnuj szans, jakie się pojawiają, bo niektóre mogą się nie powtórzyć. Wodnik UCZUCIA: Wzbudzisz zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza jednej osoby, która mocno cię intryguje. Może zrodzić się między wami uczucie. Największym wrogiem będą pośpiech i popędliwość. KARIERA: Cudze doświadczenia mogą ci się teraz przydać, zwłaszcza jeśli próbujesz sił w biznesie. Humor i inteligencja pozwolą ci utrzymać dobre relacje z szefem. Ryby UCZUCIA: Nie ma sensu wracać do dawnej miłości, chyba że chcesz się upewnić, że twoja decyzja o rozstaniu była słuszna. Przed tobą same niespodzianki i zaskakujące spotkania. KARIERA: Zajmij się teraz tym, co najważniejsze. Ogranicz aktywność do spraw niecierpiących zwłoki. Licz się z opinią współpracowników i szefa. Baran UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór. Byk UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 1.11.2020 – sprawdź się, co cię spotka!
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, by pomóc losowi.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran  Uczucia: Zyskasz na sile i na atrakcyjności! Inwestuj w nowe znajomości, ale nie działaj zbyt szybko. Seksapil pozwoli ci przyciągnąć zainteresowanie osób płci przeciwnej, korzystaj więc z okazji do randek i flirtów. Kariera: Przed tobą trudne wybory! Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem. Obserwuj, analizuj i unikaj opowiadania się oraz dawania słowa. Poczekaj na ruch swoich rywali lub na rozwój sytuacji. Byk Uczucia: Jeśli jesteś singielką, do twojego życia zawita nuda. Możesz ją źle znosić. Unikaj konfliktów oraz manipulacji. Otoczenie będzie zabiegało o twoją uwagę. Dobry czas, aby zastanowić się nad sobą i swoimi celami. Kariera: Napotkasz na przeciwności, ale uporasz się z nimi. Unikaj brania na swoje barki zbyt wielu spraw, a tym bardziej cudzych problemów. Nie rozdrabniaj się, wyznacz priorytety i bądź konsekwentna w ich realizacji. Bliźnięta Uczucia: Przed wyjątkowo zabawowy dzień. To dobry czas na zawieranie znajomości. Osoby w związku nie powinny prowokować partnerów do zazdrości. Dla singielek natomiast to okres flirtów i romansów. Kariera:  Wzniesiesz się na zawodowe wyżyny, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Zwycięstwa na polu kariery zachęcą cię do porwania się z motyką na słońce, zachowaj więc zdrowy rozsądek i logikę. Rak Uczucia: Doceń partnera, ale miej na niego oko. Konkurencja nie śpi! Fochy, złośliwości lub ciche dni będą działały na twoją niekorzyść. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a najciemniej bywa pod latarnią. Kariera: Stąpaj twardo po ziemi i nie myśl życzeniowo. Obietnice i różne propozycje dziel przez dwa, a nawet przez cztery. Możesz teraz ulec iluzji, która wytworzy się wokół ciebie. Szanuj swój czas i pomysły Lew ...

Przeczytaj