klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 13.09.2020. Kogo czeka szczęśliwy dzień, a na co warto uważać?

Wagę zaskoczy ciekawa znajomość, a Koziorożec powinien wystrzegać się rad nieżyczliwych osób. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny na 13.09.2020 - Baran (21.03–20.04)

Uczucia:  Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję.

Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 –Byk (21.04–20.05)

Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni.

Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06)

Uczucia: Jeszcze przed świętami czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni przy świątecznym stole, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę.

Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Rak (22.06–22.07)

Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe!

Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy. Sporo udało ci się osiągnąć. Ale pamiętaj, że najlepsze dopiero przed tobą, więc zmobilizuj siły na ostatnie dni roku.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Lew (23.07–22.08)

Uczucia: Praca pochłonie cię bez reszty, więc sytuacja rodzinna może być trochę napięta. Staraj się jednak poświęcać swojej drugiej połówce więcej czasu. Nie zaniedbuj także dalszej rodziny, wystarczy telefon i kilka ciepłych słów, aby podtrzymać dobrą relację.

Kariera: Niespodziewanie dostaniesz szansę, o jakiej od dawna marzysz. Jeśli dobrze wykorzystasz swoje pomysły i poświęcisz sporo czasu na ich realizację, nowy rok zaczniesz od awansu.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Panna (23.08–22.09)

Uczucia: Osoby będące w wolnych związkach mogą podjąć decyzję o ich sformalizowaniu. Oświadczyny przy świątecznym stole są więc bardzo prawdopodobne! Samotne Panny dostaną zaproszenie na sylwestra, który zaowocuje ciekawą znajomością.

Kariera: Wykorzystaj ostatnie tygodnie starego roku na dokończenie i uporządkowanie spraw służbowych. Jeśli masz jakieś zaległości, to postaraj się szybko je nadrobić.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Waga (23.09–22.10)

Uczucia: Single spod znaku Wagi nie będą już spędzać samotnych wieczorów! Czekają je miłe spotkania i flirty. Na wielką miłość nie ma jednak co liczyć – przyjdzie dopiero w pierwszym miesiącu 2021 roku. Wagi w stałych związkach muszą porozmawiać z partnerami o przyszłości. 

Kariera: Aż do końca grudnia towarzyszyć ci będzie dobra aura do robienia interesów i do inwestowania pieniędzy. Plany na nowy rok też warto zrobić już teraz. Im ambitniejsze, tym lepiej.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Skorpion (23.10–21.11)

Uczucia: Myślami będziesz w przeszłości, przypomnisz sobie stare miłości i zaczniesz idealizować dawnych partnerów. To może negatywnie wpłynąć na harmonię w twoim obecnym związku i doprowadzić do kłótni. Daj więc odczuć ukochanemu, że jest tym jedynym. 

Kariera: Nie staraj się nikomu na siłę udowadniać swoich racji. Nie trać czasu na spory, nie angażuj się konflikty, bo niepotrzebnie zszargasz sobie nerwy. Rób swoje, a osiągniesz zamierzony cel.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Strzelec (22.11–21.12)

Uczucia: Samotne Strzelce otrzymają od dawnego znajomego propozycję wyjazdu. Koniecznie z niej skorzystaj, bo w podróży poznasz kogoś wyjątkowego. Strzelce będące w długoletnich związkach czeka trochę zawirowań. 

Kariera: W twojej firmie zapadną decyzje, które zmienią twoje życie. Nie masz na nie jednak wpływu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Wstąp do kolektury, bo masz teraz szczęście w loteriach.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Koziorożec (22.12–19.01)

Uczucia: Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości. 

Kariera: Przed końcem roku zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Wodnik (20.01–18.02)

Uczucia: Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat.

Kariera: Jeśli masz wolne środki, zainwestuj je w pomysł, który podsunie ci znajomy. I wykaż się cierpliwością, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz.

Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Ryby (19.02–20.03)

Uczucia: Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie.

Kariera: Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania.

Komentarze
Styl życia Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.
Marta Średnicka
czerwiec 08, 2020

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj