klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 13.10.2020 – przekonaj się, co cię czeka!

Chcesz wiedzieć, jaki czeka cię dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 13, 2020

Barany mogą dzisiaj nie dogadywać się ze swoją drugą połówką, za to Panny wreszcie pogodzą się z ukochaną osobą. Skorpion będzie cieszył się sukcesami w pracy, a Lwy dowiedzą się, co to znaczy presja otoczenia... Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj przygotowany przez nas horoskop!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Trudności w porozumieniu z partnerem mogą odebrać ci radość z bycia w związku. Nie rób nic na siłę! Jeśli druga strona potrzebuje ciszy i skupienia się na innych sprawach, pozwól jej na to i nie rób wyrzutów!

KARIERA: Dzisiaj warto rozpocząć poszukiwania nowej pracy lub dodatkowego zajęcia. Nie rozglądaj się jednak za zawodowym szczęściem daleko w świecie, lecz dokoła siebie. Korzystne możliwości mogą być znacznie bliżej, niż zakładasz.

Interesujesz się horoskopami? Wykorzystaj kod rabatowy Livro i zamów książki z danej dziedziny bez obaw o koszty.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Bierz sprawy w swoje ręce i nie pozwalaj nikomu manipulować twoją relacją. Decyzje podjęte dzisiaj w najbliższym czasie okażą się strzałem w dziesiątkę. Ale docenisz to za jakiś czas, gdy widoczne zaczną być ich rezultaty.

KARIERA: Nie pozwól się wciągnąć w cudze sprawy, unikaj wyścigu szczurów i konkurowania za wszelką cenę. Jeśli zaobserwujesz chaos lub niezdrowe relacje w biznesie, wycofaj się. Unikaj konfliktów jak ognia!

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Pisane ci są teraz szczęście i spokój. Doskonały czas na planowanie wspólnej przyszłości. Małe konflikty ze starszymi osobami z twojego otoczenia nie powinny popsuć ci nastroju. Nie reaguj po prostu na ich "dobre" rady!

KARIERA: Dobry moment, aby zaprowadzić nowe porządki. Dla wielu Bliźniąt to czas początku nowej ścieżki kariery lub wdrażania się w zupełnie nowe zadania. Nie wymagaj od innych zbyt wiele, bo możesz zostać sama!

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Uważaj na swoje tajemnice, im mniej osób wie o twoich planach, tym większa szansa na ich realizację. Pod latarnią bywa najciemniej, więc nawet i zaufana przyjaciółka może popisać się niedyskrecją. Bądź czujna!

KARIERA: Nie oglądaj się na innych, tylko działaj. Kto pierwszy, ten lepszy. Ryzyko się opłaci i da upragnione plony. Praca zespołowa nie będzie teraz twoją mocną stroną, zatem to, co możesz zrobić, zrób sama! Efekty będą zadowalające.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Wielkie przyspieszenie! To świetny czas dla singli, żeby poznać kogoś wyjątkowego. W stałych związkach szykują się nowe plany i otwierają bardzo ciekawe perspektywy na przyszłość.

KARIERA: Na tyle, na ile to możliwe, dotrzymuj danego słowa lub unikaj składania obietnic bez pokrycia. Możesz odczuć presję otoczenia w związku z dawniejszymi zobowiązaniami. Wypełnij je natychmiast!

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Raz lepiej, raz gorzej. Idealny moment, aby wyjaśnić sobie dawne sprawy czy nieporozumienia. Po kłótni lub ostrzejszej wymianie zdań nastąpią długo oczekiwany spokój, zrozumienie i oczyszczenie sytuacji.

KARIERA: Nie wszystko złoto, co się świeci. Propozycje i obietnice dziel na pół. Unikaj myślenia życzeniowego, działaj racjonalnie. Pozwoli ci to zaoszczędzić czas, energię, pieniądze oraz uniknąć zawodowych rozczarowań.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: T będzie wyjątkowo udany dzień! Czeka cię zaskakująco miłe spotkanie, randka lub – jeśli jesteś w stałym związku – błogie poczucie bycia z właściwą osobą. To dobry czas zwłaszcza dla osób, które znalazły już swoją drugą połówkę. Delektujcie się miłą atmosferą!

KARIERA: Docenienie, pochwały, a nawet premia – to może cię dzisiaj spotkać. Jednak nowe zadania mogą cię nieco przerastać. Uważaj, aby nikogo nie urazić, mówiąc: "nie".

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Wiele spraw wyjaśni się lub ułoży po twojej myśli. Skorpiony będące w stałych związkach znów poczują się zakochane w swojej drugiej połówce. Za to single mają szansę na miłość.

KARIERA: To, na co długo czekałaś, w końcu się wydarzy. Przed tobą czas zbierania owoców twojej pracy oraz świętowania sukcesów. Nie świętuj jednak zbyt długo, bo za chwilę znów czekają cię ważne wyzwania.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Czas pokus. Możliwe flirty i romanse, a także nowe znajomości internetowe, które być może zaowocują spotkaniem w realnym świecie. Obiekt westchnień może pojawić się też wśród twoich współpracowników... ;-)

KARIERA: Zadbaj o swój wizerunek. To on oraz poparcie i sympatia twoich kolegów i koleżanek z pracy zadecydują o tym, czy dostaniesz awans. Ostrożnie z finansami! Staraj się oszczędzać, nie zaciągaj pożyczek ani kredytów.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Twoje akcje u potencjalnego partnera wciąż rosną. Zadbaj o swoje ciało, aby zrobić na nim jeszcze lepsze wrażenie. Przyda się trochę fitnessu! W stałych związkach wreszcie zapanuje święty spokój! Cieszcie się nim, bo nie potrwa długo...

KARIERA: Powoli, ale skutecznie załatwiaj bieżące sprawy, odnawiaj stare kontakty oraz sprawdzaj regularnie pocztę, aby nie przeoczyć ważnych maili. A najważniejsze – nie opowiadaj zbyt wiele o swoich planach koleżankom z pracy!

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Dobre wieści od partnera. Prezent, niespodzianka lub miłe słowo. Nie szukaj więc problemów tam, gdzie ich nie ma, nie czepiaj się drobiazgów i nie łap partnera za słówka. Single będą teraz mieć wiele szans na podryw!

KARIERA: Rutyna i powtarzalność może wkraść się do twoich działań i zabić radość z pracy. Możesz dojść do wniosku, że najwyższy czas na poszukanie nowej pracy. Gwiazdy będą cię w tym wspierały, więc zrealizuj ten plan!

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Postaraj się spędzać więcej czasu z partnerem. To idealny moment na zorganizowanie dla niego wyjazdu niespodzianki. Możecie teraz snuć nowe plany nie tylko na najbliższą, ale i dalszą przyszłość.

KARIERA: Gwiazdy zapowiadają teraz sukces i pokonanie konkurencji. Uważaj, żeby nikogo nie urazić zbytnim manifestowaniem radości z wygranej! Dawny konkurent może sobie o tobie przypomnieć, a to nie wyjdzie ci na dobre.

 

 

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 11.09.2020 – sprawdź, co cię dzisiaj czeka! 
Szczęście w miłości czy powodzenie w interesach? Dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
wrzesień 09, 2020

Samotne Panny nareszcie zostaną zauważone przez kogoś, na kim od dawna im zależy. Za to Wagi czekają niepokoje w związku. Skorpiony wypiją hektolitry kawy, a Lwy powinny być dzisiaj w pracy wyjątkowo czujne. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Słowa mogą ranić bardziej niż miecz, uważaj więc, żeby nie powiedzieć o to jedno za dużo. Nie każda pora nadaje się na poważne rozmowy. Pamiętaj, że partner jest tylko człowiekiem. Unikaj teraz stawiania spraw na ostrzu noża. KARIERA: Nie wszystko pójdzie dzisiaj zgodnie z planem. To, co było dla ciebie istotne, zejdzie na drugi plan. Ludzie nie będą dotrzymywali słowa, a przełożeni mogą co chwila zmieniać zdanie. Skup się na własnych priorytetach. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Dzisiaj jest dobry czas dla związków. Pokłóceni partnerzy się pogodzą i wzajemnie docenią. Przed singlami duża szansa na poznanie wyjątkowej osoby – w mało romantycznych okolicznościach! KARIERA: Weź dzisiaj sprawy w swoje ręce i przejmij kontrolę nad działaniami współpracowników. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu odniesiesz sukces finansowy. Zobaczysz, że praca zespołowa bardzo się opłaci. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Dzisiaj możesz liczyć na wsparcie najbliższych. Partner stanie za tobą murem, dając ci siłę i wiarę we własne możliwości. Poczujesz się pewniej i żadne problemy nie będą już tak straszne. Warto mu się odwzajemnić. KARIERA: Wiele spraw ułoży się dzisiaj po twojej myśli. Tam gdzie do tej pory waliłaś głową w mur, teraz pojawi się furtka. W sporach będziesz mieć rację, a nieporozumienia zostaną wyjaśnione. Na horyzoncie pojawią się nowe możliwości! Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Twoje...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 06.10.2020 – co cię dzisiaj czeka?
Przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Przeczytaj swój dzienny horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają. ;-)
Matylda Nowak
październik 06, 2020

Byki powinny dzisiaj szczególnie zadbać o to, że spełnić daną obietnicę, a Panny muszą wziąć się do roboty i przestać odkładać wszystko na później. Lwy pozostające w stałych związkach czeka dość nieprzyjemny dzień, za to zakochanym Baranom nie będzie służyła rutyna w związku. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: W twoim związku nadszedł czas na zmiany! Pożegnaj rutynę. Niespodzianki pomogą ci urozmaicić waszą relację i podtrzymać żar. Jeśli jesteś singielką, szukaj szczęścia w nowych miejscach. KARIERA: Nowe nie zawsze jest lepsze od starego. Nie polegaj na chwilowych impulsach, gdyż nie zapewnią ci one bezpieczeństwa. Pewne sprawy muszą po prostu poczekać na swój właściwy moment. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie wkładaj kija w mrowisko. Trzymaj się teraz z daleka od cudzych spraw i problemów. Pozycja obserwatorki zapewni ci właściwą ocenę sytuacji. W związku na odwrót – nic nie powinno dziać się bez twojej woli i zgody. KARIERA: Dotrzymuj słowa oraz przestrzegaj prawa. To, co zapisane, znaczy więcej niż wypowiedziane. Uważnie czytaj dokumenty oraz analizuj umowy. Ktoś może błędnie odczytać twoje intencje. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Jeśli masz coś na sumieniu, zachowaj ostrożność. To, co kiedyś zamiotłaś pod dywan, może teraz wypłynąć. W związku podejrzenia i zazdrość. Singielki będą mogły porównać wspomnienia z rzeczywistością. KARIERA: Dobry czas na zarabianie dodatkowych pieniędzy oraz zdobywanie nowych zleceń. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, sięgnij po nowe narzędzia i nowe sposoby. Innowacje są teraz nie tylko mile widziane, ale i wręcz konieczne. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Zawracanie w głowie dwóm osobom naraz nie wyjdzie ci na dobre. Możesz znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem....

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 16.09.2020 – co się dziś wydarzy?
Sprawdź swój horoskop dzienny. Dowiesz się, co cię czeka dziś w sferze uczuć i kariery!
Matylda Nowak
wrzesień 16, 2020

Baran powinien być teraz wyjątkowo czujny w pracy, ale Lew może zacząć spędzać swoje zawodowe marzenia. Partner Wagi wystawi jej cierpliwość na próbę, za to Strzelec spotka kogoś wyjątkowego. Co jeszcze wydarzy się 16 września 2020 roku? Przeczytaj nasz horoskop, żeby się dowiedzieć! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Robiąc porządki w swoim otoczeniu, możesz wylać dziecko z kąpielą. Nie osądzaj zbyt surowo partnera i przyjaciół, oni są tylko ludźmi i mają prawo do błędów. Spalone mosty może być trudno odbudować! KARIERA: Pilnuj swoich spraw, bo ktoś chętnie przypisze sobie twoje zasługi. Protestuj, gdy ktoś zechce umniejszyć twój wkład w jakiś sukces. Uważaj też na braki w dokumentach, pilnuj papierów, bo możesz odczuć skutki zaniedbań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Zbyt duże oczekiwania w stosunku do partnera mogą skończyć się... samotnością. Nie rób z siebie cierpiętnicy. Ciągłe narzekanie na los, na partnera, pracę czy zdrowie na pewno w niczym ci teraz nie pomoże. KARIERA: Możesz dzisiaj osiągnąć to, na co długo czekałaś. Korzystny czas na podpisywanie kontraktów, umów, zleceń. Osoby bezrobotne zachęcam do większej aktywności w szukaniu pracy. Właśnie rosną twoje szanse na znalezienie posady. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Im bardziej będziesz się starać, tym wyżej partner postawi ci poprzeczkę. Trudno będzie zadowolić otoczenie. Unikaj konfrontacji. Jednak jeśli ukochany potraktuje cię niesprawiedliwie, broń swego stanowiska. KARIERA: Trzymaj się dzisiaj konkretów i nie trać czasu na rozmyślania, co by było gdyby... Stracisz jedynie czas i pieniądze, a rezultatów nie będzie widać. Jeśli coś nie pójdzie teraz po twojej myśli, będzie to znak, że podążasz w złym kierunku. Rak 22.06–22.07...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi. KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-) KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli...

Przeczytaj