klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop 2018
Styl życia

Horoskop dzienny na 14.10.2020 - kto powinien uważać, a kto będzie miał co świętować?

Baranowi nie wszystko pójdzie dobrze w uczuciach, ale za to rak złapie świetny kontakt z szefem. Co cię jeszcze dzisiaj czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 14.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 14, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Koziorożec

UCZUCIA: Poczujesz się fantastycznie, choć wcale nie musisz się zakochiwać. W zupełności wystarczy ci świadomość, że robisz na innych wrażenie. Wszystko, co najlepsze, przed tobą!

KARIERA: Dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, bo masz w sobie siłę, której inni ci pozazdroszczą. Nie licz na poparcie szefa. On może teraz ulec złym doradcom.

Wodnik

UCZUCIA: Wojny podjazdowe nie są w twoim stylu, dlatego unikaj ich jak ognia, bo jedynie pogorszysz sytuację. Partnerowi daj wolną rękę. Niech o pewnych sprawach zadecyduje sam.

KARIERA: Jeśli ktoś będzie próbował cię odsunąć, dasz mu nauczkę. Pokażesz, na co cię stać i dopniesz swego. W trudnych sytuacjach poczujesz się jak ryba w wodzie – zawsze znajdziesz dobre wyjście.

Ryby

UCZUCIA: Partner będzie ciągnąć w swoją stronę, a ty w swoją. Przez moment trochę się od siebie oddalicie, ale potem znów wpadniecie sobie w ramiona. Miłe komentarze Panny podniosą cię na duchu.

KARIERA: Ogrom pracy chwilowo cię przytłoczy, zwłaszcza że niektórzy zechcą umniejszyć twoje zasługi. Na szczęście, szybko się otrząśniesz i ruszysz do boju.

Baran

UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu.

KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze.

Byk

UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek…

KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem!

Bliźnięta

UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić.

KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami.

Rak

UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego.

KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu. Wytrwałość się opłaci

Lew

UCZUCIA: Drobne kłopoty w związku mogą urosnąć do rangi niebotycznych problemów. Pilnuj się więc i nie wyolbrzymiaj. Nawet jeśli intencje doradców będą życzliwe, ich rady okażą się mało przydatne.

KARIERA: Szukaj ludzi, którzy myślą podobnie jak ty. Razem możecie zdziałać więcej. Trzymaj się z dala od tych, którzy chcą cię zniechęcić, mówiąc ci, że coś jest niemożliwe.

Panna

UCZUCIA: Nawet jeśli nie wszystko ułoży się po twojej myśli, i tak wyjdziesz na swoje. Partnera ujmiesz łagodnością. Jeśli dopiero co się zakochałaś, zmysłowym szaleństwom nie będzie końca.

KARIERA: Nie zabraknie ci energii ani pomysłów, dzięki czemu zdobędziesz uznanie, o jakim marzysz. Musisz się udzielać. Nie bądź jednak zbyt natarczywa.

Waga

UCZUCIA: Rób to, co podpowiada ci serce – nawet jeśli się sparzysz, nie będziesz żałować. Twoja niechęć do podporządkowania się okaże się trudna dla partnera, ale inaczej nie postawisz na swoim.

KARIERA: Nawet jeśli ogarną cię wątpliwości, niczego nie zmieniaj. Obserwuj uważnie, co się dookoła dzieje i z kim warto zawrzeć sojusz. Później podejmij decyzję.

Skorpion

UCZUCIA: Uwielbiasz flirty i romanse, ale teraz nikt nie namówi cię na nic stałego. Spotkasz kogoś, z kim zrozumiesz się bez słów. Jednak w relację z Wodnikiem nie angażuj się zbyt mocno.

KARIERA: Niestabilna sytuacja w firmie będzie cię kosztowała sporo nerwów. Albo dopadnie cię lęk przed utratą pracy, albo szef stale będzie zmieniał polecenia.

Strzelec

UCZUCIA: Zrobisz to, na co masz ochotę, nie licząc się z opiniami innych. Niejeden zarzuci ci egoizm albo robienie z siebie ekscentryczki na siłę. Jak jest naprawdę, wiesz tylko ty. I tego się trzymaj!

KARIERA: Wykorzystasz świetną passę, wprowadzając zmiany i pomysły, na których ci zależy. Nikt ci nie przeszkodzi, a do sojuszników będziesz miała szczęście.

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 20.08.2020 - co się dzisiaj wydarzy?
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Sprawdźcie, co was dzisiaj czeka! Czy gwiazdy będą wam sprzyjać?
Aneta Zygmuntowicz
sierpień 20, 2020

W miłości warto zaryzykować, a w stałych związkach trochę odpuścić. Nie możecie pozwolić, żeby poróżniły was drobnostki. Baran i Bliźnięta będą teraz miały zdecydowanie więcej obowiązków w pracy, a Skorpion może się spodziewać niestabilnej sytuacji w firmie. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu....

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka
Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?
Matylda Nowak
sierpień 22, 2020

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.   Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek... KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.10.2020 - jaka czeka cię najbliższa przyszłość?
Horoskop dzienny na 29.10.2020 zdradzi ci, czy życie uczuciowe potoczy się właściwą drogą. Co z twoimi planami?
Redakcja Wizaz.pl
październik 29, 2020

Ryby UCZUCIA: Długo nie wytrzymasz w tej niezdrowej atmosferze. Partner da ci popalić, a ty nie będziesz mu dłużna. Możecie tak odbijać piłeczkę w nieskończoność. Czas to przerwać! KARIERA: Nie zrażaj się przeszkodami, bo pokonasz je w mgnieniu oka. Odpowiednia taktyka uczyni cię mistrzynią dyplomacji. Uważaj zatem, żeby nie powiedzieć za dużo. Mniej mów, a więcej działaj. Baran UCZUCIA: Ktoś nieprzychylny wkroczy w relację, która dobrze się zapowiadała. Będziesz wściekła, ale nie dasz za wygraną. Stoczysz o ukochanego zwycięską bitwę. KARIERA: Ogrom pracy nie przeszkodzi ci w dokształcaniu się i rozwijaniu swoich umiejętności. Okażesz się niezastąpiona w zadaniach specjalnych, czerpiąc z nich radość i satysfakcję. Byk UCZUCIA: Wszystko pójdzie po twojej myśli. Oboje będziecie wiedzieć, czego chcecie i zgodnie podejmiecie ważną decyzję. W stałym związku bez zgrzytów. KARIERA: Pomimo przeszkód i krytyki ze strony kolegów z pracy wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju. Postawisz na siebie i zrealizujesz swoje cele. Egzaminy zdasz śpiewająco. Na horyzoncie awans! Bliźnięta UCZUCIA: Nie kieruj się opiniami innych. Słuchając własnego rozumu i intuicji, lepiej na tym wyjdziesz. W trudnych relacjach z partnerem wreszcie coś drgnie. KARIERA: Największe sukcesy zanotują teraz osoby pracujące na własny rachunek. Twoje zdecydowane działania pozwolą ci tak pokierować firmą, by wszystko chodziło jak w zegarku. Rak UCZUCIA: Mocno zaangażujesz się nie tylko w stały związek, ale i w przelotne znajomości. Trud no będzie ci zachować dystans, zwłaszcza jeśli ktoś ci się spodoba. KARIERA: Obowiązki będą ci...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 01.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien dać sobie i innym trochę przestrzeni, a byk ma natomiast szansę na sukces. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 01.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 01, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Dawna miłość nie da ci spokoju. Nie licz jednak na wiele. Potrzeba jeszcze sporo czasu, zanim pewne sprawy się wyprostują. Na razie pielęgnuj w sobie spokój i pogodę ducha. KARIERA: Trzymaj rękę na pulsie, ale nie rozdzieraj szat, gdy inni pokrzyżują ci plany. Konkurencja chwilowo zyska przewagę. Wkrótce jednak będziesz triumfować. Wodnik UCZUCIA: Możesz teraz nie mieć ochoty na romantyczne wyznania. Wybierzesz towarzystwo znajomych, a nie ukochanego. Czasami trzeba od siebie odetchnąć, by za sobą zatęsknić. KARIERA: Nie unikniesz awantur. Bezlitosny szef pokaże jednak swoje łagodne oblicze i załatwisz z nim sprawę, której dawniej nie byłaś w stanie przeforsować. Ryby UCZUCIA: Staniesz się kapryśna i wymagająca. Nie próbuj namawiać partnera na coś, na co nie ma ochoty. Samotne Ryby będą gotowe na nowe przygody, o ile zapomną o przeszłości. KARIERA: Zanim zaczniesz działać, dobrze rozplanuj obowiązki i dopilnuj każdego detalu. Zmiany są potrzebne, ale nie przeprowadzaj ich za wszelką cenę. Baran UCZUCIA: Nie będzie ci do śmiechu. Zrozumiesz, że związkowi daleko do ideału i że musiałby stać się cud, żeby powróciły dawne uczucia. Ale może właśnie tak się stanie? Warto walczyć o ukochanego. KARIERA: Pracy będzie w bród, więc lepiej się przyłóż, bo możesz nie tylko sporo zyskać, lecz także nieźle zarobić. Wszystko zależy od koordynacji działań. Byk UCZUCIA: Twoja żywiołowość i bezpośredniość zjednają ci sympatię. Poznasz kogoś, dla kogo możesz stracić głowę. Jednak tam, gdzie sytuacja będzie wymagać dyskrecji, raczej się nie sprawdzisz. KARIERA: Możesz osiągnąć sukces, ale postępuj tak, aby zamknąć usta krytykom. Tym razem osoby ci nieprzychylne zdopingują cię do walki o swoje. Zrealizujesz swoje...

Przeczytaj