klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 16.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?

Wodnik powinien wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc losowi w znalezieniu szczęścia. Bliźnięta wpadną niestety w kłopoty finansowe... Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 16.10.2020 rok.
Redakcja Wizaz.pl
październik 16, 2020
Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Koziorożec

Uczucia: Z powodu strachu przed zranieniem drugiej strony zaczniesz się wahać przed podjęciem decyzji. Rozważ koniecznie, czy przedłużanie tej sytuacji ci służy, czy tylko spiętrza kłopoty.

Kariera: W miejscu, w którym pracujesz, masz wrogów. Będą coraz częściej dawać ci się we znaki. Zamiast wchodzić z nimi w konflikty, zacznij się rozglądać za zmianą firmy.

Wodnik

Uczucia: Weź sprawy w swoje ręce. Zamiast się rozczulać, wyjdź gdzieś ze znajomymi lub załóż konto w portalu randkowym. Wodniki w związkach będą teraz zadowolone z relacji z partnerem.

Kariera: Twoja pozycja zawodowa jest mocniejsza, niż przypuszczasz. A zwierzchnicy robią wszystko, żebyś nie uświadamiała sobie swoich możliwości. Nie daj się zwieść pozorom!

Ryby

Uczucia: Zamykanie pewnego etapu dobiega wreszcie końca. Mimo rozterek, jakie ta sytuacja w tobie wzbudza, jest lepiej, niż myślisz. Nie bój się zmian, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Kariera: Nie zastanawiaj się teraz zbyt dużo nad sprawami zawodowymi. Zajmij się bardziej działaniem niż przemyśleniami. Starsza, majętna osoba zaproponuje ci dodatkowy zarobek.

Baran

Uczucia: Ważna dla ciebie osoba może próbować cię okłamać w sprawie dotyczącej korzyści materialnych. Nie daj się nabrać i sprawdź dokładnie u źródła wszystko, co usłyszysz.

Kariera: Znajoma kobieta na stanowisku pomoże ci uporać się ze sprawą urzędową, która wydawała się nie do załatwienia. Podziękuj jej małym, lecz gustownym prezentem.

Byk

Uczucia: Nie będzie to dobry czas dla miłości. Ktoś bardzo cię rozczaruje. Rozwieją się nadzieje, jakie łączyłaś z tą osobą. Na szczęście jednak na jednym mężczyźnie świat się nie kończy.

Kariera: Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co zrobić z nieruchomością, to rady udzieli ci mężczyzna o siwych włosach, który jest wielkim znawcą tematu.

Bliźnięta

Uczucia: Dzięki ciemnowłosej kobiecie otrzymasz informacje, na których tak bardzo ci zależy. Nie bój się podejmować śmiałych kroków w sprawach uczuć. Pamiętaj, że do odważnych świat należy.

Kariera: Wpadniesz w kłopoty finansowe, ale z przyczyn niezależnych od ciebie. Nie będą one jednak na tyle poważne, żeby pokrzyżować ci najbliższe plany. Zdecyduj się na wyjazd.

Rak

Uczucia: Nadszedł odpowiedni czas, by działać. Jeżeli brakuje ci odwagi, by otwarcie porozmawiać, zacznij od drobnych kroków. Wymiana SMS-ów lub czat też mogą was do siebie zbliżyć.

Kariera: Nie zważaj na intrygi ze strony współpracowników. To zwyczajna zazdrość o to, że pniesz się po szczeblach kariery. Sojusznika znajdziesz w osobie noszącej nietypowy rozmiar odzieży.

Lew

Uczucia: Nie kontroluj nadmiernie drugiej połowy lub osoby dla ciebie ważnej. Więcej osiągniesz, pokazując, że ci zależy, i równocześnie dając jej więcej swobody. W ten sposób na pewno się do siebie zbliżycie.

Kariera: Ktoś na stanowisku wytknie ci pomyłkę. Nie reaguj emocjonalnie, tylko zachowaj zimną krew i rzeczowo odpowiedz. Jeśli trzeba będzie przyznać się do błędu, zrób to

Panna

Uczucia: Gdy wnikliwie rozpatrzysz wszelkie „za” i „przeciw”, to rozwiązanie problemu znajdzie się samo. Jeśli chcesz rozstania, nie działaj pod wpływem silnych emocji. Odpowiedz sobie, czy to konieczne.

Kariera: Czeka cię sporo pracy, bo ktoś celowo będzie chciał cię pogrążyć. Dasz sobie jednak radę, bo otrzymasz wsparcie i pomoc od osoby, która zna tajemnice innych.

Waga

Uczucia: Osoba, z którą się przyjaźnisz, darzy cię o wiele większym uczuciem, niż to po sobie pokazuje. Ten układ rokuje znakomicie na przyszłość, ale… musisz to zauważyć.

Kariera: Dostaniesz propozycję, ale uważaj! Nie jest tak oczywista, jak ci się na początku będzie wydawało. Zanim przyjmiesz tę ofertę, dokładnie sprawdź wszystkie warunki.

Skorpion

Uczucia: Zapowiadają się niespodzianki. Dużo wydarzy się na wyjeździe, którego specjalnie nie będziesz planowała. Osoba, którą poznasz, okaże się dość nieśmiała, więc inicjatywa będzie należeć głównie do ciebie.

Kariera: W najbliższym czasie rozważ zmiany związane z miejscem zamieszkania. To dobry czas na przeprowadzkę lub zamianę lokalu. W pracy spokojnie, ale to cisza przed burzą.

Strzelec

Uczucia: Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Teraz nie liczy się to, kto z was ma rację. O wiele ważniejsze jest, w jakiej atmosferze prowadzicie te rozmowy. Zajęcia oddechowe pomogą ci lepiej panować nad emocjami.

Kariera: Nie pozwól, aby nieżyczliwa ci osoba, z którą pracujesz, robiła jakieś rzeczy za ciebie. Lepiej dłużej zostań w pracy, zamiast pozwalać na to, żeby ktoś zbierał na ciebie haki.

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj