klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny na 17.10.2020 - co się dziś wydarzy? 

Przeczytaj horoskop dzienny i sprawdź, jak będą wyglądały dzisiaj twoja sfera uczuć i kariera. Czy czeka cię dobry dzień? Sprawdź, co wydarzy się 17.10.2020 roku.
Redakcja Wizaz.pl
październik 17, 2020

Wodnik wykaże się w pracy, za to byka czeka niespodziewana randka. Horoskop dzienny dla poszczególnych znaków zdradza, co dziś mówią gwiazdy.

Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Koziorożec

MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki.

PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Wodnik

MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody.

PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Ryby

MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce.


PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Baran

MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dla- tego w błahych sprawach odpuść.

PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się z kimś nieodpowiednim.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Byk

MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na zazdrość i oskarżenia. Postaw raczej na zabawę i przyjemność, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Fantastyczne randki czekają nie tylko na świeżo zakochanych.

PRACA: Twoja szczerość i zaufanie, jakim obdarzasz innych, zostaną poddane próbie. Zdrajcą może okazać się bliski współpracownik, którego wspierałaś.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Bliźnięta

MIŁOŚĆ: Nie ma sensu kumulować w sobie złości. Ale nie rób karczemnej awantury, po której pozostaną niesmak i jeszcze więcej pretensji. Uważaj na osobę, do której się zbliżasz.

PRACA: Z każdej trudnej sytuacji znajdziesz dobre wyjście. Najlepsze notowania odnotujesz w finansach. Dawne inwestycje nareszcie zaczną przynosić zyski.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Rak

MIŁOŚĆ: Świetnie dogadasz się z partnerem, nawet jeśli od czasu do czasu sytuacja wymknie ci się spod kontroli. Nie zabraknie namiętności, a troska umocni wasz związek. Ucieknijcie daleko od rodziny.

PRACA: Chętnie weźmiesz na siebie dodatkowe obowiązki i poradzisz sobie z nimi nadzwyczaj sprawnie. Mimo że mało kto doceni twój trud, nie załamiesz się.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Lew

MIŁOŚĆ: W stałym związku szczypta rywalizacji nie zepsuje dobrej atmosfery. Ukochany obsypie cię podarunkami. Jeśli zaś dopiero co się zakochałaś, możesz przeżywać trudniejsze chwile.

PRACA: Postarasz się wszystko wy- konać perfekcyjnie. Niewykluczone, że znajdziesz nowe, pasjonujące zajęcie, które wkrótce znacząco podreperuje twój budżet.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Panna

MIŁOŚĆ: Nowo poznanego partnera zaczniesz przerabiać na swoją modłę, co wcale mu się nie spodoba. W stałej relacji powróci temat dawnych rozczarowań, który uda wam się raz na zawsze zamknąć.

PRACA: Nie zabraknie ci energii, lecz atmosfera ogólnego rozleniwienia nie zachęci cię do wysiłku. Gdy działasz na własny rachunek, zaczniesz pracować za dwóch.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Waga

MIŁOŚĆ: Nie rezygnuj z zaproszeń na randki. Nawet jeśli nie spotkasz teraz tego jedynego, to przynajmniej miło spędzisz czas. Najbardziej zainteresuje cię ktoś nietuzinkowy, kto zna się na różnych rzeczach.

PRACA: Możesz poczuć się zmęczona i przytłoczona wymaganiami szefa oraz niejasnymi instrukcjami. Zamiast narzekać, poszukaj kogoś, kto może cię wesprzeć.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Skorpion

MIŁOŚĆ: Bez trudu udowodnisz partnerowi, że nikogo lepszego od ciebie nie znajdzie. Randki okażą się spełnieniem najśmielszych marzeń, więc na świat znów spojrzysz przez różowe okulary.

PRACA: Twoja samodzielność i niezależność pomogą ci przetrwać zmiany, jakie szykują się w firmie. Pomysł na własny biznes sprawdzi się w stu procentach.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Strzelec

MIŁOŚĆ: Stworzysz teraz taki dystans, że niełatwo będzie cię poderwać. A dodatkową barierą okażą się twoje nietypowe wymagania. Być możesz mierzysz zbyt wysoko.


PRACA: Wszystko ci się uda, dlatego popuść wodze fantazji i nie ograniczaj swoich ambicji. Wpływowa osoba otworzy ci drzwi do zupełnie innego świata.

Komentarze
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 16.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc losowi w znalezieniu szczęścia. Bliźnięta wpadną niestety w kłopoty finansowe... Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 16.10.2020 rok.
Redakcja Wizaz.pl
październik 16, 2020

Koziorożec Uczucia: Z powodu strachu przed zranieniem drugiej strony zaczniesz się wahać przed podjęciem decyzji. Rozważ koniecznie, czy przedłużanie tej sytuacji ci służy, czy tylko spiętrza kłopoty. Kariera: W miejscu, w którym pracujesz, masz wrogów. Będą coraz częściej dawać ci się we znaki. Zamiast wchodzić z nimi w konflikty, zacznij się rozglądać za zmianą firmy. Wodnik Uczucia: Weź sprawy w swoje ręce. Zamiast się rozczulać, wyjdź gdzieś ze znajomymi lub załóż konto w portalu randkowym. Wodniki w związkach będą teraz zadowolone z relacji z partnerem. Kariera: Twoja pozycja zawodowa jest mocniejsza, niż przypuszczasz. A zwierzchnicy robią wszystko, żebyś nie uświadamiała sobie swoich możliwości. Nie daj się zwieść pozorom! Ryby Uczucia: Zamykanie pewnego etapu dobiega wreszcie końca. Mimo rozterek, jakie ta sytuacja w tobie wzbudza, jest lepiej, niż myślisz. Nie bój się zmian, wszystko idzie w dobrym kierunku. Kariera: Nie zastanawiaj się teraz zbyt dużo nad sprawami zawodowymi. Zajmij się bardziej działaniem niż przemyśleniami. Starsza, majętna osoba zaproponuje ci dodatkowy zarobek. Baran Uczucia: Ważna dla ciebie osoba może próbować cię okłamać w sprawie dotyczącej korzyści materialnych. Nie daj się nabrać i sprawdź dokładnie u źródła wszystko, co usłyszysz. Kariera: Znajoma kobieta na stanowisku pomoże ci uporać się ze sprawą urzędową, która wydawała się nie do załatwienia. Podziękuj jej małym, lecz gustownym prezentem. Byk Uczucia: Nie będzie to dobry czas dla miłości. Ktoś bardzo cię rozczaruje. Rozwieją się nadzieje, jakie łączyłaś z tą osobą. Na szczęście jednak na jednym mężczyźnie świat się nie kończy. Kariera: Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co zrobić z nieruchomością, to rady udzieli ci mężczyzna o...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 15.10.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik będzie miał okazję wykazać się w pracy. Barany powinny jednak uważać na przyjaciół - osoba, której kiedyś ufały, może je oszukać. Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 15.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Koziorożec MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki. PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty. Wodnik MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody. PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze. Ryby MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce. PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły. Baran MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dlatego w błahych sprawach odpuść. PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się z kimś nieodpowiednim. Byk MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na zazdrość i oskarżenia. Postaw raczej na zabawę i przyjemność, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Fantastyczne randki czekają nie tylko na świeżo zakochanych. PRACA: Twoja szczerość i zaufanie, jakim obdarzasz innych, zostaną poddane próbie. Zdrajcą może okazać się bliski...

Przeczytaj
horoskop 2018
Styl życia Horoskop dzienny na 14.10.2020 - kto powinien uważać, a kto będzie miał co świętować?
Baranowi nie wszystko pójdzie dobrze w uczuciach, ale za to rak złapie świetny kontakt z szefem. Co cię jeszcze dzisiaj czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 14.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 14, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Poczujesz się fantastycznie, choć wcale nie musisz się zakochiwać. W zupełności wystarczy ci świadomość, że robisz na innych wrażenie. Wszystko, co najlepsze, przed tobą! KARIERA: Dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, bo masz w sobie siłę, której inni ci pozazdroszczą. Nie licz na poparcie szefa. On może teraz ulec złym doradcom. Wodnik UCZUCIA: Wojny podjazdowe nie są w twoim stylu, dlatego unikaj ich jak ognia, bo jedynie pogorszysz sytuację. Partnerowi daj wolną rękę. Niech o pewnych sprawach zadecyduje sam. KARIERA: Jeśli ktoś będzie próbował cię odsunąć, dasz mu nauczkę. Pokażesz, na co cię stać i dopniesz swego. W trudnych sytuacjach poczujesz się jak ryba w wodzie – zawsze znajdziesz dobre wyjście. Ryby UCZUCIA: Partner będzie ciągnąć w swoją stronę, a ty w swoją. Przez moment trochę się od siebie oddalicie, ale potem znów wpadniecie sobie w ramiona. Miłe komentarze Panny podniosą cię na duchu. KARIERA: Ogrom pracy chwilowo cię przytłoczy, zwłaszcza że niektórzy zechcą umniejszyć twoje zasługi. Na szczęście, szybko się otrząśniesz i ruszysz do boju. Baran UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 13.10.2020 – przekonaj się, co cię czeka!
Chcesz wiedzieć, jaki czeka cię dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 13, 2020

Barany mogą dzisiaj nie dogadywać się ze swoją drugą połówką, za to Panny wreszcie pogodzą się z ukochaną osobą. Skorpion będzie cieszył się sukcesami w pracy, a Lwy dowiedzą się, co to znaczy presja otoczenia... Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj przygotowany przez nas horoskop! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Trudności w porozumieniu z partnerem mogą odebrać ci radość z bycia w związku. Nie rób nic na siłę! Jeśli druga strona potrzebuje ciszy i skupienia się na innych sprawach, pozwól jej na to i nie rób wyrzutów! KARIERA: Dzisiaj warto rozpocząć poszukiwania nowej pracy lub dodatkowego zajęcia. Nie rozglądaj się jednak za zawodowym szczęściem daleko w świecie, lecz dokoła siebie. Korzystne możliwości mogą być znacznie bliżej, niż zakładasz. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Bierz sprawy w swoje ręce i nie pozwalaj nikomu manipulować twoją relacją. Decyzje podjęte dzisiaj w najbliższym czasie okażą się strzałem w dziesiątkę. Ale docenisz to za jakiś czas, gdy widoczne zaczną być ich rezultaty. KARIERA: Nie pozwól się wciągnąć w cudze sprawy, unikaj wyścigu szczurów i konkurowania za wszelką cenę. Jeśli zaobserwujesz chaos lub niezdrowe relacje w biznesie, wycofaj się. Unikaj konfliktów jak ognia! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Pisane ci są teraz szczęście i spokój. Doskonały czas na planowanie wspólnej przyszłości. Małe konflikty ze starszymi osobami z twojego otoczenia nie powinny popsuć ci nastroju. Nie reaguj po prostu na ich "dobre" rady! KARIERA: Dobry moment, aby zaprowadzić nowe porządki. Dla wielu Bliźniąt to czas początku nowej ścieżki kariery lub wdrażania się w zupełnie nowe zadania. Nie wymagaj od innych zbyt wiele, bo możesz zostać sama! Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Uważaj na...

Przeczytaj