klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - jak potoczy się dzisiaj twój dzień?

Koziorożce będą coraz intensywniej myśleć o zmianie pracy, za to dla baranów sytuacja w pracy będzie wyjątkowo korzystna. Co czeka pozostałe znaki zodiaku?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Koziorożec

Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans.

Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Wodnik

Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana.

Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Ryby

Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas.

Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy!

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Baran

Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność.

Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie doceniane.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Byk

Uczucia: Będziesz emanować bardzo dobrą energią. Dzięki temu wokół ciebie zaczną pojawiać się osoby, które będą mocno zainteresowane bliższą znajomością. Możesz poznać kogoś naprawdę ciekawego.

Kariera: Nowe przedsięwzięcie zawodowe na początku będzie wyglądało bardzo obiecująco. Z czasem okaże się jednak, że ma wiele niedociągnięć i może przynieść ci więcej kłopotów niż pożytku.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Bliźnięta

Uczucia: Pewna sytuacja mocno nadszarpnie twoje poczucie bezpieczeństwa. Stracisz zaufanie do kogoś, kto był ci naprawdę bliski. Jeśli chcesz, żeby między wami było jak dawniej, szybko to wyjaśnij.

Kariera: Sprawy zawodowe będą rozwijać się teraz niezwykle dynamicznie. Okazji do zmian zapowiada się wiele, jednak jeśli będziesz zwlekać z podjęciem pewnej decyzji, sytuację wykorzysta ktoś inny.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Rak

Uczucia: Będziesz chciała teraz zrobić wszystko, aby między wami działo się jak najlepiej. Zachowaj jednak umiar, bo efekt może być zupełnie odwrotny. Poczujesz się nieswojo, gdy zostanie to odebrane jako przekroczenie granic.

Kariera: Zawodowo zapowiada się naprawdę ciekawy czas. Zostaną dostrzeżone twoje talenty, pojawią się możliwości. Musisz jednak uważać, by twoje dobre samopoczucie nie zostało uznane za przejaw pychy i arogancji.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Lew

Uczucia: Nie będzie to czas zbyt dużych uniesień miłosnych. Przygotuj się raczej na przemyślenia i wyciąganie wniosków. Skrzydeł doda ci dopiero znajomość z osobą o nieprzeciętnym talencie.

Kariera: Praca w zespole z tobą przyniesie efekty. Wiele osób w firmie będzie więc zabiegać o twoje towarzystwo. Da ci to bardzo dużo satysfakcji i poczucia, że to, co robisz, ma sens.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Panna

Uczucia: Uważaj na despotyczne zachowania wobec partnera, bo zostaniesz posądzona o to, że nie liczysz się kompletnie z jego zdaniem. Nie pomogą tłumaczenia. Będziesz musiała zmienić niektóre nawyki.

Kariera: Postaraj się bardziej przyłożyć do obowiązków zawodowych. Nie będzie to łatwe, gdyż twoje myśli zaczną błądzić zupełnie gdzie indziej. Uważaj, żeby nie zawieść osób, które teraz na ciebie liczą

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Waga

Uczucia: Nowa znajomość wniesie w twoje życie sporo ekscytacji. Romantyczne chwile we dwoje staną się dla ciebie najważniejsze. Nie zapominaj jednak, że jedna z przyjaciółek bardzo cię teraz potrzebuje.

Kariera: Będziesz musiała zmienić sposób postępowania w pewnej sprawie związanej z sytuacją w pracy. Niestety, okaże się, że coś, co uważałaś za pewnik, to tylko plotka, która miała na celu wprowadzić cię w błąd.

Horoskop dzienny na 18.09.2020 - Skorpion

Uczucia: Możesz zapomnieć teraz o jakimś istotnym wydarzeniu lub rocznicy. Z tego powodu bliska ci osoba będzie mieć ogromne pretensje. Atmosfera między wami stanie się bardzo napięta.

Kariera: Uważaj na nieuczciwych kontrahentów oraz osoby, które będą chciały cię skłonić do zmiany poglądów lub do zainwestowania w coś, do czego nie masz przekonania. Ufaj swojej intuicji.

Horoskop na 18.09.2020 - Strzelec

Uczucia: Widzenie wszystkiego w czarnych kolorach to nie jest sposób na rozwiązanie twoich problemów. Zdecyduj się na rozmowę i wyjaśnijcie sobie, o co wam naprawdę chodzi. Wasze dążenia mogą bowiem się różnić.

Kariera: Czeka cię teraz dość intensywny czas. Będziesz się dużo przemieszczać oraz spotykać z ludźmi w dość niecodziennych jak na pracę okolicznościach. Mobilizuj wszystkie siły.

Komentarze
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 17.09.2020 - co cię dzisiaj czeka?
Ryby czekają trudności w relacjach z najbliższymi, a wokół byka zaczną pojawiać się osoby zainteresowane bliższą znajomością.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 17, 2020

Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans. Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego. Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Wodnik Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana. Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta. Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Ryby Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas. Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy! Horoskop dzienny na 17.09.2020 - Baran Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność. Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie...

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny - 26.10.2020 - czy dzisiaj będzie ci sprzyjało szczęście?
Zastanawiasz się, co ci przyniesie ten dzień? Mamy dla ciebie kilka wskazówek:)
Redakcja Wizaz.pl
październik 26, 2020

Koziorożec Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans. Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego. Wodnik Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana. Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta. Ryby Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas. Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy! Baran Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność. Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie doceniane. Byk Uczucia: Będziesz emanować bardzo dobrą energią. Dzięki temu wokół ciebie zaczną pojawiać...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 19.09.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik powinien zacząć szukać nowej pracy, a rak wpadnie w wir spotkań towarzyskich. Co horoskop dzienny na 19.09.2020 przewiduje u pozostałych znaków zodiaku?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020

Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Urlop będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Ostatecznie zamknij to, co jest już za tobą. Kariera: Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na dość dobrych warunkach. Powinnaś się poważnie nad tym zastanowić, bo za jakiś czas może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Wodnik Uczucia: Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej irytować. To, co kiedyś było śmieszne, teraz będzie w jej wykonaniu żałosne. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera: Stagnacja i znudzenie. Będziesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego, bo zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Ryby Uczucia: Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Jednak jeśli dasz jej czas i będziesz cierpliwa, czeka was szczęśliwa przyszłość. Kariera: Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Koniecznie rozważ tę propozycję! Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Baran Uczucia: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. Kariera: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Byk Uczucia: Będziesz musiała poświęcić czas...

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 21.08.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się dziś w sferze uczuć i sferze kariery?
Laura Osakowicz
sierpień 21, 2020

Ryby zyskają siłę, aby zakończyć toksyczny związek a przed Koziorożcem stanie propozycja, która może odmienić jego życie. Co jeszcze stanie się 21 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: W twoim życiu pojawią się dwie osoby. Obu będzie na tobie bardzo zależeć. Będziesz miała dylemat: wybrać kogoś, kogo dobrze znasz, czy raczej postawić na nową znajomość?  KARIERA: Na twojej drodze zawodowej stanie osoba kompetentna i poważana w środowisku. Wystarczy mały gest i zaplusujesz. Zobaczysz, że potem zacznie cię faworyzować. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Uczucia Kryzysowa sytuacja pokaże ci, na kogo możesz liczyć, a na kim kompletnie nie możesz polegać. Dzięki niej zobaczysz, dla kogo jesteś ważna. Prawda może nie być przyjemna... KARIERA: W najbliższym czasie możesz liczyć na pochwały szefa, ale za to popsują się kontakty ze współpracownikami. Uzbrój się w cierpliwość: to trzeba przeczekać. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Nie lekceważ osoby, która się o ciebie troszczy. Skupianie się wyłącznie na jej wadach nie zagwarantuje wam szczęścia. Odrobina ciepła z twojej strony poprawi atmosferę. KARIERA: Zlecenie, które dostaniesz, będzie wymagało od ciebie dużego zaangażowania i skupienia. Warto się przyłożyć. Na tej pracy możesz wyjątkowo dużo zyskać. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Mimo dość intensywnego życia towarzyskiego nie będzie cię opuszczać poczucie osamotnienia. Zrozumiesz, że cel, jaki sobie wyznaczyłaś, jest nieosiągalny. Ta świadomość będzie przykra. KARIERA: Nadgorliwy młody człowiek będzie cię teraz bardzo irytował. Nie okazuj tego, staraj się zachować dystans. On i tak wykorzysta każdą szansę, żeby wspiąć się po szczeblach kariery. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Nic nie zmąci...

Przeczytaj