klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!

To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem. 

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi.

KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-)

KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie!

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję.

KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli twoje serce już do kogoś należy, nawet nie próbuj flirtować, bo konsekwencje będą nieadekwatne do twojej "winy".

KARIERA: Przed tobą nowe zawodowe perspektywy: nowa praca, nowe obowiązki, a może nawet... nowy zawód. Gwiazdy ci sprzyjają! Zastanów się, co zrobić, żeby podnieść swoje kwalifikacje.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Przed tobą spotkanie z wyjątkowym człowiekiem, od którego możesz się wiele nauczyć. Pamiętaj, że nie wszystko złoto, co się świeci. Pierwsze wrażenie może być mylące. Traktuj więc wszystkich sprawiedliwie.

KARIERA: Czas pozamykać stare sprawy, odciąć się od niewłaściwych osób i sytuacji, by móc zacząć realizować nowe cele. Przekonasz się, kto jest twoim wrogiem, a kto przyjacielem. Nie kasuj maili!

Panna 23.08–22.09

UCZUCIA: Stabilność, harmonia i przewidywalność. Nie przyśpieszaj biegu wydarzeń, tylko korzystaj z czasu spędzanego z ukochanym. Singielki powinny sobie dzisiaj pozwolić na flirt. Na horyzoncie pojawi się ciekawa osoba.

KARIERA: Czas na stabilizację. Dbałość o szczegóły się opłaci, będziesz mogła spać spokojnie. Przed tobą wyjazd lub spotkanie z wartościowymi partnerami. Dobry czas, by pochwalić się swoimi osiągnięciami lub zasługami.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Kłamstwa mogą zniszczyć uczucie. Uważaj więc na dwuznaczności – partner je wyłapie i ich nie wybaczy. Kłamstwo to najkrótsza droga do zaplątania się w zeznaniach. Uważaj na to, z kim się pokazujesz.

KARIERA: Możesz nie wytrzymać ciśnienia i wybuchnąć. Uważaj na intrygi konkurencji, która do tej pory podkradała ci klientów i pomysły. Ktoś może zrobić skok na twój "bank"! Zabezpiecz, co możesz.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: W związku wahania nastroju – od euforii po depresję. Deklaracje będą szybko traciły na znaczeniu, więc nie przywiązuj się zbytnio do tego, co słyszysz. Wkrótce twoją głowę zaprzątną zupełnie inne sprawy.

KARIERA: Jeżeli sądzisz, że jesteś sprytna, doświadczona i nie masz sobie równych, to uważaj. Na twojej drodze może pojawić się osoba bardziej przebiegła i przewidująca. Konkurencja uaktywni się tam, gdzie jej się nie spodziewasz.

Strzelec 22.11–21.12

UCZUCIA: W związku mogą doskwierać ci teraz rutyna i nuda, z którą dobrze byłoby coś zrobić. Jeśli jesteś singielką, trudno będzie ci się zmobilizować do szukania miłości. Uznasz, że co ma być, to będzie. A szczęściu trzeba jednak pomóc.

KARIERA: Unikaj konfliktów, nie upieraj się, żeby postawić na swoim. Ekscentryczne zachowanie może ściągnąć na ciebie czarne chmury. Za to skromność, spokój i rzetelność zapewnią ci uznanie w oczach kogoś ważnego.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Unikaj dwuznaczności, bo zwykła grzeczność wobec płci przeciwnej może być powodem do zazdrości ze strony partnera. Singielki szukające miłości muszą się teraz liczyć ze wzmożoną konkurencją.

KARIERA: Im więcej rozmów, spotkań i wypitych kaw, tym dalej do brzegu. Stawiaj na konkrety i logicznie podchodź do spraw czy problemów. Nie daj się zwieść mitomanom. Twój czas jest cenny. Szkoda go marnować.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Twój związek rozkwitnie. Nawet poróżnieni partnerzy znajdą drogę do kompromisu i pojednania. Na nowo docenisz zalety ukochanego, co ożywi uczucie. Przed singielkami duża szansa na poznanie kogoś wyjątkowego.

KARIERA: Szykują się zmiany. To, co było istotne, zejdzie na drugi plan. Współpracownicy nie dotrzymają słowa, a przełożeni będą co chwila zmieniać zdanie. Ty po prostu zajmuj się tym, co jest twoim obowiązkiem.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Przez zbyt duże oczekiwania w stosunku do partnera możesz zostać sama. Nie rób z siebie cierpiętnicy. Twoje skargi na los, partnera, pracę czy zdrowie dadzą satysfakcję słuchającemu, ale tobie w niczym nie pomogą.

KARIERA: Więcej osiągniesz, decydując się na współpracę, aniżeli działając w pojedynkę. Dostaniesz pomoc, ale musisz o nią poprosić. Grzechy zostały ci wybaczone, zatem nie bój się odświeżyć dawnych znajomości.

Komentarze
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 17.10.2020 - co się dziś wydarzy? 
Przeczytaj horoskop dzienny i sprawdź, jak będą wyglądały dzisiaj twoja sfera uczuć i kariera. Czy czeka cię dobry dzień? Sprawdź, co wydarzy się 17.10.2020 roku.
Redakcja Wizaz.pl
październik 17, 2020

Wodnik wykaże się w pracy, za to byka czeka niespodziewana randka. Horoskop dzienny dla poszczególnych znaków zdradza, co dziś mówią gwiazdy. Horoskop dzienny na 26.08.2020 -  Koziorożec MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki. PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Wodnik MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody. PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Ryby MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce. PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Baran MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dla- tego w błahych sprawach odpuść. PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 16.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc losowi w znalezieniu szczęścia. Bliźnięta wpadną niestety w kłopoty finansowe... Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 16.10.2020 rok.
Redakcja Wizaz.pl
październik 16, 2020

Koziorożec Uczucia: Z powodu strachu przed zranieniem drugiej strony zaczniesz się wahać przed podjęciem decyzji. Rozważ koniecznie, czy przedłużanie tej sytuacji ci służy, czy tylko spiętrza kłopoty. Kariera: W miejscu, w którym pracujesz, masz wrogów. Będą coraz częściej dawać ci się we znaki. Zamiast wchodzić z nimi w konflikty, zacznij się rozglądać za zmianą firmy. Wodnik Uczucia: Weź sprawy w swoje ręce. Zamiast się rozczulać, wyjdź gdzieś ze znajomymi lub załóż konto w portalu randkowym. Wodniki w związkach będą teraz zadowolone z relacji z partnerem. Kariera: Twoja pozycja zawodowa jest mocniejsza, niż przypuszczasz. A zwierzchnicy robią wszystko, żebyś nie uświadamiała sobie swoich możliwości. Nie daj się zwieść pozorom! Ryby Uczucia: Zamykanie pewnego etapu dobiega wreszcie końca. Mimo rozterek, jakie ta sytuacja w tobie wzbudza, jest lepiej, niż myślisz. Nie bój się zmian, wszystko idzie w dobrym kierunku. Kariera: Nie zastanawiaj się teraz zbyt dużo nad sprawami zawodowymi. Zajmij się bardziej działaniem niż przemyśleniami. Starsza, majętna osoba zaproponuje ci dodatkowy zarobek. Baran Uczucia: Ważna dla ciebie osoba może próbować cię okłamać w sprawie dotyczącej korzyści materialnych. Nie daj się nabrać i sprawdź dokładnie u źródła wszystko, co usłyszysz. Kariera: Znajoma kobieta na stanowisku pomoże ci uporać się ze sprawą urzędową, która wydawała się nie do załatwienia. Podziękuj jej małym, lecz gustownym prezentem. Byk Uczucia: Nie będzie to dobry czas dla miłości. Ktoś bardzo cię rozczaruje. Rozwieją się nadzieje, jakie łączyłaś z tą osobą. Na szczęście jednak na jednym mężczyźnie świat się nie kończy. Kariera: Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co zrobić z nieruchomością, to rady udzieli ci mężczyzna o...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 15.10.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik będzie miał okazję wykazać się w pracy. Barany powinny jednak uważać na przyjaciół - osoba, której kiedyś ufały, może je oszukać. Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 15.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Koziorożec MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki. PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty. Wodnik MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody. PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze. Ryby MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce. PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły. Baran MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dlatego w błahych sprawach odpuść. PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się z kimś nieodpowiednim. Byk MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na zazdrość i oskarżenia. Postaw raczej na zabawę i przyjemność, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Fantastyczne randki czekają nie tylko na świeżo zakochanych. PRACA: Twoja szczerość i zaufanie, jakim obdarzasz innych, zostaną poddane próbie. Zdrajcą może okazać się bliski...

Przeczytaj
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj