klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 19.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!

Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Czy dzisiaj gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 19, 2020

Bliźnięta czeka spokojny dzień w pracy, tymczasem Lwy powinny nadrobić zaległości. Wagi mogą narazić się partnerowi, a samotne Wodniki będą miały wyjątkowe powodzenie. ;-)

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Jeśli jesteś singielką, korzystaj z przywilejów stanu wolnego. Wybierz się na randkę, flirtuj, ale nie licz na wielką miłość. Osoby w związkach czeka renesans uczuć. Duże inwestycje konsultuj z partnerem!

KARIERA: W pojedynkę nie odniesiesz teraz sukcesu, a po drodze możesz przysporzyć sobie kilku wrogów. Prosząc innych o pomoc, radę lub wsparcie, zyskasz dodatkową energię i sprzymierzeńców do dalszych działań.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Nie odkładaj na potem sprawy, która nie daje ci spać. Teraz masz wreszcie szansę porozmawiać z partnerem i zakończyć problem. Poczujesz wielką ulgę. Samotne Byki już niebawem czeka prawdziwa rewolucja.

KARIERA: Dosyć skromności – marnujesz szanse na zawodowy sukces! Wyjdź  z cienia, zabierz głos w dyskusji, a twoje propozycje spotkają się z aprobatą przełożonych. Nareszcie dostrzegą twoje atuty i kompetencje.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Zadbaj o ukochanego. Pamiętaj, że lepsze jest zwykle wrogiem dobrego, a cena za szukanie szczęścia na boku może być bardzo wysoka. Samotne Bliźnięta mogą się rozczarowywać znajomościami z Internetu.

KARIERA: W pracy będzie cię teraz czekać względny spokój. Pozałatwiaj więc zaległe sprawy urzędowe, odbierz dokumenty, które gdzieś czekają. Odśwież także zaniedbywane służbowe kontakty, bo dużo możesz dzięki nim zyskać.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Upór może ci skutecznie zablokować możliwość osiągnięcia kompromisu z partnerem. Racja nie musi leżeć po twojej stronie. Nie stawiaj więc sprawy na ostrzu noża. Dużo lepsza będzie spokojna rozmowa.

KARIERA: Jeśli planujesz duże zmiany, odpowiednio się do nich przygotuj. Nie rób niczego w ciemno! Może się poza tym okazać, że nowe możliwości zawodowe pojawią się w twoim aktualnym miejscu pracy...

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Nie chcesz, żeby coś się wydało? Najpewniejszy sposób – nie rób tego! Drobne grzeszki z przeszłości mogą teraz namieszać w twoim związku. Unikaj kontaktów z dawnymi znajomymi, ale nie chowaj głowy w piasek.

KARIERA: Nie odkładaj niczego na później. Już i tak masz sporo zaległości do nadrobienia. Rozwiązuj problemy na bieżąco, bo dzięki temu nie tylko uporządkujesz swoje sprawy, ale i ostro ruszysz do przodu.

Panna 23.08–22.09

UCZUCIA: Miej się na baczności, bo wspólni znajomi mogą mieć skłonność do plotek i pochopnych osądów. Zachowaj dyskrecję, rozmawiając o swoim związku z innymi, a najlepiej takich rozmów w ogóle nie prowadź.

KARIERA: Czeka cię bardzo dobry i owocny czas. Twoja kariera przyśpieszy, jeśli tylko postawisz przed sobą konkretny cel. Nie warto rozdrabniać się teraz na kilka projektów. Skup się na tym, co najważniejsze.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Przez swoją podejrzliwość możesz się teraz narazić na uszczypliwe komentarze ze strony partnera. Postaw na zaufanie, bo bez niego trudno budować związek. I więcej rozmawiaj ze swoją drugą połówką.

KARIERA: W pracy mogą cię teraz spotkać nieporozumienia na tle finansowym. Za pracę należy się wynagrodzenie – pamiętaj o tym, zwłaszcza jeśli to ty jesteś pracodawcą. Otwórz się bardziej na ludzi i słuchaj, co mają do powiedzenia.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Bardzo dobre perspektywy dla stałych związków. Komplementy adoratorów będziesz teraz puszczać mimo uszu. Wreszcie nabierzesz przekonania, że jesteście ze sobą na dobre i na złe.

KARIERA: To, o czym od dawna marzysz, stanie się teraz możliwe do osiągnięcia. Korzystaj z tej dobrej passy i realizuj plany. Kontakty zawodowe będą teraz procentować i pomogą ci w otwieraniu kolejnych drzwi do sukcesu.

Strzelec 22.11–21.12

UCZUCIA: Znajomość nawiązana w ostatnim czasie zacznie się teraz pięknie rozwijać. Przyjrzyj się uważnie osobie, którą zesłał ci los, i doceń jej zalety. Strzelce w związkach mogą zmieniać miejsce zamieszkania.

KARIERA: Strzelce rozglądające się za pracą zachęcam teraz do większej aktywności. Propozycje są – wystarczy rozglądać się, pytać. Wykorzystaj spotkanie towarzyskie lub rodzinne do zbierania informacji.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Trudno ci będzie dzisiaj zadowolić najbliższych. Zwłaszcza partner będzie chętnie przenosić na ciebie swoje frustracje i rozczarowania. Nie staraj się za wszelką cenę uszczęśliwiać innych, bo ci się to nie uda.

KARIERA: Nie będziesz narzekać na finanse! Pieniądze zaczną napływać z różnych źródeł. To nie jest manna
z nieba, tylko odpowiednia gratyfikacja za twoje starania. Nie spoczywaj na laurach, bo przed tobą dobry czas dla rozwoju.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Samotne Wodniki czeka wyjątkowo udany dzień! Nasłuchasz się komplementów i czułych słówek. Pamiętaj tylko, że nie wszystko złoto, co się świeci, więc decyzji o wyborze partnera nie podejmuj pod wpływem emocji.

KARIERA: Na większe sukcesy zawodowe musisz jeszcze trochę poczekać. Teraz zabezpiecz swoje sprawy: negocjuj warunki umowy, zadbaj o płynność finansową. Pomysły i plany na przyszłość zachowaj na razie dla siebie.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Jeśli czujesz, że partner potraktował cię niesprawiedliwie, nie bój się walczyć o swoje racje. Nie odpuszczaj, bo poczucie krzywdy to wstęp do frustracji. Poświęć dzisiaj więcej energii domowi i dzieciom.

KARIERA: W pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy. Nie wchodź w żadne konflikty i spory. Najlepiej, gdy rozwojowi wypadków będziesz się przyglądać z pozycji neutralnego obserwatora. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. ;-)

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 18.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
To będzie ciężki czy raczej przyjemny dzień? Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 18, 2020

Byki powinny zadbać o swój wygląd – ale nie ze względu na możliwość flirtu, tylko... perspektywy zawodowe. Lwy dowiedzą się, kto w pracy kopie pod nimi dołki. Panny będące w związku czeka słodka nuda, za to Bliźnięta staną przed trudnym wyborem.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie psuj dzisiaj innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi. KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą cię zaskoczyć, dlatego nie odkładaj niczego na później. Będziesz się cieszyć spokojnym snem sprawiedliwych. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Ambicje i aspiracje często stają się przyczyną kłopotów. Dlatego dzisiaj postaraj się niczego nikomu nie narzucać ani nie oczekuj zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań, a w efekcie... przyjdzie koza do woza. ;-) KARIERA: Zadbaj o wygląd, bo dzięki niemu wiele zdziałasz. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców, ich poparcie będzie ci potrzebne do przeforsowania planów. Nie szalej z finansami, żyj oszczędnie! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przed tobą trudne wybory! Przy boku masz kogoś znanego i sprawdzonego, a na horyzoncie pojawi się ktoś nowy. Unikaj deklaracji, bo z żadnej decyzji nie będziesz zadowolona. Zadbaj też o dyskrecję. KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę! To, co dziś wydaje ci się bezwartościową informacją, w cudzych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo pieniądze przeciekają ci przez palce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Kuś, prowokuj i korzystaj z każdej okazji – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 17.10.2020 - co się dziś wydarzy? 
Przeczytaj horoskop dzienny i sprawdź, jak będą wyglądały dzisiaj twoja sfera uczuć i kariera. Czy czeka cię dobry dzień? Sprawdź, co wydarzy się 17.10.2020 roku.
Redakcja Wizaz.pl
październik 17, 2020

Wodnik wykaże się w pracy, za to byka czeka niespodziewana randka. Horoskop dzienny dla poszczególnych znaków zdradza, co dziś mówią gwiazdy. Horoskop dzienny na 26.08.2020 -  Koziorożec MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki. PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Wodnik MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody. PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Ryby MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce. PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły. Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Baran MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dla- tego w błahych sprawach odpuść. PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 16.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc losowi w znalezieniu szczęścia. Bliźnięta wpadną niestety w kłopoty finansowe... Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 16.10.2020 rok.
Redakcja Wizaz.pl
październik 16, 2020

Koziorożec Uczucia: Z powodu strachu przed zranieniem drugiej strony zaczniesz się wahać przed podjęciem decyzji. Rozważ koniecznie, czy przedłużanie tej sytuacji ci służy, czy tylko spiętrza kłopoty. Kariera: W miejscu, w którym pracujesz, masz wrogów. Będą coraz częściej dawać ci się we znaki. Zamiast wchodzić z nimi w konflikty, zacznij się rozglądać za zmianą firmy. Wodnik Uczucia: Weź sprawy w swoje ręce. Zamiast się rozczulać, wyjdź gdzieś ze znajomymi lub załóż konto w portalu randkowym. Wodniki w związkach będą teraz zadowolone z relacji z partnerem. Kariera: Twoja pozycja zawodowa jest mocniejsza, niż przypuszczasz. A zwierzchnicy robią wszystko, żebyś nie uświadamiała sobie swoich możliwości. Nie daj się zwieść pozorom! Ryby Uczucia: Zamykanie pewnego etapu dobiega wreszcie końca. Mimo rozterek, jakie ta sytuacja w tobie wzbudza, jest lepiej, niż myślisz. Nie bój się zmian, wszystko idzie w dobrym kierunku. Kariera: Nie zastanawiaj się teraz zbyt dużo nad sprawami zawodowymi. Zajmij się bardziej działaniem niż przemyśleniami. Starsza, majętna osoba zaproponuje ci dodatkowy zarobek. Baran Uczucia: Ważna dla ciebie osoba może próbować cię okłamać w sprawie dotyczącej korzyści materialnych. Nie daj się nabrać i sprawdź dokładnie u źródła wszystko, co usłyszysz. Kariera: Znajoma kobieta na stanowisku pomoże ci uporać się ze sprawą urzędową, która wydawała się nie do załatwienia. Podziękuj jej małym, lecz gustownym prezentem. Byk Uczucia: Nie będzie to dobry czas dla miłości. Ktoś bardzo cię rozczaruje. Rozwieją się nadzieje, jakie łączyłaś z tą osobą. Na szczęście jednak na jednym mężczyźnie świat się nie kończy. Kariera: Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego, co zrobić z nieruchomością, to rady udzieli ci mężczyzna o...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 15.10.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik będzie miał okazję wykazać się w pracy. Barany powinny jednak uważać na przyjaciół - osoba, której kiedyś ufały, może je oszukać. Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 15.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Koziorożec MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki. PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty. Wodnik MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody. PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze. Ryby MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce. PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły. Baran MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dlatego w błahych sprawach odpuść. PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się z kimś nieodpowiednim. Byk MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na zazdrość i oskarżenia. Postaw raczej na zabawę i przyjemność, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Fantastyczne randki czekają nie tylko na świeżo zakochanych. PRACA: Twoja szczerość i zaufanie, jakim obdarzasz innych, zostaną poddane próbie. Zdrajcą może okazać się bliski...

Przeczytaj