klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny na 20.09.2020 - co dziś cię spotka?

Horoskop dzienny zdradzi ci, czy dziś możesz liczyć na powodzenie w miłości, czy masz szanse skomplikować swój związek.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 19, 2020
4 najczęstsze przyczyny rozpadu związku. Sprawdź, o czym pamiętać, aby nie osłabić łączącego was uczucia

Baran

Uczucia: Sprawy przyziemne nijak się mają do wzniosłej miłości, ale bez nich żyć się nie da. Im szybciej ustalicie zasady funkcjonowania związku, tym lepiej. Teraz jest dobry moment na trudne rozmowy.

Kariera: Poczujesz się tak, jakby wszystkie zamknięte dotychczas na głucho drzwi nagle zaczęły się otwierać. Korzystaj z tego, bo grzech zaniechania będzie niewybaczalny. Jest szansa na duży sukces!

Byk

Uczucia: Stabilnie i miło w związkach, a u singli – zupełne szaleństwo. Propozycje, zaproszenia, imprezy, weekendowe wyjazdy, a nawet służbowe spotkania są teraz dla was obowiązkowe!

Kariera: Czy warto za wszelką cenę gonić za pieniędzmi i karierą? Poświęcasz pracy zbyt dużo czasu, a przemęczenie już daje o sobie znać. Najgorsze jest to, że dzieje się to kosztem życia osobistego.

Bliźnięta

Uczucia: Zaczyna się dobry czas dla osób w stałych związkach! Warto było przeczekać burze, bo to, co jest między wami teraz, wynagrodzi je wam w dwójnasób! Samotne Bliźnięta niech będą otwarte.

Kariera: W pracy uważaj na plotki i pomówienia. Jeśli się opowiesz po którejś ze stron, może się to odbić na tobie niekorzystnie. Skup się na swojej pracy, a zwłaszcza na pilnowaniu terminów.

Rak

Uczucia: W związku lepiej, ale w dalszym ciągu bądź dyplomatyczna i uważaj na słowa. Samotne Raki powinny z kolei dać się porwać emocjom: wasz wizerunek wymaga ocieplenia.

Kariera: W pracy nareszcie miła atmosfera. Poczujesz się komfortowo, a to dobrze wpłynie na jakość pracy! Idź za ciosem, staraj się nawiązać lepsze kontakty. Wkrótce odczujesz z tego korzyści.

Lew

Uczucia: Samotne Lwy mogą teraz wejść w związek z osobą poznaną jakiś czas temu. Okaże się, że wspaniale czujecie się razem i macie o czym rozmawiać. Prognozy są więcej niż dobre.

Kariera: Jeśli nie najlepiej czujesz się w swojej pracy i od dawna nie pamiętasz, co to znaczy entuzjazm – pomyśl nad jej zmianą. Obecny układ cię męczy, a perspektywy są niezbyt optymistyczne.

Panna

Uczucia: Trzymaj teraz nerwy na wodzy, bo awantura może wybuchnąć z niczego. Pośpiech, o jedno słowo za dużo – to wystarczy do wywołania burzy! Przymknij oko i przeczekaj. Listopad przyniesie poprawę.

Kariera: W pracy luz. Staraj się nadgonić zaległości i skup się na kontaktach międzyludzkich – one wkrótce przyniosą ci korzyści. Finanse już nie spędzają ci snu z powiek! Słowem – jest dobrze!

Waga

Uczucia: Pora popracować nad waszym związkiem, bo oddalacie się od siebie. Nie dopuść do tego, żeby
nadmiar obowiązków sprawił, że będziecie bardziej sublokatorami niż kochającą się parą! Może wyjazd?

Kariera: Przez nieśmiałość i brak wiary w siebie tracisz rozpęd. Wszystko wskazuje na to, że w sferze zawodowej pisany jest ci teraz rozwój, ale coś cię blokuje! Wyjdź z ukrycia! Masz przychylność gwiazd.

Skorpion

Uczucia: Jeśli wciąż szukasz miłości, nie decyduj pochopnie: los zaskoczy cię przed końcem roku! Związki z długim stażem mogą przeżywać renesans uczuć. W pozostałych potrzebna będzie poważna rozmowa.

Kariera: W pracy nie wszystko ułoży się po twojej myśli. Ale nie wyrażaj głośno niezadowolenia. Pretensje i fochy mogą tylko pogorszyć sytuację. Najlepsze wyjście to spokojnie wszystko przeczekać.

Strzelec

Uczucia: W związkach wskazana jest teraz rozmowa o podziale obowiązków. Jeśli uważasz, że spadają głównie na ciebie, i masz już tego dość – porusz ten temat i egzekwuj wspólne ustalenia.

Kariera: Dbaj o własne interesy! Bierzesz na siebie za dużo i nawet nie zauważasz, że odwalasz pracę za innych. Poza tym twoje zaangażowanie nie jest odpowiednio docenione. Stawiaj warunki.

Koziorożec

Uczucia: Nadszedł czas na przywrócenie dobrych relacji, które was łączyły. Burzliwy okres poza wami, ale to wcale nie oznacza, że możecie spocząć na laurach! Samotni, nie bójcie się wyzwań!

Kariera: Nareszcie poczujesz ulgę, bo sprawa finansów się wyjaśni. Wynagrodzenia zaczną docierać na czas, a ich wysokość będzie cię satysfakcjonować. Masz zielone światło do pracy dodatkowej!

Wodnik

Uczucia: Chyba już wiesz, że zaufanie jest podstawą udanego związku. Nie słuchaj więc „życzliwych” i pielęgnuj atmosferę bliskości. Samotny Wodniku, nie podejmuj teraz decyzji dotyczących przyszłości.

Kariera: Zaczyna się dla ciebie dobry czas. To jeszcze nie będzie szczyt marzeń, ale jesteś już na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Przed tobą dużo pracy, lecz nie będzie cię ona męczyć.

Ryby

Uczucia: Samotni muszą jeszcze trochę poczekać. Ale to nie znaczy, że macie siedzieć w domu. W związkach miły spokój, a te nieformalne staną przed koniecznością podjęcia decyzji, co dalej. Razem czy osobno?

Kariera: Masz dobry i kreatywny czas. Możesz realizować swoje plany. Pomoże ci także dobra atmosfera w pracy i życzliwość osób, od których wiele zależy. Nabierzesz wiatru w żagle!

Komentarze
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
Newsy 5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać
Te znaki zodiaku mają w sobie wiele uroku i charyzmy. W efekcie bardzo łatwo się w nich zakochać. Sprawdź, czy ty lub twój wybranek jesteście wśród tych znaków.
Laura Osakowicz
maj 26, 2020

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz sposób bycia. Wpływają także na to, jak postrzegają nas inni. Z jakiegoś powodu osoby o określonych znakach zodiaku uważane są za najbardziej atrakcyjne , co sprawia, że też najłatwiej jest się w nich zakochać. Co to za znaki? Źródło: Istock Zobacz także:  Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny Horoskop: Te znaki zodiaku to urodzeni uwodziciele  Lew Lew jest bardzo towarzyski, zawsze dobrze wygląda, zna się na modzie. W dodatku lubi zwracać na siebie uwagę, na przykład na swój intelekt. Nie robi tego jednak w sposób nachalny, jednocześnie jest bardzo dobrym słuchaczem i opiekunem. Jak przystało na ognisty znak - ma w sobie wiele energii. Nie straszne mu są więc spontaniczne wypady i całonocne pogawędki. To wszystko sprawia, że innym znakom przy lwie miękną nogi. Skorpion Skorpion z jakiegoś powodu zawsze wie czego ci potrzeba. Jest uczynny, troskliwy. To typ partnera, o którym opowiada się przyjaciółkom w samych superlatywach. Niespodzianki, kwiaty, romantyczne kolacje - to wszystko masz jak w banku spotykając się ze Skorpionem. Ten znak jak żaden innych potrafi odczytywać oczekiwania innych, dlatego tak łatwo stracić dla niego głowę. Rak Rak to urodzony romantyk. Miłość jest dla niego najwyższą wartością. Najlepiej, gdy przytrafi się z zaskoczenia, będzie intensywna i pełna wzlotów i upadków. Ten znak zodiaku jest nieśmiały, jednak w bardzo uroczy sposób. Spotykając się z Rakiem możesz być pewna, że będzie cię nosił na rękach. Panna Panna to doskonała przyjaciółka. Jest zawsze blisko wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wysłucha, posłuży radą i ramieniem do wypłakania się. Zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, dba o siebie i używa dobrych perfum. To wszystko sprawia, że gdy raz zbliżysz się do niej, będzie ci o niej naprawdę trudno zapomnieć. Strzelec...

Przeczytaj
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj