klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 21.10.2020 - czy czeka cię sukces w pracy?

Byk podczas kłótni z ukochaną osobą pownien jasno komunikować problem. Rak nie powinien za to wymigiwać się od spotkań służbowych. Co cię jeszcze czeka? Sprawdź horoskop na 21.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 21, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

Uczucia: Unosisz się nad ziemią! Ten wyjątkowo korzystny czas dla Koziorożców potrwa do końca października. W stałych związkach renesans uczuć, a osoby, które niedawno kogoś poznały, upewnią się, że ich wybór był słuszny.

Kariera: Warto teraz szczególnie skrupulatnie trzymać się regulaminów i zasad prawa, bo zaniedbania mogą mieć dla ciebie fatalne skutki. Pamiętaj, aby problemów z pracy nie przenosić do domu, twoi bliscy nie są przecież winni.

Wodnik

Uczucia: Od dawna spotykacie się u wspólnych znajomych, wymieniając zdawkowe uprzejmości. Tym razem będzie inaczej! Iskrą, która spowoduje wybuch płomieni, będzie rozmowa. Oboje poczujecie, że wiele was łączy.

Kariera: Przygotuj się na różnego rodzaju naciski i ataki ze strony współpracownika. Zechce na siłę przekonać cię do swoich racji, z którymi nie do końca się zgadzasz. Jeśli masz coś do ukrycia, uważaj, gdyż prawda może wyjść na jaw!

Ryby

Uczucia: Zdasz sobie sprawę, że twoim wybrankiem interesuje się także inna osoba. Obserwuj, czy to zainteresowanie nie jest przypadkiem obustronne. Samotne Ryby powinny częściej bywać między ludźmi.

Kariera: W pracy unikaj nadgorliwości i narzucania się. Zajmij z góry upatrzoną pozycję, nie wchodź na linię ognia, bo to nie twoja wojna! Angażując się niepotrzebnie w cudze sprawy, możesz stracić najwięcej.

Baran

Uczucia: Pozwól sobie na więcej szaleństwa: spontanicznie okazuj uczucia, nie wstydź się czułości i miłych gestów. Wspólne wyjście na kolację może zakończyć się niespodzianką. Ten czas należy do odważnych!

Kariera: Czasem trzeba przyjrzeć się się sobie z boku. Stwierdzisz, że nie jest wesoło: wykonujesz pracę poniżej kwalifikacji. Może przyszła pora, aby pomyśleć o nowych wyzwaniach? Stagnacja cię męczy.

Byk

Uczucia: W stałych związkach małe trzęsienie ziemi. Ale kalambury i fochy odłóż do lamusa. Jasno komunikuj, co ci leży na sercu, bo tylko rozmawiając szczerze, będziecie w stanie rozwiązać wasze problemy.

Kariera: Bądź gotowa do działania. Twoje rozwiązania i nowe pomysły mogą okazać się najskuteczniejsze. Ale na razie nie odkrywaj kart przed innymi współpracownikami. Czekanie i dyskrecja ci się opłacą – i finansowo, i prestiżowo.

Bliźnięta

Uczucia: Jeśli od dłuższego czasu czujesz się w związku samotna, zdajesz się tylko tłem dla partnera i od dawna nie pamiętasz, jak to jest mieć motylki w brzuchu – spójrz prawdzie w oczy. To nie jest partner z twoich marzeń!

Kariera: Dobrze pilnuj swoich spraw i interesów! Czytaj uważnie służbowe dokumenty i umowy. Jeśli cokolwiek wzbudza twoje wątpliwości, niczego nie podpisuj! Poproś kogoś kompetentnego i życzliwego o radę.

Rak

Uczucia: Będzie rozpierać cię energia. Samotne Raki zakochają się i poczują ogromny przypływ sił i możliwości. Inne rzucą się w wir towarzyskich spotkań. Osoby w stałych związkach postarają się o ożywienie relacji. Oj, będzie się działo!

Kariera: Niewykorzystane okazje bolą najbardziej, zatem nie popełnij grzechu zaniechania i kiedy dają, to bierz! Co prawda włożysz w nowe zadania sporo pracy, ale efekty będą znakomite. Nie wymiguj się od spotkań służbowych.

Lew

Uczucia: Po urodzinach gwiazdy ci sprzyjają. Usłyszysz komplementy zarówno od swojej drugiej połowy, od przyjaciół, jak i od zupełnie obcych osób. Dowartościujesz się, bo od dawna oceniałaś się zbyt krytycznie.

Kariera: Czekają cię dobre wieści i szczęśliwe okazje. To będą solidne fundamenty pod przyszłe sukcesy, które nadejdą późną jesienią. W finansach stagnacja, więc chwilowo mocniej zaciśnij pasa.

Panna

Uczucia: Twoja tendencja do dzielenia włosa na czworo żadnych problemów nie rozwiąże. Łączysz drobiazgi z rzeczami ważnymi. To tylko irytuje partnera. Nie wymagaj od niego zbyt wiele, raczej doceń to, co masz.

Kariera: Za tobą ciężkie dni, więc czas, by zwolnić tempo. Przepracowywanie się może negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie. Staraj się być bardziej asertywna. Inni korzystają na tym, że zawsze zgadzasz się na dodatkowe obowiązki

Waga

Uczucia: Bądź dyplomatką, a nie agresorem. Każdy miewa przecież gorsze dni, powie o dwa słowa za dużo lub zrobi coś na przekór. Nie rób wymówek. Przeczekanie może okazać się teraz najlepszą strategią.

Kariera: Nie jesteś pępkiem świata i nie wszystko musi kręcić się wokół ciebie. Daj innym współpracownikom trochę przestrzeni i pola do popisu. Ale nie wycofuj się - twoja pomoc i fachowe rady zjednają ci sympatię kolegów

Skorpion

Uczucia: W najbliższym czasie ważniejsze od twoich uczuć mogą okazać się sprawy rodzinne. Zaboli cię, że stracisz pozycję domowego lidera. Ale nie rozdzieraj szat, sytuacja tego wymaga i wasza rodzina na tym skorzysta.

Kariera: Postaraj się twardo stąpać po ziemi. Łatwo jest ulec swoim wyobrażeniom, ale tym razem fakty mogą okazać się inne. Lepiej będzie, gdy podejdziesz do spraw logicznie, a nie emocjonalnie.

Strzelec

Uczucia: Po burzliwych dniach nastanie długo oczekiwany spokój. Korzystaj z niego. Ostatnie dni lata spędźcie razem za miastem. Rozmowy w miłej atmosferze pomogą uniknąć podobnych zawirowań w przyszłości.

Kariera: Zapowiadają się innowacyjne projekty, szansa na rozwój i nawiązanie ciekawych zawodowych znajomości. Zabierz się ze zdwojoną energią do pracy, bo wiele spraw, które odkładałaś na później, uda się teraz zrealizować.

Komentarze
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 09.09.2020 - co cię dziś czeka? 
Horoskop dzienny przybliży czego możesz się dziś spodziewać - dobra wiadomość czy rozczarowanie? Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Pozwól sobie na więcej szaleństwa: spontanicznie okazuj uczucia, nie wstydź się czułości i miłych gestów. Wspólne wyjście na kolację może zakończyć się niespodzianką. Ten czas należy do odważnych! Kariera: Czasem trzeba przyjrzeć się sobie z boku. Stwierdzisz, że nie jest wesoło: wykonujesz pracę poniżej kwalifikacji. Może przyszła pora, aby pomyśleć o nowych wyzwaniach? Stagnacja cię męczy! Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia:  W stałych związkach małe trzęsienie ziemi. Ale kalambury i fochy odłóż do lamusa. Jasno komunikuj, co ci leży na sercu, bo tylko rozmawiając szczerze, będziecie w stanie rozwiązać wasze problemy. Kariera: Bądź gotowa do działania. Twoje rozwiązania i nowe pomysły mogą okazać się najskuteczniejsze. Ale na razie nie odkrywaj kart przed innymi współpracownikami. Czekanie i dyskrecja ci się opłacą – i finansowo, i prestiżowo. Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Jeśli od dłuższego czasu czujesz się w związku samotna, zdajesz się tylko tłem dla partnera i od dawna nie pamiętasz, jak to jest mieć motylki w brzuchu – spójrz prawdzie w oczy. To nie jest partner z twoich marzeń! Kariera: Dobrze pilnuj swoich spraw i interesów! Czytaj uważnie służbowe dokumenty i umowy. Jeśli cokolwiek wzbudza twoje wątpliwości, niczego nie podpisuj! Poproś kogoś kompetentnego i życzliwego o radę. Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Będzie rozpierać cię energia. Samotne Raki zakochają się i poczują ogromny przypływ sił i możliwości. Inne rzucą się w wir towarzyskich spotkań. Osoby w stałych związkach postarają się o ożywienie relacji. Oj, będzie się działo! Kariera: Niewykorzystane okazje bolą najbardziej, zatem nie...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 30.09.2020 - co się dziś wydarzy?
Podejrzliwość Lwa może go sprowadzić na manowce, a Byki powinny rozglądać się za poważną miłością, a Sprawdź horoskop dzienny na 30.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 30, 2020

Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera: Jeśli szukasz nowej pracy, to teraz jest na to wyjątkowo korzystny okres. Nie bój się, jeśli od razu nie zaproponują ci stałej umowy. Składaj oferty, chodź na spotkania i… czekaj. Masz dużo atutów. Byk Uczucia: Dobra aura dla samotnych Byków! Od dawna nie było...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.08.2020 - co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 29.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
sierpień 29, 2020

W życiu uczuciowym Ryb wiele się zadzieje. Będą miały okazję do poflirtowania. Baranowi za to powinien zadbać o swoją karierę - to dobry okres na zmianę pracy.  Horoskop dzienny 29.08.2020 - Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera:...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 08.10.2020 - kto powinien na siebie uważać, a kto będzie świętował sukces?
Panna powinna wykorzystać ostatnie miesiące tego roku na uporządkowanie służbowych spraw, a Byk powinien na nowo odkryć, jak ważna jest dla niego druga połówka. Sprawdź horoskop dzienny na 08.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 08, 2020

Koziorożec Uczucia:  Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości.  Kariera:  Przed końcem miesiąca zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa. Wodnik Uczucia:  Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat. Kariera:  Jeśli masz wolne środki, zainwestuj je w pomysł, który podsunie ci znajomy. I wykaż się cierpliwością, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz. Ryby Uczucia:  Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie. Kariera:  Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania. Baran Uczucia:   Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co...

Przeczytaj