klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny na 23.09.2020 - jak potoczy się twój dzień?

Baran popadnie w konflikt z bliskimi, ale za to w pracy jego spontaniczne działania przyniosą dużo dobrego. Niestety byk nie może powiedzieć tego samego o własnej ścieżce kariery...
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 23, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

UCZUCIA: Przygotuj się na zmiany. Sytuacja w waszym związku stanie się tak napięta, że konieczne będzie podjęcie ważnych decyzji. Albo pójdziecie na kompromis, albo pora się rozstać.

KARIERA: Podejmiesz się najtrudniejszych zadań i wykonasz je perfekcyjnie. Twoja rzetelność zrobi wrażenie na innych, zwłaszcza na szefie, który da ci awans.

Wodnik

UCZUCIA: Partner będzie bardziej skryty niż zwykle, ale nie obawiaj się, że ma kłopoty albo chce cię zostawić. Jego plany względem ciebie są znacznie poważniejsze, niż ci się wydaje. Wkrótce cię zaskoczy.

KARIERA: Szef zasypie cię nowymi obowiązkami. Nie skarż się, tylko dobrze się do nich przyłóż. Dzięki temu zdobędziesz nowe umiejętności, które szybko zaprocentują.

Ryby

UCZUCIA: Bolesne zdarzenia sprawią, że zaczniesz szukać prawdziwej miłości. Potrzeba kochania sprawi, że będziesz w stanie wiele dać drugiej osobie, ale i zerwać związek, który nie spełnia twoich oczekiwań.

KARIERA: Atmosfera w pracy będzie fantastyczna, dzięki wzajemnej życzliwości. Wsparcie innych pozwoli ci osiągnąć cel, a ty sama też będziesz służyła pomocą innym.

Baran

UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać.

KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz.

Byk

UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie.

KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze trafionych pomysłów. Uważaj, jeśli ci się nie powiedzie, kilka osób zrobi wszystko, by wykorzystać twoją wpadkę.

Bliźnięta

UCZUCIA: Nie znajdziesz dla partnera tyle czasu, ile byś chciała. Do tego odkryjesz, że on ma coś na sumieniu, czeka was więc trudna rozmowa. Samotne Bliźnięta jeszcze nie znajdą drugiej połówki.

KARIERA: Masz sporo zaległych spraw do załatwienia, więc nie dokładaj sobie nowych zadań. Ktoś zaoferuje ci pomoc. Skorzystaj z niej, nie bacząc na dawne konflikty.

Rak

UCZUCIA: Spotkasz kogoś, kto wyda ci się idealny, ale szybko przekonasz się, że ma więcej wad niż zalet. Nie tkwij w tym związku, licząc, że partner się zmieni, bo będziesz tego żałować.

KARIERA: Ktoś, komu zaufasz, bardzo cię zawiedzie. Część twoich planów legnie przez niego w gruzach, przez co stracisz mnóstwo nerwów i pieniędzy

Lew

UCZUCIA: Drugiej połówki będziesz szukać wśród mężczyzn, którzy do ciebie nie pasują, więc nie dziw się, że kolejne randki są porażką. Rozejrzyj się wokół, a zobaczysz kogoś, kto od dawna cię kocha.

KARIERA: Uważnie słuchaj swoich współpracowników, a unikniesz wielu konfliktów. Największe sukcesy odniesiesz, jeśli nauczysz się pracować w zespole.

Panna

UCZUCIA: Facet, który ci się podoba, okaże się nieprzewidywalny. Raz będzie miły i czuły, innym razem obojętny, a nawet oschły. Ta jego zmienność dziś cię pociąga, ale na dłuższą metę będzie nieznośna.

KARIERA: Zostaniesz zaangażowana w naprawianie cudzych błędów i uciszanie burzy, którą rozpętali inni. Dzięki intuicji opanujesz kryzys i zyskasz szacunek.

Waga

UCZUCIA: Bez trudu uwiedziesz każdego faceta, ale nieraz będziesz żałować, że zaczęłaś tę znajomość. Okazji do namiętnych flirtów będziesz miała mnóstwo, szanse na poważny związek – niewielkie.

KARIERA: Nikt ci niczego nie załatwi, możesz liczyć wyłącznie na siebie, dlatego nie przywiązuj się do cudzych obietnic. Idź pod prąd, tym razem ci się to opłaci.

Skorpion

UCZUCIA: Poświęć ukochanemu więcej czasu i zainteresowania, a szybko zobaczysz, że wasz związek odżywa. Zaczniecie się lepiej dogadywać, wybaczycie sobie błędy i na nowo się do siebie zbliżycie.

KARIERA: Osoba, która wykorzystuje każdą okazję, by spróbować ci zaszkodzić, teraz okaże się jeszcze bardziej dokuczliwa. Znajdziesz sposób, by się od niej uwolnić.

Strzelec

UCZUCIA: Ktoś, kto już dawno wpadł ci w oko, ale do tej pory trzymał cię na dystans, zacznie okazywać ci coraz większą sympatię. Jeśli nie będziesz naciskać, to z czasem on oszaleje na twoim punkcie.

KARIERA: Możesz teraz wiele zyskać, musisz jednak wykazać się kreatywnością i odwagą w realizowaniu pomysłów. Jeśli będziesz się wahać, nigdy nie ruszysz z miejsca.

Komentarze
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 23.10.2020 - sprawdź swoją najbliższą przyszłość
Horoskop dzienny na 23.10.2020 powie ci, jakie spotkają cię zmiany - kariera i miłość mogą okazać się przewrotne.
Redakcja Wizaz.pl
październik 23, 2020

Baran UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać. KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz. Byk UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie. KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze trafionych pomysłów. Uważaj, jeśli ci się nie powiedzie, kilka osób zrobi wszystko, by wykorzystać twoją wpadkę. Bliźnięta UCZUCIA: Nie znajdziesz dla partnera tyle czasu, ile byś chciała. Do tego odkryjesz, że on ma coś na sumieniu, czeka was więc trudna rozmowa. Samotne Bliźnięta jeszcze nie znajdą drugiej połówki. KARIERA: Masz sporo zaległych spraw do załatwienia, więc nie dokładaj sobie nowych zadań. Ktoś zaoferuje ci pomoc. Skorzystaj z niej, nie bacząc na dawne konflikty. Rak UCZUCIA: Spotkasz kogoś, kto wyda ci się idealny, ale szybko przekonasz się, że ma więcej wad niż zalet. Nie tkwij w tym związku, licząc, że partner się zmieni, bo będziesz tego żałować. KARIERA: Ktoś, komu zaufasz, bardzo cię zawiedzie. Część twoich planów legnie przez niego w gruzach, przez co stracisz mnóstwo nerwów i pieniędzy. Lew UCZUCIA: Drugiej połówki będziesz szukać wśród mężczyzn, którzy do ciebie nie pasują, więc nie dziw się, że kolejne randki są porażką....

Przeczytaj
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.10.2020 - jaka czeka cię najbliższa przyszłość?
Horoskop dzienny na 29.10.2020 zdradzi ci, czy życie uczuciowe potoczy się właściwą drogą. Co z twoimi planami?
Redakcja Wizaz.pl
październik 29, 2020

Ryby UCZUCIA: Długo nie wytrzymasz w tej niezdrowej atmosferze. Partner da ci popalić, a ty nie będziesz mu dłużna. Możecie tak odbijać piłeczkę w nieskończoność. Czas to przerwać! KARIERA: Nie zrażaj się przeszkodami, bo pokonasz je w mgnieniu oka. Odpowiednia taktyka uczyni cię mistrzynią dyplomacji. Uważaj zatem, żeby nie powiedzieć za dużo. Mniej mów, a więcej działaj. Baran UCZUCIA: Ktoś nieprzychylny wkroczy w relację, która dobrze się zapowiadała. Będziesz wściekła, ale nie dasz za wygraną. Stoczysz o ukochanego zwycięską bitwę. KARIERA: Ogrom pracy nie przeszkodzi ci w dokształcaniu się i rozwijaniu swoich umiejętności. Okażesz się niezastąpiona w zadaniach specjalnych, czerpiąc z nich radość i satysfakcję. Byk UCZUCIA: Wszystko pójdzie po twojej myśli. Oboje będziecie wiedzieć, czego chcecie i zgodnie podejmiecie ważną decyzję. W stałym związku bez zgrzytów. KARIERA: Pomimo przeszkód i krytyki ze strony kolegów z pracy wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju. Postawisz na siebie i zrealizujesz swoje cele. Egzaminy zdasz śpiewająco. Na horyzoncie awans! Bliźnięta UCZUCIA: Nie kieruj się opiniami innych. Słuchając własnego rozumu i intuicji, lepiej na tym wyjdziesz. W trudnych relacjach z partnerem wreszcie coś drgnie. KARIERA: Największe sukcesy zanotują teraz osoby pracujące na własny rachunek. Twoje zdecydowane działania pozwolą ci tak pokierować firmą, by wszystko chodziło jak w zegarku. Rak UCZUCIA: Mocno zaangażujesz się nie tylko w stały związek, ale i w przelotne znajomości. Trud no będzie ci zachować dystans, zwłaszcza jeśli ktoś ci się spodoba. KARIERA: Obowiązki będą ci...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 02.10.2020 - co się dziś wydarzy?
Byki dostaną szansę od losu na poznanie kogoś wartościowego, a Lwy spotkają kogoś, kto miał w przeszłości duży wpływ na ich życie. Co się jeszcze wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 02.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 02, 2020

Koziorożec Uczucia: Wpadnie ci w oko mężczyzna, którego spotkasz w pracy. Od ciebie zależy, jak sprawy dalej się potoczą, bo on nie należy do osób, które śmiało robią ten pierwszy krok. Kariera: Na pewne sprawy i decyzje nie masz wpływu. Nie walcz więc z wiatrakami, bo mimo dobrych intencji możesz napytać sobie biedy. Osoba z otoczenia twojego szefa chce ci zaszkodzić. Bądź czujna, bo drobny błąd może cię sporo kosztować. Wodnik Uczucia: Czeka cię ważny i trudny wybór w sprawach sercowych. Twoja decyzja będzie mieć wieloletnie konsekwencje, więc nie podejmuj jej pochopnie. Kariera: Coraz częściej drażnić cię będzie człowiek, który próbuje tobą dyrygować, choć ma niższe kwalifikacje niż ty. W efekcie zaczniesz się zastanawiać nad tym, żeby założyć własną firmę i uniezależnić się od takich ludzi. Masz teraz dobrą aurę na realizację śmiałych planów, więc do dzieła. Ryby Uczucia: W związku czeka cię trochę nieporozumień, które, jeśli nie zostaną wyjaśnione, przerodzą się w konflikt. Rozmawiajcie spokojnie i wyjaśnicie sobie kwestie, które was różnią. Kariera: Zabraknie ci odwagi, żeby głośno zaprotestować przeciw decyzji szefa. Będziesz czuła niesmak i żal do siebie, ale przy następnej podobnej sytuacji już nie będziesz mieć skrupułów i odważnie wyrazisz swoje zdanie. Zostanie ono wzięte pod uwagę. Baran Uczucia: Uważaj na słowa, bo możesz łatwo urazić bliską osobę. Czasami lepiej niektóre sprawy przemilczeć, niż powiedzieć coś, czego potem nie cofniesz. Kariera: To idealny moment, by się rozwijać i załatwić najtrudniejsze nawet sprawy. Będziesz sypać pomysłami jak z rękawa, do tego z łatwością namówisz szefa do tego, by pozwolił ci je realizować. Twoja pozycja w firmie się umocni, dostaniesz...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 21.09.2020 - sprawdź, co dziś się wydarzy
Horoskop dzienny na 21.09.2020 powie ci, czy powinnaś martwić się o swoją karierę. Co spotka cię natomiast w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 21, 2020

Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Baran  Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Byk Uczucia: Ostatnio nawiązana znajomość może się pięknie rozwijać. I cóż z tego, że poznana osoba odbiega od ideału? Gwiazdy ci sprzyjają. Nie patrz więc na detale, tylko bierz pod uwagę całokształt. Kariera: Nieśmiałość i skromność cię blokują. A do odważnych świat należy. Masz wiedzę i kompetencje, więc zabieraj głos w dyskusjach, mów o własnych projektach i zgłaszaj się do nowych zadań. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Singielki wciąż jeszcze będą bez pary. Ale już niebawem sprawy nabiorą rozpędu. W związkach niedopowiedzenia i fochy. Zbierz się na odwagę i załatw sprawę, która od dawna cię męczy. Poczujesz ulgę. Kariera: Jeśli masz jakieś zaległości, to szybko je nadgoń, nawet kosztem wolnego czasu! Musisz mieć teraz porządek w głowie i na biurku, aby ruszyć do przodu! Przed tobą nowe zadania, które sprawią ci satysfakcję. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Rak Uczucia: Po burzliwym okresie teraz pojawia się szansa na odbudowanie dobrych relacji. Dużo zależy od twojej postawy, nie zaszkodzi wyciągnąć rękę do zgody, a jeśli masz coś za uszami – przeprosić i przytulić. Kariera: Otwórz się bardziej na ludzi, współpracowników czy klientów. Lepsza atmosfera w pracy daje napęd do działania. Drobne nieporozumienia...

Przeczytaj