klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 25.08.2020 - co cię dziś czeka?

Sprawdź swój horoskop dzienny i sprawdź, co wydarzy się dziś w sferze uczuć i kariery. Musisz zachować ostrożność? A może wszystko pójdzie po twojej myśli.
Marta Średnicka
sierpień 25, 2020

Końcówka sierpnia będzie przewrotna, czy przewidywalna? Jakie wyzwanie postawi przed nami dzisiejszy dzień? Sprawdź swój horoskop na wtorek 25 sierpnia 2020 roku. 

Zobacz także5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać

TOP 5 kremów BB. Przykryją nie tylko przebarwienia

Horoskop dzienny na 25.08.2020 rok

Baran

Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni.

Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań.

Byk

Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.

Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy.

Bliźnięta

Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi.

Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają.

Rak

Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym graczem. Single będą miały sporo okazji do randkowania, ale bez szans na znalezienie stałego partnera.

Kariera: Podejmuj nowe zobowiązania, ale bierz pod uwagę swoje możliwości. Nie licz na innych i pilotuj swoje sprawy od początku do końca. Zapisz się na kurs, który da ci nowe kompetencje.

Horoskop dzienny 19.08.2020

Lew

Uczucia: To, że ostatnio często i ostro krytykujesz partnera, zepsuje atmosferę w waszym związku. Nawet jeśli masz rację, to twoje słowa są zbyt raniące. I zamiast słuchać rad przyjaciół, którzy nie wiedzą wszystkiego o twoim związku, wysłuchaj wreszcie ukochanego.

Kariera: Unikaj wchodzenia w konflikty z przełożonymi, bo nawet jeśli będziesz mieć słuszność, i tak przegrasz. Przekonasz ich do swoich pomysłów rzetelnymi argumentami i dyplomacją.

Panna

Uczucia: W najbliższym czasie zaczną cię irytować wady i zachowania partnera, które dotąd ci nie przeszkadzały. Stanie się tak, bo ty dojrzejesz do poważnych decyzji, a on nie będzie za tobą nadążał. Może to czas, by skończyć ten związek i zacząć nowy etap.

Kariera: Szef nagrodzi cię pochwałą lub premią. Poczujesz się doceniona i to zmotywuje cię do jeszcze większego wysiłku. Sama doceniaj pomoc, jaką uzyskujesz od współpracowników.

Waga

Uczucia: Czekają cię teraz miłe gesty ze strony partnera, który postara się na nowo rozbudzić namiętność, której od dawna wam brakuje. Samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Kandydat na świetnego partnera mieszka tuż za rogiem.

Kariera: Przytrafi ci się kilka wpadek, które będą skutkiem przemęczenia. Dla własnego dobra postaraj się odpocząć, w przeciwnym razie w końcu popełnisz błąd, który będzie cię dużo kosztować.

Skorpion

Uczucia: Miej oczy szeroko otwarte, bo twoja druga połówka podoba się nie tylko tobie! Zagrożeniem okaże się kobieta, której nie podejrzewasz o to, że będzie chciała rozbić twój związek. Porozmawiaj z partnerem i postaw sprawę jasno: albo ty, albo ta druga.

Kariera: Czekają cię trudne negocjacje. Jeśli będziesz nieustępliwa, osiągniesz satysfakcjonujący kompromis. Dzięki pomocy dawnego znajomego uda ci się zarobić duże pieniądze.

horoskop dzienny

Strzelec

Uczucia: Wiele spraw potoczy się szybko, zatem uważaj, by nie stracić kontroli nad sytuacją. Samotne Strzelce dostaną szansę na to, by się zakochać, a te w związkach staną przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji dotyczącej przyszłości.

Kariera: Nie wymądrzaj się i nie przechwalaj, bo przysporzysz sobie wrogów. Pomóż koleżance, która poprosi cię o wsparcie przy swoim projekcie. Ta przysługa przyniesie ci kiedyś korzyści.

Koziorożec

Uczucia: Kłamstwa, niedomówienia i niedotrzymane obietnice prędzej czy później wyjdą na jaw i skomplikują waszą relację. Nie kombinuj więc, bo stracisz zaufanie partnera. Jeśli masz coś na sumieniu, szczerze powiedz o tym ukochanemu.

Kariera: Jeżeli masz zbyt wiele obowiązków, to daleko nie zajdziesz! Oddaj część spraw innym, a tylko te najtrudniejsze i najważniejsze załatwiaj osobiście. I nie przejmuj się krytyką.

Wodnik

Uczucia: Dopóki będziesz wymagać, by mężczyzna, którego możesz obdarzyć uczuciem, był przystojny, bogaty, dowcipny i od pierwszego wejrzenia na zabój w tobie zakochany, to będziesz samotna. Zmień swoje oczekiwania, a szybko znajdziesz swój ideał.

Kariera: Nie rzucaj się na wszystkie zadania, które podsuwa szef, wybieraj z nich tylko te sprawy, na których najlepiej się znasz. Inne omijaj, bo niepowodzenia mogą zaważyć na twojej reputacji.

Ryby

Uczucia: Jeśli naprawdę chcesz znaleźć miłość, musisz odciąć się od tego, co było, aby zrobić w sercu miejsce na nowe uczucie. Ktoś od dawna ci się bacznie przygląda, wystarczy, że zauważasz wysyłane przez niego sygnały. W stałych związkach czas namiętności.

Kariera: To, nad czym od dawna pracujesz, przyniesie ci wreszcie spore pieniądze. Pamiętaj o tym, aby wynagradzać i doceniać tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu.

Komentarze
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Newsy Te znaki zodiaku nie cierpią być w stałym związku!
Jesteś wśród tych znaków zodiaku? A może osoba, z którą właśnie randkujesz urodziła się pod którymś z nich? Sprawdź, jeśli liczysz na 'coś więcej', albo z jakiegoś powodu uważasz, że związki po prostu nie są dla ciebie.
Laura Osakowicz
luty 05, 2020

Niektóre znaki zodiaku po prostu nie są stworzone do tego, by tworzyć stałe związki. Nie oznacza to, że nigdy nie posiadają partnera. Czasami wręcz przeciwnie - szybko przechodzą z jednej relacji w drugą. Nie są też z góry skazane na samotność, ale niestety muszą poświęcić cząstkę ich natury, aby móc stworzyć prawdziwy i wieloletni związek. Co to za znaki?  Źródło: Istock Zobacz także: Te znaki zodiaku mają tendencję do śledzenia swoich byłych w social mediach Bliźnięta w związku Bliźniętom często wydaje się, że związek je ogranicza. Muszą mieć partnera, który nadąża za ich nowymi pomysłami. Problem w tym, że nawet gdy partner jest aktywny i zaangażowany, Bliźnięta i tak szybko się nudzą. Jeśli związek nie przerodził się w coś poważnego - po prostu znikają z pola widzenia partnera. Jeśli to dłuższa relacja, a one czują się nieszczęśliwe, zaczynają koncentrować swoją uwagę bardziej na sobie. Niestety mówi się, że Bliźnięta częściej niż inne znaki zdradzają!  Strzelec w związku Strzelec to urodzony flirciarz! Uwielbia gawędzić z nowo poznanymi osobami i być w centrum uwagi. Jest przy tym pełen uroku i nienachalny, więc... łatwo się w nim zakochać. Problem w tym, że Strzelce z reguły nie bardzo lubią się wiązać. Mają wysoką samoocenę i ciągle szukają czegoś 'lepszego'. Na szczęście, gdy już pokochają, są szczere i oddane. Jeśli jednak na początku związku napotkają trudności, to szybciej zerwą znajomość, niż będą próbować nad nią pracować. Wodnik w związku Wodnikom brakuje nieco empatii i współczucia dla innych. Mają swój własny świat, przez co ciężko się do nich zbliżyć. Często nie utrzymują nawet bliskich relacji z rodziną, trudno jest więc im wejść w prawdziwy związek z kimś obcym. Zdarza się co prawda, że mają przebłyski romantycznych wyznań, ale z reguły po prostu wolą być same. Co...

Przeczytaj