klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 25.09.2020 - co cię dziś czeka?

Czego powinien obawiać się Lew, a na co uważać Rak? Sprawdź horoskop dzienny na 25.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 25, 2020
Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Koziorożec

MIŁOŚĆ: Nie oszukasz swej natury i nie odmówisz sobie flirtu. Koziorożca z obrączką na palcu może czekać kryzys, bo wyjdą na jaw z pozoru niewinne kłamstewka.

PRACA: Zmiany w pracy cię nie wystraszą, tylko zmotywują do walki o swoje. Stać cię na bezpardonową batalię, więc nie dasz się prześcignąć. Rywalizacja stanie się twoim żywiołem.

Wodnik

MIŁOŚĆ: Stwierdzisz, że nie chcesz być z kimś, kogo musisz nieustannie zmieniać. I dobrze, ciesz się wolnością. Tylko nie udawaj ekspertki od wszystkiego.

PRACA: Przekonasz się, że warto negocjować, zwłaszcza wtedy, gdy jest naprawdę źle. Nie mając nic do stracenia, możesz tylko zyskać. Pojawi się ciekawe źródło dochodu, dzięki czemu staniesz na nogi.

Ryby

MIŁOŚĆ: Pójdziesz na całość i nie wystraszysz się krytyki partnera. Niektóre twoje gesty mogą być przesadzone, lecz zostaną zatuszowane czułymi wyznaniami.

PRACA: Potrzeba zaprezentowania swoich talentów sprawi, że zaczną irytować cię rutynowe zajęcia i nudne zadania. Jeśli szef znowu cię nie doceni, tupniesz nogą i postawisz sprawy na ostrzu noża.

Baran

MIŁOŚĆ: Będziesz zabiegała o uznanie i podziw partnera, ale on nie da ci tego, czego oczekujesz. To nie znaczy jednak, że zbliża się kryzys. Docenisz, że jest wyjątkowy.

PRACA: Sprawy pójdą gładko, ale nawet jeśli odniesiesz spory sukces, nie osiądziesz na laurach, tylko zechcesz wycisnąć z nadarzających się okazji, ile się da. Nie odkładaj niczego na później. Teraz jest twój czas!

Byk

MIŁOŚĆ: Nareszcie nadrobisz zaległości towarzyskie, a partner będzie zachwycony tym, że akceptujesz wszystkie jego pomysły. Samotne Byki czeka szalone powodzenie.

PRACA: Nie daj się zniechęcić współpracownikom, którzy najchętniej zajęliby twoje miejsce. Trzymaj się z dala od intryg i afer. W ten sposób nie dasz konkurencji pretekstu do zaszkodzenia ci.

Bliźnięta

MIŁOŚĆ: Poczujesz się zmęczona codziennymi obowiązkami. Zostawisz wszystko i rzucisz się w wir przygody, spontanicznie przyjmując to, co podsuwa ci los.

PRACA: Nie opuści cię szczęście do dobrych ludzi. Wyrozumiały szef i koledzy z pracy zachęcą cię do jeszcze większych starań i dodadzą odwagi. Wspólny projekt okaże się prawdziwą sensacją.

Rak

MIŁOŚĆ: Nawiązując niezobowiązującą znajomość, ani się spostrzeżesz, a wpadniesz po uszy. Właśnie znalazłaś się w polu rażenia kogoś, kto szybko nie odpuści!

PRACA: Nadmierne wymagania oraz duża ambicja zepsują ci relacje w pracy. Twój brak litości dla swoich i cudzych błędów sprawią, że niektórzy ze strachu zaczną cię unikać.

Lew

MIŁOŚĆ: Niełatwo będzie cię poderwać. Okażesz się stanowcza i władcza, a także niedostępna. Jeśli w związku nie dzieje się najlepiej, nie przemilczaj sprawy. Rozmawiaj.

PRACA: Niejeden pozazdrości ci teraz dobrej koncentracji. Możesz jednak zapłacić wysoką cenę, bo kiedy przyjdzie czas na zabawę, ty nadal będziesz rozmyślać nad sprawami firmy.

Panna

MIŁOŚĆ: Szczęście cię nie opuści. Samotna Panna nie przejdzie obojętnie obok kogoś, kto ją oczaruje. W stałych związkach sielanka. Uwierzysz, że spotkałaś ideał.

PRACA: To, co teraz robisz, wkrótce przyniesie rezultat. Skupisz się na swoich planach i nic cię w tym nie rozproszy. W finansach trochę zawirowań – ulegniesz niepotrzebnym pokusom.

Waga

MIŁOŚĆ: Nie uda ci się pogodzić z kimś, do kogo masz pretensje, bo nie uwierzysz w jego skruchę. Nie bądź też naiwna w związku, bo partner cię wykorzysta.

PRACA: Albo się poświęcisz, albo zaczniesz szukać kogoś, na kogo mogłabyś zrzucić część swoich obowiązków. Na szczęście w pracy zespołowej poczujesz się jak ryba w wodzie.

Skorpion

MIŁOŚĆ: Już wkrótce przepełni cię szczęście, bo twoje marzenie zacznie się spełniać. Ukochany umiejętnie będzie podsycał uczucie, aby trzymać cię blisko siebie.

PRACA: Nie będzie chwili do stracenia. Sprawy nabiorą teraz tempa, a przyśpieszenie przyprawi cię o zawrót głowy. Skup się więc na tym, co najważniejsze, a resztę pozostaw losowi.

Strzelec

MIŁOŚĆ: Przed tobą świetny czas na randki. Przestaniesz uciekać przed kimś, kto od dawna nieśmiało cię adoruje. Korzystaj, zwłaszcza jeśli jest to Rak, Baran lub Lew.

PRACA: Wyruszaj na podbój świata, bo lepszej okazji nie będzie. Warto się sprężyć, bo możesz teraz sporo zyskać. Dotrzesz do ciekawych informacji i zdobędziesz wiedzę, która bardzo ci się przyda.

Komentarze
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj