klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - co się wydarzy w twoim życiu?

Przeczytaj horoskop dzienny i sprawdź, jak będą wyglądały dzisiaj twoja sfera uczuć i kariera. Masz się czego obawiać? A może wręcz przeciwnie i zyskasz awans lub odnajdziesz miłość życia? Sprawdź, co czeka cię 26.08.2020 roku.
Milena Majak
sierpień 26, 2020
Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Koziorożec

MIŁOŚĆ: Nareszcie coś drgnie. Mimo że obiecywałaś sobie nie angażować się zbyt szybko, wpadniesz po uszy i już po pierwszej randce zaczniesz snuć plany na przyszłość. Szczęście jednak mogą zmącić plotki.

PRACA: Nie zdradzaj się ze swoimi pomysłami, bo nie dość, że nie spotkasz się z uznaniem, to jeszcze znajdą się tacy, którzy chętnie podkradną ci projekty.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Wodnik

MIŁOŚĆ: Po nieudanym związku doskonale dasz sobie radę sama. O dziwo, rodzina przestanie cię swatać, a znajomi nie będą organizować ci randek. W stałym związku czekają cię niesamowite przygody.

PRACA: Okażesz się otwarta na każdą współpracę, dlatego możesz zrobić furorę jako sprawna mediatorka lub doskonała szefowa zespołu. Masz szansę odzyskać pieniądze.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Ryby

MIŁOŚĆ: Ukochany zapewni ci tyle atrakcji, że zaczniesz marzyć o odpoczynku. Nawet jeśli z trudem dotrzymasz mu kroku, docenisz jego starania. Ryby bez pary powinny wziąć sprawy w swoje ręce.
PRACA: Będziesz w stanie spełnić wszystkie wymagania szefa. Znajdziesz motywację do nowych działań i energię do pracy, która chwilowo wydaje się ponad siły.

Zobacz także5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Baran

MIŁOŚĆ: Osoba, której kiedyś bezgranicznie ufałaś, może to wykorzystać, a nawet cię oszukać. W stałym związku próba sił, która nikomu nie wyjdzie na dobre, dla- tego w błahych sprawach odpuść.

PRACA: Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności unikniesz poważnych błędów, nawet jeśli zawodowo zwiążesz się z kimś nieodpowiednim.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Byk

MIŁOŚĆ: Nie trać czasu na zazdrość i oskarżenia. Postaw raczej na zabawę i przyjemność, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Fantastyczne randki czekają nie tylko na świeżo zakochanych.

PRACA: Twoja szczerość i zaufanie, jakim obdarzasz innych, zostaną poddane próbie. Zdrajcą może okazać się bliski współpracownik, którego wspierałaś.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Bliźnięta

MIŁOŚĆ: Nie ma sensu kumulować w sobie złości. Ale nie rób karczemnej awantury, po której pozostaną niesmak i jeszcze więcej pretensji. Uważaj na osobę, do której się zbliżasz.

PRACA: Z każdej trudnej sytuacji znajdziesz dobre wyjście. Najlepsze notowania odnotujesz w finansach. Dawne inwestycje nareszcie zaczną przynosić zyski.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Rak

MIŁOŚĆ: Świetnie dogadasz się z partnerem, nawet jeśli od czasu do czasu sytuacja wymknie ci się spod kontroli. Nie zabraknie namiętności, a troska umocni wasz związek. Ucieknijcie daleko od rodziny.

PRACA: Chętnie weźmiesz na siebie dodatkowe obowiązki i poradzisz sobie z nimi nadzwyczaj sprawnie. Mimo że mało kto doceni twój trud, nie załamiesz się.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Lew

MIŁOŚĆ: W stałym związku szczypta rywalizacji nie zepsuje dobrej atmosfery. Ukochany obsypie cię podarunkami. Jeśli zaś dopiero co się zakochałaś, możesz przeżywać trudniejsze chwile.

PRACA: Postarasz się wszystko wy- konać perfekcyjnie. Niewykluczone, że znajdziesz nowe, pasjonujące zajęcie, które wkrótce znacząco podreperuje twój budżet.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Panna

MIŁOŚĆ: Nowo poznanego partnera zaczniesz przerabiać na swoją modłę, co wcale mu się nie spodoba. W stałej relacji powróci temat dawnych rozczarowań, który uda wam się raz na zawsze zamknąć.

PRACA: Nie zabraknie ci energii, lecz atmosfera ogólnego rozleniwienia nie zachęci cię do wysiłku. Gdy działasz na własny rachunek, zaczniesz pracować za dwóch.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Waga

MIŁOŚĆ: Nie rezygnuj z zaproszeń na randki. Nawet jeśli nie spotkasz teraz tego jedynego, to przynajmniej miło spędzisz czas. Najbardziej zainteresuje cię ktoś nietuzinkowy, kto zna się na różnych rzeczach.

PRACA: Możesz poczuć się zmęczona i przytłoczona wymaganiami szefa oraz niejasnymi instrukcjami. Zamiast narzekać, poszukaj kogoś, kto może cię wesprzeć.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Skorpion

MIŁOŚĆ: Bez trudu udowodnisz partnerowi, że nikogo lepszego od ciebie nie znajdzie. Randki okażą się spełnieniem najśmielszych marzeń, więc na świat znów spojrzysz przez różowe okulary.

PRACA: Twoja samodzielność i niezależność pomogą ci przetrwać zmiany, jakie szykują się w firmie. Pomysł na własny biznes sprawdzi się w stu procentach.

Horoskop dzienny na 26.08.2020 - Strzelec

MIŁOŚĆ: Stworzysz teraz taki dystans, że niełatwo będzie cię poderwać. A dodatkową barierą okażą się twoje nietypowe wymagania. Być możesz mierzysz zbyt wysoko.
PRACA: Wszystko ci się uda, dlatego popuść wodze fantazji i nie ograniczaj swoich ambicji. Wpływowa osoba otworzy ci drzwi do zupełnie innego świata.

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj
Styl życia Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.
Marta Średnicka
czerwiec 08, 2020

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

Przeczytaj