klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny na 27.08.2020 - dobra wiadomość czy rozczarowanie?

Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co dziś wydarzy się w twoim życiu. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Laura Osakowicz
sierpień 27, 2020

Lew wreszcie zamknie poprzedni etap w swoim życiu, za to Waga zostanie w pracy wystawiona na sporą próbę.  Przeczytaj, co czeka poszczególne znaki 28.08.2020 roku.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję.


KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz
iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży.


KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą.

KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy
wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet
wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent.

KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją
odpowiedź za zachętę. Pamiętaj, że czasami ucieczka jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

KARIERA: Nie będzie to dobry czas dla finansów. Wszystko przez nieuczciwą osobę, która nie odda długu, lub pracodawcę, który w terminie nie zapłaci. Oszczędności mogą się przydać...

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Pewne sprawy uznasz za zakończone. Teraz wreszcie możesz rozpocząć nowy etap! Przyniesie ci to wiele radości, poczucia wolności i szczęścia. Jednak uważaj, by nie przesadzić z używkami.


KARIERA: Najwyższy czas zastanowić się nad wypoczynkiem. Zbyt wiele czasu poświęcasz na pracę i przez
to nie jest ona tak efektywna, jak byś sobie życzyła. Krótki urlop pozwoli ci nabrać sił.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Nie bądź teraz zbyt pewna siebie, bo życie może utrzeć ci nosa. Nic nie jest dane na zawsze – jeśli nie dbasz o coś ważnego, szybko możesz się o tym przekonać. Zejdź na ziemię.

KARIERA: Dostaniesz zadanie, którego będziesz się na początku bać. Jednak łatwo uda ci się zorganizować wszystko tak, żeby efekt wyszedł perfekcyjnie. Przełożeni będą z ciebie bardzo zadowoleni.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Chcesz umówić się na randkę? Teraz nikt ci nie odmówi! Twoja kreatywność w tym względzie
będzie niesamowita. Wszelkie przeszkody, jakie do tej pory ci to utrudniały, przestaną istnieć.


KARIERA: Pochłonie cię nowe przedsięwzięcie. Zaplanujesz je i wprowadzisz w życie. Każdą
chwilę będziesz poświęcać na to, by perfekcyjnie wszystko dopracować. Efekt będzie zaskakujący.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Na wyjeździe służbowym poznasz kogoś ciekawego. Będzie bardzo romantycznie, jednak nie
możesz liczyć na coś poważnego. Romans – tak, jednak związku z tego nie będzie.

KARIERA: Przyda się teraz twoja umiejętność motywowania innych. Ktoś powierzy ci zadanie zarządzania większą grupą ludzi. Świetnie sobie poradzisz, a podwładni będą tobą zachwyceni.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Urlop będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania
i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Ostatecznie zamknij to, co jest już za tobą.


KARIERA: Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na dość dobrych warunkach. Powinnaś się poważnie nad tym zastanowić, bo za jakiś czas może się stać twoim głównym źródłem dochodu.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej irytować. To, co kiedyś było śmieszne, teraz będzie w jej wykonaniu żałosne. Zakończ tę znajomość jak najszybciej.

KARIERA: Stagnacja i znudzenie. Będziesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy.
Zacznij szukać czegoś nowego, bo zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią
stabilny związek. Jednak jeśli dasz jej czas i będziesz cierpliwa, czeka was szczęśliwa przyszłość.


KARIERA: Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być kontrakt zagraniczny lub praca,
do której będziesz musiała się przekwalifikować. Koniecznie rozważ tę propozycję!

Komentarze
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 28.09.2020 - czy poniedziałek będzie dla ciebie łaskawy?
Na Ryby czeka ciekawa propozycja zawodowa, a z kolei Lwy muszą uważać na finanse.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 28, 2020

Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją odpowiedź za...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 19.09.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik powinien zacząć szukać nowej pracy, a rak wpadnie w wir spotkań towarzyskich. Co horoskop dzienny na 19.09.2020 przewiduje u pozostałych znaków zodiaku?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020

Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Urlop będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Ostatecznie zamknij to, co jest już za tobą. Kariera: Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na dość dobrych warunkach. Powinnaś się poważnie nad tym zastanowić, bo za jakiś czas może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Wodnik Uczucia: Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej irytować. To, co kiedyś było śmieszne, teraz będzie w jej wykonaniu żałosne. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera: Stagnacja i znudzenie. Będziesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego, bo zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Ryby Uczucia: Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Jednak jeśli dasz jej czas i będziesz cierpliwa, czeka was szczęśliwa przyszłość. Kariera: Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Koniecznie rozważ tę propozycję! Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Baran Uczucia: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. Kariera: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Byk Uczucia: Będziesz musiała poświęcić czas...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 25.10.2020 - sprawdź, czy ten dzień będzie dla ciebie dobry
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, żeby nic cię nie ominęło.
Redakcja Wizaz.pl
październik 24, 2020

Koziorożec Uczucia:  Pomyśl o urlopie, który będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Nie bój się zamknąć tego, co jest już za tobą. Kariera:  Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na korzystnych warunkach. Poważnie się nad tym zastanów. Niebawem może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Wodnik Uczucia:  Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej denerwować. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera:  Będziesz znudzona i zaczniesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego. Szykująca się zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Ryby Uczucia:  Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Powinnaś być cierpliwa, bo w przyszłość z tą osobą może być bardzo ciekawa. Kariera:  Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być nawet kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Nie bój się podjąć wyzwania. Baran Uczucia:  Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kariera:  Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk Uczucia:  Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile. Kariera:  W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 02.10.2020 - co się dziś wydarzy?
Byki dostaną szansę od losu na poznanie kogoś wartościowego, a Lwy spotkają kogoś, kto miał w przeszłości duży wpływ na ich życie. Co się jeszcze wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 02.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 02, 2020

Koziorożec Uczucia: Wpadnie ci w oko mężczyzna, którego spotkasz w pracy. Od ciebie zależy, jak sprawy dalej się potoczą, bo on nie należy do osób, które śmiało robią ten pierwszy krok. Kariera: Na pewne sprawy i decyzje nie masz wpływu. Nie walcz więc z wiatrakami, bo mimo dobrych intencji możesz napytać sobie biedy. Osoba z otoczenia twojego szefa chce ci zaszkodzić. Bądź czujna, bo drobny błąd może cię sporo kosztować. Wodnik Uczucia: Czeka cię ważny i trudny wybór w sprawach sercowych. Twoja decyzja będzie mieć wieloletnie konsekwencje, więc nie podejmuj jej pochopnie. Kariera: Coraz częściej drażnić cię będzie człowiek, który próbuje tobą dyrygować, choć ma niższe kwalifikacje niż ty. W efekcie zaczniesz się zastanawiać nad tym, żeby założyć własną firmę i uniezależnić się od takich ludzi. Masz teraz dobrą aurę na realizację śmiałych planów, więc do dzieła. Ryby Uczucia: W związku czeka cię trochę nieporozumień, które, jeśli nie zostaną wyjaśnione, przerodzą się w konflikt. Rozmawiajcie spokojnie i wyjaśnicie sobie kwestie, które was różnią. Kariera: Zabraknie ci odwagi, żeby głośno zaprotestować przeciw decyzji szefa. Będziesz czuła niesmak i żal do siebie, ale przy następnej podobnej sytuacji już nie będziesz mieć skrupułów i odważnie wyrazisz swoje zdanie. Zostanie ono wzięte pod uwagę. Baran Uczucia: Uważaj na słowa, bo możesz łatwo urazić bliską osobę. Czasami lepiej niektóre sprawy przemilczeć, niż powiedzieć coś, czego potem nie cofniesz. Kariera: To idealny moment, by się rozwijać i załatwić najtrudniejsze nawet sprawy. Będziesz sypać pomysłami jak z rękawa, do tego z łatwością namówisz szefa do tego, by pozwolił ci je realizować. Twoja pozycja w firmie się umocni, dostaniesz...

Przeczytaj