klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny na 28.09.2020 - czy poniedziałek będzie dla ciebie łaskawy?

Na Ryby czeka ciekawa propozycja zawodowa, a z kolei Lwy muszą uważać na finanse.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 28, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję.


KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz
iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży.

KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą.

KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy
wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet
wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent.

KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją
odpowiedź za zachętę. Pamiętaj, że czasami ucieczka jest najlepszym wyjściem z sytuacji.

KARIERA: Nie będzie to dobry czas dla finansów. Wszystko przez nieuczciwą osobę, która nie odda długu, lub pracodawcę, który w terminie nie zapłaci. Oszczędności mogą się przydać...

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Pewne sprawy uznasz za zakończone. Teraz wreszcie możesz rozpocząć nowy etap! Przyniesie ci to wiele radości, poczucia wolności i szczęścia. Jednak uważaj, by nie przesadzić z używkami.


KARIERA: Najwyższy czas zastanowić się nad wypoczynkiem. Zbyt wiele czasu poświęcasz na pracę i przez
to nie jest ona tak efektywna, jak byś sobie życzyła. Krótki urlop pozwoli ci nabrać sił.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Nie bądź teraz zbyt pewna siebie, bo życie może utrzeć ci nosa. Nic nie jest dane na zawsze – jeśli nie dbasz o coś ważnego, szybko możesz się o tym przekonać. Zejdź na ziemię.

KARIERA: Dostaniesz zadanie, którego będziesz się na początku bać. Jednak łatwo uda ci się zorganizować wszystko tak, żeby efekt wyszedł perfekcyjnie. Przełożeni będą z ciebie bardzo zadowoleni.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Chcesz umówić się na randkę? Teraz nikt ci nie odmówi! Twoja kreatywność w tym względzie
będzie niesamowita. Wszelkie przeszkody, jakie do tej pory ci to utrudniały, przestaną istnieć.


KARIERA: Pochłonie cię nowe przedsięwzięcie. Zaplanujesz je i wprowadzisz w życie. Każdą
chwilę będziesz poświęcać na to, by perfekcyjnie wszystko dopracować. Efekt będzie zaskakujący.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Na wyjeździe służbowym poznasz kogoś ciekawego. Będzie bardzo romantycznie, jednak nie
możesz liczyć na coś poważnego. Romans – tak, jednak związku z tego nie będzie.

KARIERA: Przyda się teraz twoja umiejętność motywowania innych. Ktoś powierzy ci zadanie zarządzania większą grupą ludzi. Świetnie sobie poradzisz, a podwładni będą tobą zachwyceni.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Urlop będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania
i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Ostatecznie zamknij to, co jest już za tobą.


KARIERA: Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na dość dobrych warunkach. Powinnaś się poważnie nad tym zastanowić, bo za jakiś czas może się stać twoim głównym źródłem dochodu.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej irytować. To, co kiedyś było śmieszne, teraz będzie w jej wykonaniu żałosne. Zakończ tę znajomość jak najszybciej.

KARIERA: Stagnacja i znudzenie. Będziesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy.
Zacznij szukać czegoś nowego, bo zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią
stabilny związek. Jednak jeśli dasz jej czas i będziesz cierpliwa, czeka was szczęśliwa przyszłość.


KARIERA: Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być kontrakt zagraniczny lub praca,
do której będziesz musiała się przekwalifikować. Koniecznie rozważ tę propozycję!

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 19.09.2020 - co się dziś wydarzy?
Wodnik powinien zacząć szukać nowej pracy, a rak wpadnie w wir spotkań towarzyskich. Co horoskop dzienny na 19.09.2020 przewiduje u pozostałych znaków zodiaku?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020

Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Urlop będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Ostatecznie zamknij to, co jest już za tobą. Kariera: Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na dość dobrych warunkach. Powinnaś się poważnie nad tym zastanowić, bo za jakiś czas może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Wodnik Uczucia: Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej irytować. To, co kiedyś było śmieszne, teraz będzie w jej wykonaniu żałosne. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera: Stagnacja i znudzenie. Będziesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego, bo zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Ryby Uczucia: Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Jednak jeśli dasz jej czas i będziesz cierpliwa, czeka was szczęśliwa przyszłość. Kariera: Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Koniecznie rozważ tę propozycję! Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Baran Uczucia: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. Kariera: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Horoskop dzienny na 19.09.2020 - Byk Uczucia: Będziesz musiała poświęcić czas...

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 27.08.2020 - dobra wiadomość czy rozczarowanie?
Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co dziś wydarzy się w twoim życiu. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Laura Osakowicz
sierpień 27, 2020

Lew wreszcie zamknie poprzedni etap w swoim życiu, za to Waga zostanie w pracy wystawiona na sporą próbę.  Przeczytaj, co czeka poszczególne znaki 28.08.2020 roku. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 25.10.2020 - sprawdź, czy ten dzień będzie dla ciebie dobry
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, żeby nic cię nie ominęło.
Redakcja Wizaz.pl
październik 24, 2020

Koziorożec Uczucia:  Pomyśl o urlopie, który będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Nie bój się zamknąć tego, co jest już za tobą. Kariera:  Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na korzystnych warunkach. Poważnie się nad tym zastanów. Niebawem może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Wodnik Uczucia:  Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej denerwować. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera:  Będziesz znudzona i zaczniesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego. Szykująca się zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Ryby Uczucia:  Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Powinnaś być cierpliwa, bo w przyszłość z tą osobą może być bardzo ciekawa. Kariera:  Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być nawet kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Nie bój się podjąć wyzwania. Baran Uczucia:  Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kariera:  Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk Uczucia:  Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile. Kariera:  W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą...

Przeczytaj