klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 28.10.2020 - co cię spotka?

Horoskop dzienny na 28.10.2020 zdradzi ci, czy możesz liczyć na szczęście, czy raczej czeka cię seria niefortunnych i raczej nieprzewidzianych zdarzeń.
Redakcja Wizaz.pl
październik 27, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Baran

MIŁOŚĆ: Będziesz zabiegała o uznanie i podziw partnera, ale on nie da ci tego, czego oczekujesz. To nie znaczy jednak, że zbliża się kryzys. Docenisz, że jest wyjątkowy.

PRACA: Sprawy pójdą gładko, ale nawet jeśli odniesiesz spory sukces, nie osiądziesz na laurach, tylko zechcesz wycisnąć z nadarzających się okazji, ile się da. Nie odkładaj niczego na później. Teraz jest twój czas!

Byk

MIŁOŚĆ: Nareszcie nadrobisz zaległości towarzyskie, a partner będzie zachwycony tym, że akceptujesz wszystkie jego pomysły. Samotne Byki czeka szalone powodzenie.

PRACA: Nie daj się zniechęcić współpracownikom, którzy najchętniej zajęliby twoje miejsce. Trzymaj się z dala od intryg i afer. W ten sposób nie dasz konkurencji pretekstu do zaszkodzenia ci.

Bliźnięta

MIŁOŚĆ: Poczujesz się zmęczona codziennymi obowiązkami. Zostawisz wszystko i rzucisz się w wir przygody, spontanicznie przyjmując to, co podsuwa ci los.

PRACA: Nie opuści cię szczęście do dobrych ludzi. Wyrozumiały szef i koledzy z pracy zachęcą cię do jeszcze większych starań i dodadzą odwagi. Wspólny projekt okaże się prawdziwą sensacją.

Rak

MIŁOŚĆ: Nawiązując niezobowiązującą znajomość, ani się spostrzeżesz, a wpadniesz po uszy. Właśnie znalazłaś się w polu rażenia kogoś, kto szybko nie odpuści!

PRACA: Nadmierne wymagania oraz duża ambicja zepsują ci relacje w pracy. Twój brak litości dla swoich i cudzych błędów sprawią, że niektórzy ze strachu zaczną cię unikać.

Lew

MIŁOŚĆ: Niełatwo będzie cię poderwać. Okażesz się stanowcza i władcza, a także niedostępna. Jeśli w związku nie dzieje się najlepiej, nie przemilczaj sprawy. Rozmawiaj.

PRACA: Niejeden pozazdrości ci teraz dobrej koncentracji. Możesz jednak zapłacić wysoką cenę, bo kiedy przyjdzie czas na zabawę, ty nadal będziesz rozmyślać nad sprawami firmy.

Panna

MIŁOŚĆ: Szczęście cię nie opuści. Samotna Panna nie przejdzie obojętnie obok kogoś, kto ją oczaruje. W stałych związkach sielanka. Uwierzysz, że spotkałaś ideał.

PRACA: To, co teraz robisz, wkrótce przyniesie rezultat. Skupisz się na swoich planach i nic cię w tym nie rozproszy. W finansach trochę zawirowań – ulegniesz niepotrzebnym pokusom.

Waga

MIŁOŚĆ: Nie uda ci się pogodzić z kimś, do kogo masz pretensje, bo nie uwierzysz w jego skruchę. Nie bądź też naiwna w związku, bo partner cię wykorzysta.

PRACA: Albo się poświęcisz, albo zaczniesz szukać kogoś, na kogo mogłabyś zrzucić część swoich obowiązków. Na szczęście w pracy zespołowej poczujesz się jak ryba w wodzie.

Skorpion

MIŁOŚĆ: Już wkrótce przepełni cię szczęście, bo twoje marzenie zacznie się spełniać. Ukochany umiejętnie będzie podsycał uczucie, aby trzymać cię blisko siebie.

PRACA: Nie będzie chwili do stracenia. Sprawy nabiorą teraz tempa, a przyśpieszenie przyprawi cię o zawrót głowy. Skup się więc na tym, co najważniejsze, a resztę pozostaw losowi.

Strzelec

MIŁOŚĆ: Przed tobą świetny czas na randki. Przestaniesz uciekać przed kimś, kto od dawna nieśmiało cię adoruje. Korzystaj, zwłaszcza jeśli jest to Rak, Baran lub Lew.

PRACA: Wyruszaj na podbój świata, bo lepszej okazji nie będzie. Warto się sprężyć, bo możesz teraz sporo zyskać. Dotrzesz do ciekawych informacji i zdobędziesz wiedzę, która bardzo ci się przyda.

Koziorożec

MIŁOŚĆ: Nie oszukasz swej natury i nie odmówisz sobie flirtu. Koziorożca z obrączką na palcu może czekać kryzys, bo wyjdą na jaw z pozoru niewinne kłamstewka. 

PRACA: Zmiany w pracy cię nie wystraszą, tylko zmotywują do walki o swoje. Stać cię na bezpardonową batalię, więc nie dasz się prześcignąć. Rywalizacja stanie się twoim żywiołem.

Wodnik

MIŁOŚĆ: Stwierdzisz, że nie chcesz być z kimś, kogo musisz nieustannie zmieniać. I dobrze, ciesz się wolnością. Tylko nie udawaj ekspertki od wszystkiego.

PRACA: Przekonasz się, że warto negocjować, zwłaszcza wtedy, gdy jest naprawdę źle. Nie mając nic do stracenia, możesz tylko zyskać. Pojawi się ciekawe źródło dochodu, dzięki czemu staniesz na nogi.

Ryby

MIŁOŚĆ: Pójdziesz na całość i nie wystraszysz się krytyki partnera. Niektóre twoje gesty mogą być przesadzone, lecz zostaną zatuszowane czułymi wyznaniami.

PRACA: Potrzeba zaprezentowania swoich talentów sprawi, że zaczną irytować cię rutynowe zajęcia i nudne zadania. Jeśli szef znowu cię nie doceni, tupniesz nogą i postawisz sprawy na ostrzu noża.

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 3.11.2020 - jaka przyszłość cię czeka?
Horoskop dzienny powie ci, czy możesz liczyć na jesienny romans, czy raczej czeka cię pracowity okres.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 03, 2020

Baran MIŁOŚĆ: Będziesz zabiegała o uznanie i podziw partnera, ale on nie da ci tego, czego oczekujesz. To nie znaczy jednak, że zbliża się kryzys. Docenisz, że jest wyjątkowy. PRACA: Sprawy pójdą gładko, ale nawet jeśli odniesiesz spory sukces, nie osiądziesz na laurach, tylko zechcesz wycisnąć z nadarzających się okazji, ile się da. Nie odkładaj niczego na później. Teraz jest twój czas! Rozpocznij romans z książką - wykorzystaj kod rabatowy empik na najpiękniejsze historie o miłości i nie tylko. Byk MIŁOŚĆ: Nareszcie nadrobisz zaległości towarzyskie, a partner będzie zachwycony tym, że akceptujesz wszystkie jego pomysły. Samotne Byki czeka szalone powodzenie. PRACA: Nie daj się zniechęcić współpracownikom, którzy najchętniej zajęliby twoje miejsce. Trzymaj się z dala od intryg i afer. W ten sposób nie dasz konkurencji pretekstu do zaszkodzenia ci. Bliźnięta MIŁOŚĆ: Poczujesz się zmęczona codziennymi obowiązkami. Zostawisz wszystko i rzucisz się w wir przy- gody, spontanicznie przyjmując to, co podsuwa ci los. PRACA: Nie opuści cię szczęście do dobrych ludzi. Wyrozumiały szef i koledzy z pracy zachęcą cię do jeszcze większych starań i dodadzą odwagi. Wspólny projekt okaże się prawdziwą sensacją. Rak MIŁOŚĆ: Nawiązując niezobowiązującą znajomość, ani się spostrzeżesz, a wpadniesz po uszy. Właśnie znalazłaś się w polu rażenia kogoś, kto szybko nie odpuści! PRACA: Nadmierne wymagania oraz duża ambicja zepsują ci relacje w pracy. Twój brak litości dla swoich i cudzych błędów sprawią, że niektórzy ze strachu zaczną cię unikać. Lew MIŁOŚĆ: Niełatwo będzie cię...

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 25.09.2020 - co cię dziś czeka?
Czego powinien obawiać się Lew, a na co uważać Rak? Sprawdź horoskop dzienny na 25.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 25, 2020

Koziorożec MIŁOŚĆ: Nie oszukasz swej natury i nie odmówisz sobie flirtu. Koziorożca z obrączką na palcu może czekać kryzys, bo wyjdą na jaw z pozoru niewinne kłamstewka. PRACA: Zmiany w pracy cię nie wystraszą, tylko zmotywują do walki o swoje. Stać cię na bezpardonową batalię, więc nie dasz się prześcignąć. Rywalizacja stanie się twoim żywiołem. Wodnik MIŁOŚĆ: Stwierdzisz, że nie chcesz być z kimś, kogo musisz nieustannie zmieniać. I dobrze, ciesz się wolnością. Tylko nie udawaj ekspertki od wszystkiego. PRACA: Przekonasz się, że warto negocjować, zwłaszcza wtedy, gdy jest naprawdę źle. Nie mając nic do stracenia, możesz tylko zyskać. Pojawi się ciekawe źródło dochodu, dzięki czemu staniesz na nogi. Ryby MIŁOŚĆ: Pójdziesz na całość i nie wystraszysz się krytyki partnera. Niektóre twoje gesty mogą być przesadzone, lecz zostaną zatuszowane czułymi wyznaniami. PRACA: Potrzeba zaprezentowania swoich talentów sprawi, że zaczną irytować cię rutynowe zajęcia i nudne zadania. Jeśli szef znowu cię nie doceni, tupniesz nogą i postawisz sprawy na ostrzu noża. Baran MIŁOŚĆ: Będziesz zabiegała o uznanie i podziw partnera, ale on nie da ci tego, czego oczekujesz. To nie znaczy jednak, że zbliża się kryzys. Docenisz, że jest wyjątkowy. PRACA: Sprawy pójdą gładko, ale nawet jeśli odniesiesz spory sukces, nie osiądziesz na laurach, tylko zechcesz wycisnąć z nadarzających się okazji, ile się da. Nie odkładaj niczego na później. Teraz jest twój czas! Byk MIŁOŚĆ: Nareszcie nadrobisz zaległości towarzyskie, a partner będzie zachwycony tym, że akceptujesz wszystkie jego pomysły. Samotne Byki czeka szalone powodzenie. PRACA: Nie daj się zniechęcić współpracownikom, którzy najchętniej zajęliby twoje miejsce. Trzymaj...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 01.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien dać sobie i innym trochę przestrzeni, a byk ma natomiast szansę na sukces. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 01.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 01, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Dawna miłość nie da ci spokoju. Nie licz jednak na wiele. Potrzeba jeszcze sporo czasu, zanim pewne sprawy się wyprostują. Na razie pielęgnuj w sobie spokój i pogodę ducha. KARIERA: Trzymaj rękę na pulsie, ale nie rozdzieraj szat, gdy inni pokrzyżują ci plany. Konkurencja chwilowo zyska przewagę. Wkrótce jednak będziesz triumfować. Wodnik UCZUCIA: Możesz teraz nie mieć ochoty na romantyczne wyznania. Wybierzesz towarzystwo znajomych, a nie ukochanego. Czasami trzeba od siebie odetchnąć, by za sobą zatęsknić. KARIERA: Nie unikniesz awantur. Bezlitosny szef pokaże jednak swoje łagodne oblicze i załatwisz z nim sprawę, której dawniej nie byłaś w stanie przeforsować. Ryby UCZUCIA: Staniesz się kapryśna i wymagająca. Nie próbuj namawiać partnera na coś, na co nie ma ochoty. Samotne Ryby będą gotowe na nowe przygody, o ile zapomną o przeszłości. KARIERA: Zanim zaczniesz działać, dobrze rozplanuj obowiązki i dopilnuj każdego detalu. Zmiany są potrzebne, ale nie przeprowadzaj ich za wszelką cenę. Baran UCZUCIA: Nie będzie ci do śmiechu. Zrozumiesz, że związkowi daleko do ideału i że musiałby stać się cud, żeby powróciły dawne uczucia. Ale może właśnie tak się stanie? Warto walczyć o ukochanego. KARIERA: Pracy będzie w bród, więc lepiej się przyłóż, bo możesz nie tylko sporo zyskać, lecz także nieźle zarobić. Wszystko zależy od koordynacji działań. Byk UCZUCIA: Twoja żywiołowość i bezpośredniość zjednają ci sympatię. Poznasz kogoś, dla kogo możesz stracić głowę. Jednak tam, gdzie sytuacja będzie wymagać dyskrecji, raczej się nie sprawdzisz. KARIERA: Możesz osiągnąć sukces, ale postępuj tak, aby zamknąć usta krytykom. Tym razem osoby ci nieprzychylne zdopingują cię do walki o swoje. Zrealizujesz swoje...

Przeczytaj