klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 29.08.2020 - co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?

Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 29.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
sierpień 29, 2020

W życiu uczuciowym Ryb wiele się zadzieje. Będą miały okazję do poflirtowania. Baranowi za to powinien zadbać o swoją karierę - to dobry okres na zmianę pracy. 

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Koziorożec

Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia!

Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Wodnik

Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień.

Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Ryby

Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości.

Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Baran

Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi.

Kariera: Jeśli szukasz nowej pracy, to teraz jest na to wyjątkowo korzystny okres. Nie bój się, jeśli od razu nie zaproponują ci stałej umowy. Składaj oferty, chodź na spotkania i… czekaj. Masz dużo atutów.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Byk

Uczucia: Dobra aura dla samotnych Byków! Od dawna nie było wokół ciebie tyle szumu. Nie daj się zwieść pozorom, bo nie wszystko złoto, co się świeci. Ktoś, kto trzyma się trochę z boku, może być więcej wart niż całe grono pochlebców.

Kariera: W pracy czekają cię nieporozumienia na tle finansowym. Na szczęście szybko uda się je wyjaśnić. Otwórz się na ludzi, którzy są wokół ciebie. Zyskasz na tym nie tylko zawodowo.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Bliźnięta

Uczucia: Więcej odwagi! I w stałych związkach, i w znajomościach dopiero rozpoczętych. Partnerstwo to równe prawa i obowiązki. Popierasz ten układ w teorii, ale w praktyce nie potrafisz go wyegzekwować.

Kariera: Jedno jest pewne – od teraz na gratyfikację za swoją pracę nie będziesz narzekać. Tylko nie spocznij na laurach. To dobry czas na zawodowy rozwój, więc wykorzystaj go w pełni.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Rak

Uczucia: Nawiązane w ostatnim czasie znajomości będą się rozwijać. Nie szukaj ideału z lat młodości, tylko zwróć uwagę na osobę, którą zesłał ci los. Ludzi bez wad nie ma, ważne, żeby zalety były w stanie je przykryć.

Kariera: Jeśli pourlopowe zaległości zostały już nadgonione – to świetnie! Możesz teraz śmiało iść do przodu i zająć się nowymi sprawami, które sprawią ci dużo satysfakcji i wzmocnią twoją zawodową pozycję

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Lew

Uczucia: Postaw na zaufanie. Twoja podejrzliwość może cię zaprowadzić na manowce. Plotki jedynie zatruwają ci życie. Wątpliwości najlepiej rozwiać u źródła! Rozmawiajcie więc, a wszystko się wyjaśni.

Kariera: Oczywiście, że warto iść innym na rękę, ale w granicach rozsądku i nie ze szkodą dla siebie. Znowu nie dotrzymano terminu lub słowa? Powiedz wreszcie „stop”! Musisz się troszczyć o swoje zobowiązania finansowe.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Panna

Uczucia: Pora otrząsnąć się ze wspomnień i powrócić do rzeczywistości! Masz teraz możliwość odbudowania relacji. Bądź czuła, trochę samokrytyki też nie zaszkodzi. Info dla singli: duże zmiany, ale jeszcze nie w tej chwili.

Kariera: W pracy zdecydowanie trzymaj nerwy na wodzy! Nie wchodź w konflikty, nie angażuj się w cudze spory. Postaraj się zejść na drugi plan, siedź cichutko jak mysz pod miotłą i sumiennie wykonuj to, co do ciebie należy.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Waga

Uczucia: Staraj się za wszelką cenę unikać konfliktów w związku! Awantury i kłótnie mogą go definitywnie zburzyć. Samotne Wagi czeka spotkanie z kimś z przeszłości. Słuchaj uważnie – dowiesz się ciekawych rzeczy o starej miłości

Kariera: Czekają cię duże zmiany, a nawet tygrysi skok do przodu. Ale dopiero na jesieni. Teraz korzystaj, że w pracy święty spokój, bez stresów i konfliktów. Przygotuj się do tego, co niebawem nastąpi.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Skorpion

Uczucia: Samotne Skorpiony jeszcze bez pary. Ale nie ma powodu, by ronić łzy! Prawdziwe rewolucje uczuciowe dopiero przed wami. Jeśli jesteś w związku, załatw wreszcie z partnerem trudną sprawę. Poczujesz wielką ulgę.

Kariera: W miejscu pracy zakwitnie teraz życie towarzyskie! Zdziwisz się, jak wiele ciekawych osób masz koło siebie. Będziesz zaskoczona, jak nowe znajomości korzystnie przełożą się na twoją karierę.

Horoskop dzienny 29.08.2020 - Strzelec

Uczucia: W związku nadal spokojnie i miło. Nawet jeśli chwilami powieje nudą, doceniaj te momenty. Wykorzystaj je do budowania waszej wspólnej przyszłości. Single natomiast czekają zaskakujące chwile we dwoje.

Kariera: Przed tobą bardzo dobry i co najważniejsze, owocny zawodowy okres. Twoja praca i zaangażowanie zostaną docenione, wiązać się to będzie z nieoczekiwanym zasileniem konta. To da ci jeszcze większą motywację

Komentarze
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 30.09.2020 - co się dziś wydarzy?
Podejrzliwość Lwa może go sprowadzić na manowce, a Byki powinny rozglądać się za poważną miłością, a Sprawdź horoskop dzienny na 30.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 30, 2020

Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera: Jeśli szukasz nowej pracy, to teraz jest na to wyjątkowo korzystny okres. Nie bój się, jeśli od razu nie zaproponują ci stałej umowy. Składaj oferty, chodź na spotkania i… czekaj. Masz dużo atutów. Byk Uczucia: Dobra aura dla samotnych Byków! Od dawna nie było...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 04.09.2020. Co cię czeka?
Wagi czeka piękny dzień, a Lwy powinny się wystrzegać obietnic bez pokrycia.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 02, 2020

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Staraj się być negocjatorem, a nie agresorem. Unikaj za wszelką cenę kłótni. Ta rola pewnie już cię męczy, ale wychodzicie z kryzysu i niebawem w waszym związku zaświeci słońce. Trochę cierpliwości! Kariera: Czeka cię dobry i kreatywny czas. Pojawią się nowe pomysły, a atmosfera w pracy będzie sprzyjać ich realizacji. Efekty zostaną zauważone i docenione, da ci to napęd na kolejne miesiące. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Wodnik Uczucia: Bardzo dobra aura dla związków z długim stażem! Czule, serdecznie, ciepło i blisko. Warto było czekać na tak sprzyjający okres. Umacniajcie więzi na przyszłość. Samotne Wodniki czeka randka. Kariera: W pracy miła atmosfera i rozkwit życia towarzyskiego! Nawiązywanie bliższych kontaktów ze współpracownikami pozytywnie wpłynie i na relacje międzyludzkie, i na twoją karierę. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli czujesz, że się o siebie oddalacie i każde z was goni za własnymi sprawami – pora powiedzieć stop! Wspólny wyjazd pozwoli wam się odnaleźć, zbliżyć na nowo i... uratować związek. Warto! Kariera: W miejscu pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy! Nie wszystko idzie po twojej myśli, ale wybuchy gniewu, nawet  uzasadnionego, tylko pogorszą sytuację. Rozmawiaj i wyjaśniaj. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Baran Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 04.09.2020...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 21.09.2020 - sprawdź, co dziś się wydarzy
Horoskop dzienny na 21.09.2020 powie ci, czy powinnaś martwić się o swoją karierę. Co spotka cię natomiast w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 21, 2020

Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Baran  Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Byk Uczucia: Ostatnio nawiązana znajomość może się pięknie rozwijać. I cóż z tego, że poznana osoba odbiega od ideału? Gwiazdy ci sprzyjają. Nie patrz więc na detale, tylko bierz pod uwagę całokształt. Kariera: Nieśmiałość i skromność cię blokują. A do odważnych świat należy. Masz wiedzę i kompetencje, więc zabieraj głos w dyskusjach, mów o własnych projektach i zgłaszaj się do nowych zadań. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Bliźnięta Uczucia: Singielki wciąż jeszcze będą bez pary. Ale już niebawem sprawy nabiorą rozpędu. W związkach niedopowiedzenia i fochy. Zbierz się na odwagę i załatw sprawę, która od dawna cię męczy. Poczujesz ulgę. Kariera: Jeśli masz jakieś zaległości, to szybko je nadgoń, nawet kosztem wolnego czasu! Musisz mieć teraz porządek w głowie i na biurku, aby ruszyć do przodu! Przed tobą nowe zadania, które sprawią ci satysfakcję. Horoskop dzienny na 21.09.2020 - Rak Uczucia: Po burzliwym okresie teraz pojawia się szansa na odbudowanie dobrych relacji. Dużo zależy od twojej postawy, nie zaszkodzi wyciągnąć rękę do zgody, a jeśli masz coś za uszami – przeprosić i przytulić. Kariera: Otwórz się bardziej na ludzi, współpracowników czy klientów. Lepsza atmosfera w pracy daje napęd do działania. Drobne nieporozumienia...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 14.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Byki powinny uważać na to, w kim lokują swoje uczucia. Wodniki w życiu zawodowym powinny wykazać się większą asertywnością, za to samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 14, 2020

Horoskop dzienny na 14.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Horoskop dzienny na 14.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.  Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym...

Przeczytaj