klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny na 29.09.2020 rok - co cię spotka?

Horoskop dzienny powie ci, czy czeka cię szaleństwo uczuć, czy może miłosna posucha?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 29, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Baran

UCZUCIA: Nie daj się za wszystko obwinić. Znaczna część kłopotów ominęłaby cię, gdyby nie zachowanie partnera i jego błędne decyzje. Najlepszym sposobem jest ratowanie siebie, także finansowe.

KARIERA: Nie ma powodu do niepokoju. W pracy coś ci się nie podoba? Inni już czekają na ciebie z otwartymi ramionami, więc skorzystaj z nowej oferty.

Byk

UCZUCIA: Nareszcie nikt nie będzie cię obarczał swoimi troskami. Nieoczekiwanie dla samej siebie zaczniesz flirtować ze starym znajomym. Nie zaczynaj jednak zbyt wcześnie snuć planów!

KARIERA: Nie licz teraz na wsparcie, bo każdy będzie zajęty sobą. Możesz usłyszeć tylko krytykę. Mimo to osiągniesz cel i pokażesz wszystkim, na co cię stać.

Bliźnięta

UCZUCIA: Przed tobą czas rozliczeń. Zaczniesz płacić za błędy i zrozumiesz, że zaklinanie rzeczywistości nie zawsze działa. Pamiętaj, że to nie jest dobry czas na romans. Unikaj więc pokus.

KARIERA: Spotkasz ludzi, którzy bardziej chcą dawać, niż brać. Możesz im zaufać, bo na pewno nikt ci teraz nie zaszkodzi. Wykorzystasz szansę, która się nagle się pojawi.

Rak

UCZUCIA: Odwagi ci nie zabraknie, zwłaszcza jeśli tkwisz w związku, który nie do końca ci odpowiada. Nie musisz od razu decydować się na rozstanie, ale pomyśl o zreformowaniu waszych relacji.

KARIERA: Szef nie spełni swoich obietnic, ale będziesz umiała upomnieć się o swoje. Nie porzucaj marzeń i tam, gdzie możesz, kuj żelazo póki gorące.

Lew

UCZUCIA: Będziesz chciała udowodnić, że w twoim związku wszystko gra. Masz szansę na porywające uczucie, o ile nie przesadzisz z podnoszeniem poprzeczki i nie będziesz niczego udawać.

KARIERA: To, co stało na głowie, nareszcie uda się postawić na nogi. Masz dużo więcej możliwości, niż ci się wydaje, dlatego startuj z nowymi pomysłami.

Panna

UCZUCIA: Mimo trawiącej cię namiętności, postanowisz najpierw dokładnie wybadać grunt, broniąc się przed ewentualną porażką. W stałym związku zachowaj więcej tajemnicy.

KARIERA: Nikt nie będzie ci rzucał kłód pod nogi, więc punkt po punkcie zrealizujesz plan. Otrzymasz cenne informacje, które skrzętnie wykorzystasz.

Waga

UCZUCIA: Partner przejmie prowadzenie i wszystko pójdzie dobrze, o ile będzie się liczył z twoim zdaniem. Jeśli nie, poczujesz się ignorowana, a wtedy awantura zawiśnie w powietrzu.

KARIERA: Łatwo będzie ci coś wmówić albo wpędzić w poczucie winy. Z rozpędu udzielisz pomocy osobie, która lubi się innymi wysługiwać. Nie daj się wykorzystać!

Skorpion

UCZUCIA: Ukochany będzie widział tylko ciebie. Chwilami poczujesz się jak bogini albo królowa. Świeżo
zakochane Skorpiony zaczną bujać w obłokach. Szczęścia na razie nic nie zmąci.

KARIERA: Pokonasz przeszkodę, która wydawała się nie do obalenia. Świat stanie przed tobą otworem, dlatego z niczego nie rezygnuj i nie obawiaj się iść na całość.

Strzelec

UCZUCIA: Zaczniesz biegać na randki. Wreszcie znajdziesz kogoś, kto dotrzyma ci kroku. W stałym związku wszystko zmierza w dobrą stronę, ale nie stawiaj partnerowi wyśrubowanych żądań.

KARIERA: Spostrzeżesz, że otwierają się kolejne drzwi, i uwierzysz, że wszystko jest możliwe. Trafnie ocenisz sytuację mimo niesprzyjających okoliczności.

Koziorożec

UCZUCIA: Randka może się udać, ale obiekt twoich uczuć okaże się raczej kolegą niż namiętnym kochankiem. W stałym związku uważaj na niedomówienia. Partner zacznie snuć podejrzenia.

KARIERA: Musisz spuścić z tonu, bo nie wszystko pójdzie tak, jak byś chciała. Nie licz na wsparcie szefów. Niewykluczone, że spróbują cię wykorzystać.

Wodnik

UCZUCIA: Uprzesz się przy swoim i żadne zabiegi rodziny czy znajomych nie przyniosą rezultatu. Dobrze przemyśl decyzję. Odejść czy zostać? Najlepiej posłuchaj w tej sprawie intuicji.

KARIERA: Okażesz się specjalistką od załatwiania spraw niemożliwych. Walkę o awans wygrasz w białych rękawiczkach. Rozwiniesz skrzydła i zrealizujesz plan.

Ryby

UCZUCIA: Twój rozmach zaimponuje innym. Nie znając przeszkód i ograniczeń, po prostu nie zwrócisz uwagi na to, że partner nie chce ci czegoś dać. Wrócą jednak rozterki sercowe i potężne emocje.

KARIERA: Twój upór i konsekwentne działanie uczynią cię odporną na nowe pomysły. Wiele wysiłku włożysz w to, żeby do końca zrealizować swój plan.

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 24.10.2020 - co cię dziś czeka?
Horoskop dzienny podpowie powie ci czego możesz się dziś spodziewać: szczęście czy rozczarowanie?
Redakcja Wizaz.pl
październik 23, 2020

Baran UCZUCIA: Nie daj się za wszystko obwinić. Znaczna część kłopotów ominęłaby cię, gdyby nie zachowanie partnera i jego błędne decyzje. Najlepszym sposobem jest ratowanie siebie, także finansowe. KARIERA: Nie ma powodu do niepokoju. W pracy coś ci się nie podoba? Inni już czekają na ciebie z otwartymi ramionami, więc skorzystaj z nowej oferty. Byk UCZUCIA: Nareszcie nikt nie będzie cię obarczał swoimi troskami. Nieoczekiwanie dla samej siebie zaczniesz flirtować ze starym znajomym. Nie zaczynaj jednak zbyt wcześnie snuć planów! KARIERA: Nie licz teraz na wsparcie, bo każdy będzie zajęty sobą. Możesz usłyszeć tylko krytykę. Mimo to osiągniesz cel i pokażesz wszystkim, na co cię stać. Bliźnięta UCZUCIA: Przed tobą czas rozliczeń. Zaczniesz płacić za błędy i zrozumiesz, że zaklinanie rzeczywistości nie zawsze działa. Pamiętaj, że to nie jest dobry czas na romans. Unikaj więc pokus. KARIERA : Spotkasz ludzi, którzy bardziej chcą dawać, niż brać. Możesz im zaufać, bo na pewno nikt ci teraz nie zaszkodzi. Wykorzystasz szansę, która się nagle się pojawi. Rak UCZUCIA: Odwagi ci nie zabraknie, zwłaszcza jeśli tkwisz w związku, który nie do końca ci odpowiada. Nie musisz od razu decydować się na rozstanie, ale pomyśl o zreformowaniu waszych relacji. KARIERA: Szef nie spełni swoich obietnic, ale będziesz umiała upomnieć się o swoje. Nie porzucaj marzeń i tam, gdzie możesz, kuj żelazo póki gorące. Lew UCZUCIA: Będziesz chciała udowodnić, że w twoim związku wszystko gra. Masz szansę na porywające uczucie, o ile nie przesadzisz z podnoszeniem poprzeczki i nie będziesz niczego udawać. KARIERA: To, co stało na głowie, nareszcie uda się postawić na nogi. Masz dużo więcej możliwości, niż ci się wydaje, dlatego startuj z nowymi pomysłami....

Przeczytaj
horoskop 2018
Styl życia Horoskop dzienny na 14.10.2020 - kto powinien uważać, a kto będzie miał co świętować?
Baranowi nie wszystko pójdzie dobrze w uczuciach, ale za to rak złapie świetny kontakt z szefem. Co cię jeszcze dzisiaj czeka? Sprawdź horoskop dzienny na 14.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 14, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Poczujesz się fantastycznie, choć wcale nie musisz się zakochiwać. W zupełności wystarczy ci świadomość, że robisz na innych wrażenie. Wszystko, co najlepsze, przed tobą! KARIERA: Dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, bo masz w sobie siłę, której inni ci pozazdroszczą. Nie licz na poparcie szefa. On może teraz ulec złym doradcom. Wodnik UCZUCIA: Wojny podjazdowe nie są w twoim stylu, dlatego unikaj ich jak ognia, bo jedynie pogorszysz sytuację. Partnerowi daj wolną rękę. Niech o pewnych sprawach zadecyduje sam. KARIERA: Jeśli ktoś będzie próbował cię odsunąć, dasz mu nauczkę. Pokażesz, na co cię stać i dopniesz swego. W trudnych sytuacjach poczujesz się jak ryba w wodzie – zawsze znajdziesz dobre wyjście. Ryby UCZUCIA: Partner będzie ciągnąć w swoją stronę, a ty w swoją. Przez moment trochę się od siebie oddalicie, ale potem znów wpadniecie sobie w ramiona. Miłe komentarze Panny podniosą cię na duchu. KARIERA: Ogrom pracy chwilowo cię przytłoczy, zwłaszcza że niektórzy zechcą umniejszyć twoje zasługi. Na szczęście, szybko się otrząśniesz i ruszysz do boju. Baran UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny 20.08.2020 - co się dzisiaj wydarzy?
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Sprawdźcie, co was dzisiaj czeka! Czy gwiazdy będą wam sprzyjać?
Aneta Zygmuntowicz
sierpień 20, 2020

W miłości warto zaryzykować, a w stałych związkach trochę odpuścić. Nie możecie pozwolić, żeby poróżniły was drobnostki. Baran i Bliźnięta będą teraz miały zdecydowanie więcej obowiązków w pracy, a Skorpion może się spodziewać niestabilnej sytuacji w firmie. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu....

Przeczytaj