klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia

Horoskop dzienny na 29.10.2020 - jaka czeka cię najbliższa przyszłość?

Horoskop dzienny na 29.10.2020 zdradzi ci, czy życie uczuciowe potoczy się właściwą drogą. Co z twoimi planami?
Redakcja Wizaz.pl
październik 29, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Ryby

UCZUCIA: Długo nie wytrzymasz w tej niezdrowej atmosferze. Partner da ci popalić, a ty nie będziesz mu dłużna. Możecie tak odbijać piłeczkę w nieskończoność. Czas to przerwać!

KARIERA: Nie zrażaj się przeszkodami, bo pokonasz je w mgnieniu oka. Odpowiednia taktyka uczyni cię mistrzynią dyplomacji. Uważaj zatem, żeby nie powiedzieć za dużo. Mniej mów, a więcej działaj.

Baran

UCZUCIA: Ktoś nieprzychylny wkroczy w relację, która dobrze się zapowiadała. Będziesz wściekła, ale nie dasz za wygraną. Stoczysz o ukochanego zwycięską bitwę.

KARIERA: Ogrom pracy nie przeszkodzi ci w dokształcaniu się i rozwijaniu swoich umiejętności. Okażesz się niezastąpiona w zadaniach specjalnych, czerpiąc z nich radość i satysfakcję.

Byk

UCZUCIA: Wszystko pójdzie po twojej myśli. Oboje będziecie wiedzieć, czego chcecie i zgodnie podejmiecie ważną decyzję. W stałym związku bez zgrzytów.

KARIERA: Pomimo przeszkód i krytyki ze strony kolegów z pracy wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju. Postawisz na siebie i zrealizujesz swoje cele. Egzaminy zdasz śpiewająco. Na horyzoncie awans!

Bliźnięta

UCZUCIA: Nie kieruj się opiniami innych. Słuchając własnego rozumu i intuicji, lepiej na tym wyjdziesz. W trudnych relacjach z partnerem wreszcie coś drgnie.

KARIERA: Największe sukcesy zanotują teraz osoby pracujące na własny rachunek. Twoje zdecydowane działania pozwolą ci tak pokierować firmą, by wszystko chodziło jak w zegarku.

Rak

UCZUCIA: Mocno zaangażujesz się nie tylko w stały związek, ale i w przelotne znajomości. Trud no będzie ci zachować dystans, zwłaszcza jeśli ktoś ci się spodoba.

KARIERA: Obowiązki będą ci mniej ciążyły niż zwykle. Odzyskasz wigor i energię, radząc sobie ze wszystkim znakomicie. Podejmiesz się najtrudniejszych zadań, bo teraz niczego się nie przestraszysz.

Lew

UCZUCIA: Jeśli zasady będą dla ciebie ważniejsze od uczuć, możesz żałować. Wypełniając obowiązki i wywiązując się z obietnic, możesz zatracić radość życia.

KARIERA: Do pracy motywują cię przede wszystkim zarobki, więc zaczniesz rozglądać się za lepiej płatną posadą. Na obietnice szefa na razie patrz przez palce. Niektóre konflikty mogą się zaostrzyć.

Panna

UCZUCIA: Na przelotne znajomości szkoda ci czasu. Jeśli wyczujesz, że ktoś nie jest tobą zainteresowany albo ma ci niewiele do zaoferowania, szybko się wycofasz.

KARIERA: Sympatyczna atmosfera w pracy sprzyjać będzie nie tylko luźnym pogawędkom, ale i dzieleniu się sekretami. Dzięki temu poznasz lepiej osobę, z którą łączą cię zawodowe obowiązki.

Waga

UCZUCIA: Na randkę dasz się skusić tylko przez kogoś, kto ma coś sensownego do powiedzenia. Twój wybranek będzie musiał się wysilić, bo nie zadowolisz się byle czym.

KARIERA: W pracy zechcesz być artystką, bo rutynowe wypełnianie obowiązków cię znudzi, a rutyna przytłoczy. Szukanie nowych ścieżek to najlepszy kierunek, jaki możesz teraz obrać.

Skorpion

UCZUCIA: Wieczorna randka okaże się tak udana, że zechcesz zakończyć ją śniadaniem. Romantyczne gesty ukochanego chwycą cię za serce i pobudzą wyobraźnię.

KARIERA: Trudno ci będzie godzić się z kimś, kto myśli inaczej i ma zupełnie odmienny styl pracy, ale uszanujesz każdego, jeśli zaangażuje się równie mocno jak ty. Spróbuj nie szastać groszem.

Strzelec

UCZUCIA: Będziesz trzymać ludzi na dystans, ale przychylniejszym okiem spojrzysz na tych, którzy nie boją się żyć po swojemu. Zaimponuje ci ich odwaga.

KARIERA: Twój entuzjazm i euforia udzielą się otoczeniu. Masz jak w banku, że twój projekt zachwyci innych, co zagwarantuje ci ich poparcie. Nie bój się sięgać wyżej niż marzenia.

Koziorożec

UCZUCIA: Zechcesz podporządkować innych swoim planom i pomysłom. Uznasz, że do szczęścia nie potrzebujesz teraz nikogo, bo tylko... byłby z nim kłopot.

KARIERA: Będziesz chciała dobrze, ale wyjdzie nieciekawie. Przyczynę porażki możesz pokładać w ludziach, którzy tylko czyhają na twoje potknięcie i chętnie wytkną ci każdy błąd.

Wodnik

UCZUCIA: Uda ci się stworzyć taką atmosferę w związku, że partner nawet nie zamarzy o kimś innym. Romantyczny klimat spotęguje fantastyczna randka. 

KARIERA: Pokażesz wszystkim, na co cię stać. Nie przestraszysz się konkurencji i zaczniesz rywalizować. Spróbuj jednak nie wyręczać innych. Pilnuj spraw finansowych, a zwłaszcza zaległych opłat.

 

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 01.10.2020 - jak potoczy się ten dzień?
Wodnik powinien dać sobie i innym trochę przestrzeni, a byk ma natomiast szansę na sukces. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź horoskop dzienny na 01.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 01, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Dawna miłość nie da ci spokoju. Nie licz jednak na wiele. Potrzeba jeszcze sporo czasu, zanim pewne sprawy się wyprostują. Na razie pielęgnuj w sobie spokój i pogodę ducha. KARIERA: Trzymaj rękę na pulsie, ale nie rozdzieraj szat, gdy inni pokrzyżują ci plany. Konkurencja chwilowo zyska przewagę. Wkrótce jednak będziesz triumfować. Wodnik UCZUCIA: Możesz teraz nie mieć ochoty na romantyczne wyznania. Wybierzesz towarzystwo znajomych, a nie ukochanego. Czasami trzeba od siebie odetchnąć, by za sobą zatęsknić. KARIERA: Nie unikniesz awantur. Bezlitosny szef pokaże jednak swoje łagodne oblicze i załatwisz z nim sprawę, której dawniej nie byłaś w stanie przeforsować. Ryby UCZUCIA: Staniesz się kapryśna i wymagająca. Nie próbuj namawiać partnera na coś, na co nie ma ochoty. Samotne Ryby będą gotowe na nowe przygody, o ile zapomną o przeszłości. KARIERA: Zanim zaczniesz działać, dobrze rozplanuj obowiązki i dopilnuj każdego detalu. Zmiany są potrzebne, ale nie przeprowadzaj ich za wszelką cenę. Baran UCZUCIA: Nie będzie ci do śmiechu. Zrozumiesz, że związkowi daleko do ideału i że musiałby stać się cud, żeby powróciły dawne uczucia. Ale może właśnie tak się stanie? Warto walczyć o ukochanego. KARIERA: Pracy będzie w bród, więc lepiej się przyłóż, bo możesz nie tylko sporo zyskać, lecz także nieźle zarobić. Wszystko zależy od koordynacji działań. Byk UCZUCIA: Twoja żywiołowość i bezpośredniość zjednają ci sympatię. Poznasz kogoś, dla kogo możesz stracić głowę. Jednak tam, gdzie sytuacja będzie wymagać dyskrecji, raczej się nie sprawdzisz. KARIERA: Możesz osiągnąć sukces, ale postępuj tak, aby zamknąć usta krytykom. Tym razem osoby ci nieprzychylne zdopingują cię do walki o swoje. Zrealizujesz swoje...

Przeczytaj
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 23.10.2020 - sprawdź swoją najbliższą przyszłość
Horoskop dzienny na 23.10.2020 powie ci, jakie spotkają cię zmiany - kariera i miłość mogą okazać się przewrotne.
Redakcja Wizaz.pl
październik 23, 2020

Baran UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać. KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz. Byk UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie. KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze trafionych pomysłów. Uważaj, jeśli ci się nie powiedzie, kilka osób zrobi wszystko, by wykorzystać twoją wpadkę. Bliźnięta UCZUCIA: Nie znajdziesz dla partnera tyle czasu, ile byś chciała. Do tego odkryjesz, że on ma coś na sumieniu, czeka was więc trudna rozmowa. Samotne Bliźnięta jeszcze nie znajdą drugiej połówki. KARIERA: Masz sporo zaległych spraw do załatwienia, więc nie dokładaj sobie nowych zadań. Ktoś zaoferuje ci pomoc. Skorzystaj z niej, nie bacząc na dawne konflikty. Rak UCZUCIA: Spotkasz kogoś, kto wyda ci się idealny, ale szybko przekonasz się, że ma więcej wad niż zalet. Nie tkwij w tym związku, licząc, że partner się zmieni, bo będziesz tego żałować. KARIERA: Ktoś, komu zaufasz, bardzo cię zawiedzie. Część twoich planów legnie przez niego w gruzach, przez co stracisz mnóstwo nerwów i pieniędzy. Lew UCZUCIA: Drugiej połówki będziesz szukać wśród mężczyzn, którzy do ciebie nie pasują, więc nie dziw się, że kolejne randki są porażką....

Przeczytaj
horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny na 23.09.2020 - jak potoczy się twój dzień?
Baran popadnie w konflikt z bliskimi, ale za to w pracy jego spontaniczne działania przyniosą dużo dobrego. Niestety byk nie może powiedzieć tego samego o własnej ścieżce kariery...
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 23, 2020

Koziorożec UCZUCIA: Przygotuj się na zmiany. Sytuacja w waszym związku stanie się tak napięta, że konieczne będzie podjęcie ważnych decyzji. Albo pójdziecie na kompromis, albo pora się rozstać. KARIERA: Podejmiesz się najtrudniejszych zadań i wykonasz je perfekcyjnie. Twoja rzetelność zrobi wrażenie na innych, zwłaszcza na szefie, który da ci awans. Wodnik UCZUCIA: Partner będzie bardziej skryty niż zwykle, ale nie obawiaj się, że ma kłopoty albo chce cię zostawić. Jego plany względem ciebie są znacznie poważniejsze, niż ci się wydaje. Wkrótce cię zaskoczy. KARIERA: Szef zasypie cię nowymi obowiązkami. Nie skarż się, tylko dobrze się do nich przyłóż. Dzięki temu zdobędziesz nowe umiejętności, które szybko zaprocentują. Ryby UCZUCIA: Bolesne zdarzenia sprawią, że zaczniesz szukać prawdziwej miłości. Potrzeba kochania sprawi, że będziesz w stanie wiele dać drugiej osobie, ale i zerwać związek, który nie spełnia twoich oczekiwań. KARIERA: Atmosfera w pracy będzie fantastyczna, dzięki wzajemnej życzliwości. Wsparcie innych pozwoli ci osiągnąć cel, a ty sama też będziesz służyła pomocą innym. Baran UCZUCIA: Sytuacja się skomplikuje, a bliscy, zamiast cię wspierać, powiedzą, że musisz ponosić konsekwencje swoich decyzji. I będą mieli rację. Wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich błędów, a przestaniesz je powtarzać. KARIERA: Spontaniczne działanie wyjdzie ci na dobre. Trudno będzie cię zaskoczyć, bo odnajdziesz się w każdej sytuacji. Obudź w sobie ducha walki, a wiele osiągniesz. Byk UCZUCIA: Będziesz przeżywać piękne chwile. Ukochany odgadnie twoje pragnienia i zrobi to, czego potrzebujesz. Atmosfera w waszym związku stanie się tak dobra, że podejmiecie ważne postanowienie. KARIERA: Ambicja popchnie cię do realizowania nie zawsze...

Przeczytaj