klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 30.09.2020 - co się dziś wydarzy?

Podejrzliwość Lwa może go sprowadzić na manowce, a Byki powinny rozglądać się za poważną miłością, a Sprawdź horoskop dzienny na 30.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 30, 2020
Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Koziorożec

Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia!

Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują.

Wodnik

Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień.

Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans.

Ryby

Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości.

Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów

Baran

Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi.

Kariera: Jeśli szukasz nowej pracy, to teraz jest na to wyjątkowo korzystny okres. Nie bój się, jeśli od razu nie zaproponują ci stałej umowy. Składaj oferty, chodź na spotkania i… czekaj. Masz dużo atutów.

Byk

Uczucia: Dobra aura dla samotnych Byków! Od dawna nie było wokół ciebie tyle szumu. Nie daj się zwieść pozorom, bo nie wszystko złoto, co się świeci. Ktoś, kto trzyma się trochę z boku, może być więcej wart niż całe grono pochlebców.

Kariera: W pracy czekają cię nieporozumienia na tle finansowym. Na szczęście szybko uda się je wyjaśnić. Otwórz się na ludzi, którzy są wokół ciebie. Zyskasz na tym nie tylko zawodowo.

Bliźnięta

Uczucia: Więcej odwagi! I w stałych związkach, i w znajomościach dopiero rozpoczętych. Partnerstwo to równe prawa i obowiązki. Popierasz ten układ w teorii, ale w praktyce nie potrafisz go wyegzekwować.

Kariera: Jedno jest pewne – od teraz na gratyfikację za swoją pracę nie będziesz narzekać. Tylko nie spocznij na laurach. To dobry czas na zawodowy rozwój, więc wykorzystaj go w pełni.

Rak

Uczucia: Nawiązane w ostatnim czasie znajomości będą się rozwijać. Nie szukaj ideału z lat młodości, tylko zwróć uwagę na osobę, którą zesłał ci los. Ludzi bez wad nie ma, ważne, żeby zalety były w stanie je przykryć.

Kariera: Jeśli pourlopowe zaległości zostały już nadgonione – to świetnie! Możesz teraz śmiało iść do przodu i zająć się nowymi sprawami, które sprawią ci dużo satysfakcji i wzmocnią twoją zawodową pozycję.

Lew

Uczucia: Postaw na zaufanie. Twoja podejrzliwość może cię zaprowadzić na manowce. Plotki jedynie zatruwają ci życie. Wątpliwości najlepiej rozwiać u źródła! Rozmawiajcie więc, a wszystko się wyjaśni.

Kariera: Oczywiście, że warto iść innym na rękę, ale w granicach rozsądku i nie ze szkodą dla siebie. Znowu nie dotrzymano terminu lub słowa? Powiedz wreszcie „stop”! Musisz się troszczyć o swoje zobowiązania finansowe.

Panna

Uczucia: Pora otrząsnąć się ze wspomnień i powrócić do rzeczywistości! Masz teraz możliwość odbudowania relacji. Bądź czuła, trochę samokrytyki też nie zaszkodzi. Info dla singli: duże zmiany, ale jeszcze nie w tej chwili.

Kariera: W pracy zdecydowanie trzymaj nerwy na wodzy! Nie wchodź w konflikty, nie angażuj się w cudze spory. Postaraj się zejść na drugi plan, siedź cichutko jak mysz pod miotłą i sumiennie wykonuj to, co do ciebie należy

Waga

Uczucia: Staraj się za wszelką cenę unikać konfliktów w związku! Awantury i kłótnie mogą go definitywnie zburzyć. Samotne Wagi czeka spotkanie z kimś z przeszłości. Słuchaj uważnie – dowiesz się ciekawych rzeczy o starej miłości

Kariera: Czekają cię duże zmiany, a nawet tygrysi skok do przodu. Ale dopiero na jesieni. Teraz korzystaj, że w pracy święty spokój, bez stresów i konfliktów. Przygotuj się do tego, co niebawem nastąpi.

Skorpion

Uczucia: Samotne Skorpiony jeszcze bez pary. Ale nie ma powodu, by ronić łzy! Prawdziwe rewolucje uczuciowe dopiero przed wami. Jeśli jesteś w związku, załatw wreszcie z partnerem trudną sprawę. Poczujesz wielką ulgę.

Kariera: W miejscu pracy zakwitnie teraz życie towarzyskie! Zdziwisz się, jak wiele ciekawych osób masz koło siebie. Będziesz zaskoczona, jak nowe znajomości korzystnie przełożą się na twoją karierę.

Strzelec

Uczucia: W związku nadal spokojnie i miło. Nawet jeśli chwilami powieje nudą, doceniaj te momenty. Wykorzystaj je do budowania waszej wspólnej przyszłości. Single natomiast czekają zaskakujące chwile we dwoje.

Kariera: Przed tobą bardzo dobry i co najważniejsze, owocny zawodowy okres. Twoja praca i zaangażowanie zostaną docenione, wiązać się to będzie z nieoczekiwanym zasileniem konta. To da ci jeszcze większą motywację.

Komentarze
Horoskop dzienny na 29.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.08.2020 - co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 29.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci dzisiaj sprzyjają.
Redakcja Wizaz.pl
sierpień 29, 2020

W życiu uczuciowym Ryb wiele się zadzieje. Będą miały okazję do poflirtowania. Baranowi za to powinien zadbać o swoją karierę - to dobry okres na zmianę pracy.  Horoskop dzienny 29.08.2020 - Koziorożec Uczucia: To, że wspaniała atmosfera w związku uległa pogorszeniu, nie zwiastuje końca uczuć. Przeczekaj ten burzliwy okres, schodź partnerowi z drogi i w żadnym wypadku nie dolewaj oliwy do ognia! Kariera: Jeśli w miejscu pracy ciągle dokładają ci obowiązków i wymagają coraz więcej, nie dając nic w zamian – zaprotestuj grzecznie, ale stanowczo. Przełożeni przyzwyczaili się do tego, że nigdy nie odmawiasz, i to wykorzystują. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Wodnik Uczucia: W stałych związkach wskazany wspólny wyjazd. Ostatnio wiele czasu spędzacie osobno, a to nie służy umacnianiu relacji. Nawet kilka dni razem, tylko dla siebie, może zdziałać cuda i rozpalić ogień. Kariera: Wyjdź wreszcie z ukrycia! Twoje propozycje spotkają się z aprobatą szefów. Zadziwisz ich wiedzą i kompetencjami. Nie masz natury przywódcy, ale schodząc na drugi plan, marnujesz szansę na awans. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ile się da, pokazuj się w towarzystwie, ale nie licz jeszcze teraz na stały związek. Natomiast osoby z partnerem u boku czeka wzmocnienie więzi dzięki pewnej wiadomości. Kariera: Wchodzisz w dobry okres zawodowy. Po letnich zawirowaniach i kłopotach nie będzie teraz śladu. To doda ci skrzydeł i zapału do pracy. Możesz z powodzeniem przystąpić do realizacji planów. Horoskop dzienny 29.08.2020 - Baran Uczucia: Prozaiczne sprawy mogą kłaść się cieniem na najbardziej idealnym związku. Ale rachunki, umowy, planowanie wydatków wpisane są w nasze codzienne życie. Musicie czasami twardo stąpać po ziemi. Kariera:...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 08.10.2020 - kto powinien na siebie uważać, a kto będzie świętował sukces?
Panna powinna wykorzystać ostatnie miesiące tego roku na uporządkowanie służbowych spraw, a Byk powinien na nowo odkryć, jak ważna jest dla niego druga połówka. Sprawdź horoskop dzienny na 08.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 08, 2020

Koziorożec Uczucia:  Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości.  Kariera:  Przed końcem miesiąca zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa. Wodnik Uczucia:  Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat. Kariera:  Jeśli masz wolne środki, zainwestuj je w pomysł, który podsunie ci znajomy. I wykaż się cierpliwością, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz. Ryby Uczucia:  Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie. Kariera:  Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania. Baran Uczucia:   Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 10.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Na Wagi czeka nowa miłość, a Ryby mogą napotkać kryzys w związku. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny Rak - 21.05–21.06 Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe! Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy....

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 13.09.2020. Kogo czeka szczęśliwy dzień, a na co warto uważać?
Wagę zaskoczy ciekawa znajomość, a Koziorożec powinien wystrzegać się rad nieżyczliwych osób. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny na 13.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia:  Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny na 13.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Jeszcze przed świętami czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni przy świątecznym stole, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować...

Przeczytaj