klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 30.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!

My już wiemy, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają!
Matylda Nowak
październik 30, 2020

Barany będą musiały podjąć trudną zawodową decyzję, a Lwom nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Byki powinny być nieufne wobec miłosnych deklaracji nowo poznanych osób, za to Skorpiony niech lepiej zachowają swoje opinie dla siebie!

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Jeśli jesteś singlem, szalej, ale z rozwagą. Jeśli jesteś w związku, doceń partnera swego, bo... możesz mieć gorszego :-). Lojalność będzie teraz miała najwyższą cenę i zostanie doceniona przez drugą połówkę.

KARIERA: Przed tobą trudne do podjęcia decyzje i możesz się znaleźć między młotem a kowadłem. Nasza rada: nie ryzykuj popierania którejkolwiek ze stron konfliktu, tylko poczekaj, aż poznasz więcej faktów.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Nowa osoba pojawi się na horyzoncie i może cię zwieść pięknymi słówkami. Zanim zdecydujesz się inwestować w tę znajomość swoje uczucia, sprawdź, czy za deklaracjami idą czyny.

KARIERA: Dziwne gierki, podejrzane zachowania czy nieszczerość kolegów mogą teraz dać ci się we znaki. Unikaj angażowania się, uważnie czytaj wszelkie dokumenty i uważaj, co (i do kogo!) mówisz.

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: Małe tęsknoty i krótkie rozstania mogą doskwierać ci teraz bardziej niż wcześniej. Nie chowaj uczuć do kieszeni. Jeśli tęsknisz za partnerem – to weź telefon do ręki i zadzwoń do niego!

KARIERA: To, o czym rozpowiadasz od dawna na prawo i lewo, teraz może zacząć realizować ktoś inny. Nie pilnując swoich projektów, pozwolisz przejąć je rywalowi. A do tego stanowczo nie wolno ci dopuścić!

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Serce zabije ci mocniej , oczy zapłoną, kolana się ugną. Ale nie trać głowy! Oceniaj osobę, która wywrze na tobie TAKIE wrażenie, racjonalnie, a nie życzeniowo.

KARIERA: Przed tobą korzystna inwestycja oraz atrakcyjne okazje finansowe. Nie przegap okazji, które się teraz pojawią. Pamiętaj jednak, aby zabezpieczyć swoje interesy stosowną umową prawną.

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Unikaj egzaltacji i wyniosłości, doceń prostotę i normalność drugiego człowieka. Pamiętaj: Królowa Lodu, choć piękna, w głębi duszy przecież czuła się bardzo samotna!

KARIERA: Wiele spraw i działań odwlecze się w czasie. Możliwe opóźnienia w płatnościach i dostawach. Kontrahenci mogą okazać się nierzetelni, a zakładane zyski mniejsze, niż sądziłaś.

Panna 23.08–22.09

UCZUCIA: Nadszedł czas na zwykłe życie. Przyziemne sprawy wezmą górę nad uczuciami. Wykaż w tym czasie więcej zrozumienia dla partnera. Single zajmą się teraz głównie karierą, a nie romansami.

KARIERA: Natłok spraw zawodowych, a może też urzędowych sprawi, że poczujesz się zmęczona. Musisz im jednak stawić czoła. Chowanie głowy w piasek nie rozwiąże twoich problemów, a może je za to pogłębić.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Szantaże emocjonalne i złośliwości ze strony partnera mogą skutecznie popsuć ci teraz nastrój. Przeczekaj i nie okazuj swojego zdenerwowania. To tylko etap, przez który trzeba przejść. Będzie lepiej!

KARIERA: Obietnice bez pokrycia ze strony współpracowników mogą cię teraz denerwować bardziej niż zazwyczaj. Weź sprawy w swoje ręce i dokończ sam to, co inni ci obiecali, ale nie zrealizowali.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Otoczenie może dzisiaj źle oceniać twoje słowa i intencje. Zadbaj więc o klarowność swoich wypowiedzi. A przede wszystkim bardzo uważaj na to, jakie wygłaszasz opinie!

KARIERA: Doczekasz się w końcu tego, czego oczekiwałaś, i na co liczyłaś. Sprawy pójdą w oczekiwanym przez ciebie kierunku. Postaraj się tylko nie przedobrzyć i pamiętaj, aby nie zniechęcać do siebie szefów!

Strzelec 22.11–21.12

UCZUCIA: Strzeż teraz swoich tajemnic, bo stare flirty czy romanse mogą ujrzeć światło dzienne i spowodować wiele kłopotów. Nie jest to odpowiedni moment na fochy i dodatkowe podpadanie partnerowi.

KARIERA: Szanuj swoje zdrowie. Zacznij się oszczędzać, nie bierz na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Zajmij się bieżącymi sprawami, starając się nie robić sobie nowych zaległości. Stare jeszcze kiedyś nadrobisz.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Uważaj, żeby nie stracić kontroli nad związkiem. Pewne sprawy mogą teraz zajść za daleko i możesz znaleźć się pod ścianą. Jeśli coś ci przestaje odpowiadać, to mów o tym wprost.

KARIERA: Nie czas teraz na zbytnią skromność – nie umniejszaj swoich zasług, tylko zadbaj o dobry wizerunek i upomnij się o odpowiednią zapłatę za swoją, ciężką przecież, pracę!

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: To dobry dzień na planowanie przyszłości waszego związku – podejmowanie decyzji o dzieciach, wspólnym zamieszkaniu lub inwestycjach domowych. Zwłaszcza jeśli dotąd z tym zwlekałaś!

KARIERA: Ciesz się zwyczajnymi, codziennymi obowiązkami i drobnymi sukcesami. Małe sprawy będą tworzyć coraz większą całość. Jeśli jakieś zadanie cię na ten moment przerasta, podziel je na mniejsze etapy.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Tolerowanie przykrych zachowań partnera nie będzie budowało zdrowej relacji. Tym bardziej że teraz to kwestie materialne mogą okazać się ważniejsze od uczuć.

KARIER: Nie samą pracą człowiek żyje. To prawda, musisz jednak uważać na drobne złośliwości, których nie będą ci szczędzić koledzy z pracy. Zadbaj, żeby nie dotarły one do twoich przełożonych, bo ci potraktują je poważnie...

Komentarze
Horoskop dzienny 19.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 29.10.2020 - jaka czeka cię najbliższa przyszłość?
Horoskop dzienny na 29.10.2020 zdradzi ci, czy życie uczuciowe potoczy się właściwą drogą. Co z twoimi planami?
Redakcja Wizaz.pl
październik 29, 2020

Ryby UCZUCIA: Długo nie wytrzymasz w tej niezdrowej atmosferze. Partner da ci popalić, a ty nie będziesz mu dłużna. Możecie tak odbijać piłeczkę w nieskończoność. Czas to przerwać! KARIERA: Nie zrażaj się przeszkodami, bo pokonasz je w mgnieniu oka. Odpowiednia taktyka uczyni cię mistrzynią dyplomacji. Uważaj zatem, żeby nie powiedzieć za dużo. Mniej mów, a więcej działaj. Baran UCZUCIA: Ktoś nieprzychylny wkroczy w relację, która dobrze się zapowiadała. Będziesz wściekła, ale nie dasz za wygraną. Stoczysz o ukochanego zwycięską bitwę. KARIERA: Ogrom pracy nie przeszkodzi ci w dokształcaniu się i rozwijaniu swoich umiejętności. Okażesz się niezastąpiona w zadaniach specjalnych, czerpiąc z nich radość i satysfakcję. Byk UCZUCIA: Wszystko pójdzie po twojej myśli. Oboje będziecie wiedzieć, czego chcecie i zgodnie podejmiecie ważną decyzję. W stałym związku bez zgrzytów. KARIERA: Pomimo przeszkód i krytyki ze strony kolegów z pracy wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju. Postawisz na siebie i zrealizujesz swoje cele. Egzaminy zdasz śpiewająco. Na horyzoncie awans! Bliźnięta UCZUCIA: Nie kieruj się opiniami innych. Słuchając własnego rozumu i intuicji, lepiej na tym wyjdziesz. W trudnych relacjach z partnerem wreszcie coś drgnie. KARIERA: Największe sukcesy zanotują teraz osoby pracujące na własny rachunek. Twoje zdecydowane działania pozwolą ci tak pokierować firmą, by wszystko chodziło jak w zegarku. Rak UCZUCIA: Mocno zaangażujesz się nie tylko w stały związek, ale i w przelotne znajomości. Trud no będzie ci zachować dystans, zwłaszcza jeśli ktoś ci się spodoba. KARIERA: Obowiązki będą ci...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 28.10.2020 - co cię spotka?
Horoskop dzienny na 28.10.2020 zdradzi ci, czy możesz liczyć na szczęście, czy raczej czeka cię seria niefortunnych i raczej nieprzewidzianych zdarzeń.
Redakcja Wizaz.pl
październik 27, 2020

Baran MIŁOŚĆ: Będziesz zabiegała o uznanie i podziw partnera, ale on nie da ci tego, czego oczekujesz. To nie znaczy jednak, że zbliża się kryzys. Docenisz, że jest wyjątkowy. PRACA: Sprawy pójdą gładko, ale nawet jeśli odniesiesz spory sukces, nie osiądziesz na laurach, tylko zechcesz wycisnąć z nadarzających się okazji, ile się da. Nie odkładaj niczego na później. Teraz jest twój czas! Byk MIŁOŚĆ: Nareszcie nadrobisz zaległości towarzyskie, a partner będzie zachwycony tym, że akceptujesz wszystkie jego pomysły. Samotne Byki czeka szalone powodzenie. PRACA: Nie daj się zniechęcić współpracownikom, którzy najchętniej zajęliby twoje miejsce. Trzymaj się z dala od intryg i afer. W ten sposób nie dasz konkurencji pretekstu do zaszkodzenia ci. Bliźnięta MIŁOŚĆ: Poczujesz się zmęczona codziennymi obowiązkami. Zostawisz wszystko i rzucisz się w wir przygody, spontanicznie przyjmując to, co podsuwa ci los. PRACA: Nie opuści cię szczęście do dobrych ludzi. Wyrozumiały szef i koledzy z pracy zachęcą cię do jeszcze większych starań i dodadzą odwagi. Wspólny projekt okaże się prawdziwą sensacją. Rak MIŁOŚĆ: Nawiązując niezobowiązującą znajomość, ani się spostrzeżesz, a wpadniesz po uszy. Właśnie znalazłaś się w polu rażenia kogoś, kto szybko nie odpuści! PRACA: Nadmierne wymagania oraz duża ambicja zepsują ci relacje w pracy. Twój brak litości dla swoich i cudzych błędów sprawią, że niektórzy ze strachu zaczną cię unikać. Lew MIŁOŚĆ: Niełatwo będzie cię poderwać. Okażesz się stanowcza i władcza, a także niedostępna. Jeśli w związku nie dzieje się najlepiej, nie...

Przeczytaj
horoskop
Styl życia Horoskop dzienny - 26.10.2020 - czy dzisiaj będzie ci sprzyjało szczęście?
Zastanawiasz się, co ci przyniesie ten dzień? Mamy dla ciebie kilka wskazówek:)
Redakcja Wizaz.pl
październik 26, 2020

Koziorożec Uczucia: Możesz liczyć teraz na powodzenie. Jeżeli miałaś ostatnio jakieś niesnaski z partnerem lub przechodziliście kryzys, los odmieni się wreszcie na lepsze. Osoby wolne mogą liczyć na płomienny romans. Kariera: Trudno ci będzie odnaleźć się w sytuacji zawodowej. Za dużo stresu! Poczujesz, że nie jest to miejsce, gdzie nadal chcesz pracować. Zamiast tkwić w czymś, co ci nie odpowiada, zacznij szukać czegoś nowego. Wodnik Uczucia: Twoje zachowanie wydaje się partnerowi bardzo zagadkowe. Nie wyjaśniaj szczegółowo, o co ci chodzi. Jeśli zachowasz dla siebie pewne informacje, będziesz jeszcze mocniej pożądana. Kariera: Nagłe zdarzenie sprawi, że kompletnie zagubisz się w realiach swojej pracy zawodowej. Postaraj się jednak nie pokazać po sobie, że tak się dzieje, ponieważ podstępna brunetka od razu to wykorzysta. Ryby Uczucia: Czekają cię trudności w relacjach z najbliższymi. Ta sytuacja będzie się przedłużać, a ty zupełnie stracisz cierpliwość do tego, co się wokół ciebie od dłuższego czasu dzieje. Postaraj się przeczekać ten trudny czas. Kariera: Bardzo dobry czas na poważne decyzje zawodowe. Nie będziesz się bać ryzyka i mimo trudności, jakie pojawią się na początku, świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Korzystaj z dobrej passy! Baran Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która będzie miała naturę samotnika. Jeżeli chcesz, żeby ta znajomość nie skończyła się tylko na przygodzie na jedną noc, będziesz musiała uszanować jej prywatność. Kariera: Sytuacja w pracy będzie korzystna. Zrealizujesz od dawna planowane przedsięwzięcie. Wreszcie poczujesz, że twoja pozycja zawodowa jest mocna, a pomysły, jakie wnosisz do firmy, są należycie doceniane. Byk Uczucia: Będziesz emanować bardzo dobrą energią. Dzięki temu wokół ciebie zaczną pojawiać...

Przeczytaj
horoskop 2020
iStock
Newsy Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01 KARIERA Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie. UCZUCIA W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę. Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02 KARIERA W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty. UCZUCIA Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać...

Przeczytaj