klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop dzienny na 31.08.2020 – czeka cię dobra wiadomość czy rozczarowanie?

Sprawdź swój dzienny horoskop i przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
sierpień 31, 2020

Lwy mogą spodziewać się napiętej atmosfery w domu. Skorpiony będą z nadmierną czułością wspominać byłego partnera. Za to Strzelce powinny dzisiaj szczególnie wykazywać się w pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu, przeczytaj nasz horoskop!

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ponownie wyjdzie za mąż! Jak będzie wyglądała uroczystość?

Baran 21.03–20.04

UCZUCIA: Jeśli w twoim związku są problemy, dzisiaj jest dobry moment, żeby wreszcie je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia.  Gwiazdy wam sprzyjają, ale musicie trochę się postarać! ;-) Samotne Barany mogą dzisiaj dostać miłą propozycję...

KARIERA: Wykorzystaj ten dzień, na dopracowanie projektu, który masz przedstawić w najbliższym czasie. Bądź uważna i nie pomiń istotnych szczegółów. Od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w firmie.

Byk 21.04–20.05

UCZUCIA: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Dzisiaj skupcie się na sobie i łączących was uczuciach. Może wybierzecie się na romantyczną kolację? 

KARIERA: Dzisiaj masz szansę wykonać kawał dobrej roboty i zrobić wrażenie na szefie. Musisz się jednak skoncentrować! To też dobry moment, żeby pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Może czas porozmawiać z przełożonymi o awansie lub nowych zadaniach, dzięki którym będziesz mogła się rozwijać?

Bliźnięta 21.05–21.06

UCZUCIA: To może być ciężki dzień, ale przetrwasz go dzięki wsparciu partnera. Doceń jego czułość i wyrozumiałość. I nie zapomnij pokazać mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny.

KARIERA: Osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko? Nadszedł czas, żeby upomnieć się o podwyżkę! Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę.

Rak 22.06–22.07

UCZUCIA: Samotne raki mają szansę spotkać dzisiaj kogoś wyjątkowego. Jeśli jednak ma coś z tego spotkania wyniknąć, muszą pomóc gwiazdom i... odważnie flirtować. ;-) Raki w związkach czeka trudna rozmowa dotycząca finansów. 

KARIERA: Możesz poczuć się dzisiaj wyjątkowo zmęczona. Poddaj się temu uczuciu i nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Masz powody do dumy i zasłużyłaś na trochę luzu. Wykorzystaj ten dzień na odpoczynek, a od jutra znowu ostro bież się do roboty. ;-)

Lew 23.07–22.08

UCZUCIA: Praca pochłonęła cię bez reszty, więc twoje relacje z partnerem mogą być trochę napięte. Dzisiaj koniecznie poświęć swojej drugiej połówce więcej czasu. Jeśli będziesz dalej ignorować jego potrzeby, to źle to się skończy...

KARIERA: Niespodziewanie dostaniesz szansę, o jakiej od dawna marzysz. Jeśli dobrze wykorzystasz swoje pomysły i poświęcisz sporo czasu na ich realizację, czeka cię awans.

Panna 23.08-22.09

UCZUCIA: Dzisiaj jest dobry moment, żeby otwarcie porozmawiać o przyszłości waszego związku. Może czas go sformalizować? Samotne Panny mogą zostać zaproszone na randkę.

KARIERA: Wykorzystaj ten dzień na dokończenie najpilniejszych zadań i uporządkowanie spraw służbowych. Jeśli masz jakieś zaległości, to postaraj się szybko je nadrobić.

Waga 23.09–22.10

UCZUCIA: Single spod znaku Wagi mają dzisiaj szansę na gorący flirt. Na wielką miłość nie ma jednak co liczyć! Wagi w stałych związkach powinny porozmawiać z partnerami o przyszłości – czas podjąć ważne decyzje.

KARIERA: Jeśli się postarasz, to będzie wyjątkowo dobry dzień. Bądź odważna i ambitna! Zgłoś się do wykonania nowego zadania – to dobra okazja, żeby się wykazać i zapracować na podwyżkę lub awans.

Skorpion 23.10-21.11

UCZUCIA: Wciąż idealizujesz byłego partnera. To może negatywnie wpłynąć twój obecny związek i doprowadzić do kłótni. Dzisiaj koniecznie daj odczuć swojemu ukochanemu, że jest dla ciebie najważniejszy.

KARIERA: Nie staraj się nikomu na siłę udowadniać swoich racji. Nie trać dnia na spory i nie angażuj się konflikty, bo tylko niepotrzebnie zszargasz sobie nerwy. Rób swoje, a osiągniesz zamierzony cel.

Strzelec 22.11-21.12

UCZUCIA: Samotne Strzelce mają dzisiaj szansę na spędzenie czasu z kimś wyjątkowym. Warto wykorzystać tą okazję. Strzelce będące w długoletnich związkach czeka dzień pełen emocji.

KARIERA: W twojej firmie zapadną decyzje, które zmienią twoje życie. Nie masz na nie jednak wpływu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Wstąp do kolektury, bo masz teraz szansę na wygraną.

Koziorożec 22.12–19.01

UCZUCIA: Ktoś udający troskę i życzliwość będzie starał się zniszczyć twój związek. Bądź ostrożna i nieufna. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, więc nie masz powodów do zazdrości. Ale lepiej trzymać rękę na pulsie...

KARIERA: Czeka cię intensywny dzień w pracy. Będziesz równocześnie "gasić kilka pożarów". Nie załamuj się jednak, bo na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. Robota będzie ci się palić w rękach, ale twój przełożony to zauważy i doceni.

Wodnik 20.01–18.02

UCZUCIA: Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki wciąż szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat.

KARIERA: Jeśli masz nadwyżkę gotówki, zainwestuj ją – dobry pomysł podsunie ci znajomy. Musisz jedna uzbroić się w cierpliwość, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz.

Ryby 19.02-20.03

UCZUCIA: Dzisiaj masz szansę ostatecznie zażegnać kryzys w swoim związku. Szczera rozmowa wiele zmieni. Jeśli oboje się postaracie, już wkrótce zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Samotne Ryby mogą poznać kogoś, kto dobrze rokuje. ;-) Będą jednak musiały przejąć inicjatywę...

KARIERA: Dzisiaj masz szansę wynegocjować sobie lepsze warunki w pracy. Jeśli w odpowiedni sposób przeprowadzisz rozmowę z szefem, dostaniesz premię, podwyżkę lub nowe, wyjątkowo satysfakcjonujące zadania. 

Komentarze
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 19.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!
Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym i zawodowym. Czy dzisiaj gwiazdy ci sprzyjają?
Matylda Nowak
październik 19, 2020

Bliźnięta czeka spokojny dzień w pracy, tymczasem Lwy powinny nadrobić zaległości. Wagi mogą narazić się partnerowi, a samotne Wodniki będą miały wyjątkowe powodzenie. ;-) Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Jeśli jesteś singielką, korzystaj z przywilejów stanu wolnego. Wybierz się na randkę, flirtuj, ale nie licz na wielką miłość. Osoby w związkach czeka renesans uczuć. Duże inwestycje konsultuj z partnerem! KARIERA: W pojedynkę nie odniesiesz teraz sukcesu, a po drodze możesz przysporzyć sobie kilku wrogów. Prosząc innych o pomoc, radę lub wsparcie, zyskasz dodatkową energię i sprzymierzeńców do dalszych działań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie odkładaj na potem sprawy, która nie daje ci spać. Teraz masz wreszcie szansę porozmawiać z partnerem i zakończyć problem. Poczujesz wielką ulgę. Samotne Byki już niebawem czeka prawdziwa rewolucja. KARIERA: Dosyć skromności – marnujesz szanse na zawodowy sukces! Wyjdź  z cienia, zabierz głos w dyskusji, a twoje propozycje spotkają się z aprobatą przełożonych. Nareszcie dostrzegą twoje atuty i kompetencje. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Zadbaj o ukochanego. Pamiętaj, że lepsze jest zwykle wrogiem dobrego, a cena za szukanie szczęścia na boku może być bardzo wysoka. Samotne Bliźnięta mogą się rozczarowywać znajomościami z Internetu. KARIERA: W pracy będzie cię teraz czekać względny spokój. Pozałatwiaj więc zaległe sprawy urzędowe, odbierz dokumenty, które gdzieś czekają. Odśwież także zaniedbywane służbowe kontakty, bo dużo możesz dzięki nim zyskać. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Upór może ci skutecznie zablokować możliwość osiągnięcia kompromisu z partnerem. Racja nie musi leżeć po twojej stronie. Nie stawiaj więc sprawy na ostrzu noża. Dużo lepsza...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 05.09.2020 – sprawdź, co cię dzisiaj czeka! 
Czy gwiazdy ci sprzyjają? Żeby to wiedzieć, przeczytaj swój dzienny horoskop!
Matylda Nowak
wrzesień 03, 2020

Barany nie będą się dzisiaj dogadywały ze swoją drugą połówką, za to samotne Lwy zwrócą na siebie uwagę kogoś wyjątkowego. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze! Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Już wkrótce partner zacznie wymagać, byś spełniła swoje obietnice. Będziesz miała z tym problem, więc na przyszłość uważaj, by nie rzucać słów na wiatr. Single mogą poznać kogoś, z kim będą miały szansę na trwałą relację, wcześniejsze znajomości będą przelotne. Za to Barany w stałych związkach czeka burzliwy wieczór. Jeśli jednak postarają się zapanować nad nerwami, przed północą w ich relacji znowu zapanuje harmonia. KARIERA: Z przyczyn niezależnych od ciebie nie wszystko dzisiaj ułoży się tak, jak byś chciała. Twoje wysiłki niczego nie zmienią, po prostu przeczekaj ten gorszy okres. Rano uważaj na to, co mówisz, bo możesz mieć kłopoty. Jeszcze przed południem możesz dostać intratną propozycję. Decyzję podejmuj szybko – oferta nie będzie długo czekać. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Czeka cię spokojny, pełen czułości poranek. W ciągu dnia może was czekać podjęcie ważnej decyzji. Nie stawiaj na swoim, wysłuchaj partnera, bo tym razem może mieć rację. U samotnych Byków wciąż silna jest tęsknota za tym, co minęło. Czas jednak dać szansę nowej miłości i szukać jej wśród... znajomych mężczyzn. KARIERA: Dzisiaj będziesz zbierać plony tego, co robiłaś przez ostatnie miesiące. Masz szansę na awans lub premię. Pamiętaj jednak o tych, którzy przyczynili się do twojego sukcesu i okaż im swoją wdzięczność. Odpocznij w ten weekend, bo wkrótce staniesz przed trudnym wyzwaniem. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Od rana będzie między...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 30.08.2020 – co wydarzy się w pracy i życiu uczuciowym?
Jak czeka cię dzień? Sprawdź horoskop dzienny na 30.08.2020 i przekonaj się czy gwiazdy ci sprzyjają.
Matylda Nowak
sierpień 30, 2020

Byki, które ulęgną namiętności, mogą bardzo skomplikować sobie życie, za to Panny będące w stałym związku będą musiały się zastanowić, czy chcą w nim pozostać... A co słychać u innych znaków? Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Twój optymizm będzie działał na mężczyzn jak magnes. To dobry czas na flirt, ale nie obiecuj innym zbyt wiele. Możesz bowiem mieć później problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. KARIERA: Dostaniesz kilka interesujących propozycji. Ale podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, tylko dobrze przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz przykrych rozczarowań. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości! KARIERA: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż ostro rywalizując. Pokaż przełożonym, że rozwiązujesz problemy i dogadujesz się ze współpracownikami – za jakiś czas może ci się to bardzo opłacić. ;-) Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, sprawią, że zwróci na ciebie uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. KARIERA: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać. W ten...

Przeczytaj
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 06.10.2020 – co cię dzisiaj czeka?
Przekonaj się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych 24 godzin. Przeczytaj swój dzienny horoskop i dowiedz się, czy gwiazdy ci sprzyjają. ;-)
Matylda Nowak
październik 06, 2020

Byki powinny dzisiaj szczególnie zadbać o to, że spełnić daną obietnicę, a Panny muszą wziąć się do roboty i przestać odkładać wszystko na później. Lwy pozostające w stałych związkach czeka dość nieprzyjemny dzień, za to zakochanym Baranom nie będzie służyła rutyna w związku. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: W twoim związku nadszedł czas na zmiany! Pożegnaj rutynę. Niespodzianki pomogą ci urozmaicić waszą relację i podtrzymać żar. Jeśli jesteś singielką, szukaj szczęścia w nowych miejscach. KARIERA: Nowe nie zawsze jest lepsze od starego. Nie polegaj na chwilowych impulsach, gdyż nie zapewnią ci one bezpieczeństwa. Pewne sprawy muszą po prostu poczekać na swój właściwy moment. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Nie wkładaj kija w mrowisko. Trzymaj się teraz z daleka od cudzych spraw i problemów. Pozycja obserwatorki zapewni ci właściwą ocenę sytuacji. W związku na odwrót – nic nie powinno dziać się bez twojej woli i zgody. KARIERA: Dotrzymuj słowa oraz przestrzegaj prawa. To, co zapisane, znaczy więcej niż wypowiedziane. Uważnie czytaj dokumenty oraz analizuj umowy. Ktoś może błędnie odczytać twoje intencje. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Jeśli masz coś na sumieniu, zachowaj ostrożność. To, co kiedyś zamiotłaś pod dywan, może teraz wypłynąć. W związku podejrzenia i zazdrość. Singielki będą mogły porównać wspomnienia z rzeczywistością. KARIERA: Dobry czas na zarabianie dodatkowych pieniędzy oraz zdobywanie nowych zleceń. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, sięgnij po nowe narzędzia i nowe sposoby. Innowacje są teraz nie tylko mile widziane, ale i wręcz konieczne. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Zawracanie w głowie dwóm osobom naraz nie wyjdzie ci na dobre. Możesz znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem....

Przeczytaj